Competició | TEMPORADA 2019-2020

quarta catalana | grup 27

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-09-2019
SERINYA, C.F. A 12 CORNELLA TERRI, A.E. A
CAMOS, C.F. A 21 BONMATI, C.F. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 20 OSOR, U.E. A
BESCANO, C.D. B 40 LES PRESES, C.F. B
CASTELLFOLLIT, U.E. A 21 RIPOLL CLUB FUTBOL A
Descansa
R
LA CANYA, A.E. A
ESCOLA F. GARROTXA A 12 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
Descansa 22 CELLERA, C.F. A
Descansa 22 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
Jornada 2 15-09-2019
CORNELLA TERRI, A.E. A 41 Descansa
BONMATI, C.F. A 41 SERINYA, C.F. A
OSOR, U.E. A 10 CAMOS, C.F. A
LES PRESES, C.F. B 22 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
RIPOLL CLUB FUTBOL A 13 BESCANO, C.D. B
LA CANYA, A.E. A 00 CASTELLFOLLIT, U.E. A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
R
Descansa
CELLERA, C.F. A 13 ESCOLA F. GARROTXA A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A 21 Descansa
Jornada 3 22-09-2019
CORNELLA TERRI, A.E. A 40 BONMATI, C.F. A
SERINYA, C.F. A 20 OSOR, U.E. A
CAMOS, C.F. A 22 LES PRESES, C.F. B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 21 RIPOLL CLUB FUTBOL A
BESCANO, C.D. B 40 LA CANYA, A.E. A
CASTELLFOLLIT, U.E. A 24 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
Descansa
R
CELLERA, C.F. A
ESCOLA F. GARROTXA A 01 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
Descansa 12 Descansa
Jornada 4 29-09-2019
BONMATI, C.F. A 00 Descansa
OSOR, U.E. A 05 CORNELLA TERRI, A.E. A
LES PRESES, C.F. B 23 SERINYA, C.F. A
RIPOLL CLUB FUTBOL A 20 CAMOS, C.F. A
LA CANYA, A.E. A 12 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 21 BESCANO, C.D. B
CELLERA, C.F. A 11 CASTELLFOLLIT, U.E. A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
R
Descansa
Descansa 23 ESCOLA F. GARROTXA A
Jornada 5 06-10-2019
BONMATI, C.F. A 12 OSOR, U.E. A
CORNELLA TERRI, A.E. A 51 LES PRESES, C.F. B
SERINYA, C.F. A 20 RIPOLL CLUB FUTBOL A
CAMOS, C.F. A 11 LA CANYA, A.E. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 21 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
BESCANO, C.D. B 41 CELLERA, C.F. A
CASTELLFOLLIT, U.E. A 41 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
Descansa
R
Descansa
Descansa 12 ESCOLA F. GARROTXA A
Jornada 6 13-10-2019
OSOR, U.E. A 12 Descansa
LES PRESES, C.F. B 03 BONMATI, C.F. A
RIPOLL CLUB FUTBOL A 00 CORNELLA TERRI, A.E. A
LA CANYA, A.E. A 41 SERINYA, C.F. A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 42 CAMOS, C.F. A
CELLERA, C.F. A 21 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A 21 BESCANO, C.D. B
Descansa 32 CASTELLFOLLIT, U.E. A
ESCOLA F. GARROTXA A
R
Descansa
Jornada 7 20-10-2019
OSOR, U.E. A 01 LES PRESES, C.F. B
BONMATI, C.F. A 31 RIPOLL CLUB FUTBOL A
CORNELLA TERRI, A.E. A 14 LA CANYA, A.E. A
SERINYA, C.F. A 34 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
CAMOS, C.F. A 01 CELLERA, C.F. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 25 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
BESCANO, C.D. B 33 Descansa
CASTELLFOLLIT, U.E. A 30 ESCOLA F. GARROTXA A
Descansa
R
Descansa
Jornada 8 27-10-2019
LES PRESES, C.F. B 12 Descansa
RIPOLL CLUB FUTBOL A 20 OSOR, U.E. A
LA CANYA, A.E. A 21 BONMATI, C.F. A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 23 CORNELLA TERRI, A.E. A
CELLERA, C.F. A 32 SERINYA, C.F. A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A 42 CAMOS, C.F. A
Descansa 43 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
ESCOLA F. GARROTXA A 32 BESCANO, C.D. B
Descansa
R
CASTELLFOLLIT, U.E. A
Jornada 9 03-11-2019
LES PRESES, C.F. B 22 RIPOLL CLUB FUTBOL A
OSOR, U.E. A 12 LA CANYA, A.E. A
BONMATI, C.F. A 13 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
CORNELLA TERRI, A.E. A 13 CELLERA, C.F. A
SERINYA, C.F. A 20 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
CAMOS, C.F. A 02 Descansa
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 31 ESCOLA F. GARROTXA A
BESCANO, C.D. B
R
Descansa
Descansa 14 CASTELLFOLLIT, U.E. A
Jornada 10 10-11-2019
RIPOLL CLUB FUTBOL A 22 Descansa
LA CANYA, A.E. A 21 LES PRESES, C.F. B
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 70 OSOR, U.E. A
CELLERA, C.F. A 41 BONMATI, C.F. A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A 02 CORNELLA TERRI, A.E. A
Descansa 40 SERINYA, C.F. A
ESCOLA F. GARROTXA A 32 CAMOS, C.F. A
Descansa
R
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
CASTELLFOLLIT, U.E. A 11 BESCANO, C.D. B
Jornada 11 17-11-2019
RIPOLL CLUB FUTBOL A 31 LA CANYA, A.E. A
LES PRESES, C.F. B 04 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
OSOR, U.E. A 13 CELLERA, C.F. A
BONMATI, C.F. A 34 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
CORNELLA TERRI, A.E. A 11 Descansa
SERINYA, C.F. A 10 ESCOLA F. GARROTXA A
CAMOS, C.F. A
R
Descansa
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 24 CASTELLFOLLIT, U.E. A
Descansa 06 BESCANO, C.D. B
Jornada 12 24-11-2019
LA CANYA, A.E. A 12 Descansa
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 41 RIPOLL CLUB FUTBOL A
LES PRESES, C.F. B 14 CELLERA, C.F. A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A 10 OSOR, U.E. A
Descansa 21 BONMATI, C.F. A
ESCOLA F. GARROTXA A 61 CORNELLA TERRI, A.E. A
Descansa
R
SERINYA, C.F. A
CASTELLFOLLIT, U.E. A 21 CAMOS, C.F. A
BESCANO, C.D. B 80 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
Jornada 13 01-12-2019
LA CANYA, A.E. A 11 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
RIPOLL CLUB FUTBOL A 21 CELLERA, C.F. A
LES PRESES, C.F. B 03 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
OSOR, U.E. A 10 Descansa
BONMATI, C.F. A 14 ESCOLA F. GARROTXA A
CORNELLA TERRI, A.E. A
R
Descansa
SERINYA, C.F. A 13 CASTELLFOLLIT, U.E. A
CAMOS, C.F. A 31 BESCANO, C.D. B
Descansa 22 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
Jornada 14 15-12-2019
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 11 Descansa
CELLERA, C.F. A 21 LA CANYA, A.E. A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A 12 RIPOLL CLUB FUTBOL A
Descansa 31 LES PRESES, C.F. B
ESCOLA F. GARROTXA A 50 OSOR, U.E. A
Descansa
R
BONMATI, C.F. A
CASTELLFOLLIT, U.E. A 01 CORNELLA TERRI, A.E. A
BESCANO, C.D. B 20 SERINYA, C.F. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 22 CAMOS, C.F. A
Jornada 15 22-12-2019
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 14 CELLERA, C.F. A
LA CANYA, A.E. A 13 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
RIPOLL CLUB FUTBOL A 26 Descansa
LES PRESES, C.F. B 03 ESCOLA F. GARROTXA A
OSOR, U.E. A
R
Descansa
BONMATI, C.F. A 04 CASTELLFOLLIT, U.E. A
CORNELLA TERRI, A.E. A 11 BESCANO, C.D. B
SERINYA, C.F. A 84 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
Descansa 21 CAMOS, C.F. A
Jornada 16 12-01-2020
Descansa 11 CELLERA, C.F. A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A 10 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
Descansa 50 LA CANYA, A.E. A
ESCOLA F. GARROTXA A 81 RIPOLL CLUB FUTBOL A
Descansa
R
LES PRESES, C.F. B
CASTELLFOLLIT, U.E. A 50 OSOR, U.E. A
BESCANO, C.D. B 40 BONMATI, C.F. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 43 CORNELLA TERRI, A.E. A
CAMOS, C.F. A 24 SERINYA, C.F. A
Jornada 17 19-01-2020
CELLERA, C.F. A 20 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 22 Descansa
LA CANYA, A.E. A 00 ESCOLA F. GARROTXA A
RIPOLL CLUB FUTBOL A
R
Descansa
LES PRESES, C.F. B 23 CASTELLFOLLIT, U.E. A
OSOR, U.E. A 12 BESCANO, C.D. B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 51 BONMATI, C.F. A
CORNELLA TERRI, A.E. A 02 CAMOS, C.F. A
SERINYA, C.F. A 30 Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 18 26-01-2020
CORNELLA TERRI, A.E. A 02 SERINYA, C.F. A
BONMATI, C.F. A 12 CAMOS, C.F. A
OSOR, U.E. A 21 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
LES PRESES, C.F. B 33 BESCANO, C.D. B
RIPOLL CLUB FUTBOL A 21 CASTELLFOLLIT, U.E. A
LA CANYA, A.E. A
R
Descansa
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 42 ESCOLA F. GARROTXA A
CELLERA, C.F. A 00 Descansa
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A 10 Descansa
Jornada 19 02-02-2020
Descansa 24 CORNELLA TERRI, A.E. A
SERINYA, C.F. A 32 BONMATI, C.F. A
CAMOS, C.F. A 11 OSOR, U.E. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 21 LES PRESES, C.F. B
BESCANO, C.D. B 03 RIPOLL CLUB FUTBOL A
CASTELLFOLLIT, U.E. A 43 LA CANYA, A.E. A
Descansa
R
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
ESCOLA F. GARROTXA A 50 CELLERA, C.F. A
Descansa 54 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
Jornada 20 09-02-2020
BONMATI, C.F. A 11 CORNELLA TERRI, A.E. A
OSOR, U.E. A 11 SERINYA, C.F. A
LES PRESES, C.F. B 04 CAMOS, C.F. A
RIPOLL CLUB FUTBOL A 42 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
LA CANYA, A.E. A 02 BESCANO, C.D. B
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 31 CASTELLFOLLIT, U.E. A
CELLERA, C.F. A
R
Descansa
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A 21 ESCOLA F. GARROTXA A
Descansa 32 Descansa
Jornada 21 16-02-2020
Descansa 21 BONMATI, C.F. A
CORNELLA TERRI, A.E. A 21 OSOR, U.E. A
SERINYA, C.F. A 50 LES PRESES, C.F. B
CAMOS, C.F. A 30 RIPOLL CLUB FUTBOL A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 14 LA CANYA, A.E. A
BESCANO, C.D. B 12 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
CASTELLFOLLIT, U.E. A 23 CELLERA, C.F. A
Descansa
R
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
ESCOLA F. GARROTXA A 10 Descansa
Jornada 22 01-03-2020
OSOR, U.E. A 01 BONMATI, C.F. A
LES PRESES, C.F. B 12 CORNELLA TERRI, A.E. A
RIPOLL CLUB FUTBOL A 01 SERINYA, C.F. A
LA CANYA, A.E. A 11 CAMOS, C.F. A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A 22 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
CELLERA, C.F. A 32 BESCANO, C.D. B
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A 21 CASTELLFOLLIT, U.E. A
Descansa
R
Descansa
ESCOLA F. GARROTXA A 41 Descansa
Jornada 23 08-03-2020
Descansa 21 OSOR, U.E. A
BONMATI, C.F. A 32 LES PRESES, C.F. B
CORNELLA TERRI, A.E. A 20 RIPOLL CLUB FUTBOL A
SERINYA, C.F. A 20 LA CANYA, A.E. A
CAMOS, C.F. A 41 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 04 CELLERA, C.F. A
BESCANO, C.D. B 64 SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
CASTELLFOLLIT, U.E. A 22 Descansa
Descansa
R
ESCOLA F. GARROTXA A
Jornada 24 15-03-2020
LES PRESES, C.F. B - OSOR, U.E. A
RIPOLL CLUB FUTBOL A - BONMATI, C.F. A
LA CANYA, A.E. A - CORNELLA TERRI, A.E. A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A - SERINYA, C.F. A
CELLERA, C.F. A - CAMOS, C.F. A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
Descansa - BESCANO, C.D. B
ESCOLA F. GARROTXA A - CASTELLFOLLIT, U.E. A
Descansa
R
Descansa
Jornada 25 22-03-2020
Descansa - LES PRESES, C.F. B
OSOR, U.E. A - RIPOLL CLUB FUTBOL A
BONMATI, C.F. A - LA CANYA, A.E. A
CORNELLA TERRI, A.E. A - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
SERINYA, C.F. A - CELLERA, C.F. A
CAMOS, C.F. A - SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A - Descansa
BESCANO, C.D. B - ESCOLA F. GARROTXA A
CASTELLFOLLIT, U.E. A
R
Descansa
Jornada 26 29-03-2020
RIPOLL CLUB FUTBOL A - LES PRESES, C.F. B
LA CANYA, A.E. A - OSOR, U.E. A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A - BONMATI, C.F. A
CELLERA, C.F. A - CORNELLA TERRI, A.E. A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A - SERINYA, C.F. A
Descansa - CAMOS, C.F. A
ESCOLA F. GARROTXA A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
Descansa
R
BESCANO, C.D. B
CASTELLFOLLIT, U.E. A - Descansa
Jornada 27 05-04-2020
Descansa - RIPOLL CLUB FUTBOL A
LES PRESES, C.F. B - LA CANYA, A.E. A
OSOR, U.E. A - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
BONMATI, C.F. A - CELLERA, C.F. A
CORNELLA TERRI, A.E. A - SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
SERINYA, C.F. A - Descansa
CAMOS, C.F. A - ESCOLA F. GARROTXA A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
R
Descansa
BESCANO, C.D. B - CASTELLFOLLIT, U.E. A
Jornada 28 19-04-2020
LA CANYA, A.E. A - RIPOLL CLUB FUTBOL A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A - LES PRESES, C.F. B
CELLERA, C.F. A - OSOR, U.E. A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A - BONMATI, C.F. A
Descansa - CORNELLA TERRI, A.E. A
ESCOLA F. GARROTXA A - SERINYA, C.F. A
Descansa
R
CAMOS, C.F. A
CASTELLFOLLIT, U.E. A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
BESCANO, C.D. B - Descansa
Jornada 29 26-04-2020
Descansa - LA CANYA, A.E. A
RIPOLL CLUB FUTBOL A - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
CELLERA, C.F. A - LES PRESES, C.F. B
OSOR, U.E. A - SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
BONMATI, C.F. A - Descansa
CORNELLA TERRI, A.E. A - ESCOLA F. GARROTXA A
SERINYA, C.F. A
R
Descansa
CAMOS, C.F. A - CASTELLFOLLIT, U.E. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A - BESCANO, C.D. B
Jornada 30 03-05-2020
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A - LA CANYA, A.E. A
CELLERA, C.F. A - RIPOLL CLUB FUTBOL A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A - LES PRESES, C.F. B
Descansa - OSOR, U.E. A
ESCOLA F. GARROTXA A - BONMATI, C.F. A
Descansa
R
CORNELLA TERRI, A.E. A
CASTELLFOLLIT, U.E. A - SERINYA, C.F. A
BESCANO, C.D. B - CAMOS, C.F. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A - Descansa
Jornada 31 10-05-2020
Descansa - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
LA CANYA, A.E. A - CELLERA, C.F. A
RIPOLL CLUB FUTBOL A - SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
LES PRESES, C.F. B - Descansa
OSOR, U.E. A - ESCOLA F. GARROTXA A
BONMATI, C.F. A
R
Descansa
CORNELLA TERRI, A.E. A - CASTELLFOLLIT, U.E. A
SERINYA, C.F. A - BESCANO, C.D. B
CAMOS, C.F. A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
Jornada 32 17-05-2020
CELLERA, C.F. A - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A - LA CANYA, A.E. A
Descansa - RIPOLL CLUB FUTBOL A
ESCOLA F. GARROTXA A - LES PRESES, C.F. B
Descansa
R
OSOR, U.E. A
CASTELLFOLLIT, U.E. A - BONMATI, C.F. A
BESCANO, C.D. B - CORNELLA TERRI, A.E. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A - SERINYA, C.F. A
CAMOS, C.F. A - Descansa
Jornada 33 24-05-2020
CELLERA, C.F. A - Descansa
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A - SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
LA CANYA, A.E. A - Descansa
RIPOLL CLUB FUTBOL A - ESCOLA F. GARROTXA A
LES PRESES, C.F. B
R
Descansa
OSOR, U.E. A - CASTELLFOLLIT, U.E. A
BONMATI, C.F. A - BESCANO, C.D. B
CORNELLA TERRI, A.E. A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
SERINYA, C.F. A - CAMOS, C.F. A
Jornada 34 31-05-2020
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A - CELLERA, C.F. A
Descansa - PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
ESCOLA F. GARROTXA A - LA CANYA, A.E. A
Descansa
R
RIPOLL CLUB FUTBOL A
CASTELLFOLLIT, U.E. A - LES PRESES, C.F. B
BESCANO, C.D. B - OSOR, U.E. A
BONMATI, C.F. A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
CAMOS, C.F. A - CORNELLA TERRI, A.E. A
Descansa - SERINYA, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.