Competició | TEMPORADA 2019-2020

quarta catalana | grup 16

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
GP3 FUTBOL CLUB A 10 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
Pª BARC. BARCINO, CE A 21 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. B
RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A 05 ALEGRIA, C.D. A
SANTS, U.E. B 23 POMAR, C.D. A
Descansa 03 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA A 21 ALZAMORA, C.F. B
Descansa - VALLDOREIX F.C. C
Jornada 2 13-10-2019
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A - Descansa
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. B 10 GP3 FUTBOL CLUB A
ALEGRIA, C.D. A 12 Pª BARC. BARCINO, CE A
POMAR, C.D. A 41 RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 33 SANTS, U.E. B
ALZAMORA, C.F. B 30 Descansa
VALLDOREIX F.C. C 04 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA A
Jornada 3 20-10-2019
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 01 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. B
GP3 FUTBOL CLUB A 31 ALEGRIA, C.D. A
Pª BARC. BARCINO, CE A 01 POMAR, C.D. A
RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A 22 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
SANTS, U.E. B 22 ALZAMORA, C.F. B
Descansa 16 VALLDOREIX F.C. C
Descansa - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA A
Jornada 4 27-10-2019
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. B - Descansa
ALEGRIA, C.D. A 21 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
POMAR, C.D. A 20 GP3 FUTBOL CLUB A
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 03 Pª BARC. BARCINO, CE A
ALZAMORA, C.F. B 42 RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A
VALLDOREIX F.C. C 52 SANTS, U.E. B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA A 100 Descansa
Jornada 5 03-11-2019
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. B 22 ALEGRIA, C.D. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 22 POMAR, C.D. A
GP3 FUTBOL CLUB A 12 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
Pª BARC. BARCINO, CE A 10 ALZAMORA, C.F. B
RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A 21 VALLDOREIX F.C. C
SANTS, U.E. B 03 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA A
Descansa - Descansa
Jornada 6 10-11-2019
ALEGRIA, C.D. A - Descansa
POMAR, C.D. A 10 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 22 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
ALZAMORA, C.F. B 22 GP3 FUTBOL CLUB A
VALLDOREIX F.C. C 41 Pª BARC. BARCINO, CE A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA A 30 RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A
Descansa 49 SANTS, U.E. B
Jornada 7 17-11-2019
ALEGRIA, C.D. A 14 POMAR, C.D. A
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. B 01 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 01 ALZAMORA, C.F. B
GP3 FUTBOL CLUB A 52 VALLDOREIX F.C. C
Pª BARC. BARCINO, CE A 12 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA A
RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A 60 Descansa
Descansa - SANTS, U.E. B
Jornada 8 24-11-2019
POMAR, C.D. A - Descansa
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 42 ALEGRIA, C.D. A
ALZAMORA, C.F. B 10 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. B
VALLDOREIX F.C. C 00 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA A 00 GP3 FUTBOL CLUB A
Descansa 117 Pª BARC. BARCINO, CE A
SANTS, U.E. B 15 RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A
Jornada 9 01-12-2019
POMAR, C.D. A 21 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
ALEGRIA, C.D. A 31 ALZAMORA, C.F. B
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. B 21 VALLDOREIX F.C. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 01 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA A
GP3 FUTBOL CLUB A 41 Descansa
Pª BARC. BARCINO, CE A 52 SANTS, U.E. B
Descansa - RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A
Jornada 10 15-12-2019
LA SALLE BONANOVA, C.E. B - Descansa
ALZAMORA, C.F. B 21 POMAR, C.D. A
VALLDOREIX F.C. C 11 ALEGRIA, C.D. A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA A 32 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. B
Descansa 46 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
SANTS, U.E. B 22 GP3 FUTBOL CLUB A
RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A 13 Pª BARC. BARCINO, CE A
Jornada 11 22-12-2019
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 60 ALZAMORA, C.F. B
POMAR, C.D. A 35 VALLDOREIX F.C. C
ALEGRIA, C.D. A 01 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA A
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. B 30 Descansa
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 21 SANTS, U.E. B
GP3 FUTBOL CLUB A 31 RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A
Descansa - Pª BARC. BARCINO, CE A
Jornada 12 12-01-2020
Descansa - ALZAMORA, C.F. B
VALLDOREIX F.C. C 52 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA A 01 POMAR, C.D. A
Descansa - ALEGRIA, C.D. A
SANTS, U.E. B 32 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. B
RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A 20 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
Pª BARC. BARCINO, CE A 23 GP3 FUTBOL CLUB A
Jornada 13 19-01-2020
ALZAMORA, C.F. B 01 VALLDOREIX F.C. C
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 11 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA A
POMAR, C.D. A - Descansa
ALEGRIA, C.D. A 50 SANTS, U.E. B
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. B 32 RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 10 Pª BARC. BARCINO, CE A
GP3 FUTBOL CLUB A - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 14 26-01-2020
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 12 GP3 FUTBOL CLUB A
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. B 20 Pª BARC. BARCINO, CE A
ALEGRIA, C.D. A 31 RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A
POMAR, C.D. A 42 SANTS, U.E. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 211 Descansa
ALZAMORA, C.F. B 12 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA A
VALLDOREIX F.C. C - Descansa
Jornada 15 02-02-2020
Descansa - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
GP3 FUTBOL CLUB A 21 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. B
Pª BARC. BARCINO, CE A 12 ALEGRIA, C.D. A
RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A 31 POMAR, C.D. A
SANTS, U.E. B 31 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
Descansa 03 ALZAMORA, C.F. B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA A 11 VALLDOREIX F.C. C
Jornada 16 09-02-2020
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. B 11 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
ALEGRIA, C.D. A 31 GP3 FUTBOL CLUB A
POMAR, C.D. A 52 Pª BARC. BARCINO, CE A
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 31 RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A
ALZAMORA, C.F. B 02 SANTS, U.E. B
VALLDOREIX F.C. C - Descansa
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA A - Descansa
Jornada 17 16-02-2020
Descansa - CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 63 ALEGRIA, C.D. A
GP3 FUTBOL CLUB A 21 POMAR, C.D. A
Pª BARC. BARCINO, CE A 20 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A 41 ALZAMORA, C.F. B
SANTS, U.E. B 12 VALLDOREIX F.C. C
Descansa - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA A
Jornada 18 01-03-2020
ALEGRIA, C.D. A 21 CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. B
POMAR, C.D. A 02 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 42 GP3 FUTBOL CLUB A
ALZAMORA, C.F. B 33 Pª BARC. BARCINO, CE A
VALLDOREIX F.C. C 52 RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA A 41 SANTS, U.E. B
Descansa - Descansa
Jornada 19 08-03-2020
Descansa - ALEGRIA, C.D. A
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. B 10 POMAR, C.D. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 32 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
GP3 FUTBOL CLUB A 11 ALZAMORA, C.F. B
Pª BARC. BARCINO, CE A 50 VALLDOREIX F.C. C
RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA A
SANTS, U.E. B - Descansa
Jornada 20 15-03-2020
POMAR, C.D. A - ALEGRIA, C.D. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. B - CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. B
ALZAMORA, C.F. B - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
VALLDOREIX F.C. C - GP3 FUTBOL CLUB A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA A - Pª BARC. BARCINO, CE A
Descansa - RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A
SANTS, U.E. B - Descansa
Jornada 21 22-03-2020
Descansa - POMAR, C.D. A
ALEGRIA, C.D. A - LA SALLE BONANOVA, C.E. B
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. B - ALZAMORA, C.F. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A - VALLDOREIX F.C. C
GP3 FUTBOL CLUB A - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA A
Pª BARC. BARCINO, CE A - Descansa
RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A - SANTS, U.E. B
Jornada 22 29-03-2020
LA SALLE BONANOVA, C.E. B - POMAR, C.D. A
ALZAMORA, C.F. B - ALEGRIA, C.D. A
VALLDOREIX F.C. C - CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA A - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
Descansa - GP3 FUTBOL CLUB A
SANTS, U.E. B - Pª BARC. BARCINO, CE A
RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A - Descansa
Jornada 23 05-04-2020
Descansa - LA SALLE BONANOVA, C.E. B
POMAR, C.D. A - ALZAMORA, C.F. B
ALEGRIA, C.D. A - VALLDOREIX F.C. C
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. B - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A - Descansa
GP3 FUTBOL CLUB A - SANTS, U.E. B
Pª BARC. BARCINO, CE A - RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A
Jornada 24 19-04-2020
ALZAMORA, C.F. B - LA SALLE BONANOVA, C.E. B
VALLDOREIX F.C. C - POMAR, C.D. A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA A - ALEGRIA, C.D. A
Descansa - CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. B
SANTS, U.E. B - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A - GP3 FUTBOL CLUB A
Pª BARC. BARCINO, CE A - Descansa
Jornada 25 26-04-2020
ALZAMORA, C.F. B - Descansa
LA SALLE BONANOVA, C.E. B - VALLDOREIX F.C. C
POMAR, C.D. A - BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA A
ALEGRIA, C.D. A - Descansa
CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. B - SANTS, U.E. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A - RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A
GP3 FUTBOL CLUB A - Pª BARC. BARCINO, CE A
Jornada 26 03-05-2020
VALLDOREIX F.C. C - ALZAMORA, C.F. B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA A - LA SALLE BONANOVA, C.E. B
Descansa - POMAR, C.D. A
SANTS, U.E. B - ALEGRIA, C.D. A
RAYO VILADECANS, ASSOC. DEPORT. A - CAN CLOTA- LA PLANA-CAN CERVERA F.C. B
Pª BARC. BARCINO, CE A - ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
Descansa - GP3 FUTBOL CLUB A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.