Competició | TEMPORADA 2019-2020

preferent juvenils | grup 2

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 22-09-2019
GRANOLLERS, E.C.,A 20 VILASSAR MAR,U.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 12 OLOT, U.E. SAD,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 25 GIRONA, F.C.,C
FORNELLS, UE.,A 12 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
MANLLEU, A.E.C.,A 20 LLAGOSTERA, U.E.,B
MANRESA, C.E.,A 21 MOLLET U.E.,CF.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 10 PARETS, C.F.,A
QUART, U.E.,A 31 FIGUERES, U.E.,A
Jornada 2 29-09-2019
VILASSAR MAR,U.E.,A 20 QUART, U.E.,A
OLOT, U.E. SAD,A 00 GRANOLLERS, E.C.,A
GIRONA, F.C.,C 40 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 31 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 10 FORNELLS, UE.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 10 MANLLEU, A.E.C.,A
PARETS, C.F.,A 12 MANRESA, C.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 33 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
Jornada 3 06-10-2019
VILASSAR MAR,U.E.,A 41 OLOT, U.E. SAD,A
GRANOLLERS, E.C.,A 43 GIRONA, F.C.,C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 20 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 03 LLAGOSTERA, U.E.,B
FORNELLS, UE.,A 11 MOLLET U.E.,CF.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 21 PARETS, C.F.,A
MANRESA, C.E.,A 20 FIGUERES, U.E.,A
QUART, U.E.,A 22 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
Jornada 4 13-10-2019
OLOT, U.E. SAD,A 21 QUART, U.E.,A
GIRONA, F.C.,C 30 VILASSAR MAR,U.E.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 11 GRANOLLERS, E.C.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
MOLLET U.E.,CF.,A 30 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
PARETS, C.F.,A 12 FORNELLS, UE.,A
FIGUERES, U.E.,A 15 MANLLEU, A.E.C.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 02 MANRESA, C.E.,A
Jornada 5 20-10-2019
OLOT, U.E. SAD,A 26 GIRONA, F.C.,C
VILASSAR MAR,U.E.,A 13 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
GRANOLLERS, E.C.,A 10 LLAGOSTERA, U.E.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 13 MOLLET U.E.,CF.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 43 PARETS, C.F.,A
FORNELLS, UE.,A 20 FIGUERES, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 50 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
QUART, U.E.,A 13 MANRESA, C.E.,A
Jornada 6 27-10-2019
GIRONA, F.C.,C 01 QUART, U.E.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 21 OLOT, U.E. SAD,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 02 VILASSAR MAR,U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 03 GRANOLLERS, E.C.,A
PARETS, C.F.,A 30 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
FIGUERES, U.E.,A 11 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 03 FORNELLS, UE.,A
MANRESA, C.E.,A 10 MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 7 03-11-2019
GIRONA, F.C.,C 31 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
OLOT, U.E. SAD,A 01 LLAGOSTERA, U.E.,B
VILASSAR MAR,U.E.,A 22 MOLLET U.E.,CF.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 10 PARETS, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 11 FIGUERES, U.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 23 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
FORNELLS, UE.,A 31 MANRESA, C.E.,A
QUART, U.E.,A 00 MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 8 10-11-2019
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 41 QUART, U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 23 GIRONA, F.C.,C
MOLLET U.E.,CF.,A 01 OLOT, U.E. SAD,A
PARETS, C.F.,A 32 VILASSAR MAR,U.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 01 GRANOLLERS, E.C.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 15 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
MANRESA, C.E.,A 10 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
MANLLEU, A.E.C.,A 11 FORNELLS, UE.,A
Jornada 9 17-11-2019
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 23 LLAGOSTERA, U.E.,B
GIRONA, F.C.,C 50 MOLLET U.E.,CF.,A
OLOT, U.E. SAD,A 10 PARETS, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 20 FIGUERES, U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 32 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 22 MANRESA, C.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 06 MANLLEU, A.E.C.,A
QUART, U.E.,A 21 FORNELLS, UE.,A
Jornada 10 24-11-2019
LLAGOSTERA, U.E.,B 21 QUART, U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 12 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
PARETS, C.F.,A 11 GIRONA, F.C.,C
FIGUERES, U.E.,A 12 OLOT, U.E. SAD,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 01 VILASSAR MAR,U.E.,A
MANRESA, C.E.,A 11 GRANOLLERS, E.C.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
FORNELLS, UE.,A 30 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
Jornada 11 01-12-2019
LLAGOSTERA, U.E.,B 21 MOLLET U.E.,CF.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 34 PARETS, C.F.,A
GIRONA, F.C.,C 10 FIGUERES, U.E.,A
OLOT, U.E. SAD,A 31 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 02 MANRESA, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 01 MANLLEU, A.E.C.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 21 FORNELLS, UE.,A
QUART, U.E.,A 21 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
Jornada 12 15-12-2019
MOLLET U.E.,CF.,A 23 QUART, U.E.,A
PARETS, C.F.,A 20 LLAGOSTERA, U.E.,B
FIGUERES, U.E.,A 11 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 22 GIRONA, F.C.,C
MANRESA, C.E.,A 10 OLOT, U.E. SAD,A
MANLLEU, A.E.C.,A 10 VILASSAR MAR,U.E.,A
FORNELLS, UE.,A 22 GRANOLLERS, E.C.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 03 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 13 22-12-2019
MOLLET U.E.,CF.,A 12 PARETS, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 21 FIGUERES, U.E.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 30 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
GIRONA, F.C.,C 52 MANRESA, C.E.,A
OLOT, U.E. SAD,A 21 MANLLEU, A.E.C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 23 FORNELLS, UE.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 61 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
QUART, U.E.,A 64 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 14 12-01-2020
QUART, U.E.,A 20 PARETS, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,A 30 MOLLET U.E.,CF.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 21 LLAGOSTERA, U.E.,B
MANRESA, C.E.,A 00 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
MANLLEU, A.E.C.,A 23 GIRONA, F.C.,C
FORNELLS, UE.,A 02 OLOT, U.E. SAD,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 02 VILASSAR MAR,U.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 10 GRANOLLERS, E.C.,A
Jornada 15 19-01-2020
PARETS, C.F.,A 40 FIGUERES, U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 11 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 24 MANRESA, C.E.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 22 MANLLEU, A.E.C.,A
GIRONA, F.C.,C 50 FORNELLS, UE.,A
OLOT, U.E. SAD,A 01 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 40 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
GRANOLLERS, E.C.,A 14 QUART, U.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 26-01-2020
VILASSAR MAR,U.E.,A 01 GRANOLLERS, E.C.,A
OLOT, U.E. SAD,A 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
GIRONA, F.C.,C 31 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 41 FORNELLS, UE.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 06 MANLLEU, A.E.C.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 00 MANRESA, C.E.,A
PARETS, C.F.,A 10 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
FIGUERES, U.E.,A 11 QUART, U.E.,A
Jornada 17 02-02-2020
QUART, U.E.,A 41 VILASSAR MAR,U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 62 OLOT, U.E. SAD,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 10 GIRONA, F.C.,C
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 04 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
FORNELLS, UE.,A 32 LLAGOSTERA, U.E.,B
MANLLEU, A.E.C.,A 10 MOLLET U.E.,CF.,A
MANRESA, C.E.,A 01 PARETS, C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 42 FIGUERES, U.E.,A
Jornada 18 09-02-2020
OLOT, U.E. SAD,A 21 VILASSAR MAR,U.E.,A
GIRONA, F.C.,C 11 GRANOLLERS, E.C.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 10 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
MOLLET U.E.,CF.,A 22 FORNELLS, UE.,A
PARETS, C.F.,A 12 MANLLEU, A.E.C.,A
FIGUERES, U.E.,A 24 MANRESA, C.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 01 QUART, U.E.,A
Jornada 19 16-02-2020
QUART, U.E.,A 40 OLOT, U.E. SAD,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 13 GIRONA, F.C.,C
GRANOLLERS, E.C.,A 30 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 41 LLAGOSTERA, U.E.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 03 MOLLET U.E.,CF.,A
FORNELLS, UE.,A 31 PARETS, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 41 FIGUERES, U.E.,A
MANRESA, C.E.,A 21 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
Jornada 20 01-03-2020
GIRONA, F.C.,C 31 OLOT, U.E. SAD,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 32 VILASSAR MAR,U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 10 GRANOLLERS, E.C.,A
MOLLET U.E.,CF.,A 10 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
PARETS, C.F.,A 72 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
FIGUERES, U.E.,A 42 FORNELLS, UE.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A 14 MANLLEU, A.E.C.,A
MANRESA, C.E.,A 33 QUART, U.E.,A
Jornada 21 08-03-2020
QUART, U.E.,A 41 GIRONA, F.C.,C
OLOT, U.E. SAD,A 12 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 30 LLAGOSTERA, U.E.,B
GRANOLLERS, E.C.,A 20 MOLLET U.E.,CF.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 12 PARETS, C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A 13 FIGUERES, U.E.,A
FORNELLS, UE.,A 25 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
MANLLEU, A.E.C.,A 42 MANRESA, C.E.,A
Jornada 22 15-03-2020
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A - GIRONA, F.C.,C
LLAGOSTERA, U.E.,B - OLOT, U.E. SAD,A
MOLLET U.E.,CF.,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
PARETS, C.F.,A - GRANOLLERS, E.C.,A
FIGUERES, U.E.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
MANRESA, C.E.,A - FORNELLS, UE.,A
MANLLEU, A.E.C.,A - QUART, U.E.,A
Jornada 23 22-03-2020
QUART, U.E.,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
GIRONA, F.C.,C - LLAGOSTERA, U.E.,B
OLOT, U.E. SAD,A - MOLLET U.E.,CF.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - PARETS, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,A - FIGUERES, U.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A - MANRESA, C.E.,A
FORNELLS, UE.,A - MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 24 29-03-2020
LLAGOSTERA, U.E.,B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
MOLLET U.E.,CF.,A - GIRONA, F.C.,C
PARETS, C.F.,A - OLOT, U.E. SAD,A
FIGUERES, U.E.,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - GRANOLLERS, E.C.,A
MANRESA, C.E.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
MANLLEU, A.E.C.,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
FORNELLS, UE.,A - QUART, U.E.,A
Jornada 25 05-04-2020
QUART, U.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A - MOLLET U.E.,CF.,A
GIRONA, F.C.,C - PARETS, C.F.,A
OLOT, U.E. SAD,A - FIGUERES, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
GRANOLLERS, E.C.,A - MANRESA, C.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - MANLLEU, A.E.C.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A - FORNELLS, UE.,A
Jornada 26 19-04-2020
MOLLET U.E.,CF.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
PARETS, C.F.,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
FIGUERES, U.E.,A - GIRONA, F.C.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - OLOT, U.E. SAD,A
MANRESA, C.E.,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A - GRANOLLERS, E.C.,A
FORNELLS, UE.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A - QUART, U.E.,A
Jornada 27 26-04-2020
QUART, U.E.,A - MOLLET U.E.,CF.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - PARETS, C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A - FIGUERES, U.E.,A
GIRONA, F.C.,C - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
OLOT, U.E. SAD,A - MANRESA, C.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - MANLLEU, A.E.C.,A
GRANOLLERS, E.C.,A - FORNELLS, UE.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
Jornada 28 03-05-2020
PARETS, C.F.,A - MOLLET U.E.,CF.,A
FIGUERES, U.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
MANRESA, C.E.,A - GIRONA, F.C.,C
MANLLEU, A.E.C.,A - OLOT, U.E. SAD,A
FORNELLS, UE.,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A - GRANOLLERS, E.C.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - QUART, U.E.,A
Jornada 29 10-05-2020
PARETS, C.F.,A - QUART, U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,A - FIGUERES, U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B - ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A - MANRESA, C.E.,A
GIRONA, F.C.,C - MANLLEU, A.E.C.,A
OLOT, U.E. SAD,A - FORNELLS, UE.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A - FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A
GRANOLLERS, E.C.,A - VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 30 17-05-2020
FIGUERES, U.E.,A - PARETS, C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,A - MOLLET U.E.,CF.,A
MANRESA, C.E.,A - LLAGOSTERA, U.E.,B
MANLLEU, A.E.C.,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
FORNELLS, UE.,A - GIRONA, F.C.,C
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,A - OLOT, U.E. SAD,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A - VILASSAR MAR,U.E.,A
QUART, U.E.,A - GRANOLLERS, E.C.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.