Competició | TEMPORADA 2019-2020

preferent juvenils | grup 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 22-09-2019
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 01 LA FLORESTA, C.D. A
CORNELLA, U.D. SAD C 20 SEGRE, AT. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 23 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SANT ILDEFONS, U.E. A 72 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 24 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 31 RAPITENCA, U.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. A 10 AMPOSTA, C.F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 11 CASTELLDEFELS, U.E. A
Jornada 2 29-09-2019
LA FLORESTA, C.D. A 31 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
SEGRE, AT. B 01 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 11 CORNELLA, U.D. SAD C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 12 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 31 SANT ILDEFONS, U.E. A
RAPITENCA, U.E. A 03 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
AMPOSTA, C.F. A 00 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
CASTELLDEFELS, U.E. A 00 ESCOLA F. GAVA, C. A
Jornada 3 06-10-2019
LA FLORESTA, C.D. A 21 SEGRE, AT. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 30 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
CORNELLA, U.D. SAD C 32 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 22 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
SANT ILDEFONS, U.E. A 31 RAPITENCA, U.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 12 AMPOSTA, C.F. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 10 CASTELLDEFELS, U.E. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 03 ESCOLA F. GAVA, C. A
Jornada 4 13-10-2019
SEGRE, AT. B 10 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 01 LA FLORESTA, C.D. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 11 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 22 CORNELLA, U.D. SAD C
RAPITENCA, U.E. A 31 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
AMPOSTA, C.F. A 00 SANT ILDEFONS, U.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. A 20 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
ESCOLA F. GAVA, C. A 30 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
Jornada 5 20-10-2019
SEGRE, AT. B 32 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
LA FLORESTA, C.D. A 12 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 22 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
CORNELLA, U.D. SAD C 21 RAPITENCA, U.E. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 43 AMPOSTA, C.F. A
SANT ILDEFONS, U.E. A 12 CASTELLDEFELS, U.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 34 ESCOLA F. GAVA, C. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 01 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
Jornada 6 27-10-2019
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 10 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 00 SEGRE, AT. B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 33 LA FLORESTA, C.D. A
RAPITENCA, U.E. A 32 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
AMPOSTA, C.F. A 01 CORNELLA, U.D. SAD C
CASTELLDEFELS, U.E. A 32 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
ESCOLA F. GAVA, C. A 21 SANT ILDEFONS, U.E. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 02 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
Jornada 7 03-11-2019
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 10 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
SEGRE, AT. B 10 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
LA FLORESTA, C.D. A 30 RAPITENCA, U.E. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 43 AMPOSTA, C.F. A
CORNELLA, U.D. SAD C 30 CASTELLDEFELS, U.E. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 12 ESCOLA F. GAVA, C. A
SANT ILDEFONS, U.E. A 20 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 12 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
Jornada 8 10-11-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 41 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 22 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
RAPITENCA, U.E. A 00 SEGRE, AT. B
AMPOSTA, C.F. A 12 LA FLORESTA, C.D. A
CASTELLDEFELS, U.E. A 02 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
ESCOLA F. GAVA, C. A 34 CORNELLA, U.D. SAD C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 12 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 02 SANT ILDEFONS, U.E. A
Jornada 9 17-11-2019
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 12 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 12 RAPITENCA, U.E. A
SEGRE, AT. B 20 AMPOSTA, C.F. A
LA FLORESTA, C.D. A 30 CASTELLDEFELS, U.E. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 40 ESCOLA F. GAVA, C. A
CORNELLA, U.D. SAD C 00 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 30 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 21 SANT ILDEFONS, U.E. A
Jornada 10 24-11-2019
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 12 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
RAPITENCA, U.E. A 10 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
AMPOSTA, C.F. A 24 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
CASTELLDEFELS, U.E. A 11 SEGRE, AT. B
ESCOLA F. GAVA, C. A 13 LA FLORESTA, C.D. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 13 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 31 CORNELLA, U.D. SAD C
SANT ILDEFONS, U.E. A 31 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Jornada 11 01-12-2019
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 31 RAPITENCA, U.E. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 21 AMPOSTA, C.F. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 21 CASTELLDEFELS, U.E. A
SEGRE, AT. B 50 ESCOLA F. GAVA, C. A
LA FLORESTA, C.D. A 41 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 31 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
CORNELLA, U.D. SAD C 01 SANT ILDEFONS, U.E. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 00 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Jornada 12 15-12-2019
RAPITENCA, U.E. A 01 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
AMPOSTA, C.F. A 32 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. A 02 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
ESCOLA F. GAVA, C. A 12 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 02 SEGRE, AT. B
LA FLORESTA, C.D. A 40 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
SANT ILDEFONS, U.E. A 21 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 20 CORNELLA, U.D. SAD C
Jornada 13 22-12-2019
RAPITENCA, U.E. A 21 AMPOSTA, C.F. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 31 CASTELLDEFELS, U.E. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 24 ESCOLA F. GAVA, C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 31 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
SEGRE, AT. B 20 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
LA FLORESTA, C.D. A 10 SANT ILDEFONS, U.E. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 42 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 02 CORNELLA, U.D. SAD C
Jornada 14 12-01-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 11 AMPOSTA, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. A 02 RAPITENCA, U.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. A 12 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 12 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 33 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SANT ILDEFONS, U.E. A 33 SEGRE, AT. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 11 LA FLORESTA, C.D. A
CORNELLA, U.D. SAD C 02 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
Jornada 15 19-01-2020
AMPOSTA, C.F. A 10 CASTELLDEFELS, U.E. A
RAPITENCA, U.E. A 01 ESCOLA F. GAVA, C. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 42 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 31 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 12 SANT ILDEFONS, U.E. A
SEGRE, AT. B 22 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
LA FLORESTA, C.D. A 22 CORNELLA, U.D. SAD C
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 20 CAMBRILS UNIÓ C.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 26-01-2020
LA FLORESTA, C.D. A 11 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
SEGRE, AT. B 01 CORNELLA, U.D. SAD C
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 20 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 01 SANT ILDEFONS, U.E. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 52 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
RAPITENCA, U.E. A 11 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
AMPOSTA, C.F. A 01 ESCOLA F. GAVA, C. A
CASTELLDEFELS, U.E. A 41 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
Jornada 17 02-02-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 04 LA FLORESTA, C.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 21 SEGRE, AT. B
CORNELLA, U.D. SAD C 21 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 14 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
SANT ILDEFONS, U.E. A 43 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 33 RAPITENCA, U.E. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 43 AMPOSTA, C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. A 10 CASTELLDEFELS, U.E. A
Jornada 18 09-02-2020
SEGRE, AT. B 22 LA FLORESTA, C.D. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 02 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 31 CORNELLA, U.D. SAD C
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 31 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
RAPITENCA, U.E. A 32 SANT ILDEFONS, U.E. A
AMPOSTA, C.F. A 31 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
CASTELLDEFELS, U.E. A 20 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
ESCOLA F. GAVA, C. A 11 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
Jornada 19 16-02-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 22 SEGRE, AT. B
LA FLORESTA, C.D. A 10 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 11 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
CORNELLA, U.D. SAD C 22 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 10 RAPITENCA, U.E. A
SANT ILDEFONS, U.E. A 41 AMPOSTA, C.F. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 40 CASTELLDEFELS, U.E. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 05 ESCOLA F. GAVA, C. A
Jornada 20 01-03-2020
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 02 SEGRE, AT. B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A 15 LA FLORESTA, C.D. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 21 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
RAPITENCA, U.E. A 10 CORNELLA, U.D. SAD C
AMPOSTA, C.F. A 21 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
CASTELLDEFELS, U.E. A SANT ILDEFONS, U.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. A 41 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 12 CAMBRILS UNIÓ C.E. A
Jornada 21 08-03-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E. A 21 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SEGRE, AT. B 10 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
LA FLORESTA, C.D. A 41 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 20 RAPITENCA, U.E. A
CORNELLA, U.D. SAD C 00 AMPOSTA, C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 14 CASTELLDEFELS, U.E. A
SANT ILDEFONS, U.E. A 20 ESCOLA F. GAVA, C. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 23 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
Jornada 22 15-03-2020
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A - SEGRE, AT. B
RAPITENCA, U.E. A - LA FLORESTA, C.D. A
AMPOSTA, C.F. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
CASTELLDEFELS, U.E. A - CORNELLA, U.D. SAD C
ESCOLA F. GAVA, C. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - SANT ILDEFONS, U.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
Jornada 23 22-03-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
SEGRE, AT. B - RAPITENCA, U.E. A
LA FLORESTA, C.D. A - AMPOSTA, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - CASTELLDEFELS, U.E. A
CORNELLA, U.D. SAD C - ESCOLA F. GAVA, C. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
SANT ILDEFONS, U.E. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
Jornada 24 29-03-2020
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
RAPITENCA, U.E. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
AMPOSTA, C.F. A - SEGRE, AT. B
CASTELLDEFELS, U.E. A - LA FLORESTA, C.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - CORNELLA, U.D. SAD C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SANT ILDEFONS, U.E. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
Jornada 25 05-04-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - RAPITENCA, U.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - AMPOSTA, C.F. A
SEGRE, AT. B - CASTELLDEFELS, U.E. A
LA FLORESTA, C.D. A - ESCOLA F. GAVA, C. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
CORNELLA, U.D. SAD C - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - SANT ILDEFONS, U.E. A
Jornada 26 19-04-2020
RAPITENCA, U.E. A - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
AMPOSTA, C.F. A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
CASTELLDEFELS, U.E. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
ESCOLA F. GAVA, C. A - SEGRE, AT. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - LA FLORESTA, C.D. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
SANT ILDEFONS, U.E. A - CORNELLA, U.D. SAD C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
Jornada 27 26-04-2020
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - RAPITENCA, U.E. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A - AMPOSTA, C.F. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - CASTELLDEFELS, U.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - ESCOLA F. GAVA, C. A
SEGRE, AT. B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A - LA FLORESTA, C.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - SANT ILDEFONS, U.E. A
CORNELLA, U.D. SAD C - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Jornada 28 03-05-2020
AMPOSTA, C.F. A - RAPITENCA, U.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. A - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A - SEGRE, AT. B
SANT ILDEFONS, U.E. A - LA FLORESTA, C.D. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
CORNELLA, U.D. SAD C - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
Jornada 29 10-05-2020
AMPOSTA, C.F. A - CAMBRILS UNIÓ C.E. A
RAPITENCA, U.E. A - CASTELLDEFELS, U.E. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A - ESCOLA F. GAVA, C. A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
SEGRE, AT. B - SANT ILDEFONS, U.E. A
LA FLORESTA, C.D. A - TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A - CORNELLA, U.D. SAD C
Jornada 30 17-05-2020
CASTELLDEFELS, U.E. A - AMPOSTA, C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. A - RAPITENCA, U.E. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO A
SANT ILDEFONS, U.E. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A - SEGRE, AT. B
CORNELLA, U.D. SAD C - LA FLORESTA, C.D. A
CAMBRILS UNIÓ C.E. A - ATLETIC SANT JUST . F. C. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.