Competició | TEMPORADA 2019-2020

preferent infantil | grup 4

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 29-09-2019
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 12 EUROPA, C.E. A
SANTS, U.E. A 16 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
MARTINENC, F.C. A 21 TECNOFUTBOL C.F A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 10 SANT ANDREU, U.E B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 20 DAMM, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 30 SANT GABRIEL, C.D. C
CORNELLA, U.D. SAD B 00 ESPANYOL, R.C.D. B
Jornada 2 06-10-2019
EUROPA, C.E. A 10 CORNELLA, U.D. SAD B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 13 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 21 SANTS, U.E. A
TECNOFUTBOL C.F A 30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
SANT ANDREU, U.E B 04 MARTINENC, F.C. A
DAMM, C.F. B 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
SANT GABRIEL, C.D. C 00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
ESPANYOL, R.C.D. B 00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
Jornada 3 13-10-2019
EUROPA, C.E. A 41 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 23 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
SANTS, U.E. A 03 TECNOFUTBOL C.F A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 00 SANT ANDREU, U.E B
MARTINENC, F.C. A 40 DAMM, C.F. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 32 SANT GABRIEL, C.D. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 11 ESPANYOL, R.C.D. B
CORNELLA, U.D. SAD B 01 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
Jornada 4 20-10-2019
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 04 CORNELLA, U.D. SAD B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 11 EUROPA, C.E. A
TECNOFUTBOL C.F A 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
SANT ANDREU, U.E B 11 SANTS, U.E. A
DAMM, C.F. B 52 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
SANT GABRIEL, C.D. C 02 MARTINENC, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. B 10 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 5 27-10-2019
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 22 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
EUROPA, C.E. A 00 TECNOFUTBOL C.F A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 10 SANT ANDREU, U.E B
SANTS, U.E. A 02 DAMM, C.F. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 12 SANT GABRIEL, C.D. C
MARTINENC, F.C. A 22 ESPANYOL, R.C.D. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 31 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
CORNELLA, U.D. SAD B 10 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 6 03-11-2019
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 02 CORNELLA, U.D. SAD B
TECNOFUTBOL C.F A 30 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
SANT ANDREU, U.E B 12 EUROPA, C.E. A
DAMM, C.F. B 33 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
SANT GABRIEL, C.D. C 21 SANTS, U.E. A
ESPANYOL, R.C.D. B 62 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 21 MARTINENC, F.C. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 7 10-11-2019
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 11 TECNOFUTBOL C.F A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 21 SANT ANDREU, U.E B
EUROPA, C.E. A 32 DAMM, C.F. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 21 SANT GABRIEL, C.D. C
SANTS, U.E. A 11 ESPANYOL, R.C.D. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
MARTINENC, F.C. A 30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
CORNELLA, U.D. SAD B 51 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 8 17-11-2019
TECNOFUTBOL C.F A 12 CORNELLA, U.D. SAD B
SANT ANDREU, U.E B 13 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
DAMM, C.F. B 62 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
SANT GABRIEL, C.D. C 11 EUROPA, C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. B 21 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 30 SANTS, U.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 10 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 12 MARTINENC, F.C. A
Jornada 9 24-11-2019
TECNOFUTBOL C.F A 21 SANT ANDREU, U.E B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 02 DAMM, C.F. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 20 SANT GABRIEL, C.D. C
EUROPA, C.E. A 10 ESPANYOL, R.C.D. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 21 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
SANTS, U.E. A 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 02 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
CORNELLA, U.D. SAD B 22 MARTINENC, F.C. A
Jornada 10 01-12-2019
SANT ANDREU, U.E B 12 CORNELLA, U.D. SAD B
DAMM, C.F. B 44 TECNOFUTBOL C.F A
SANT GABRIEL, C.D. C 32 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
ESPANYOL, R.C.D. B 42 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 21 EUROPA, C.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 33 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 31 SANTS, U.E. A
MARTINENC, F.C. A 32 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 11 15-12-2019
SANT ANDREU, U.E B 00 DAMM, C.F. B
TECNOFUTBOL C.F A 40 SANT GABRIEL, C.D. C
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 12 ESPANYOL, R.C.D. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
EUROPA, C.E. A 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 23 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
SANTS, U.E. A 11 MARTINENC, F.C. A
CORNELLA, U.D. SAD B 30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 12 22-12-2019
DAMM, C.F. B 11 CORNELLA, U.D. SAD B
SANT GABRIEL, C.D. C 10 SANT ANDREU, U.E B
ESPANYOL, R.C.D. B 30 TECNOFUTBOL C.F A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 50 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 50 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 10 EUROPA, C.E. A
MARTINENC, F.C. A 31 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 11 SANTS, U.E. A
Jornada 13 12-01-2020
SANT GABRIEL, C.D. C 21 DAMM, C.F. B
SANT ANDREU, U.E B 12 ESPANYOL, R.C.D. B
TECNOFUTBOL C.F A 31 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 20 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
EUROPA, C.E. A 02 MARTINENC, F.C. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
CORNELLA, U.D. SAD B 60 SANTS, U.E. A
Jornada 14 19-01-2020
CORNELLA, U.D. SAD B 03 SANT GABRIEL, C.D. C
ESPANYOL, R.C.D. B 13 DAMM, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 20 SANT ANDREU, U.E B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 00 TECNOFUTBOL C.F A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 04 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
MARTINENC, F.C. A 20 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 12 EUROPA, C.E. A
SANTS, U.E. A 14 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
Jornada 15 26-01-2020
SANT GABRIEL, C.D. C 40 ESPANYOL, R.C.D. B
DAMM, C.F. B 02 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
SANT ANDREU, U.E B 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
TECNOFUTBOL C.F A 01 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 04 MARTINENC, F.C. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 20 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
EUROPA, C.E. A 51 SANTS, U.E. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 32 CORNELLA, U.D. SAD B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 02-02-2020
EUROPA, C.E. A 31 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 31 SANTS, U.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 50 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
TECNOFUTBOL C.F A 23 MARTINENC, F.C. A
SANT ANDREU, U.E B 13 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
DAMM, C.F. B 25 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
SANT GABRIEL, C.D. C 00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
ESPANYOL, R.C.D. B 43 CORNELLA, U.D. SAD B
Jornada 17 09-02-2020
CORNELLA, U.D. SAD B 31 EUROPA, C.E. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 40 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
SANTS, U.E. A 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 11 TECNOFUTBOL C.F A
MARTINENC, F.C. A 50 SANT ANDREU, U.E B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 13 DAMM, C.F. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 10 SANT GABRIEL, C.D. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 03 ESPANYOL, R.C.D. B
Jornada 18 16-02-2020
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 02 EUROPA, C.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 02 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
TECNOFUTBOL C.F A 50 SANTS, U.E. A
SANT ANDREU, U.E B 31 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
DAMM, C.F. B 23 MARTINENC, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. C 13 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
ESPANYOL, R.C.D. B 30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 43 CORNELLA, U.D. SAD B
Jornada 19 01-03-2020
CORNELLA, U.D. SAD B 10 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
EUROPA, C.E. A 20 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 14 TECNOFUTBOL C.F A
SANTS, U.E. A 10 SANT ANDREU, U.E B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 03 DAMM, C.F. B
MARTINENC, F.C. A 40 SANT GABRIEL, C.D. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 30 ESPANYOL, R.C.D. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 40 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
Jornada 20 08-03-2020
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 21 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
TECNOFUTBOL C.F A 52 EUROPA, C.E. A
SANT ANDREU, U.E B 51 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
DAMM, C.F. B - SANTS, U.E. A
SANT GABRIEL, C.D. C 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
ESPANYOL, R.C.D. B 21 MARTINENC, F.C. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 11 CORNELLA, U.D. SAD B
Jornada 21 15-03-2020
CORNELLA, U.D. SAD B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - TECNOFUTBOL C.F A
EUROPA, C.E. A - SANT ANDREU, U.E B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - DAMM, C.F. B
SANTS, U.E. A - SANT GABRIEL, C.D. C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - ESPANYOL, R.C.D. B
MARTINENC, F.C. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 22 22-03-2020
TECNOFUTBOL C.F A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
SANT ANDREU, U.E B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
DAMM, C.F. B - EUROPA, C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. C - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
ESPANYOL, R.C.D. B - SANTS, U.E. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - MARTINENC, F.C. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - CORNELLA, U.D. SAD B
Jornada 23 29-03-2020
CORNELLA, U.D. SAD B - TECNOFUTBOL C.F A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A - SANT ANDREU, U.E B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - DAMM, C.F. B
EUROPA, C.E. A - SANT GABRIEL, C.D. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - ESPANYOL, R.C.D. B
SANTS, U.E. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
MARTINENC, F.C. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 24 05-04-2020
SANT ANDREU, U.E B - TECNOFUTBOL C.F A
DAMM, C.F. B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
SANT GABRIEL, C.D. C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
ESPANYOL, R.C.D. B - EUROPA, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - SANTS, U.E. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
MARTINENC, F.C. A - CORNELLA, U.D. SAD B
Jornada 25 19-04-2020
CORNELLA, U.D. SAD B - SANT ANDREU, U.E B
TECNOFUTBOL C.F A - DAMM, C.F. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A - SANT GABRIEL, C.D. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - ESPANYOL, R.C.D. B
EUROPA, C.E. A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
SANTS, U.E. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - MARTINENC, F.C. A
Jornada 26 26-04-2020
DAMM, C.F. B - SANT ANDREU, U.E B
SANT GABRIEL, C.D. C - TECNOFUTBOL C.F A
ESPANYOL, R.C.D. B - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - EUROPA, C.E. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
MARTINENC, F.C. A - SANTS, U.E. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - CORNELLA, U.D. SAD B
Jornada 27 03-05-2020
CORNELLA, U.D. SAD B - DAMM, C.F. B
SANT ANDREU, U.E B - SANT GABRIEL, C.D. C
TECNOFUTBOL C.F A - ESPANYOL, R.C.D. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
EUROPA, C.E. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - MARTINENC, F.C. A
SANTS, U.E. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 28 10-05-2020
DAMM, C.F. B - SANT GABRIEL, C.D. C
ESPANYOL, R.C.D. B - SANT ANDREU, U.E B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - TECNOFUTBOL C.F A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
MARTINENC, F.C. A - EUROPA, C.E. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
SANTS, U.E. A - CORNELLA, U.D. SAD B
Jornada 29 17-05-2020
SANT GABRIEL, C.D. C - CORNELLA, U.D. SAD B
DAMM, C.F. B - ESPANYOL, R.C.D. B
SANT ANDREU, U.E B - ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
TECNOFUTBOL C.F A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - MARTINENC, F.C. A
EUROPA, C.E. A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - SANTS, U.E. A
Jornada 30 24-05-2020
ESPANYOL, R.C.D. B - SANT GABRIEL, C.D. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A - DAMM, C.F. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A - SANT ANDREU, U.E B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - TECNOFUTBOL C.F A
MARTINENC, F.C. A - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
SANTS, U.E. A - EUROPA, C.E. A
CORNELLA, U.D. SAD B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.