Competició | TEMPORADA 2019-2020

juvenil segona divisio | grup 31

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
CAN PARELLADA, C.D.,A 03 SAN CRISTOBAL, C.P.,B
SANT PERE NORD , C.F.,A 14 CAN TRIAS, U.D.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C 50 BALCONADA, U.E.,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A 50 CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A
NATACIO TERRASSA, C,C 62 ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 12 MATADEPERA, F.C.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 23 ULLASTRELL C.F.,A
PIRINAICA, F.C.,B 118 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
Jornada 2 20-10-2019
SAN CRISTOBAL, C.P.,B 40 PIRINAICA, F.C.,B
CAN TRIAS, U.D.,B 10 CAN PARELLADA, C.D.,A
BALCONADA, U.E.,A 42 SANT PERE NORD , C.F.,A
CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A 12 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A 013 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
MATADEPERA, F.C.,A 21 NATACIO TERRASSA, C,C
ULLASTRELL C.F.,A 33 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 61 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
Jornada 3 27-10-2019
SAN CRISTOBAL, C.P.,B 23 CAN TRIAS, U.D.,B
CAN PARELLADA, C.D.,A 40 BALCONADA, U.E.,A
SANT PERE NORD , C.F.,A 44 CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C 40 ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A 35 MATADEPERA, F.C.,A
NATACIO TERRASSA, C,C 51 ULLASTRELL C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 09 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
PIRINAICA, F.C.,B 36 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
Jornada 4 03-11-2019
CAN TRIAS, U.D.,B 52 PIRINAICA, F.C.,B
BALCONADA, U.E.,A 03 SAN CRISTOBAL, C.P.,B
CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A 23 CAN PARELLADA, C.D.,A
ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A 05 SANT PERE NORD , C.F.,A
MATADEPERA, F.C.,A 53 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
ULLASTRELL C.F.,A 66 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 61 NATACIO TERRASSA, C,C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 11 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
Jornada 5 10-11-2019
CAN TRIAS, U.D.,B 70 BALCONADA, U.E.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,B 02 CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 130 ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A
SANT PERE NORD , C.F.,A 12 MATADEPERA, F.C.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C 30 ULLASTRELL C.F.,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A 13 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
NATACIO TERRASSA, C,C 11 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
PIRINAICA, F.C.,B 09 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
Jornada 6 17-11-2019
BALCONADA, U.E.,A 42 PIRINAICA, F.C.,B
CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A 33 CAN TRIAS, U.D.,B
ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A 03 SAN CRISTOBAL, C.P.,B
MATADEPERA, F.C.,A 00 CAN PARELLADA, C.D.,A
ULLASTRELL C.F.,A 22 SANT PERE NORD , C.F.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 30 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 54 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 42 NATACIO TERRASSA, C,C
Jornada 7 24-11-2019
BALCONADA, U.E.,A 25 CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A
CAN TRIAS, U.D.,B 60 ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,B 22 MATADEPERA, F.C.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 61 ULLASTRELL C.F.,A
SANT PERE NORD , C.F.,A 24 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C 11 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A 41 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
PIRINAICA, F.C.,B 37 NATACIO TERRASSA, C,C
Jornada 8 01-12-2019
CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A 20 PIRINAICA, F.C.,B
ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A 23 BALCONADA, U.E.,A
MATADEPERA, F.C.,A 12 CAN TRIAS, U.D.,B
ULLASTRELL C.F.,A 31 SAN CRISTOBAL, C.P.,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 12 CAN PARELLADA, C.D.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 22 SANT PERE NORD , C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 94 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
NATACIO TERRASSA, C,C 02 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
Jornada 9 15-12-2019
ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A 03 CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A
BALCONADA, U.E.,A 01 MATADEPERA, F.C.,A
CAN TRIAS, U.D.,B 12 ULLASTRELL C.F.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,B 12 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 21 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
SANT PERE NORD , C.F.,A 24 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C 12 NATACIO TERRASSA, C,C
PIRINAICA, F.C.,B 05 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
Jornada 10 22-12-2019
ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A 55 PIRINAICA, F.C.,B
MATADEPERA, F.C.,A 80 CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A
ULLASTRELL C.F.,A 23 BALCONADA, U.E.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 51 CAN TRIAS, U.D.,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 32 SAN CRISTOBAL, C.P.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 03 CAN PARELLADA, C.D.,A
NATACIO TERRASSA, C,C 12 SANT PERE NORD , C.F.,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A 44 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
Jornada 11 12-01-2020
ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A 06 MATADEPERA, F.C.,A
CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A 37 ULLASTRELL C.F.,A
BALCONADA, U.E.,A 05 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
CAN TRIAS, U.D.,B 12 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,B 01 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
CAN PARELLADA, C.D.,A 32 NATACIO TERRASSA, C,C
SANT PERE NORD , C.F.,A 14 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
PIRINAICA, F.C.,B 24 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
Jornada 12 19-01-2020
MATADEPERA, F.C.,A 50 PIRINAICA, F.C.,B
ULLASTRELL C.F.,A 40 ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 61 CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 13 BALCONADA, U.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 32 CAN TRIAS, U.D.,B
NATACIO TERRASSA, C,C 50 SAN CRISTOBAL, C.P.,B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A 42 CAN PARELLADA, C.D.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C 20 SANT PERE NORD , C.F.,A
Jornada 13 26-01-2020
MATADEPERA, F.C.,A 31 ULLASTRELL C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A 011 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A 02 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
BALCONADA, U.E.,A 12 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
CAN TRIAS, U.D.,B 01 NATACIO TERRASSA, C,C
SAN CRISTOBAL, C.P.,B 36 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 21 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
PIRINAICA, F.C.,B 63 SANT PERE NORD , C.F.,A
Jornada 14 02-02-2020
PIRINAICA, F.C.,B 24 ULLASTRELL C.F.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 21 MATADEPERA, F.C.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 62 ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 43 CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A
NATACIO TERRASSA, C,C 60 BALCONADA, U.E.,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A 10 CAN TRIAS, U.D.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C 12 SAN CRISTOBAL, C.P.,B
SANT PERE NORD , C.F.,A 13 CAN PARELLADA, C.D.,A
Jornada 15 09-02-2020
ULLASTRELL C.F.,A 09 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
MATADEPERA, F.C.,A 51 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A 36 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A 23 NATACIO TERRASSA, C,C
BALCONADA, U.E.,A 25 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
CAN TRIAS, U.D.,B 01 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
SAN CRISTOBAL, C.P.,B 21 SANT PERE NORD , C.F.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 61 PIRINAICA, F.C.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
SAN CRISTOBAL, C.P.,B 22 CAN PARELLADA, C.D.,A
CAN TRIAS, U.D.,B 11 SANT PERE NORD , C.F.,A
BALCONADA, U.E.,A 23 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A 16 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A 08 NATACIO TERRASSA, C,C
MATADEPERA, F.C.,A 42 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
ULLASTRELL C.F.,A 72 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 101 PIRINAICA, F.C.,B
Jornada 17 01-03-2020
PIRINAICA, F.C.,B 27 SAN CRISTOBAL, C.P.,B
CAN PARELLADA, C.D.,A 31 CAN TRIAS, U.D.,B
SANT PERE NORD , C.F.,A 53 BALCONADA, U.E.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C 20 CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A 100 ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A
NATACIO TERRASSA, C,C 24 MATADEPERA, F.C.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D 62 ULLASTRELL C.F.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 25 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
Jornada 18 08-03-2020
CAN TRIAS, U.D.,B 44 SAN CRISTOBAL, C.P.,B
BALCONADA, U.E.,A 11 CAN PARELLADA, C.D.,A
CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A 11 SANT PERE NORD , C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A 212 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
MATADEPERA, F.C.,A 13 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
ULLASTRELL C.F.,A 23 NATACIO TERRASSA, C,C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 31 GIMNASTIC MANRESA, C.,D
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 62 PIRINAICA, F.C.,B
Jornada 19 15-03-2020
PIRINAICA, F.C.,B - CAN TRIAS, U.D.,B
SAN CRISTOBAL, C.P.,B - BALCONADA, U.E.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A
SANT PERE NORD , C.F.,A - ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C - MATADEPERA, F.C.,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - ULLASTRELL C.F.,A
NATACIO TERRASSA, C,C - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
Jornada 20 22-03-2020
BALCONADA, U.E.,A - CAN TRIAS, U.D.,B
CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A - SAN CRISTOBAL, C.P.,B
ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
MATADEPERA, F.C.,A - SANT PERE NORD , C.F.,A
ULLASTRELL C.F.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - NATACIO TERRASSA, C,C
GIMNASTIC MANRESA, C.,D - PIRINAICA, F.C.,B
Jornada 21 29-03-2020
PIRINAICA, F.C.,B - BALCONADA, U.E.,A
CAN TRIAS, U.D.,B - CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,B - ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - MATADEPERA, F.C.,A
SANT PERE NORD , C.F.,A - ULLASTRELL C.F.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
NATACIO TERRASSA, C,C - GIMNASTIC MANRESA, C.,D
Jornada 22 05-04-2020
CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A - BALCONADA, U.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A - CAN TRIAS, U.D.,B
MATADEPERA, F.C.,A - SAN CRISTOBAL, C.P.,B
ULLASTRELL C.F.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - SANT PERE NORD , C.F.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
GIMNASTIC MANRESA, C.,D - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
NATACIO TERRASSA, C,C - PIRINAICA, F.C.,B
Jornada 23 19-04-2020
PIRINAICA, F.C.,B - CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A
BALCONADA, U.E.,A - ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A
CAN TRIAS, U.D.,B - MATADEPERA, F.C.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,B - ULLASTRELL C.F.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
SANT PERE NORD , C.F.,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C - GIMNASTIC MANRESA, C.,D
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - NATACIO TERRASSA, C,C
Jornada 24 26-04-2020
CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A - ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A
MATADEPERA, F.C.,A - BALCONADA, U.E.,A
ULLASTRELL C.F.,A - CAN TRIAS, U.D.,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - SAN CRISTOBAL, C.P.,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - CAN PARELLADA, C.D.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D - SANT PERE NORD , C.F.,A
NATACIO TERRASSA, C,C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - PIRINAICA, F.C.,B
Jornada 25 03-05-2020
PIRINAICA, F.C.,B - ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A
CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A - MATADEPERA, F.C.,A
BALCONADA, U.E.,A - ULLASTRELL C.F.,A
CAN TRIAS, U.D.,B - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,B - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,D
SANT PERE NORD , C.F.,A - NATACIO TERRASSA, C,C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
Jornada 26 10-05-2020
MATADEPERA, F.C.,A - ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A
ULLASTRELL C.F.,A - CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - BALCONADA, U.E.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - CAN TRIAS, U.D.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,D - SAN CRISTOBAL, C.P.,B
NATACIO TERRASSA, C,C - CAN PARELLADA, C.D.,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - SANT PERE NORD , C.F.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C - PIRINAICA, F.C.,B
Jornada 27 17-05-2020
PIRINAICA, F.C.,B - MATADEPERA, F.C.,A
ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A - ULLASTRELL C.F.,A
CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
BALCONADA, U.E.,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
CAN TRIAS, U.D.,B - GIMNASTIC MANRESA, C.,D
SAN CRISTOBAL, C.P.,B - NATACIO TERRASSA, C,C
CAN PARELLADA, C.D.,A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
SANT PERE NORD , C.F.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
Jornada 28 24-05-2020
ULLASTRELL C.F.,A - MATADEPERA, F.C.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D - BALCONADA, U.E.,A
NATACIO TERRASSA, C,C - CAN TRIAS, U.D.,B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - SAN CRISTOBAL, C.P.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C - CAN PARELLADA, C.D.,A
SANT PERE NORD , C.F.,A - PIRINAICA, F.C.,B
Jornada 29 31-05-2020
ULLASTRELL C.F.,A - PIRINAICA, F.C.,B
MATADEPERA, F.C.,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A
ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,D
BALCONADA, U.E.,A - NATACIO TERRASSA, C,C
CAN TRIAS, U.D.,B - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
CAN PARELLADA, C.D.,A - SANT PERE NORD , C.F.,A
Jornada 30 07-06-2020
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A - ULLASTRELL C.F.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A - MATADEPERA, F.C.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,D - ESCOLA DE FUTBOL CAN MIR-RUBI CLUB,A
NATACIO TERRASSA, C,C - CASTELLBELL I VILAR, C.E.,A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB,A - BALCONADA, U.E.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C - CAN TRIAS, U.D.,B
SANT PERE NORD , C.F.,A - SAN CRISTOBAL, C.P.,B
PIRINAICA, F.C.,B - CAN PARELLADA, C.D.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.