Competició | TEMPORADA 2019-2020

juvenil segona divisio | grup 2

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
Descansa 24 ARO, C.E. B
BELL LLOC, C.P. A 14 BISBALENC, AT. B
CELLERA, C.F. A 60 BESCANO, C.D. B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 70 Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 36 Descansa
GEiEG A 33 CASSA, U.D. B
BANYOLES, C.E. C 04 Descansa
FORNELLS, UE. B 21 SANT PONÇ, AT. A
Jornada 2 13-10-2019
ARO, C.E. B 15 FORNELLS, UE. B
BISBALENC, AT. B 150 Descansa
BESCANO, C.D. B 13 BELL LLOC, C.P. A
Descansa 16 CELLERA, C.F. A
Descansa 12 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
CASSA, U.D. B 31 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
Descansa 13 GEiEG A
SANT PONÇ, AT. A 81 BANYOLES, C.E. C
Jornada 3 20-10-2019
ARO, C.E. B 22 BISBALENC, AT. B
Descansa 12 BESCANO, C.D. B
BELL LLOC, C.P. A 12 Descansa
CELLERA, C.F. A 62 Descansa
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 70 CASSA, U.D. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 33 Descansa
GEiEG A 31 SANT PONÇ, AT. A
FORNELLS, UE. B 80 BANYOLES, C.E. C
Jornada 4 27-10-2019
BISBALENC, AT. B 22 FORNELLS, UE. B
BESCANO, C.D. B 00 ARO, C.E. B
Descansa 30 Descansa
Descansa 22 BELL LLOC, C.P. A
CASSA, U.D. B 21 CELLERA, C.F. A
Descansa 12 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
SANT PONÇ, AT. A 70 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
BANYOLES, C.E. C 14 GEiEG A
Jornada 5 03-11-2019
BISBALENC, AT. B 101 BESCANO, C.D. B
Descansa 23 ARO, C.E. B
Descansa 05 Descansa
BELL LLOC, C.P. A 11 CASSA, U.D. B
CELLERA, C.F. A 45 Descansa
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 51 SANT PONÇ, AT. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 43 BANYOLES, C.E. C
FORNELLS, UE. B 41 GEiEG A
Jornada 6 10-11-2019
BESCANO, C.D. B 18 FORNELLS, UE. B
Descansa 02 BISBALENC, AT. B
Descansa 22 ARO, C.E. B
CASSA, U.D. B 30 Descansa
Descansa 40 BELL LLOC, C.P. A
SANT PONÇ, AT. A 13 CELLERA, C.F. A
BANYOLES, C.E. C 07 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
GEiEG A 60 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
Jornada 7 17-11-2019
BESCANO, C.D. B 10 Descansa
BISBALENC, AT. B 50 Descansa
ARO, C.E. B 11 CASSA, U.D. B
Descansa 12 Descansa
BELL LLOC, C.P. A 04 SANT PONÇ, AT. A
CELLERA, C.F. A 81 BANYOLES, C.E. C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 10 GEiEG A
FORNELLS, UE. B 70 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
Jornada 8 24-11-2019
Descansa 16 FORNELLS, UE. B
Descansa 31 BESCANO, C.D. B
CASSA, U.D. B 02 BISBALENC, AT. B
Descansa 30 ARO, C.E. B
SANT PONÇ, AT. A 50 Descansa
BANYOLES, C.E. C 12 BELL LLOC, C.P. A
GEiEG A 35 CELLERA, C.F. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 23 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
Jornada 9 01-12-2019
Descansa 13 Descansa
BESCANO, C.D. B 30 CASSA, U.D. B
BISBALENC, AT. B 11 Descansa
ARO, C.E. B 03 SANT PONÇ, AT. A
Descansa 05 BANYOLES, C.E. C
BELL LLOC, C.P. A 22 GEiEG A
CELLERA, C.F. A 31 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
FORNELLS, UE. B 13 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
Jornada 10 15-12-2019
Descansa 03 FORNELLS, UE. B
CASSA, U.D. B 31 Descansa
Descansa 31 BESCANO, C.D. B
SANT PONÇ, AT. A 31 BISBALENC, AT. B
BANYOLES, C.E. C 12 ARO, C.E. B
Descansa 02 GEiEG A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 45 BELL LLOC, C.P. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 24 CELLERA, C.F. A
Jornada 11 22-12-2019
Descansa 20 CASSA, U.D. B
Descansa 11 Descansa
BESCANO, C.D. B 11 SANT PONÇ, AT. A
BISBALENC, AT. B 60 BANYOLES, C.E. C
ARO, C.E. B 11 GEiEG A
Descansa 45 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
BELL LLOC, C.P. A 01 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
FORNELLS, UE. B 00 CELLERA, C.F. A
Jornada 12 12-01-2020
CASSA, U.D. B 15 FORNELLS, UE. B
Descansa 40 Descansa
SANT PONÇ, AT. A 21 Descansa
BANYOLES, C.E. C 15 BESCANO, C.D. B
GEiEG A 32 BISBALENC, AT. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 32 ARO, C.E. B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 100 Descansa
CELLERA, C.F. A 102 BELL LLOC, C.P. A
Jornada 13 19-01-2020
CASSA, U.D. B 11 Descansa
Descansa 19 SANT PONÇ, AT. A
Descansa 14 BANYOLES, C.E. C
BESCANO, C.D. B 24 GEiEG A
BISBALENC, AT. B 53 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
ARO, C.E. B 10 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
Descansa 115 CELLERA, C.F. A
FORNELLS, UE. B 70 BELL LLOC, C.P. A
Jornada 14 26-01-2020
FORNELLS, UE. B 32 Descansa
SANT PONÇ, AT. A 60 CASSA, U.D. B
BANYOLES, C.E. C 10 Descansa
GEiEG A 51 Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 41 BESCANO, C.D. B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 01 BISBALENC, AT. B
CELLERA, C.F. A 50 ARO, C.E. B
BELL LLOC, C.P. A 23 Descansa
Jornada 15 02-02-2020
Descansa 34 SANT PONÇ, AT. A
CASSA, U.D. B 21 BANYOLES, C.E. C
Descansa 34 GEiEG A
Descansa 32 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
BESCANO, C.D. B 04 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
BISBALENC, AT. B 32 CELLERA, C.F. A
ARO, C.E. B 22 BELL LLOC, C.P. A
Descansa 19 FORNELLS, UE. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
ARO, C.E. B 32 Descansa
BISBALENC, AT. B 51 BELL LLOC, C.P. A
BESCANO, C.D. B 04 CELLERA, C.F. A
Descansa 05 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
Descansa 20 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
CASSA, U.D. B 11 GEiEG A
Descansa 60 BANYOLES, C.E. C
SANT PONÇ, AT. A 40 FORNELLS, UE. B
Jornada 17 16-02-2020
FORNELLS, UE. B 70 ARO, C.E. B
Descansa 14 BISBALENC, AT. B
BELL LLOC, C.P. A 30 BESCANO, C.D. B
CELLERA, C.F. A 40 Descansa
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 20 Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 30 CASSA, U.D. B
GEiEG A 03 Descansa
BANYOLES, C.E. C 14 SANT PONÇ, AT. A
Jornada 18 01-03-2020
BISBALENC, AT. B 70 ARO, C.E. B
BESCANO, C.D. B 61 Descansa
Descansa 23 BELL LLOC, C.P. A
Descansa 03 CELLERA, C.F. A
CASSA, U.D. B 12 VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
Descansa 41 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
SANT PONÇ, AT. A 11 GEiEG A
BANYOLES, C.E. C 13 FORNELLS, UE. B
Jornada 19 08-03-2020
FORNELLS, UE. B 12 BISBALENC, AT. B
ARO, C.E. B - BESCANO, C.D. B
Descansa 33 Descansa
BELL LLOC, C.P. A 32 Descansa
CELLERA, C.F. A 23 CASSA, U.D. B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A 12 Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 14 SANT PONÇ, AT. A
GEiEG A 70 BANYOLES, C.E. C
Jornada 20 15-03-2020
BESCANO, C.D. B - BISBALENC, AT. B
ARO, C.E. B - Descansa
Descansa - Descansa
CASSA, U.D. B - BELL LLOC, C.P. A
Descansa - CELLERA, C.F. A
SANT PONÇ, AT. A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
BANYOLES, C.E. C - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
GEiEG A - FORNELLS, UE. B
Jornada 21 22-03-2020
FORNELLS, UE. B - BESCANO, C.D. B
BISBALENC, AT. B - Descansa
ARO, C.E. B - Descansa
Descansa - CASSA, U.D. B
BELL LLOC, C.P. A - Descansa
CELLERA, C.F. A - SANT PONÇ, AT. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A - BANYOLES, C.E. C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - GEiEG A
Jornada 22 29-03-2020
Descansa - BESCANO, C.D. B
Descansa - BISBALENC, AT. B
CASSA, U.D. B - ARO, C.E. B
Descansa - Descansa
SANT PONÇ, AT. A - BELL LLOC, C.P. A
BANYOLES, C.E. C - CELLERA, C.F. A
GEiEG A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - FORNELLS, UE. B
Jornada 23 05-04-2020
FORNELLS, UE. B - Descansa
BESCANO, C.D. B - Descansa
BISBALENC, AT. B - CASSA, U.D. B
ARO, C.E. B - Descansa
Descansa - SANT PONÇ, AT. A
BELL LLOC, C.P. A - BANYOLES, C.E. C
CELLERA, C.F. A - GEiEG A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
Jornada 24 19-04-2020
Descansa - Descansa
CASSA, U.D. B - BESCANO, C.D. B
Descansa - BISBALENC, AT. B
SANT PONÇ, AT. A - ARO, C.E. B
BANYOLES, C.E. C - Descansa
GEiEG A - BELL LLOC, C.P. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - CELLERA, C.F. A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A - FORNELLS, UE. B
Jornada 25 26-04-2020
FORNELLS, UE. B - Descansa
Descansa - CASSA, U.D. B
BESCANO, C.D. B - Descansa
BISBALENC, AT. B - SANT PONÇ, AT. A
ARO, C.E. B - BANYOLES, C.E. C
GEiEG A - Descansa
BELL LLOC, C.P. A - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
CELLERA, C.F. A - VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
Jornada 26 03-05-2020
CASSA, U.D. B - Descansa
Descansa - Descansa
SANT PONÇ, AT. A - BESCANO, C.D. B
BANYOLES, C.E. C - BISBALENC, AT. B
GEiEG A - ARO, C.E. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - Descansa
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A - BELL LLOC, C.P. A
CELLERA, C.F. A - FORNELLS, UE. B
Jornada 27 10-05-2020
FORNELLS, UE. B - CASSA, U.D. B
Descansa - Descansa
Descansa - SANT PONÇ, AT. A
BESCANO, C.D. B - BANYOLES, C.E. C
BISBALENC, AT. B - GEiEG A
ARO, C.E. B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
Descansa - VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
BELL LLOC, C.P. A - CELLERA, C.F. A
Jornada 28 17-05-2020
Descansa - CASSA, U.D. B
SANT PONÇ, AT. A - Descansa
BANYOLES, C.E. C - Descansa
GEiEG A - BESCANO, C.D. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - BISBALENC, AT. B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A - ARO, C.E. B
CELLERA, C.F. A - Descansa
BELL LLOC, C.P. A - FORNELLS, UE. B
Jornada 29 24-05-2020
Descansa - FORNELLS, UE. B
CASSA, U.D. B - SANT PONÇ, AT. A
Descansa - BANYOLES, C.E. C
Descansa - GEiEG A
BESCANO, C.D. B - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
BISBALENC, AT. B - VILABLAREIX FUTBOL CLUB A
ARO, C.E. B - CELLERA, C.F. A
Descansa - BELL LLOC, C.P. A
Jornada 30 31-05-2020
SANT PONÇ, AT. A - Descansa
BANYOLES, C.E. C - CASSA, U.D. B
GEiEG A - Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A - Descansa
VILABLAREIX FUTBOL CLUB A - BESCANO, C.D. B
CELLERA, C.F. A - BISBALENC, AT. B
BELL LLOC, C.P. A - ARO, C.E. B
FORNELLS, UE. B - Descansa
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.