Competició | TEMPORADA 2019-2020

juvenil segona divisio | grup 11

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 02 EL CATLLAR, C.E.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 11 TANCAT, U.D.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 20 BASE MARC BARTRA CF,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 10 RAMON SICART, A.E.,A
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A 62 TORREFORTA, C.D.C.,B
CUNIT, C.F.,A 31 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 23 MORELL, C.D.,A
RODA DE BARA AT.,A 150 POBLA MAFUMET, C.F.,A
Jornada 2 20-10-2019
EL CATLLAR, C.E.,A 07 RODA DE BARA AT.,A
TANCAT, U.D.,A 11 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
BASE MARC BARTRA CF,B 21 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
RAMON SICART, A.E.,A 32 ALTAFULLA, C.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 21 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 23 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
MORELL, C.D.,A 30 CUNIT, C.F.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 17 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
Jornada 3 27-10-2019
EL CATLLAR, C.E.,A 42 TANCAT, U.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 23 BASE MARC BARTRA CF,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 13 RAMON SICART, A.E.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 21 TORREFORTA, C.D.C.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 110 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A 10 MORELL, C.D.,A
CUNIT, C.F.,A 71 POBLA MAFUMET, C.F.,A
RODA DE BARA AT.,A 60 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
Jornada 4 03-11-2019
TANCAT, U.D.,A 02 RODA DE BARA AT.,A
BASE MARC BARTRA CF,B 111 EL CATLLAR, C.E.,A
RAMON SICART, A.E.,A 81 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
TORREFORTA, C.D.C.,B 31 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 24 ALTAFULLA, C.E.,A
MORELL, C.D.,A 12 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
POBLA MAFUMET, C.F.,A 017 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 50 CUNIT, C.F.,A
Jornada 5 10-11-2019
TANCAT, U.D.,A 13 BASE MARC BARTRA CF,B
EL CATLLAR, C.E.,A 06 RAMON SICART, A.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 21 TORREFORTA, C.D.C.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 11 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
ALTAFULLA, C.E.,A 02 MORELL, C.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 73 POBLA MAFUMET, C.F.,A
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A 62 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
RODA DE BARA AT.,A 132 CUNIT, C.F.,A
Jornada 6 17-11-2019
BASE MARC BARTRA CF,B 22 RODA DE BARA AT.,A
RAMON SICART, A.E.,A 52 TANCAT, U.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 33 EL CATLLAR, C.E.,A
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 11 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
MORELL, C.D.,A 12 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
POBLA MAFUMET, C.F.,A 16 ALTAFULLA, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 72 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
CUNIT, C.F.,A 24 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
Jornada 7 24-11-2019
BASE MARC BARTRA CF,B 03 RAMON SICART, A.E.,A
TANCAT, U.D.,A 21 TORREFORTA, C.D.C.,B
EL CATLLAR, C.E.,A 52 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 24 MORELL, C.D.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 62 POBLA MAFUMET, C.F.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 21 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 60 CUNIT, C.F.,A
RODA DE BARA AT.,A 11 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
Jornada 8 01-12-2019
RAMON SICART, A.E.,A 11 RODA DE BARA AT.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 22 BASE MARC BARTRA CF,B
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 05 TANCAT, U.D.,A
MORELL, C.D.,A 43 EL CATLLAR, C.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 01 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 21 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
CUNIT, C.F.,A 17 ALTAFULLA, C.E.,A
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A 30 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
Jornada 9 15-12-2019
RAMON SICART, A.E.,A 52 TORREFORTA, C.D.C.,B
BASE MARC BARTRA CF,B 50 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
TANCAT, U.D.,A 21 MORELL, C.D.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 20 POBLA MAFUMET, C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 23 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 40 CUNIT, C.F.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 00 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
RODA DE BARA AT.,A 31 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
Jornada 10 22-12-2019
TORREFORTA, C.D.C.,B 02 RODA DE BARA AT.,A
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 011 RAMON SICART, A.E.,A
MORELL, C.D.,A 23 BASE MARC BARTRA CF,B
POBLA MAFUMET, C.F.,A 13 TANCAT, U.D.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 51 EL CATLLAR, C.E.,A
CUNIT, C.F.,A 23 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A 41 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 22 ALTAFULLA, C.E.,A
Jornada 11 12-01-2020
TORREFORTA, C.D.C.,B 42 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
RAMON SICART, A.E.,A 21 MORELL, C.D.,A
BASE MARC BARTRA CF,B 70 POBLA MAFUMET, C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 30 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
EL CATLLAR, C.E.,A 23 CUNIT, C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 24 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 14 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
RODA DE BARA AT.,A 20 ALTAFULLA, C.E.,A
Jornada 12 19-01-2020
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 05 RODA DE BARA AT.,A
MORELL, C.D.,A 00 TORREFORTA, C.D.C.,B
POBLA MAFUMET, C.F.,A 03 RAMON SICART, A.E.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 23 BASE MARC BARTRA CF,B
CUNIT, C.F.,A 23 TANCAT, U.D.,A
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A 31 EL CATLLAR, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 42 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
ALTAFULLA, C.E.,A 11 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
Jornada 13 26-01-2020
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 22 MORELL, C.D.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 61 POBLA MAFUMET, C.F.,A
RAMON SICART, A.E.,A 55 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
BASE MARC BARTRA CF,B 22 CUNIT, C.F.,A
TANCAT, U.D.,A 32 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
EL CATLLAR, C.E.,A 14 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 32 ALTAFULLA, C.E.,A
RODA DE BARA AT.,A 10 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
Jornada 14 02-02-2020
RODA DE BARA AT.,A 31 MORELL, C.D.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 30 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 12 TORREFORTA, C.D.C.,B
CUNIT, C.F.,A 14 RAMON SICART, A.E.,A
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A 20 BASE MARC BARTRA CF,B
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B 31 TANCAT, U.D.,A
ALTAFULLA, C.E.,A 32 EL CATLLAR, C.E.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 11 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
Jornada 15 09-02-2020
MORELL, C.D.,A 70 POBLA MAFUMET, C.F.,A
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 19 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
TORREFORTA, C.D.C.,B 31 CUNIT, C.F.,A
RAMON SICART, A.E.,A - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
BASE MARC BARTRA CF,B 13 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
TANCAT, U.D.,A 31 ALTAFULLA, C.E.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 25 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 04 RODA DE BARA AT.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
EL CATLLAR, C.E.,A ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
TANCAT, U.D.,A 02 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
BASE MARC BARTRA CF,B 21 ALTAFULLA, C.E.,A
RAMON SICART, A.E.,A 41 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
TORREFORTA, C.D.C.,B 03 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 36 CUNIT, C.F.,A
MORELL, C.D.,A 03 BASE L'ARBOÇ,CF.,B
POBLA MAFUMET, C.F.,A 01 RODA DE BARA AT.,A
Jornada 17 01-03-2020
RODA DE BARA AT.,A 40 EL CATLLAR, C.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C 34 TANCAT, U.D.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B 32 BASE MARC BARTRA CF,B
ALTAFULLA, C.E.,A 35 RAMON SICART, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - TORREFORTA, C.D.C.,B
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A 22 ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
CUNIT, C.F.,A 42 MORELL, C.D.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 32 POBLA MAFUMET, C.F.,A
Jornada 18 08-03-2020
TANCAT, U.D.,A 80 EL CATLLAR, C.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,B 21 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
RAMON SICART, A.E.,A 11 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
TORREFORTA, C.D.C.,B - ALTAFULLA, C.E.,A
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A 36 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
MORELL, C.D.,A 03 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 14 CUNIT, C.F.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,B 10 RODA DE BARA AT.,A
Jornada 19 15-03-2020
RODA DE BARA AT.,A - TANCAT, U.D.,A
EL CATLLAR, C.E.,A - BASE MARC BARTRA CF,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - RAMON SICART, A.E.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - TORREFORTA, C.D.C.,B
ALTAFULLA, C.E.,A - ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - MORELL, C.D.,A
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - POBLA MAFUMET, C.F.,A
CUNIT, C.F.,A - BASE L'ARBOÇ,CF.,B
Jornada 20 22-03-2020
BASE MARC BARTRA CF,B - TANCAT, U.D.,A
RAMON SICART, A.E.,A - EL CATLLAR, C.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
MORELL, C.D.,A - ALTAFULLA, C.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,B - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
CUNIT, C.F.,A - RODA DE BARA AT.,A
Jornada 21 29-03-2020
RODA DE BARA AT.,A - BASE MARC BARTRA CF,B
TANCAT, U.D.,A - RAMON SICART, A.E.,A
EL CATLLAR, C.E.,A - TORREFORTA, C.D.C.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - MORELL, C.D.,A
ALTAFULLA, C.E.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,B - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - CUNIT, C.F.,A
Jornada 22 05-04-2020
RAMON SICART, A.E.,A - BASE MARC BARTRA CF,B
TORREFORTA, C.D.C.,B - TANCAT, U.D.,A
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A - EL CATLLAR, C.E.,A
MORELL, C.D.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
POBLA MAFUMET, C.F.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,B - ALTAFULLA, C.E.,A
CUNIT, C.F.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - RODA DE BARA AT.,A
Jornada 23 19-04-2020
RODA DE BARA AT.,A - RAMON SICART, A.E.,A
BASE MARC BARTRA CF,B - TORREFORTA, C.D.C.,B
TANCAT, U.D.,A - ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
EL CATLLAR, C.E.,A - MORELL, C.D.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - POBLA MAFUMET, C.F.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - BASE L'ARBOÇ,CF.,B
ALTAFULLA, C.E.,A - CUNIT, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
Jornada 24 26-04-2020
TORREFORTA, C.D.C.,B - RAMON SICART, A.E.,A
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A - BASE MARC BARTRA CF,B
MORELL, C.D.,A - TANCAT, U.D.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A - EL CATLLAR, C.E.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
CUNIT, C.F.,A - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - ALTAFULLA, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - RODA DE BARA AT.,A
Jornada 25 03-05-2020
RODA DE BARA AT.,A - TORREFORTA, C.D.C.,B
RAMON SICART, A.E.,A - ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
BASE MARC BARTRA CF,B - MORELL, C.D.,A
TANCAT, U.D.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,A
EL CATLLAR, C.E.,A - BASE L'ARBOÇ,CF.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - CUNIT, C.F.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
ALTAFULLA, C.E.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
Jornada 26 10-05-2020
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A - TORREFORTA, C.D.C.,B
MORELL, C.D.,A - RAMON SICART, A.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A - BASE MARC BARTRA CF,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,B - TANCAT, U.D.,A
CUNIT, C.F.,A - EL CATLLAR, C.E.,A
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
ALTAFULLA, C.E.,A - RODA DE BARA AT.,A
Jornada 27 17-05-2020
RODA DE BARA AT.,A - ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
TORREFORTA, C.D.C.,B - MORELL, C.D.,A
RAMON SICART, A.E.,A - POBLA MAFUMET, C.F.,A
BASE MARC BARTRA CF,B - BASE L'ARBOÇ,CF.,B
TANCAT, U.D.,A - CUNIT, C.F.,A
EL CATLLAR, C.E.,A - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - ALTAFULLA, C.E.,A
Jornada 28 24-05-2020
MORELL, C.D.,A - ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A - TORREFORTA, C.D.C.,B
BASE L'ARBOÇ,CF.,B - RAMON SICART, A.E.,A
CUNIT, C.F.,A - BASE MARC BARTRA CF,B
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - TANCAT, U.D.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - EL CATLLAR, C.E.,A
ALTAFULLA, C.E.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - RODA DE BARA AT.,A
Jornada 29 31-05-2020
MORELL, C.D.,A - RODA DE BARA AT.,A
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A - POBLA MAFUMET, C.F.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B - BASE L'ARBOÇ,CF.,B
RAMON SICART, A.E.,A - CUNIT, C.F.,A
BASE MARC BARTRA CF,B - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A
TANCAT, U.D.,A - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B
EL CATLLAR, C.E.,A - ALTAFULLA, C.E.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C - BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B
Jornada 30 07-06-2020
POBLA MAFUMET, C.F.,A - MORELL, C.D.,A
BASE L'ARBOÇ,CF.,B - ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA,A
CUNIT, C.F.,A - TORREFORTA, C.D.C.,B
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL,A - RAMON SICART, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF,B - BASE MARC BARTRA CF,B
ALTAFULLA, C.E.,A - TANCAT, U.D.,A
BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B - EL CATLLAR, C.E.,A
RODA DE BARA AT.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,C
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.