Competició | TEMPORADA 2019-2020

juvenil primera divisio | grup 6

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
ARTES, F.C. A 12 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 22 CALLUS, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 10 CAN TRIAS, U.D. A
RUBI, U.E. A 12 JOANENC, F.C. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 31 JUNIOR,C.F. A
GIMNASTIC MANRESA, C. C 01 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
BERGA, C.E. A 21 SAN CRISTOBAL, C.P. A
VILOMARA,C.F. A 11 NATACIO TERRASSA, C B
Jornada 2 13-10-2019
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 12 VILOMARA,C.F. A
CALLUS, C.F. A 21 ARTES, F.C. A
CAN TRIAS, U.D. A 04 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
JOANENC, F.C. A 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
JUNIOR,C.F. A 21 RUBI, U.E. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
SAN CRISTOBAL, C.P. A 31 GIMNASTIC MANRESA, C. C
NATACIO TERRASSA, C B 32 BERGA, C.E. A
Jornada 3 20-10-2019
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 41 CALLUS, C.F. A
ARTES, F.C. A 11 CAN TRIAS, U.D. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 62 JOANENC, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 11 JUNIOR,C.F. A
RUBI, U.E. A 21 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 32 SAN CRISTOBAL, C.P. A
GIMNASTIC MANRESA, C. C 31 NATACIO TERRASSA, C B
VILOMARA,C.F. A 42 BERGA, C.E. A
Jornada 4 27-10-2019
CALLUS, C.F. A 53 VILOMARA,C.F. A
CAN TRIAS, U.D. A 01 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
JOANENC, F.C. A 31 ARTES, F.C. A
JUNIOR,C.F. A 60 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 32 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
SAN CRISTOBAL, C.P. A 32 RUBI, U.E. A
NATACIO TERRASSA, C B 05 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
BERGA, C.E. A 11 GIMNASTIC MANRESA, C. C
Jornada 5 03-11-2019
CALLUS, C.F. A 25 CAN TRIAS, U.D. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 31 JOANENC, F.C. A
ARTES, F.C. A 24 JUNIOR,C.F. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 35 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 23 SAN CRISTOBAL, C.P. A
RUBI, U.E. A 50 NATACIO TERRASSA, C B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 31 BERGA, C.E. A
VILOMARA,C.F. A 21 GIMNASTIC MANRESA, C. C
Jornada 6 10-11-2019
CAN TRIAS, U.D. A 42 VILOMARA,C.F. A
JOANENC, F.C. A 21 CALLUS, C.F. A
JUNIOR,C.F. A 42 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 41 ARTES, F.C. A
SAN CRISTOBAL, C.P. A 51 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
NATACIO TERRASSA, C B 61 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
BERGA, C.E. A 02 RUBI, U.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. C 02 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
Jornada 7 17-11-2019
CAN TRIAS, U.D. A 15 JOANENC, F.C. A
CALLUS, C.F. A 33 JUNIOR,C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 50 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
ARTES, F.C. A 12 SAN CRISTOBAL, C.P. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 01 NATACIO TERRASSA, C B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 70 BERGA, C.E. A
RUBI, U.E. A 63 GIMNASTIC MANRESA, C. C
VILOMARA,C.F. A 01 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
Jornada 8 24-11-2019
JOANENC, F.C. A 21 VILOMARA,C.F. A
JUNIOR,C.F. A 90 CAN TRIAS, U.D. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 60 CALLUS, C.F. A
SAN CRISTOBAL, C.P. A 14 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
NATACIO TERRASSA, C B 23 ARTES, F.C. A
BERGA, C.E. A 31 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
GIMNASTIC MANRESA, C. C 43 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 20 RUBI, U.E. A
Jornada 9 01-12-2019
JOANENC, F.C. A 24 JUNIOR,C.F. A
CAN TRIAS, U.D. A 15 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
CALLUS, C.F. A 12 SAN CRISTOBAL, C.P. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 41 NATACIO TERRASSA, C B
ARTES, F.C. A 21 BERGA, C.E. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 55 GIMNASTIC MANRESA, C. C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 21 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
VILOMARA,C.F. A 10 RUBI, U.E. A
Jornada 10 15-12-2019
JUNIOR,C.F. A 94 VILOMARA,C.F. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 22 JOANENC, F.C. A
SAN CRISTOBAL, C.P. A 40 CAN TRIAS, U.D. A
NATACIO TERRASSA, C B 14 CALLUS, C.F. A
BERGA, C.E. A 22 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
GIMNASTIC MANRESA, C. C 32 ARTES, F.C. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 31 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
RUBI, U.E. A 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
Jornada 11 22-12-2019
JUNIOR,C.F. A 74 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
JOANENC, F.C. A 14 SAN CRISTOBAL, C.P. A
CAN TRIAS, U.D. A 33 NATACIO TERRASSA, C B
CALLUS, C.F. A 12 BERGA, C.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 02 GIMNASTIC MANRESA, C. C
ARTES, F.C. A 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 33 RUBI, U.E. A
VILOMARA,C.F. A 32 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
Jornada 12 12-01-2020
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 11 VILOMARA,C.F. A
SAN CRISTOBAL, C.P. A 10 JUNIOR,C.F. A
NATACIO TERRASSA, C B 05 JOANENC, F.C. A
BERGA, C.E. A 30 CAN TRIAS, U.D. A
GIMNASTIC MANRESA, C. C 34 CALLUS, C.F. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 20 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
RUBI, U.E. A 21 ARTES, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 33 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
Jornada 13 19-01-2020
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 11 SAN CRISTOBAL, C.P. A
JUNIOR,C.F. A 30 NATACIO TERRASSA, C B
JOANENC, F.C. A 24 BERGA, C.E. A
CAN TRIAS, U.D. A 11 GIMNASTIC MANRESA, C. C
CALLUS, C.F. A 21 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 36 RUBI, U.E. A
ARTES, F.C. A 01 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
VILOMARA,C.F. A 33 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
Jornada 14 26-01-2020
VILOMARA,C.F. A 21 SAN CRISTOBAL, C.P. A
NATACIO TERRASSA, C B 12 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
BERGA, C.E. A 03 JUNIOR,C.F. A
GIMNASTIC MANRESA, C. C 44 JOANENC, F.C. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 90 CAN TRIAS, U.D. A
RUBI, U.E. A 00 CALLUS, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 33 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 70 ARTES, F.C. A
Jornada 15 02-02-2020
SAN CRISTOBAL, C.P. A 30 NATACIO TERRASSA, C B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 23 BERGA, C.E. A
JUNIOR,C.F. A 41 GIMNASTIC MANRESA, C. C
JOANENC, F.C. A 41 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
CAN TRIAS, U.D. A 02 RUBI, U.E. A
CALLUS, C.F. A 17 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 10 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
ARTES, F.C. A 12 VILOMARA,C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 61 ARTES, F.C. A
CALLUS, C.F. A 45 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
CAN TRIAS, U.D. A 34 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
JOANENC, F.C. A 11 RUBI, U.E. A
JUNIOR,C.F. A 11 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 32 GIMNASTIC MANRESA, C. C
SAN CRISTOBAL, C.P. A 31 BERGA, C.E. A
NATACIO TERRASSA, C B 32 VILOMARA,C.F. A
Jornada 17 16-02-2020
VILOMARA,C.F. A 15 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
ARTES, F.C. A 25 CALLUS, C.F. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 21 CAN TRIAS, U.D. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 20 JOANENC, F.C. A
RUBI, U.E. A 00 JUNIOR,C.F. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 01 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
GIMNASTIC MANRESA, C. C 11 SAN CRISTOBAL, C.P. A
BERGA, C.E. A 51 NATACIO TERRASSA, C B
Jornada 18 01-03-2020
CALLUS, C.F. A 13 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
CAN TRIAS, U.D. A 72 ARTES, F.C. A
JOANENC, F.C. A 76 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
JUNIOR,C.F. A 32 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 12 RUBI, U.E. A
SAN CRISTOBAL, C.P. A 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
NATACIO TERRASSA, C B 41 GIMNASTIC MANRESA, C. C
BERGA, C.E. A 41 VILOMARA,C.F. A
Jornada 19 08-03-2020
VILOMARA,C.F. A - CALLUS, C.F. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B 20 CAN TRIAS, U.D. A
ARTES, F.C. A 33 JOANENC, F.C. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 03 JUNIOR,C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 31 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
RUBI, U.E. A 20 SAN CRISTOBAL, C.P. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 31 NATACIO TERRASSA, C B
GIMNASTIC MANRESA, C. C 33 BERGA, C.E. A
Jornada 20 15-03-2020
CAN TRIAS, U.D. A - CALLUS, C.F. A
JOANENC, F.C. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
JUNIOR,C.F. A - ARTES, F.C. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
SAN CRISTOBAL, C.P. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
NATACIO TERRASSA, C B - RUBI, U.E. A
BERGA, C.E. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
GIMNASTIC MANRESA, C. C - VILOMARA,C.F. A
Jornada 21 22-03-2020
VILOMARA,C.F. A - CAN TRIAS, U.D. A
CALLUS, C.F. A - JOANENC, F.C. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B - JUNIOR,C.F. A
ARTES, F.C. A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A - SAN CRISTOBAL, C.P. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - NATACIO TERRASSA, C B
RUBI, U.E. A - BERGA, C.E. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - GIMNASTIC MANRESA, C. C
Jornada 22 29-03-2020
JOANENC, F.C. A - CAN TRIAS, U.D. A
JUNIOR,C.F. A - CALLUS, C.F. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
SAN CRISTOBAL, C.P. A - ARTES, F.C. A
NATACIO TERRASSA, C B - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
BERGA, C.E. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
GIMNASTIC MANRESA, C. C - RUBI, U.E. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - VILOMARA,C.F. A
Jornada 23 05-04-2020
VILOMARA,C.F. A - JOANENC, F.C. A
CAN TRIAS, U.D. A - JUNIOR,C.F. A
CALLUS, C.F. A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B - SAN CRISTOBAL, C.P. A
ARTES, F.C. A - NATACIO TERRASSA, C B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A - BERGA, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - GIMNASTIC MANRESA, C. C
RUBI, U.E. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
Jornada 24 19-04-2020
JUNIOR,C.F. A - JOANENC, F.C. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A - CAN TRIAS, U.D. A
SAN CRISTOBAL, C.P. A - CALLUS, C.F. A
NATACIO TERRASSA, C B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
BERGA, C.E. A - ARTES, F.C. A
GIMNASTIC MANRESA, C. C - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
RUBI, U.E. A - VILOMARA,C.F. A
Jornada 25 26-04-2020
VILOMARA,C.F. A - JUNIOR,C.F. A
JOANENC, F.C. A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
CAN TRIAS, U.D. A - SAN CRISTOBAL, C.P. A
CALLUS, C.F. A - NATACIO TERRASSA, C B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B - BERGA, C.E. A
ARTES, F.C. A - GIMNASTIC MANRESA, C. C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - RUBI, U.E. A
Jornada 26 03-05-2020
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A - JUNIOR,C.F. A
SAN CRISTOBAL, C.P. A - JOANENC, F.C. A
NATACIO TERRASSA, C B - CAN TRIAS, U.D. A
BERGA, C.E. A - CALLUS, C.F. A
GIMNASTIC MANRESA, C. C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - ARTES, F.C. A
RUBI, U.E. A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - VILOMARA,C.F. A
Jornada 27 10-05-2020
VILOMARA,C.F. A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
JUNIOR,C.F. A - SAN CRISTOBAL, C.P. A
JOANENC, F.C. A - NATACIO TERRASSA, C B
CAN TRIAS, U.D. A - BERGA, C.E. A
CALLUS, C.F. A - GIMNASTIC MANRESA, C. C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
ARTES, F.C. A - RUBI, U.E. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
Jornada 28 17-05-2020
SAN CRISTOBAL, C.P. A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
NATACIO TERRASSA, C B - JUNIOR,C.F. A
BERGA, C.E. A - JOANENC, F.C. A
GIMNASTIC MANRESA, C. C - CAN TRIAS, U.D. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - CALLUS, C.F. A
RUBI, U.E. A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - ARTES, F.C. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A - VILOMARA,C.F. A
Jornada 29 24-05-2020
SAN CRISTOBAL, C.P. A - VILOMARA,C.F. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A - NATACIO TERRASSA, C B
JUNIOR,C.F. A - BERGA, C.E. A
JOANENC, F.C. A - GIMNASTIC MANRESA, C. C
CAN TRIAS, U.D. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
CALLUS, C.F. A - RUBI, U.E. A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
ARTES, F.C. A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
Jornada 30 31-05-2020
NATACIO TERRASSA, C B - SAN CRISTOBAL, C.P. A
BERGA, C.E. A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
GIMNASTIC MANRESA, C. C - JUNIOR,C.F. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A - JOANENC, F.C. A
RUBI, U.E. A - CAN TRIAS, U.D. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - CALLUS, C.F. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 B
VILOMARA,C.F. A - ARTES, F.C. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.