Competició | TEMPORADA 2019-2020

juvenil primera divisio | grup 13

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
PERALADA, C.F. A 21 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
ROSES, A.E. A 01 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 22 BANYOLES CLUB AT. A
L'ESCALA, F.C. A 32 FEC VALL DEL TER A
BANYOLES, C.E. A 30 PORQUERES, U.E. A
BASE ROSES, C.F. A 02 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
Pª UNIONISTA FIGUERES A 13 LES PRESES, C.F. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 60 CELRA, U.C.E. A
Jornada 2 13-10-2019
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 21 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 11 PERALADA, C.F. A
ROSES, A.E. A 11 BANYOLES CLUB AT. A
FEC VALL DEL TER A 32 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
PORQUERES, U.E. A 04 L'ESCALA, F.C. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 02 BANYOLES, C.E. A
LES PRESES, C.F. A 30 BASE ROSES, C.F. A
CELRA, U.C.E. A 43 Pª UNIONISTA FIGUERES A
Jornada 3 20-10-2019
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 12 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
BANYOLES CLUB AT. A 01 PERALADA, C.F. A
ROSES, A.E. A 10 FEC VALL DEL TER A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 42 PORQUERES, U.E. A
L'ESCALA, F.C. A 62 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
BANYOLES, C.E. A 21 LES PRESES, C.F. A
BASE ROSES, C.F. A 41 CELRA, U.C.E. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 12 Pª UNIONISTA FIGUERES A
Jornada 4 27-10-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 31 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
BANYOLES CLUB AT. A 01 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
FEC VALL DEL TER A 03 PERALADA, C.F. A
PORQUERES, U.E. A 20 ROSES, A.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 15 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
LES PRESES, C.F. A 11 L'ESCALA, F.C. A
CELRA, U.C.E. A 05 BANYOLES, C.E. A
Pª UNIONISTA FIGUERES A 11 BASE ROSES, C.F. A
Jornada 5 03-11-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 21 BANYOLES CLUB AT. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 51 FEC VALL DEL TER A
PERALADA, C.F. A 40 PORQUERES, U.E. A
ROSES, A.E. A 22 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 21 LES PRESES, C.F. A
L'ESCALA, F.C. A 62 CELRA, U.C.E. A
Pª UNIONISTA FIGUERES A 24 BANYOLES, C.E. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 21 BASE ROSES, C.F. A
Jornada 6 10-11-2019
BANYOLES CLUB AT. A 01 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
FEC VALL DEL TER A 16 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
PORQUERES, U.E. A 12 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 03 PERALADA, C.F. A
LES PRESES, C.F. A 12 ROSES, A.E. A
CELRA, U.C.E. A 31 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
Pª UNIONISTA FIGUERES A 13 L'ESCALA, F.C. A
BASE ROSES, C.F. A 36 BANYOLES, C.E. A
Jornada 7 17-11-2019
BANYOLES CLUB AT. A 11 FEC VALL DEL TER A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 10 PORQUERES, U.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 50 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
PERALADA, C.F. A 21 LES PRESES, C.F. A
ROSES, A.E. A 03 CELRA, U.C.E. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 12 Pª UNIONISTA FIGUERES A
L'ESCALA, F.C. A 40 BASE ROSES, C.F. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 30 BANYOLES, C.E. A
Jornada 8 24-11-2019
FEC VALL DEL TER A 11 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
PORQUERES, U.E. A 03 BANYOLES CLUB AT. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 02 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
LES PRESES, C.F. A 21 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
CELRA, U.C.E. A 01 PERALADA, C.F. A
Pª UNIONISTA FIGUERES A 22 ROSES, A.E. A
BASE ROSES, C.F. A 30 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
BANYOLES, C.E. A 31 L'ESCALA, F.C. A
Jornada 9 01-12-2019
FEC VALL DEL TER A 21 PORQUERES, U.E. A
BANYOLES CLUB AT. A 11 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 12 LES PRESES, C.F. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 40 CELRA, U.C.E. A
PERALADA, C.F. A 30 Pª UNIONISTA FIGUERES A
ROSES, A.E. A 10 BASE ROSES, C.F. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 46 BANYOLES, C.E. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 04 L'ESCALA, F.C. A
Jornada 10 15-12-2019
PORQUERES, U.E. A 23 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 44 FEC VALL DEL TER A
LES PRESES, C.F. A 12 BANYOLES CLUB AT. A
CELRA, U.C.E. A 11 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
Pª UNIONISTA FIGUERES A 23 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
BASE ROSES, C.F. A 03 PERALADA, C.F. A
BANYOLES, C.E. A 41 ROSES, A.E. A
L'ESCALA, F.C. A 11 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
Jornada 11 22-12-2019
PORQUERES, U.E. A 13 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
FEC VALL DEL TER A 60 LES PRESES, C.F. A
BANYOLES CLUB AT. A 51 CELRA, U.C.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 50 Pª UNIONISTA FIGUERES A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 13 BASE ROSES, C.F. A
PERALADA, C.F. A 12 BANYOLES, C.E. A
ROSES, A.E. A 04 L'ESCALA, F.C. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 22 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
Jornada 12 12-01-2020
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 22 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
LES PRESES, C.F. A 31 PORQUERES, U.E. A
CELRA, U.C.E. A 06 FEC VALL DEL TER A
Pª UNIONISTA FIGUERES A 03 BANYOLES CLUB AT. A
BASE ROSES, C.F. A 01 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
BANYOLES, C.E. A 32 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
L'ESCALA, F.C. A 23 PERALADA, C.F. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 31 ROSES, A.E. A
Jornada 13 19-01-2020
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 42 LES PRESES, C.F. A
PORQUERES, U.E. A 32 CELRA, U.C.E. A
FEC VALL DEL TER A 21 Pª UNIONISTA FIGUERES A
BANYOLES CLUB AT. A 12 BASE ROSES, C.F. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 12 BANYOLES, C.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 14 L'ESCALA, F.C. A
PERALADA, C.F. A 40 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 02 ROSES, A.E. A
Jornada 14 26-01-2020
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 11 LES PRESES, C.F. A
CELRA, U.C.E. A 41 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
PORQUERES, U.E. A 41 Pª UNIONISTA FIGUERES A
BASE ROSES, C.F. A 22 FEC VALL DEL TER A
BANYOLES, C.E. A 20 BANYOLES CLUB AT. A
L'ESCALA, F.C. A 31 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 31 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
ROSES, A.E. A 01 PERALADA, C.F. A
Jornada 15 02-02-2020
LES PRESES, C.F. A 33 CELRA, U.C.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 22 Pª UNIONISTA FIGUERES A
PORQUERES, U.E. A 01 BASE ROSES, C.F. A
FEC VALL DEL TER A 41 BANYOLES, C.E. A
BANYOLES CLUB AT. A 12 L'ESCALA, F.C. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 32 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 11 ROSES, A.E. A
PERALADA, C.F. A 20 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 02 PERALADA, C.F. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 31 ROSES, A.E. A
BANYOLES CLUB AT. A 11 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
FEC VALL DEL TER A 12 L'ESCALA, F.C. A
PORQUERES, U.E. A 12 BANYOLES, C.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 30 BASE ROSES, C.F. A
LES PRESES, C.F. A 41 Pª UNIONISTA FIGUERES A
CELRA, U.C.E. A 11 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
Jornada 17 16-02-2020
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 01 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
PERALADA, C.F. A 20 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
BANYOLES CLUB AT. A 30 ROSES, A.E. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 05 FEC VALL DEL TER A
L'ESCALA, F.C. A 51 PORQUERES, U.E. A
BANYOLES, C.E. A 50 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
BASE ROSES, C.F. A 40 LES PRESES, C.F. A
Pª UNIONISTA FIGUERES A 53 CELRA, U.C.E. A
Jornada 18 01-03-2020
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 10 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
PERALADA, C.F. A 22 BANYOLES CLUB AT. A
FEC VALL DEL TER A 61 ROSES, A.E. A
PORQUERES, U.E. A 32 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 34 L'ESCALA, F.C. A
LES PRESES, C.F. A 02 BANYOLES, C.E. A
CELRA, U.C.E. A 03 BASE ROSES, C.F. A
Pª UNIONISTA FIGUERES A 14 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
Jornada 19 08-03-2020
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 20 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 03 BANYOLES CLUB AT. A
PERALADA, C.F. A - FEC VALL DEL TER A
ROSES, A.E. A 22 PORQUERES, U.E. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 63 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
L'ESCALA, F.C. A 30 LES PRESES, C.F. A
BANYOLES, C.E. A 41 CELRA, U.C.E. A
BASE ROSES, C.F. A - Pª UNIONISTA FIGUERES A
Jornada 20 15-03-2020
BANYOLES CLUB AT. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
FEC VALL DEL TER A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
PORQUERES, U.E. A - PERALADA, C.F. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B - ROSES, A.E. A
LES PRESES, C.F. A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
CELRA, U.C.E. A - L'ESCALA, F.C. A
BANYOLES, C.E. A - Pª UNIONISTA FIGUERES A
BASE ROSES, C.F. A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
Jornada 21 22-03-2020
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - BANYOLES CLUB AT. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - FEC VALL DEL TER A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - PORQUERES, U.E. A
PERALADA, C.F. A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
ROSES, A.E. A - LES PRESES, C.F. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A - CELRA, U.C.E. A
L'ESCALA, F.C. A - Pª UNIONISTA FIGUERES A
BANYOLES, C.E. A - BASE ROSES, C.F. A
Jornada 22 29-03-2020
FEC VALL DEL TER A - BANYOLES CLUB AT. A
PORQUERES, U.E. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
LES PRESES, C.F. A - PERALADA, C.F. A
CELRA, U.C.E. A - ROSES, A.E. A
Pª UNIONISTA FIGUERES A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
BASE ROSES, C.F. A - L'ESCALA, F.C. A
BANYOLES, C.E. A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
Jornada 23 05-04-2020
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - FEC VALL DEL TER A
BANYOLES CLUB AT. A - PORQUERES, U.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - LES PRESES, C.F. A
PERALADA, C.F. A - CELRA, U.C.E. A
ROSES, A.E. A - Pª UNIONISTA FIGUERES A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A - BASE ROSES, C.F. A
L'ESCALA, F.C. A - BANYOLES, C.E. A
Jornada 24 19-04-2020
PORQUERES, U.E. A - FEC VALL DEL TER A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B - BANYOLES CLUB AT. A
LES PRESES, C.F. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
CELRA, U.C.E. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
Pª UNIONISTA FIGUERES A - PERALADA, C.F. A
BASE ROSES, C.F. A - ROSES, A.E. A
BANYOLES, C.E. A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
L'ESCALA, F.C. A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
Jornada 25 26-04-2020
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - PORQUERES, U.E. A
FEC VALL DEL TER A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
BANYOLES CLUB AT. A - LES PRESES, C.F. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - CELRA, U.C.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - Pª UNIONISTA FIGUERES A
PERALADA, C.F. A - BASE ROSES, C.F. A
ROSES, A.E. A - BANYOLES, C.E. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A - L'ESCALA, F.C. A
Jornada 26 03-05-2020
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B - PORQUERES, U.E. A
LES PRESES, C.F. A - FEC VALL DEL TER A
CELRA, U.C.E. A - BANYOLES CLUB AT. A
Pª UNIONISTA FIGUERES A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
BASE ROSES, C.F. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
BANYOLES, C.E. A - PERALADA, C.F. A
L'ESCALA, F.C. A - ROSES, A.E. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
Jornada 27 10-05-2020
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
PORQUERES, U.E. A - LES PRESES, C.F. A
FEC VALL DEL TER A - CELRA, U.C.E. A
BANYOLES CLUB AT. A - Pª UNIONISTA FIGUERES A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - BASE ROSES, C.F. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - BANYOLES, C.E. A
PERALADA, C.F. A - L'ESCALA, F.C. A
ROSES, A.E. A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
Jornada 28 17-05-2020
LES PRESES, C.F. A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
CELRA, U.C.E. A - PORQUERES, U.E. A
Pª UNIONISTA FIGUERES A - FEC VALL DEL TER A
BASE ROSES, C.F. A - BANYOLES CLUB AT. A
BANYOLES, C.E. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
L'ESCALA, F.C. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A - PERALADA, C.F. A
ROSES, A.E. A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
Jornada 29 24-05-2020
LES PRESES, C.F. A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B - CELRA, U.C.E. A
Pª UNIONISTA FIGUERES A - PORQUERES, U.E. A
FEC VALL DEL TER A - BASE ROSES, C.F. A
BANYOLES CLUB AT. A - BANYOLES, C.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A - L'ESCALA, F.C. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
PERALADA, C.F. A - ROSES, A.E. A
Jornada 30 31-05-2020
CELRA, U.C.E. A - LES PRESES, C.F. A
Pª UNIONISTA FIGUERES A - ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
BASE ROSES, C.F. A - PORQUERES, U.E. A
BANYOLES, C.E. A - FEC VALL DEL TER A
L'ESCALA, F.C. A - BANYOLES CLUB AT. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
ROSES, A.E. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - PERALADA, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.