Competició | TEMPORADA 2019-2020

infantil segona divisio | grup 9

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
PORQUERES, U.E. B 15 BANYOLES, C.E. C
Descansa 91 LES PRESES, C.F. A
CORNELLA TERRI, A.E. A 114 BANYOLES CLUB AT. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 43 FEC VALL DEL TER A
RIUDEPERES C.F. AT. C 15 BESALU, C.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E C 30 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
ROSES, A.E. C 62 LA CANYA, A.E. A
SANTJOANEN, C.P. A 46 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL B
Jornada 2 13-10-2019
BANYOLES, C.E. C 13 SANTJOANEN, C.P. A
LES PRESES, C.F. A 21 PORQUERES, U.E. B
BANYOLES CLUB AT. A 35 Descansa
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 70 CORNELLA TERRI, A.E. A
BESALU, C.E. A 43 FEC VALL DEL TER A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 43 RIUDEPERES C.F. AT. C
LA CANYA, A.E. A 70 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL B 51 ROSES, A.E. C
Jornada 3 20-10-2019
BANYOLES, C.E. C 41 LES PRESES, C.F. A
PORQUERES, U.E. B 06 BANYOLES CLUB AT. A
Descansa 30 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
CORNELLA TERRI, A.E. A 010 BESALU, C.E. A
FEC VALL DEL TER A 70 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
RIUDEPERES C.F. AT. C 03 LA CANYA, A.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E C 07 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL B
SANTJOANEN, C.P. A 24 ROSES, A.E. C
Jornada 4 27-10-2019
LES PRESES, C.F. A 46 SANTJOANEN, C.P. A
BANYOLES CLUB AT. A 12 BANYOLES, C.E. C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 55 PORQUERES, U.E. B
BESALU, C.E. A 14 Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 32 CORNELLA TERRI, A.E. A
LA CANYA, A.E. A 104 FEC VALL DEL TER A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL B 102 RIUDEPERES C.F. AT. C
ROSES, A.E. C 71 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E C
Jornada 5 03-11-2019
LES PRESES, C.F. A 16 BANYOLES CLUB AT. A
BANYOLES, C.E. C 33 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
PORQUERES, U.E. B 21 BESALU, C.E. A
Descansa 22 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
CORNELLA TERRI, A.E. A 117 LA CANYA, A.E. A
FEC VALL DEL TER A 34 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL B
RIUDEPERES C.F. AT. C 09 ROSES, A.E. C
SANTJOANEN, C.P. A 50 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E C
Jornada 6 10-11-2019
SANTJOANEN, C.P. A 04 BANYOLES CLUB AT. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 22 LES PRESES, C.F. A
BESALU, C.E. A 22 BANYOLES, C.E. C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 32 PORQUERES, U.E. B
LA CANYA, A.E. A 30 Descansa
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL B 150 CORNELLA TERRI, A.E. A
ROSES, A.E. C 21 FEC VALL DEL TER A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E C 41 RIUDEPERES C.F. AT. C
Jornada 7 17-11-2019
BANYOLES CLUB AT. A 80 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
LES PRESES, C.F. A 13 BESALU, C.E. A
BANYOLES, C.E. C 81 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
PORQUERES, U.E. B 05 LA CANYA, A.E. A
Descansa 14 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL B
CORNELLA TERRI, A.E. A 011 ROSES, A.E. C
FEC VALL DEL TER A 20 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E C
SANTJOANEN, C.P. A 90 RIUDEPERES C.F. AT. C
Jornada 8 24-11-2019
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 24 SANTJOANEN, C.P. A
BESALU, C.E. A 17 BANYOLES CLUB AT. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 23 LES PRESES, C.F. A
LA CANYA, A.E. A 70 BANYOLES, C.E. C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL B 111 PORQUERES, U.E. B
ROSES, A.E. C 22 Descansa
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E C 21 CORNELLA TERRI, A.E. A
RIUDEPERES C.F. AT. C 16 FEC VALL DEL TER A
Jornada 9 01-12-2019
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 25 BESALU, C.E. A
BANYOLES CLUB AT. A 90 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
LES PRESES, C.F. A 03 LA CANYA, A.E. A
BANYOLES, C.E. C 04 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL B
PORQUERES, U.E. B 05 ROSES, A.E. C
Descansa 90 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E C
CORNELLA TERRI, A.E. A 04 RIUDEPERES C.F. AT. C
SANTJOANEN, C.P. A 24 FEC VALL DEL TER A
Jornada 10 15-12-2019
BESALU, C.E. A 14 SANTJOANEN, C.P. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 33 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
LA CANYA, A.E. A 32 BANYOLES CLUB AT. A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL B 40 LES PRESES, C.F. A
ROSES, A.E. C 50 BANYOLES, C.E. C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E C 44 PORQUERES, U.E. B
RIUDEPERES C.F. AT. C 110 Descansa
FEC VALL DEL TER A 30 CORNELLA TERRI, A.E. A
Jornada 11 22-12-2019
BESALU, C.E. A 62 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 06 LA CANYA, A.E. A
BANYOLES CLUB AT. A 21 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL B
LES PRESES, C.F. A 12 ROSES, A.E. C
BANYOLES, C.E. C 30 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E C
PORQUERES, U.E. B 123 RIUDEPERES C.F. AT. C
Descansa 54 FEC VALL DEL TER A
SANTJOANEN, C.P. A 100 CORNELLA TERRI, A.E. A
Jornada 12 12-01-2020
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 32 SANTJOANEN, C.P. A
LA CANYA, A.E. A 71 BESALU, C.E. A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL B 72 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
ROSES, A.E. C 14 BANYOLES CLUB AT. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E C 32 LES PRESES, C.F. A
RIUDEPERES C.F. AT. C 13 BANYOLES, C.E. C
FEC VALL DEL TER A 20 PORQUERES, U.E. B
CORNELLA TERRI, A.E. A 16 Descansa
Jornada 13 19-01-2020
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 27 LA CANYA, A.E. A
BESALU, C.E. A 04 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 34 ROSES, A.E. C
BANYOLES CLUB AT. A 70 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E C
LES PRESES, C.F. A 33 RIUDEPERES C.F. AT. C
BANYOLES, C.E. C 22 FEC VALL DEL TER A
PORQUERES, U.E. B 61 CORNELLA TERRI, A.E. A
SANTJOANEN, C.P. A 51 Descansa
Jornada 14 26-01-2020
SANTJOANEN, C.P. A 23 LA CANYA, A.E. A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL B 70 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
ROSES, A.E. C 16 BESALU, C.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E C 34 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
RIUDEPERES C.F. AT. C 16 BANYOLES CLUB AT. A
FEC VALL DEL TER A 10 LES PRESES, C.F. A
CORNELLA TERRI, A.E. A 18 BANYOLES, C.E. C
Descansa 11 PORQUERES, U.E. B
Jornada 15 02-02-2020
LA CANYA, A.E. A 22 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 34 ROSES, A.E. C
BESALU, C.E. A 11 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 91 RIUDEPERES C.F. AT. C
BANYOLES CLUB AT. A 30 FEC VALL DEL TER A
LES PRESES, C.F. A 52 CORNELLA TERRI, A.E. A
BANYOLES, C.E. C 03 Descansa
PORQUERES, U.E. B 24 SANTJOANEN, C.P. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
BANYOLES, C.E. C 31 PORQUERES, U.E. B
LES PRESES, C.F. A 23 Descansa
BANYOLES CLUB AT. A 100 CORNELLA TERRI, A.E. A
FEC VALL DEL TER A 40 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
BESALU, C.E. A 90 RIUDEPERES C.F. AT. C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 11 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E C
LA CANYA, A.E. A 00 ROSES, A.E. C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL B 30 SANTJOANEN, C.P. A
Jornada 17 16-02-2020
SANTJOANEN, C.P. A 41 BANYOLES, C.E. C
PORQUERES, U.E. B 20 LES PRESES, C.F. A
Descansa 15 BANYOLES CLUB AT. A
CORNELLA TERRI, A.E. A 24 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
FEC VALL DEL TER A 42 BESALU, C.E. A
RIUDEPERES C.F. AT. C 14 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E C 08 LA CANYA, A.E. A
ROSES, A.E. C 24 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL B
Jornada 18 01-03-2020
LES PRESES, C.F. A 22 BANYOLES, C.E. C
BANYOLES CLUB AT. A 51 PORQUERES, U.E. B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 15 Descansa
BESALU, C.E. A 91 CORNELLA TERRI, A.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 17 FEC VALL DEL TER A
LA CANYA, A.E. A 90 RIUDEPERES C.F. AT. C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL B 100 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E C
ROSES, A.E. C 42 SANTJOANEN, C.P. A
Jornada 19 08-03-2020
SANTJOANEN, C.P. A 51 LES PRESES, C.F. A
BANYOLES, C.E. C 03 BANYOLES CLUB AT. A
PORQUERES, U.E. B 02 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
Descansa 24 BESALU, C.E. A
CORNELLA TERRI, A.E. A 18 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
FEC VALL DEL TER A 36 LA CANYA, A.E. A
RIUDEPERES C.F. AT. C 29 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E C 12 ROSES, A.E. C
Jornada 20 15-03-2020
BANYOLES CLUB AT. A - LES PRESES, C.F. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A - BANYOLES, C.E. C
BESALU, C.E. A - PORQUERES, U.E. B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - Descansa
LA CANYA, A.E. A - CORNELLA TERRI, A.E. A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL B - FEC VALL DEL TER A
ROSES, A.E. C - RIUDEPERES C.F. AT. C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E C - SANTJOANEN, C.P. A
Jornada 21 22-03-2020
BANYOLES CLUB AT. A - SANTJOANEN, C.P. A
LES PRESES, C.F. A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
BANYOLES, C.E. C - BESALU, C.E. A
PORQUERES, U.E. B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
Descansa - LA CANYA, A.E. A
CORNELLA TERRI, A.E. A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL B
FEC VALL DEL TER A - ROSES, A.E. C
RIUDEPERES C.F. AT. C - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E C
Jornada 22 29-03-2020
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A - BANYOLES CLUB AT. A
BESALU, C.E. A - LES PRESES, C.F. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - BANYOLES, C.E. C
LA CANYA, A.E. A - PORQUERES, U.E. B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL B - Descansa
ROSES, A.E. C - CORNELLA TERRI, A.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E C - FEC VALL DEL TER A
RIUDEPERES C.F. AT. C - SANTJOANEN, C.P. A
Jornada 23 05-04-2020
SANTJOANEN, C.P. A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
BANYOLES CLUB AT. A - BESALU, C.E. A
LES PRESES, C.F. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
BANYOLES, C.E. C - LA CANYA, A.E. A
PORQUERES, U.E. B - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL B
Descansa - ROSES, A.E. C
CORNELLA TERRI, A.E. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E C
FEC VALL DEL TER A - RIUDEPERES C.F. AT. C
Jornada 24 19-04-2020
BESALU, C.E. A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - BANYOLES CLUB AT. A
LA CANYA, A.E. A - LES PRESES, C.F. A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL B - BANYOLES, C.E. C
ROSES, A.E. C - PORQUERES, U.E. B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E C - Descansa
RIUDEPERES C.F. AT. C - CORNELLA TERRI, A.E. A
FEC VALL DEL TER A - SANTJOANEN, C.P. A
Jornada 25 26-04-2020
SANTJOANEN, C.P. A - BESALU, C.E. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
BANYOLES CLUB AT. A - LA CANYA, A.E. A
LES PRESES, C.F. A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL B
BANYOLES, C.E. C - ROSES, A.E. C
PORQUERES, U.E. B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E C
Descansa - RIUDEPERES C.F. AT. C
CORNELLA TERRI, A.E. A - FEC VALL DEL TER A
Jornada 26 03-05-2020
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - BESALU, C.E. A
LA CANYA, A.E. A - JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL B - BANYOLES CLUB AT. A
ROSES, A.E. C - LES PRESES, C.F. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E C - BANYOLES, C.E. C
RIUDEPERES C.F. AT. C - PORQUERES, U.E. B
FEC VALL DEL TER A - Descansa
CORNELLA TERRI, A.E. A - SANTJOANEN, C.P. A
Jornada 27 10-05-2020
SANTJOANEN, C.P. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
BESALU, C.E. A - LA CANYA, A.E. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL B
BANYOLES CLUB AT. A - ROSES, A.E. C
LES PRESES, C.F. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E C
BANYOLES, C.E. C - RIUDEPERES C.F. AT. C
PORQUERES, U.E. B - FEC VALL DEL TER A
Descansa - CORNELLA TERRI, A.E. A
Jornada 28 17-05-2020
LA CANYA, A.E. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL B - BESALU, C.E. A
ROSES, A.E. C - JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E C - BANYOLES CLUB AT. A
RIUDEPERES C.F. AT. C - LES PRESES, C.F. A
FEC VALL DEL TER A - BANYOLES, C.E. C
CORNELLA TERRI, A.E. A - PORQUERES, U.E. B
Descansa - SANTJOANEN, C.P. A
Jornada 29 24-05-2020
LA CANYA, A.E. A - SANTJOANEN, C.P. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL B
BESALU, C.E. A - ROSES, A.E. C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E C
BANYOLES CLUB AT. A - RIUDEPERES C.F. AT. C
LES PRESES, C.F. A - FEC VALL DEL TER A
BANYOLES, C.E. C - CORNELLA TERRI, A.E. A
PORQUERES, U.E. B - Descansa
Jornada 30 31-05-2020
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL B - LA CANYA, A.E. A
ROSES, A.E. C - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E C - BESALU, C.E. A
RIUDEPERES C.F. AT. C - JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
FEC VALL DEL TER A - BANYOLES CLUB AT. A
CORNELLA TERRI, A.E. A - LES PRESES, C.F. A
Descansa - BANYOLES, C.E. C
SANTJOANEN, C.P. A - PORQUERES, U.E. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.