Competició | TEMPORADA 2019-2020

infantil segona divisio | grup 42

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
LLERONA, C.E.,B 140 AMETLLA VALLES, C.F.,C
VILAMAJOR, C.F.,B 70 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
VALLGORGUINA, F.C.,A 24 BIGUES, C.E.,A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A 25 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 16 CARDEDEU, F.C.,D
GRANOLLERS, E.C.,F 30 BELLAVISTA MILAN, C.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 03 LLINARS, C.E.,A
PONENT C.F.,A 51 VALLES, C.AT.,B
Jornada 2 20-10-2019
AMETLLA VALLES, C.F.,C 011 PONENT C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 110 LLERONA, C.E.,B
BIGUES, C.E.,A 21 VILAMAJOR, C.F.,B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 32 VALLGORGUINA, F.C.,A
CARDEDEU, F.C.,D 13 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
BELLAVISTA MILAN, C.,B 30 PALAUTORDERA, C.F.,A
LLINARS, C.E.,A 21 GRANOLLERS, E.C.,F
VALLES, C.AT.,B 34 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
Jornada 3 27-10-2019
AMETLLA VALLES, C.F.,C 05 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
LLERONA, C.E.,B 14 BIGUES, C.E.,A
VILAMAJOR, C.F.,B 62 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
VALLGORGUINA, F.C.,A 12 CARDEDEU, F.C.,D
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A 71 BELLAVISTA MILAN, C.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 07 LLINARS, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,F 131 VALLES, C.AT.,B
PONENT C.F.,A 64 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
Jornada 4 03-11-2019
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 16 PONENT C.F.,A
BIGUES, C.E.,A 140 AMETLLA VALLES, C.F.,C
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 62 LLERONA, C.E.,B
CARDEDEU, F.C.,D 02 VILAMAJOR, C.F.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B 14 VALLGORGUINA, F.C.,A
LLINARS, C.E.,A 71 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
VALLES, C.AT.,B 15 PALAUTORDERA, C.F.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 11 GRANOLLERS, E.C.,F
Jornada 5 10-11-2019
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 05 BIGUES, C.E.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,C 015 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
LLERONA, C.E.,B 41 CARDEDEU, F.C.,D
VILAMAJOR, C.F.,B 41 BELLAVISTA MILAN, C.,B
VALLGORGUINA, F.C.,A 34 LLINARS, C.E.,A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A 141 VALLES, C.AT.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 30 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
PONENT C.F.,A 20 GRANOLLERS, E.C.,F
Jornada 6 17-11-2019
BIGUES, C.E.,A 30 PONENT C.F.,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 91 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
CARDEDEU, F.C.,D 50 AMETLLA VALLES, C.F.,C
BELLAVISTA MILAN, C.,B 06 LLERONA, C.E.,B
LLINARS, C.E.,A 51 VILAMAJOR, C.F.,B
VALLES, C.AT.,B 26 VALLGORGUINA, F.C.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 17 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
GRANOLLERS, E.C.,F 70 PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 7 24-11-2019
BIGUES, C.E.,A 00 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 17 CARDEDEU, F.C.,D
AMETLLA VALLES, C.F.,C 17 BELLAVISTA MILAN, C.,B
LLERONA, C.E.,B 33 LLINARS, C.E.,A
VILAMAJOR, C.F.,B 81 VALLES, C.AT.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 13 VALLGORGUINA, F.C.,A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A 41 GRANOLLERS, E.C.,F
PONENT C.F.,A 71 PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 8 01-12-2019
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 31 PONENT C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,D 00 BIGUES, C.E.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,B 42 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
LLINARS, C.E.,A 130 AMETLLA VALLES, C.F.,C
VALLES, C.AT.,B 38 LLERONA, C.E.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 14 VILAMAJOR, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,F 23 VALLGORGUINA, F.C.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 13 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
Jornada 9 15-12-2019
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 13 CARDEDEU, F.C.,D
BIGUES, C.E.,A 80 BELLAVISTA MILAN, C.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 011 LLINARS, C.E.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,C 18 VALLES, C.AT.,B
LLERONA, C.E.,B 32 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
VILAMAJOR, C.F.,B 32 GRANOLLERS, E.C.,F
VALLGORGUINA, F.C.,A 70 PALAUTORDERA, C.F.,A
PONENT C.F.,A 93 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
Jornada 10 22-12-2019
CARDEDEU, F.C.,D 01 PONENT C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,B 03 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
LLINARS, C.E.,A 31 BIGUES, C.E.,A
VALLES, C.AT.,B 52 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 30 AMETLLA VALLES, C.F.,C
GRANOLLERS, E.C.,F 51 LLERONA, C.E.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 22 VILAMAJOR, C.F.,B
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A 32 VALLGORGUINA, F.C.,A
Jornada 11 12-01-2020
CARDEDEU, F.C.,D 70 BELLAVISTA MILAN, C.,B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 41 LLINARS, C.E.,A
BIGUES, C.E.,A 91 VALLES, C.AT.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 11 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,C 09 GRANOLLERS, E.C.,F
LLERONA, C.E.,B 21 PALAUTORDERA, C.F.,A
VILAMAJOR, C.F.,B 53 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
PONENT C.F.,A 51 VALLGORGUINA, F.C.,A
Jornada 12 19-01-2020
BELLAVISTA MILAN, C.,B 17 PONENT C.F.,A
LLINARS, C.E.,A 11 CARDEDEU, F.C.,D
VALLES, C.AT.,B 14 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 23 BIGUES, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,F 90 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 51 AMETLLA VALLES, C.F.,C
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A 83 LLERONA, C.E.,B
VALLGORGUINA, F.C.,A 25 VILAMAJOR, C.F.,B
Jornada 13 26-01-2020
BELLAVISTA MILAN, C.,B 08 LLINARS, C.E.,A
CARDEDEU, F.C.,D 61 VALLES, C.AT.,B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 42 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
BIGUES, C.E.,A 00 GRANOLLERS, E.C.,F
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 11 PALAUTORDERA, C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,C 111 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
LLERONA, C.E.,B 24 VALLGORGUINA, F.C.,A
PONENT C.F.,A 12 VILAMAJOR, C.F.,B
Jornada 14 02-02-2020
PONENT C.F.,A 10 LLINARS, C.E.,A
VALLES, C.AT.,B 11 BELLAVISTA MILAN, C.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 05 CARDEDEU, F.C.,D
GRANOLLERS, E.C.,F 30 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 04 BIGUES, C.E.,A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A 90 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
VALLGORGUINA, F.C.,A 101 AMETLLA VALLES, C.F.,C
VILAMAJOR, C.F.,B 11 LLERONA, C.E.,B
Jornada 15 09-02-2020
LLINARS, C.E.,A 122 VALLES, C.AT.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B 03 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,D 02 GRANOLLERS, E.C.,F
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 31 PALAUTORDERA, C.F.,A
BIGUES, C.E.,A 73 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 15 VALLGORGUINA, F.C.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,C 08 VILAMAJOR, C.F.,B
LLERONA, C.E.,B 01 PONENT C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
AMETLLA VALLES, C.F.,C 110 LLERONA, C.E.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 07 VILAMAJOR, C.F.,B
BIGUES, C.E.,A 41 VALLGORGUINA, F.C.,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 51 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
CARDEDEU, F.C.,D 20 PALAUTORDERA, C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,B 07 GRANOLLERS, E.C.,F
LLINARS, C.E.,A 10 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
VALLES, C.AT.,B 15 PONENT C.F.,A
Jornada 17 01-03-2020
PONENT C.F.,A 110 AMETLLA VALLES, C.F.,C
LLERONA, C.E.,B 43 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
VILAMAJOR, C.F.,B 04 BIGUES, C.E.,A
VALLGORGUINA, F.C.,A 34 PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A 42 CARDEDEU, F.C.,D
PALAUTORDERA, C.F.,A 10 BELLAVISTA MILAN, C.,B
GRANOLLERS, E.C.,F 22 LLINARS, C.E.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 61 VALLES, C.AT.,B
Jornada 18 08-03-2020
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B 52 AMETLLA VALLES, C.F.,C
BIGUES, C.E.,A 72 LLERONA, C.E.,B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A 21 VILAMAJOR, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,D - VALLGORGUINA, F.C.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,B 25 SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
LLINARS, C.E.,A 10 PALAUTORDERA, C.F.,A
VALLES, C.AT.,B 15 GRANOLLERS, E.C.,F
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 03 PONENT C.F.,A
Jornada 19 15-03-2020
PONENT C.F.,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
AMETLLA VALLES, C.F.,C - BIGUES, C.E.,A
LLERONA, C.E.,B - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
VILAMAJOR, C.F.,B - CARDEDEU, F.C.,D
VALLGORGUINA, F.C.,A - BELLAVISTA MILAN, C.,B
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A - LLINARS, C.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - VALLES, C.AT.,B
GRANOLLERS, E.C.,F - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
Jornada 20 22-03-2020
BIGUES, C.E.,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A - AMETLLA VALLES, C.F.,C
CARDEDEU, F.C.,D - LLERONA, C.E.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B - VILAMAJOR, C.F.,B
LLINARS, C.E.,A - VALLGORGUINA, F.C.,A
VALLES, C.AT.,B - SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B - PALAUTORDERA, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,F - PONENT C.F.,A
Jornada 21 29-03-2020
PONENT C.F.,A - BIGUES, C.E.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
AMETLLA VALLES, C.F.,C - CARDEDEU, F.C.,D
LLERONA, C.E.,B - BELLAVISTA MILAN, C.,B
VILAMAJOR, C.F.,B - LLINARS, C.E.,A
VALLGORGUINA, F.C.,A - VALLES, C.AT.,B
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A - GRANOLLERS, E.C.,F
Jornada 22 05-04-2020
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A - BIGUES, C.E.,A
CARDEDEU, F.C.,D - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B - AMETLLA VALLES, C.F.,C
LLINARS, C.E.,A - LLERONA, C.E.,B
VALLES, C.AT.,B - VILAMAJOR, C.F.,B
VALLGORGUINA, F.C.,A - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,F - SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - PONENT C.F.,A
Jornada 23 19-04-2020
PONENT C.F.,A - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
BIGUES, C.E.,A - CARDEDEU, F.C.,D
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B - BELLAVISTA MILAN, C.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,C - LLINARS, C.E.,A
LLERONA, C.E.,B - VALLES, C.AT.,B
VILAMAJOR, C.F.,B - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
VALLGORGUINA, F.C.,A - GRANOLLERS, E.C.,F
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 24 26-04-2020
CARDEDEU, F.C.,D - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
BELLAVISTA MILAN, C.,B - BIGUES, C.E.,A
LLINARS, C.E.,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
VALLES, C.AT.,B - AMETLLA VALLES, C.F.,C
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B - LLERONA, C.E.,B
GRANOLLERS, E.C.,F - VILAMAJOR, C.F.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A - VALLGORGUINA, F.C.,A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A - PONENT C.F.,A
Jornada 25 03-05-2020
PONENT C.F.,A - CARDEDEU, F.C.,D
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A - BELLAVISTA MILAN, C.,B
BIGUES, C.E.,A - LLINARS, C.E.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B - VALLES, C.AT.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,C - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
LLERONA, C.E.,B - GRANOLLERS, E.C.,F
VILAMAJOR, C.F.,B - PALAUTORDERA, C.F.,A
VALLGORGUINA, F.C.,A - SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
Jornada 26 10-05-2020
BELLAVISTA MILAN, C.,B - CARDEDEU, F.C.,D
LLINARS, C.E.,A - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
VALLES, C.AT.,B - BIGUES, C.E.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
GRANOLLERS, E.C.,F - AMETLLA VALLES, C.F.,C
PALAUTORDERA, C.F.,A - LLERONA, C.E.,B
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A - VILAMAJOR, C.F.,B
VALLGORGUINA, F.C.,A - PONENT C.F.,A
Jornada 27 17-05-2020
PONENT C.F.,A - BELLAVISTA MILAN, C.,B
CARDEDEU, F.C.,D - LLINARS, C.E.,A
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A - VALLES, C.AT.,B
BIGUES, C.E.,A - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B - GRANOLLERS, E.C.,F
AMETLLA VALLES, C.F.,C - PALAUTORDERA, C.F.,A
LLERONA, C.E.,B - SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
VILAMAJOR, C.F.,B - VALLGORGUINA, F.C.,A
Jornada 28 24-05-2020
LLINARS, C.E.,A - BELLAVISTA MILAN, C.,B
VALLES, C.AT.,B - CARDEDEU, F.C.,D
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
GRANOLLERS, E.C.,F - BIGUES, C.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A - AMETLLA VALLES, C.F.,C
VALLGORGUINA, F.C.,A - LLERONA, C.E.,B
VILAMAJOR, C.F.,B - PONENT C.F.,A
Jornada 29 31-05-2020
LLINARS, C.E.,A - PONENT C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,B - VALLES, C.AT.,B
CARDEDEU, F.C.,D - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A - GRANOLLERS, E.C.,F
BIGUES, C.E.,A - PALAUTORDERA, C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B - SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A
AMETLLA VALLES, C.F.,C - VALLGORGUINA, F.C.,A
LLERONA, C.E.,B - VILAMAJOR, C.F.,B
Jornada 30 07-06-2020
VALLES, C.AT.,B - LLINARS, C.E.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B - BELLAVISTA MILAN, C.,B
GRANOLLERS, E.C.,F - CARDEDEU, F.C.,D
PALAUTORDERA, C.F.,A - PENYA BLAUGRANA DE GUALBA,A
SANT ESTEVE PALAUTORDERA ASSOC. ESP. FUTBOL,A - BIGUES, C.E.,A
VALLGORGUINA, F.C.,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B
VILAMAJOR, C.F.,B - AMETLLA VALLES, C.F.,C
PONENT C.F.,A - LLERONA, C.E.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.