Competició | TEMPORADA 2019-2020

infantil segona divisio | grup 39

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
FINSOBE, C.F.,A 120 VILANOVA VALLES,C.F.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,C 71 MARTORELLES, C.F.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 07 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 03 PARETS, C.F.,D
LOURDES, U.D.,A 012 LLERONA, C.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,E 56 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 50 PONENT C.F.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 100 SANT FOST , U.E.,A
Jornada 2 20-10-2019
VILANOVA VALLES,C.F.,C 08 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
MARTORELLES, C.F.,B 24 FINSOBE, C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C 12 CALDES MONTBUI, C.F.,C
PARETS, C.F.,D 100 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
LLERONA, C.E.,A 90 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 75 LOURDES, U.D.,A
PONENT C.F.,B 15 MOLLET U.E.,CF.,E
SANT FOST , U.E.,A 51 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
Jornada 3 27-10-2019
VILANOVA VALLES,C.F.,C 15 MARTORELLES, C.F.,B
FINSOBE, C.F.,A 21 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
CALDES MONTBUI, C.F.,C 53 PARETS, C.F.,D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 011 LLERONA, C.E.,A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 09 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
LOURDES, U.D.,A 60 PONENT C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,E 00 SANT FOST , U.E.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 180 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
Jornada 4 03-11-2019
MARTORELLES, C.F.,B 07 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C 120 VILANOVA VALLES,C.F.,C
PARETS, C.F.,D 32 FINSOBE, C.F.,A
LLERONA, C.E.,A 41 CALDES MONTBUI, C.F.,C
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 91 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
PONENT C.F.,B 36 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
SANT FOST , U.E.,A 13 LOURDES, U.D.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 42 MOLLET U.E.,CF.,E
Jornada 5 10-11-2019
MARTORELLES, C.F.,B 14 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
VILANOVA VALLES,C.F.,C 06 PARETS, C.F.,D
FINSOBE, C.F.,A 16 LLERONA, C.E.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,C 30 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 53 PONENT C.F.,B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 22 SANT FOST , U.E.,A
LOURDES, U.D.,A 60 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 90 MOLLET U.E.,CF.,E
Jornada 6 17-11-2019
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C 29 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
PARETS, C.F.,D 41 MARTORELLES, C.F.,B
LLERONA, C.E.,A 120 VILANOVA VALLES,C.F.,C
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 24 FINSOBE, C.F.,A
PONENT C.F.,B 111 CALDES MONTBUI, C.F.,C
SANT FOST , U.E.,A 52 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 011 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
MOLLET U.E.,CF.,E 11 LOURDES, U.D.,A
Jornada 7 24-11-2019
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C 60 PARETS, C.F.,D
MARTORELLES, C.F.,B 09 LLERONA, C.E.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,C 05 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
FINSOBE, C.F.,A 170 PONENT C.F.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,C 100 SANT FOST , U.E.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 30 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 15 MOLLET U.E.,CF.,E
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 70 LOURDES, U.D.,A
Jornada 8 01-12-2019
PARETS, C.F.,D 13 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
LLERONA, C.E.,A 40 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 31 MARTORELLES, C.F.,B
PONENT C.F.,B 21 VILANOVA VALLES,C.F.,C
SANT FOST , U.E.,A 07 FINSOBE, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 13 CALDES MONTBUI, C.F.,C
MOLLET U.E.,CF.,E 70 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
LOURDES, U.D.,A 34 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
Jornada 9 15-12-2019
PARETS, C.F.,D 13 LLERONA, C.E.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C 91 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
MARTORELLES, C.F.,B 90 PONENT C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,C 05 SANT FOST , U.E.,A
FINSOBE, C.F.,A 90 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,C 51 MOLLET U.E.,CF.,E
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 13 LOURDES, U.D.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 100 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
Jornada 10 22-12-2019
LLERONA, C.E.,A 25 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 02 PARETS, C.F.,D
PONENT C.F.,B 18 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
SANT FOST , U.E.,A 23 MARTORELLES, C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 80 VILANOVA VALLES,C.F.,C
MOLLET U.E.,CF.,E 010 FINSOBE, C.F.,A
LOURDES, U.D.,A 010 CALDES MONTBUI, C.F.,C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 53 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
Jornada 11 12-01-2020
LLERONA, C.E.,A 130 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
PARETS, C.F.,D 81 PONENT C.F.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C 80 SANT FOST , U.E.,A
MARTORELLES, C.F.,B 10 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,C 06 MOLLET U.E.,CF.,E
FINSOBE, C.F.,A 83 LOURDES, U.D.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,C 101 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 100 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
Jornada 12 19-01-2020
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 26 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
PONENT C.F.,B 014 LLERONA, C.E.,A
SANT FOST , U.E.,A 08 PARETS, C.F.,D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 06 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
MOLLET U.E.,CF.,E 11 MARTORELLES, C.F.,B
LOURDES, U.D.,A 03 VILANOVA VALLES,C.F.,C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 18 FINSOBE, C.F.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 08 CALDES MONTBUI, C.F.,C
Jornada 13 26-01-2020
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 90 PONENT C.F.,B
LLERONA, C.E.,A 130 SANT FOST , U.E.,A
PARETS, C.F.,D 53 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C 12 MOLLET U.E.,CF.,E
MARTORELLES, C.F.,B 10 LOURDES, U.D.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,C 18 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
FINSOBE, C.F.,A 150 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 52 CALDES MONTBUI, C.F.,C
Jornada 14 02-02-2020
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 130 PONENT C.F.,B
SANT FOST , U.E.,A 010 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 012 LLERONA, C.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,E 14 PARETS, C.F.,D
LOURDES, U.D.,A 01 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 23 MARTORELLES, C.F.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 30 VILANOVA VALLES,C.F.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,C 21 FINSOBE, C.F.,A
Jornada 15 09-02-2020
PONENT C.F.,B 10 SANT FOST , U.E.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 31 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
LLERONA, C.E.,A 70 MOLLET U.E.,CF.,E
PARETS, C.F.,D 20 LOURDES, U.D.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C 110 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
MARTORELLES, C.F.,B 20 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,C 013 CALDES MONTBUI, C.F.,C
FINSOBE, C.F.,A 20 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
VILANOVA VALLES,C.F.,C 011 FINSOBE, C.F.,A
MARTORELLES, C.F.,B 13 CALDES MONTBUI, C.F.,C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C 120 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
PARETS, C.F.,D 41 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
LLERONA, C.E.,A 120 LOURDES, U.D.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 22 MOLLET U.E.,CF.,E
PONENT C.F.,B 00 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
SANT FOST , U.E.,A 07 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
Jornada 17 01-03-2020
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 80 VILANOVA VALLES,C.F.,C
FINSOBE, C.F.,A 42 MARTORELLES, C.F.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,C 41 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B 05 PARETS, C.F.,D
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 16 LLERONA, C.E.,A
LOURDES, U.D.,A 24 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
MOLLET U.E.,CF.,E 72 PONENT C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 22 SANT FOST , U.E.,A
Jornada 18 08-03-2020
MARTORELLES, C.F.,B 31 VILANOVA VALLES,C.F.,C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C 42 FINSOBE, C.F.,A
PARETS, C.F.,D 01 CALDES MONTBUI, C.F.,C
LLERONA, C.E.,A 160 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 91 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
PONENT C.F.,B 00 LOURDES, U.D.,A
SANT FOST , U.E.,A 14 MOLLET U.E.,CF.,E
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C 011 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
Jornada 19 15-03-2020
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A - MARTORELLES, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,C - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
FINSOBE, C.F.,A - PARETS, C.F.,D
CALDES MONTBUI, C.F.,C - LLERONA, C.E.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A - PONENT C.F.,B
LOURDES, U.D.,A - SANT FOST , U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,E - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
Jornada 20 22-03-2020
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C - MARTORELLES, C.F.,B
PARETS, C.F.,D - VILANOVA VALLES,C.F.,C
LLERONA, C.E.,A - FINSOBE, C.F.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,C
PONENT C.F.,B - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
SANT FOST , U.E.,A - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C - LOURDES, U.D.,A
MOLLET U.E.,CF.,E - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
Jornada 21 29-03-2020
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
MARTORELLES, C.F.,B - PARETS, C.F.,D
VILANOVA VALLES,C.F.,C - LLERONA, C.E.,A
FINSOBE, C.F.,A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,C - PONENT C.F.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B - SANT FOST , U.E.,A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
LOURDES, U.D.,A - MOLLET U.E.,CF.,E
Jornada 22 05-04-2020
PARETS, C.F.,D - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
LLERONA, C.E.,A - MARTORELLES, C.F.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - VILANOVA VALLES,C.F.,C
PONENT C.F.,B - FINSOBE, C.F.,A
SANT FOST , U.E.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,E - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
LOURDES, U.D.,A - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
Jornada 23 19-04-2020
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A - PARETS, C.F.,D
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C - LLERONA, C.E.,A
MARTORELLES, C.F.,B - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,C - PONENT C.F.,B
FINSOBE, C.F.,A - SANT FOST , U.E.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,C - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B - MOLLET U.E.,CF.,E
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A - LOURDES, U.D.,A
Jornada 24 26-04-2020
LLERONA, C.E.,A - PARETS, C.F.,D
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
PONENT C.F.,B - MARTORELLES, C.F.,B
SANT FOST , U.E.,A - VILANOVA VALLES,C.F.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C - FINSOBE, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,E - CALDES MONTBUI, C.F.,C
LOURDES, U.D.,A - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
Jornada 25 03-05-2020
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A - LLERONA, C.E.,A
PARETS, C.F.,D - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C - PONENT C.F.,B
MARTORELLES, C.F.,B - SANT FOST , U.E.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,C - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
FINSOBE, C.F.,A - MOLLET U.E.,CF.,E
CALDES MONTBUI, C.F.,C - LOURDES, U.D.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
Jornada 26 10-05-2020
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - LLERONA, C.E.,A
PONENT C.F.,B - PARETS, C.F.,D
SANT FOST , U.E.,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C - MARTORELLES, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,E - VILANOVA VALLES,C.F.,C
LOURDES, U.D.,A - FINSOBE, C.F.,A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A - CALDES MONTBUI, C.F.,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
Jornada 27 17-05-2020
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
LLERONA, C.E.,A - PONENT C.F.,B
PARETS, C.F.,D - SANT FOST , U.E.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
MARTORELLES, C.F.,B - MOLLET U.E.,CF.,E
VILANOVA VALLES,C.F.,C - LOURDES, U.D.,A
FINSOBE, C.F.,A - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
CALDES MONTBUI, C.F.,C - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
Jornada 28 24-05-2020
PONENT C.F.,B - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
SANT FOST , U.E.,A - LLERONA, C.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C - PARETS, C.F.,D
MOLLET U.E.,CF.,E - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
LOURDES, U.D.,A - MARTORELLES, C.F.,B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A - VILANOVA VALLES,C.F.,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B - FINSOBE, C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,C - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
Jornada 29 31-05-2020
PONENT C.F.,B - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A - SANT FOST , U.E.,A
LLERONA, C.E.,A - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C
PARETS, C.F.,D - MOLLET U.E.,CF.,E
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C - LOURDES, U.D.,A
MARTORELLES, C.F.,B - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
VILANOVA VALLES,C.F.,C - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B
FINSOBE, C.F.,A - CALDES MONTBUI, C.F.,C
Jornada 30 07-06-2020
SANT FOST , U.E.,A - PONENT C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,C - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
MOLLET U.E.,CF.,E - LLERONA, C.E.,A
LOURDES, U.D.,A - PARETS, C.F.,D
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A - SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,B - MARTORELLES, C.F.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,C - VILANOVA VALLES,C.F.,C
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A - FINSOBE, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.