Competició | TEMPORADA 2019-2020

infantil segona divisio | grup 30

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C 40 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B
CENTELLES, U.E. A 22 RODA DE TER, C.E. A
CORCO, A.E. A 44 VOLTREGA,C.F. A
Descansa
R
TORELLO, C.F. C
Descansa 05 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
SANTA EUGENIA, J.E. A 010 TONA, U.E. A
GURB, U.E. A 12 Descansa
RIUDEPERES C.F. AT. A 71 OAR VIC B
Jornada 2 20-10-2019
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B 19 RIUDEPERES C.F. AT. A
RODA DE TER, C.E. A 13 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
VOLTREGA,C.F. A 50 CENTELLES, U.E. A
TORELLO, C.F. C 43 CORCO, A.E. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
R
Descansa
TONA, U.E. A 81 Descansa
Descansa 20 SANTA EUGENIA, J.E. A
OAR VIC B 53 GURB, U.E. A
Jornada 3 27-10-2019
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B 25 RODA DE TER, C.E. A
VOLTREGA,C.F. A 31 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
CENTELLES, U.E. A 07 TORELLO, C.F. C
CORCO, A.E. A 24 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
Descansa
R
TONA, U.E. A
Descansa 11 Descansa
SANTA EUGENIA, J.E. A 33 OAR VIC B
RIUDEPERES C.F. AT. A 40 GURB, U.E. A
Jornada 4 03-11-2019
RODA DE TER, C.E. A 17 RIUDEPERES C.F. AT. A
VOLTREGA,C.F. A 61 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B
TORELLO, C.F. C 33 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C 90 CENTELLES, U.E. A
TONA, U.E. A 30 CORCO, A.E. A
Descansa
R
Descansa
OAR VIC B 21 Descansa
GURB, U.E. A 33 SANTA EUGENIA, J.E. A
Jornada 5 10-11-2019
RODA DE TER, C.E. A 13 VOLTREGA,C.F. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B 30 TORELLO, C.F. C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C 22 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
CENTELLES, U.E. A 06 TONA, U.E. A
CORCO, A.E. A 31 Descansa
Descansa
R
OAR VIC B
Descansa 33 GURB, U.E. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 111 SANTA EUGENIA, J.E. A
Jornada 6 17-11-2019
VOLTREGA,C.F. A 54 RIUDEPERES C.F. AT. A
TORELLO, C.F. C 32 RODA DE TER, C.E. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C 71 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B
TONA, U.E. A 20 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
Descansa 62 CENTELLES, U.E. A
OAR VIC B 13 CORCO, A.E. A
GURB, U.E. A
R
Descansa
SANTA EUGENIA, J.E. A 62 Descansa
Jornada 7 24-11-2019
VOLTREGA,C.F. A 13 TORELLO, C.F. C
RODA DE TER, C.E. A 18 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B 07 TONA, U.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C 21 Descansa
CENTELLES, U.E. A 06 OAR VIC B
CORCO, A.E. A 50 GURB, U.E. A
Descansa
R
SANTA EUGENIA, J.E. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 30 Descansa
Jornada 8 01-12-2019
TORELLO, C.F. C 04 RIUDEPERES C.F. AT. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C 12 VOLTREGA,C.F. A
TONA, U.E. A 10 RODA DE TER, C.E. A
Descansa 42 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B
OAR VIC B 24 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
GURB, U.E. A 50 CENTELLES, U.E. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 42 CORCO, A.E. A
Descansa
R
Descansa
Jornada 9 15-12-2019
TORELLO, C.F. C 05 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
VOLTREGA,C.F. A 03 TONA, U.E. A
RODA DE TER, C.E. A 22 Descansa
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B 34 OAR VIC B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C 41 GURB, U.E. A
CENTELLES, U.E. A 05 SANTA EUGENIA, J.E. A
CORCO, A.E. A 50 Descansa
RIUDEPERES C.F. AT. A
R
Descansa
Jornada 10 22-12-2019
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C 46 RIUDEPERES C.F. AT. A
TONA, U.E. A 40 TORELLO, C.F. C
Descansa 12 VOLTREGA,C.F. A
OAR VIC B 13 RODA DE TER, C.E. A
GURB, U.E. A 43 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B
SANTA EUGENIA, J.E. A 10 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
Descansa 12 CENTELLES, U.E. A
Descansa
R
CORCO, A.E. A
Jornada 11 12-01-2020
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C 04 TONA, U.E. A
TORELLO, C.F. C 22 Descansa
VOLTREGA,C.F. A 22 OAR VIC B
RODA DE TER, C.E. A 21 GURB, U.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B 34 SANTA EUGENIA, J.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C 40 Descansa
CENTELLES, U.E. A
R
Descansa
RIUDEPERES C.F. AT. A 50 CORCO, A.E. A
Jornada 12 19-01-2020
TONA, U.E. A 46 RIUDEPERES C.F. AT. A
Descansa 13 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
OAR VIC B 25 TORELLO, C.F. C
GURB, U.E. A 32 VOLTREGA,C.F. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 20 RODA DE TER, C.E. A
Descansa 25 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B
Descansa
R
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
CORCO, A.E. A 100 CENTELLES, U.E. A
Jornada 13 26-01-2020
TONA, U.E. A 70 Descansa
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C 22 OAR VIC B
TORELLO, C.F. C 20 GURB, U.E. A
VOLTREGA,C.F. A 72 SANTA EUGENIA, J.E. A
RODA DE TER, C.E. A 21 Descansa
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B
R
Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C 41 CORCO, A.E. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 140 CENTELLES, U.E. A
Jornada 14 02-02-2020
RIUDEPERES C.F. AT. A 61 Descansa
OAR VIC B 13 TONA, U.E. A
GURB, U.E. A 03 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
SANTA EUGENIA, J.E. A 41 TORELLO, C.F. C
Descansa 14 VOLTREGA,C.F. A
Descansa
R
RODA DE TER, C.E. A
CORCO, A.E. A 33 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B
CENTELLES, U.E. A 06 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
Jornada 15 09-02-2020
Descansa 34 OAR VIC B
TONA, U.E. A 101 GURB, U.E. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C 42 SANTA EUGENIA, J.E. A
TORELLO, C.F. C 41 Descansa
VOLTREGA,C.F. A
R
Descansa
RODA DE TER, C.E. A 10 CORCO, A.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B 31 CENTELLES, U.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C 14 RIUDEPERES C.F. AT. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B 22 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
RODA DE TER, C.E. A 70 CENTELLES, U.E. A
VOLTREGA,C.F. A 43 CORCO, A.E. A
TORELLO, C.F. C
R
Descansa
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C 70 Descansa
TONA, U.E. A 31 SANTA EUGENIA, J.E. A
Descansa 31 GURB, U.E. A
OAR VIC B 28 RIUDEPERES C.F. AT. A
Jornada 17 01-03-2020
RIUDEPERES C.F. AT. A 90 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C 40 RODA DE TER, C.E. A
CENTELLES, U.E. A 12 VOLTREGA,C.F. A
CORCO, A.E. A 24 TORELLO, C.F. C
Descansa
R
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
Descansa 27 TONA, U.E. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 32 Descansa
GURB, U.E. A 24 OAR VIC B
Jornada 18 08-03-2020
RODA DE TER, C.E. A 00 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C 25 VOLTREGA,C.F. A
TORELLO, C.F. C 60 CENTELLES, U.E. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C 71 CORCO, A.E. A
TONA, U.E. A
R
Descansa
Descansa 30 Descansa
OAR VIC B 35 SANTA EUGENIA, J.E. A
GURB, U.E. A 211 RIUDEPERES C.F. AT. A
Jornada 19 15-03-2020
RIUDEPERES C.F. AT. A - RODA DE TER, C.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B - VOLTREGA,C.F. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C - TORELLO, C.F. C
CENTELLES, U.E. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
CORCO, A.E. A - TONA, U.E. A
Descansa
R
Descansa
Descansa - OAR VIC B
SANTA EUGENIA, J.E. A - GURB, U.E. A
Jornada 20 22-03-2020
VOLTREGA,C.F. A - RODA DE TER, C.E. A
TORELLO, C.F. C - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
TONA, U.E. A - CENTELLES, U.E. A
Descansa - CORCO, A.E. A
OAR VIC B
R
Descansa
GURB, U.E. A - Descansa
SANTA EUGENIA, J.E. A - RIUDEPERES C.F. AT. A
Jornada 21 29-03-2020
RIUDEPERES C.F. AT. A - VOLTREGA,C.F. A
RODA DE TER, C.E. A - TORELLO, C.F. C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C - TONA, U.E. A
CENTELLES, U.E. A - Descansa
CORCO, A.E. A - OAR VIC B
Descansa
R
GURB, U.E. A
Descansa - SANTA EUGENIA, J.E. A
Jornada 22 05-04-2020
TORELLO, C.F. C - VOLTREGA,C.F. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C - RODA DE TER, C.E. A
TONA, U.E. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B
Descansa - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
OAR VIC B - CENTELLES, U.E. A
GURB, U.E. A - CORCO, A.E. A
SANTA EUGENIA, J.E. A
R
Descansa
Descansa - RIUDEPERES C.F. AT. A
Jornada 23 19-04-2020
RIUDEPERES C.F. AT. A - TORELLO, C.F. C
VOLTREGA,C.F. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
RODA DE TER, C.E. A - TONA, U.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B - Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C - OAR VIC B
CENTELLES, U.E. A - GURB, U.E. A
CORCO, A.E. A - SANTA EUGENIA, J.E. A
Descansa
R
Descansa
Jornada 24 26-04-2020
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C - TORELLO, C.F. C
TONA, U.E. A - VOLTREGA,C.F. A
Descansa - RODA DE TER, C.E. A
OAR VIC B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B
GURB, U.E. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
SANTA EUGENIA, J.E. A - CENTELLES, U.E. A
Descansa - CORCO, A.E. A
Descansa
R
RIUDEPERES C.F. AT. A
Jornada 25 03-05-2020
RIUDEPERES C.F. AT. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
TORELLO, C.F. C - TONA, U.E. A
VOLTREGA,C.F. A - Descansa
RODA DE TER, C.E. A - OAR VIC B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B - GURB, U.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C - SANTA EUGENIA, J.E. A
CENTELLES, U.E. A - Descansa
CORCO, A.E. A
R
Descansa
Jornada 26 10-05-2020
TONA, U.E. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
Descansa - TORELLO, C.F. C
OAR VIC B - VOLTREGA,C.F. A
GURB, U.E. A - RODA DE TER, C.E. A
SANTA EUGENIA, J.E. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B
Descansa - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
Descansa
R
CENTELLES, U.E. A
CORCO, A.E. A - RIUDEPERES C.F. AT. A
Jornada 27 17-05-2020
RIUDEPERES C.F. AT. A - TONA, U.E. A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C - Descansa
TORELLO, C.F. C - OAR VIC B
VOLTREGA,C.F. A - GURB, U.E. A
RODA DE TER, C.E. A - SANTA EUGENIA, J.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B - Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
R
Descansa
CENTELLES, U.E. A - CORCO, A.E. A
Jornada 28 24-05-2020
Descansa - TONA, U.E. A
OAR VIC B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
GURB, U.E. A - TORELLO, C.F. C
SANTA EUGENIA, J.E. A - VOLTREGA,C.F. A
Descansa - RODA DE TER, C.E. A
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B
CORCO, A.E. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
CENTELLES, U.E. A - RIUDEPERES C.F. AT. A
Jornada 29 31-05-2020
Descansa - RIUDEPERES C.F. AT. A
TONA, U.E. A - OAR VIC B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C - GURB, U.E. A
TORELLO, C.F. C - SANTA EUGENIA, J.E. A
VOLTREGA,C.F. A - Descansa
RODA DE TER, C.E. A
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B - CORCO, A.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C - CENTELLES, U.E. A
Jornada 30 07-06-2020
OAR VIC B - Descansa
GURB, U.E. A - TONA, U.E. A
SANTA EUGENIA, J.E. A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC C
Descansa - TORELLO, C.F. C
Descansa
R
VOLTREGA,C.F. A
CORCO, A.E. A - RODA DE TER, C.E. A
CENTELLES, U.E. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B
RIUDEPERES C.F. AT. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.