Competició | TEMPORADA 2019-2020

infantil segona divisio | grup 15

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
SANTES CREUS CLUB ESP.,D 70 VENDRELL C.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
R
Descansa
ICOMAR, C.F.,A 19 FC TARRACO,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 80 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 03 LA FLORESTA, C.D.,C
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 08 TARRAGONA, F.C.,A
CANONJA, C.F.,B 70 TORREFORTA, C.D.C.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
R
Descansa
Jornada 2 20-10-2019
VENDRELL C.E.,A 010 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Descansa
R
SANTES CREUS CLUB ESP.,D
FC TARRACO,B 110 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 41 ICOMAR, C.F.,A
LA FLORESTA, C.D.,C 52 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
TARRAGONA, F.C.,A 80 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
TORREFORTA, C.D.C.,B 50 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
Descansa
R
CANONJA, C.F.,B
Jornada 3 27-10-2019
VENDRELL C.E.,A
R
Descansa
SANTES CREUS CLUB ESP.,D 33 FC TARRACO,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 14 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
ICOMAR, C.F.,A 011 LA FLORESTA, C.D.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 61 TARRAGONA, F.C.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 02 TORREFORTA, C.D.C.,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
R
Descansa
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 13 CANONJA, C.F.,B
Jornada 4 03-11-2019
Descansa
R
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
FC TARRACO,B 62 VENDRELL C.E.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 16 SANTES CREUS CLUB ESP.,D
LA FLORESTA, C.D.,C 141 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
TARRAGONA, F.C.,A 111 ICOMAR, C.F.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 012 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
Descansa
R
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
CANONJA, C.F.,B 80 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
Jornada 5 10-11-2019
Descansa
R
FC TARRACO,B
VENDRELL C.E.,A 24 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,D 33 LA FLORESTA, C.D.,C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 08 TARRAGONA, F.C.,A
ICOMAR, C.F.,A 09 TORREFORTA, C.D.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
R
Descansa
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 23 CANONJA, C.F.,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 90 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
Jornada 6 17-11-2019
FC TARRACO,B 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
R
Descansa
LA FLORESTA, C.D.,C 90 VENDRELL C.E.,A
TARRAGONA, F.C.,A 02 SANTES CREUS CLUB ESP.,D
TORREFORTA, C.D.C.,B 64 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Descansa
R
ICOMAR, C.F.,A
CANONJA, C.F.,B 21 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 12 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
Jornada 7 24-11-2019
FC TARRACO,B 01 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
Descansa
R
LA FLORESTA, C.D.,C
VENDRELL C.E.,A 112 TARRAGONA, F.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,D 10 TORREFORTA, C.D.C.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
R
Descansa
ICOMAR, C.F.,A 012 CANONJA, C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 80 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 40 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
Jornada 8 01-12-2019
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 17 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
LA FLORESTA, C.D.,C 74 FC TARRACO,B
TARRAGONA, F.C.,A
R
Descansa
TORREFORTA, C.D.C.,B 60 VENDRELL C.E.,A
Descansa
R
SANTES CREUS CLUB ESP.,D
CANONJA, C.F.,B 102 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 40 ICOMAR, C.F.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 25 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
Jornada 9 15-12-2019
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 08 LA FLORESTA, C.D.,C
FC TARRACO,B 21 TARRAGONA, F.C.,A
Descansa
R
TORREFORTA, C.D.C.,B
VENDRELL C.E.,A
R
Descansa
SANTES CREUS CLUB ESP.,D 12 CANONJA, C.F.,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 33 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
ICOMAR, C.F.,A 05 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 61 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
Jornada 10 22-12-2019
LA FLORESTA, C.D.,C 11 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
TARRAGONA, F.C.,A 61 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
TORREFORTA, C.D.C.,B 31 FC TARRACO,B
Descansa
R
R
Descansa
CANONJA, C.F.,B 122 VENDRELL C.E.,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 07 SANTES CREUS CLUB ESP.,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 12 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 120 ICOMAR, C.F.,A
Jornada 11 12-01-2020
LA FLORESTA, C.D.,C 71 TARRAGONA, F.C.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 11 TORREFORTA, C.D.C.,B
FC TARRACO,B
R
Descansa
Descansa
R
CANONJA, C.F.,B
VENDRELL C.E.,A 00 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,D 60 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 015 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 70 ICOMAR, C.F.,A
Jornada 12 19-01-2020
TARRAGONA, F.C.,A 16 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
TORREFORTA, C.D.C.,B 06 LA FLORESTA, C.D.,C
Descansa
R
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
CANONJA, C.F.,B 41 FC TARRACO,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
R
Descansa
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 41 VENDRELL C.E.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 40 SANTES CREUS CLUB ESP.,D
ICOMAR, C.F.,A 83 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Jornada 13 26-01-2020
TARRAGONA, F.C.,A 32 TORREFORTA, C.D.C.,B
LA FLORESTA, C.D.,C
R
Descansa
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 08 CANONJA, C.F.,B
FC TARRACO,B 30 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
Descansa
R
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
VENDRELL C.E.,A 012 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
SANTES CREUS CLUB ESP.,D 70 ICOMAR, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 232 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Jornada 14 02-02-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 120 TORREFORTA, C.D.C.,B
Descansa
R
TARRAGONA, F.C.,A
CANONJA, C.F.,B 43 LA FLORESTA, C.D.,C
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A 03 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 14 FC TARRACO,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
R
Descansa
ICOMAR, C.F.,A 14 VENDRELL C.E.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 38 SANTES CREUS CLUB ESP.,D
Jornada 15 09-02-2020
TORREFORTA, C.D.C.,B
R
Descansa
TARRAGONA, F.C.,A 44 CANONJA, C.F.,B
LA FLORESTA, C.D.,C 100 LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 33 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
FC TARRACO,B 12 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
Descansa
R
ICOMAR, C.F.,A
VENDRELL C.E.,A 14 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,D 30 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
VENDRELL C.E.,A 06 SANTES CREUS CLUB ESP.,D
Descansa
R
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
FC TARRACO,B 70 ICOMAR, C.F.,A
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 09 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
LA FLORESTA, C.D.,C 31 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
TARRAGONA, F.C.,A - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B 16 CANONJA, C.F.,B
Descansa
R
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Jornada 17 01-03-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D 100 VENDRELL C.E.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,D
R
Descansa
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C 19 FC TARRACO,B
ICOMAR, C.F.,A 20 TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 12 LA FLORESTA, C.D.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B 13 TARRAGONA, F.C.,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - TORREFORTA, C.D.C.,B
CANONJA, C.F.,B
R
Descansa
Jornada 18 08-03-2020
Descansa
R
VENDRELL C.E.,A
FC TARRACO,B 13 SANTES CREUS CLUB ESP.,D
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B 63 ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
LA FLORESTA, C.D.,C 80 ICOMAR, C.F.,A
TARRAGONA, F.C.,A 45 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
TORREFORTA, C.D.C.,B 01 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
Descansa
R
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
CANONJA, C.F.,B 51 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Jornada 19 15-03-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
R
Descansa
VENDRELL C.E.,A - FC TARRACO,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,D - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - LA FLORESTA, C.D.,C
ICOMAR, C.F.,A - TARRAGONA, F.C.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D - TORREFORTA, C.D.C.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
R
Descansa
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - CANONJA, C.F.,B
Jornada 20 22-03-2020
FC TARRACO,B
R
Descansa
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B - VENDRELL C.E.,A
LA FLORESTA, C.D.,C - SANTES CREUS CLUB ESP.,D
TARRAGONA, F.C.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
TORREFORTA, C.D.C.,B - ICOMAR, C.F.,A
Descansa
R
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
CANONJA, C.F.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Jornada 21 29-03-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - FC TARRACO,B
Descansa
R
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
VENDRELL C.E.,A - LA FLORESTA, C.D.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,D - TARRAGONA, F.C.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - TORREFORTA, C.D.C.,B
ICOMAR, C.F.,A
R
Descansa
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D - CANONJA, C.F.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
Jornada 22 05-04-2020
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B - FC TARRACO,B
LA FLORESTA, C.D.,C
R
Descansa
TARRAGONA, F.C.,A - VENDRELL C.E.,A
TORREFORTA, C.D.C.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,D
Descansa
R
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
CANONJA, C.F.,B - ICOMAR, C.F.,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Jornada 23 19-04-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
FC TARRACO,B - LA FLORESTA, C.D.,C
Descansa
R
TARRAGONA, F.C.,A
VENDRELL C.E.,A - TORREFORTA, C.D.C.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,D
R
Descansa
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - CANONJA, C.F.,B
ICOMAR, C.F.,A - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
Jornada 24 26-04-2020
LA FLORESTA, C.D.,C - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
TARRAGONA, F.C.,A - FC TARRACO,B
TORREFORTA, C.D.C.,B
R
Descansa
Descansa
R
VENDRELL C.E.,A
CANONJA, C.F.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,D
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - ICOMAR, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Jornada 25 03-05-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - LA FLORESTA, C.D.,C
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B - TARRAGONA, F.C.,A
FC TARRACO,B - TORREFORTA, C.D.C.,B
Descansa
R
R
Descansa
VENDRELL C.E.,A - CANONJA, C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,D - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
ICOMAR, C.F.,A - CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
Jornada 26 10-05-2020
TARRAGONA, F.C.,A - LA FLORESTA, C.D.,C
TORREFORTA, C.D.C.,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
Descansa
R
FC TARRACO,B
CANONJA, C.F.,B
R
Descansa
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - VENDRELL C.E.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,D
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
ICOMAR, C.F.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Jornada 27 17-05-2020
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - TARRAGONA, F.C.,A
LA FLORESTA, C.D.,C - TORREFORTA, C.D.C.,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
R
Descansa
FC TARRACO,B - CANONJA, C.F.,B
Descansa
R
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
VENDRELL C.E.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,D - CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - ICOMAR, C.F.,A
Jornada 28 24-05-2020
TORREFORTA, C.D.C.,B - TARRAGONA, F.C.,A
Descansa
R
LA FLORESTA, C.D.,C
CANONJA, C.F.,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - FC TARRACO,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
R
Descansa
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D - VENDRELL C.E.,A
ICOMAR, C.F.,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,D
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
Jornada 29 31-05-2020
TORREFORTA, C.D.C.,B - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D
TARRAGONA, F.C.,A
R
Descansa
LA FLORESTA, C.D.,C - CANONJA, C.F.,B
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B - LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A
FC TARRACO,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B
Descansa
R
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
VENDRELL C.E.,A - ICOMAR, C.F.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,D - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C
Jornada 30 07-06-2020
Descansa
R
TORREFORTA, C.D.C.,B
CANONJA, C.F.,B - TARRAGONA, F.C.,A
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT.,A - LA FLORESTA, C.D.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,B - TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D - FC TARRACO,B
ICOMAR, C.F.,A
R
Descansa
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO,C - VENDRELL C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,D - SANTES CREUS CLUB ESP.,D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.