Competició | TEMPORADA 2019-2020

infantil primera divisio | grup 18

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
QUART, U.E. B 21 Pª UNIONISTA FIGUERES A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 32 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
BANYOLES, C.E. A 12 ESPLAIS, C.F. A
FIGUERES, U.E. B 52 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
LLAGOSTERA, U.E. B 51 L'ESCALA, F.C. A
BISBALENC, AT. A 50 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 24 PERALADA, C.F. B
ARO, C.E. A 05 PORQUERES, U.E. A
Jornada 2 13-10-2019
Pª UNIONISTA FIGUERES A 111 ARO, C.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 32 QUART, U.E. B
ESPLAIS, C.F. A 02 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 02 BANYOLES, C.E. A
L'ESCALA, F.C. A 53 FIGUERES, U.E. B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 02 LLAGOSTERA, U.E. B
PERALADA, C.F. B 01 BISBALENC, AT. A
PORQUERES, U.E. A 33 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
Jornada 3 20-10-2019
Pª UNIONISTA FIGUERES A 22 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
QUART, U.E. B 41 ESPLAIS, C.F. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 11 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
BANYOLES, C.E. A 13 L'ESCALA, F.C. A
FIGUERES, U.E. B 20 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
LLAGOSTERA, U.E. B 22 PERALADA, C.F. B
BISBALENC, AT. A 50 PORQUERES, U.E. A
ARO, C.E. A 13 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
Jornada 4 27-10-2019
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 70 ARO, C.E. A
ESPLAIS, C.F. A 27 Pª UNIONISTA FIGUERES A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 43 QUART, U.E. B
L'ESCALA, F.C. A 44 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 00 BANYOLES, C.E. A
PERALADA, C.F. B 41 FIGUERES, U.E. B
PORQUERES, U.E. A 05 LLAGOSTERA, U.E. B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 02 BISBALENC, AT. A
Jornada 5 03-11-2019
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 51 ESPLAIS, C.F. A
Pª UNIONISTA FIGUERES A 101 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
QUART, U.E. B 13 L'ESCALA, F.C. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 41 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
BANYOLES, C.E. A 14 PERALADA, C.F. B
FIGUERES, U.E. B 10 PORQUERES, U.E. A
LLAGOSTERA, U.E. B 60 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
ARO, C.E. A 27 BISBALENC, AT. A
Jornada 6 10-11-2019
ESPLAIS, C.F. A 31 ARO, C.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 32 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
L'ESCALA, F.C. A 32 Pª UNIONISTA FIGUERES A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 02 QUART, U.E. B
PERALADA, C.F. B 25 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
PORQUERES, U.E. A 21 BANYOLES, C.E. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 11 FIGUERES, U.E. B
BISBALENC, AT. A 12 LLAGOSTERA, U.E. B
Jornada 7 17-11-2019
ESPLAIS, C.F. A 43 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 11 L'ESCALA, F.C. A
Pª UNIONISTA FIGUERES A 31 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
QUART, U.E. B 32 PERALADA, C.F. B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 20 PORQUERES, U.E. A
BANYOLES, C.E. A 31 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
FIGUERES, U.E. B 44 BISBALENC, AT. A
ARO, C.E. A 04 LLAGOSTERA, U.E. B
Jornada 8 24-11-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 10 ARO, C.E. A
L'ESCALA, F.C. A 61 ESPLAIS, C.F. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 12 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
PERALADA, C.F. B 40 Pª UNIONISTA FIGUERES A
PORQUERES, U.E. A 24 QUART, U.E. B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 21 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
BISBALENC, AT. A 11 BANYOLES, C.E. A
LLAGOSTERA, U.E. B 31 FIGUERES, U.E. B
Jornada 9 01-12-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 12 L'ESCALA, F.C. A
ESPLAIS, C.F. A 23 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 10 PERALADA, C.F. B
Pª UNIONISTA FIGUERES A 41 PORQUERES, U.E. A
QUART, U.E. B 21 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 21 BISBALENC, AT. A
BANYOLES, C.E. A 06 LLAGOSTERA, U.E. B
ARO, C.E. A 11 FIGUERES, U.E. B
Jornada 10 15-12-2019
L'ESCALA, F.C. A 32 ARO, C.E. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 36 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
ESPLAIS, C.F. A 14 PERALADA, C.F. B
PORQUERES, U.E. A 43 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 11 Pª UNIONISTA FIGUERES A
BISBALENC, AT. A 02 QUART, U.E. B
LLAGOSTERA, U.E. B 21 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
FIGUERES, U.E. B 01 BANYOLES, C.E. A
Jornada 11 22-12-2019
L'ESCALA, F.C. A 71 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 26 PERALADA, C.F. B
ESPLAIS, C.F. A 15 PORQUERES, U.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 41 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
Pª UNIONISTA FIGUERES A 14 BISBALENC, AT. A
QUART, U.E. B 00 LLAGOSTERA, U.E. B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 40 FIGUERES, U.E. B
ARO, C.E. A 02 BANYOLES, C.E. A
Jornada 12 12-01-2020
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 62 ARO, C.E. A
PERALADA, C.F. B 43 L'ESCALA, F.C. A
PORQUERES, U.E. A 22 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 52 ESPLAIS, C.F. A
BISBALENC, AT. A 30 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
LLAGOSTERA, U.E. B 20 Pª UNIONISTA FIGUERES A
FIGUERES, U.E. B 00 QUART, U.E. B
BANYOLES, C.E. A 12 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
Jornada 13 19-01-2020
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 35 PERALADA, C.F. B
L'ESCALA, F.C. A 13 PORQUERES, U.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 18 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
ESPLAIS, C.F. A 23 BISBALENC, AT. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 20 LLAGOSTERA, U.E. B
Pª UNIONISTA FIGUERES A 01 FIGUERES, U.E. B
QUART, U.E. B 00 BANYOLES, C.E. A
ARO, C.E. A 02 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
Jornada 14 26-01-2020
ARO, C.E. A 04 PERALADA, C.F. B
PORQUERES, U.E. A 12 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 12 L'ESCALA, F.C. A
BISBALENC, AT. A 20 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
LLAGOSTERA, U.E. B 61 ESPLAIS, C.F. A
FIGUERES, U.E. B 11 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
BANYOLES, C.E. A 22 Pª UNIONISTA FIGUERES A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 21 QUART, U.E. B
Jornada 15 02-02-2020
PERALADA, C.F. B 90 PORQUERES, U.E. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 33 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
L'ESCALA, F.C. A 01 BISBALENC, AT. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 13 LLAGOSTERA, U.E. B
ESPLAIS, C.F. A 00 FIGUERES, U.E. B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 00 BANYOLES, C.E. A
Pª UNIONISTA FIGUERES A 13 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
QUART, U.E. B 70 ARO, C.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
Pª UNIONISTA FIGUERES A 11 QUART, U.E. B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 11 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
ESPLAIS, C.F. A 13 BANYOLES, C.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 23 FIGUERES, U.E. B
L'ESCALA, F.C. A 01 LLAGOSTERA, U.E. B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 02 BISBALENC, AT. A
PERALADA, C.F. B 13 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
PORQUERES, U.E. A 53 ARO, C.E. A
Jornada 17 16-02-2020
ARO, C.E. A - Pª UNIONISTA FIGUERES A
QUART, U.E. B 31 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 50 ESPLAIS, C.F. A
BANYOLES, C.E. A 31 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
FIGUERES, U.E. B 11 L'ESCALA, F.C. A
LLAGOSTERA, U.E. B 10 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
BISBALENC, AT. A 00 PERALADA, C.F. B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 10 PORQUERES, U.E. A
Jornada 18 01-03-2020
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 10 Pª UNIONISTA FIGUERES A
ESPLAIS, C.F. A 74 QUART, U.E. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 32 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
L'ESCALA, F.C. A 23 BANYOLES, C.E. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 30 FIGUERES, U.E. B
PERALADA, C.F. B 24 LLAGOSTERA, U.E. B
PORQUERES, U.E. A 10 BISBALENC, AT. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A 41 ARO, C.E. A
Jornada 19 08-03-2020
ARO, C.E. A 24 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
Pª UNIONISTA FIGUERES A 31 ESPLAIS, C.F. A
QUART, U.E. B 52 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 11 L'ESCALA, F.C. A
BANYOLES, C.E. A 01 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
FIGUERES, U.E. B 10 PERALADA, C.F. B
LLAGOSTERA, U.E. B 70 PORQUERES, U.E. A
BISBALENC, AT. A 00 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
Jornada 20 15-03-2020
ESPLAIS, C.F. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B - Pª UNIONISTA FIGUERES A
L'ESCALA, F.C. A - QUART, U.E. B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
PERALADA, C.F. B - BANYOLES, C.E. A
PORQUERES, U.E. A - FIGUERES, U.E. B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - LLAGOSTERA, U.E. B
BISBALENC, AT. A - ARO, C.E. A
Jornada 21 22-03-2020
ARO, C.E. A - ESPLAIS, C.F. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
Pª UNIONISTA FIGUERES A - L'ESCALA, F.C. A
QUART, U.E. B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - PERALADA, C.F. B
BANYOLES, C.E. A - PORQUERES, U.E. A
FIGUERES, U.E. B - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
LLAGOSTERA, U.E. B - BISBALENC, AT. A
Jornada 22 29-03-2020
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B - ESPLAIS, C.F. A
L'ESCALA, F.C. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A - Pª UNIONISTA FIGUERES A
PERALADA, C.F. B - QUART, U.E. B
PORQUERES, U.E. A - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - BANYOLES, C.E. A
BISBALENC, AT. A - FIGUERES, U.E. B
LLAGOSTERA, U.E. B - ARO, C.E. A
Jornada 23 05-04-2020
ARO, C.E. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
ESPLAIS, C.F. A - L'ESCALA, F.C. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
Pª UNIONISTA FIGUERES A - PERALADA, C.F. B
QUART, U.E. B - PORQUERES, U.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
BANYOLES, C.E. A - BISBALENC, AT. A
FIGUERES, U.E. B - LLAGOSTERA, U.E. B
Jornada 24 19-04-2020
L'ESCALA, F.C. A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A - ESPLAIS, C.F. A
PERALADA, C.F. B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
PORQUERES, U.E. A - Pª UNIONISTA FIGUERES A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - QUART, U.E. B
BISBALENC, AT. A 01 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
LLAGOSTERA, U.E. B - BANYOLES, C.E. A
FIGUERES, U.E. B - ARO, C.E. A
Jornada 25 26-04-2020
ARO, C.E. A - L'ESCALA, F.C. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
PERALADA, C.F. B - ESPLAIS, C.F. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - PORQUERES, U.E. A
Pª UNIONISTA FIGUERES A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
QUART, U.E. B - BISBALENC, AT. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - LLAGOSTERA, U.E. B
BANYOLES, C.E. A - FIGUERES, U.E. B
Jornada 26 03-05-2020
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A - L'ESCALA, F.C. A
PERALADA, C.F. B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
PORQUERES, U.E. A - ESPLAIS, C.F. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
BISBALENC, AT. A - Pª UNIONISTA FIGUERES A
LLAGOSTERA, U.E. B - QUART, U.E. B
FIGUERES, U.E. B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
BANYOLES, C.E. A - ARO, C.E. A
Jornada 27 10-05-2020
ARO, C.E. A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
L'ESCALA, F.C. A - PERALADA, C.F. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B - PORQUERES, U.E. A
ESPLAIS, C.F. A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - BISBALENC, AT. A
Pª UNIONISTA FIGUERES A - LLAGOSTERA, U.E. B
QUART, U.E. B - FIGUERES, U.E. B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - BANYOLES, C.E. A
Jornada 28 17-05-2020
PERALADA, C.F. B - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
PORQUERES, U.E. A - L'ESCALA, F.C. A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
BISBALENC, AT. A - ESPLAIS, C.F. A
LLAGOSTERA, U.E. B - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
FIGUERES, U.E. B - Pª UNIONISTA FIGUERES A
BANYOLES, C.E. A - QUART, U.E. B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - ARO, C.E. A
Jornada 29 24-05-2020
PERALADA, C.F. B - ARO, C.E. A
FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A - PORQUERES, U.E. A
L'ESCALA, F.C. A - ESCOLA F. BAIX TER, C.E A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B - BISBALENC, AT. A
ESPLAIS, C.F. A - LLAGOSTERA, U.E. B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - FIGUERES, U.E. B
Pª UNIONISTA FIGUERES A - BANYOLES, C.E. A
QUART, U.E. B - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
Jornada 30 31-05-2020
PORQUERES, U.E. A - PERALADA, C.F. B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E A - FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A
BISBALENC, AT. A - L'ESCALA, F.C. A
LLAGOSTERA, U.E. B - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
FIGUERES, U.E. B - ESPLAIS, C.F. A
BANYOLES, C.E. A - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A - Pª UNIONISTA FIGUERES A
ARO, C.E. A - QUART, U.E. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.