Competició | TEMPORADA 2019-2020

cadet segona divisio | grup 12

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
CANONJA, C.F.,B 51 PARE MANYANET, A.E.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
R
Descansa
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 08 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
TORREFORTA, C.D.C.,A 44 SALOU, U.D. ,B
UNIO ASTORGA, C.E.,B 06 VILASECA C.F.,B
ICOMAR, C.F.,A 11 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
COSTA DAURADA FC,B 13 LA SALLE REUS, F.C.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 22 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
Jornada 2 20-10-2019
PARE MANYANET, A.E.,C 012 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Descansa
R
CANONJA, C.F.,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 11 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
SALOU, U.D. ,B 14 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
VILASECA C.F.,B 90 TORREFORTA, C.D.C.,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 10 UNIO ASTORGA, C.E.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 36 ICOMAR, C.F.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 61 COSTA DAURADA FC,B
Jornada 3 27-10-2019
PARE MANYANET, A.E.,C
R
Descansa
CANONJA, C.F.,B 12 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 31 SALOU, U.D. ,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 011 VILASECA C.F.,B
TORREFORTA, C.D.C.,A 12 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
UNIO ASTORGA, C.E.,B 11 LA SALLE REUS, F.C.,B
ICOMAR, C.F.,A 05 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 170 COSTA DAURADA FC,B
Jornada 4 03-11-2019
Descansa
R
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 80 PARE MANYANET, A.E.,C
SALOU, U.D. ,B 16 CANONJA, C.F.,B
VILASECA C.F.,B 30 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 43 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
LA SALLE REUS, F.C.,B 32 TORREFORTA, C.D.C.,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 51 UNIO ASTORGA, C.E.,B
COSTA DAURADA FC,B 42 ICOMAR, C.F.,A
Jornada 5 10-11-2019
Descansa
R
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
PARE MANYANET, A.E.,C 14 SALOU, U.D. ,B
CANONJA, C.F.,B 14 VILASECA C.F.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 81 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 42 LA SALLE REUS, F.C.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 160 TORREFORTA, C.D.C.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,B 12 COSTA DAURADA FC,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 50 ICOMAR, C.F.,A
Jornada 6 17-11-2019
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 14 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
SALOU, U.D. ,B
R
Descansa
VILASECA C.F.,B 170 PARE MANYANET, A.E.,C
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 11 CANONJA, C.F.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 04 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 80 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
COSTA DAURADA FC,B 40 TORREFORTA, C.D.C.,A
ICOMAR, C.F.,A 23 UNIO ASTORGA, C.E.,B
Jornada 7 24-11-2019
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 80 SALOU, U.D. ,B
Descansa
R
VILASECA C.F.,B
PARE MANYANET, A.E.,C 35 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
CANONJA, C.F.,B 52 LA SALLE REUS, F.C.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 12 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 04 COSTA DAURADA FC,B
TORREFORTA, C.D.C.,A 23 ICOMAR, C.F.,A
UNIO ASTORGA, C.E.,B 04 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Jornada 8 01-12-2019
SALOU, U.D. ,B 010 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
VILASECA C.F.,B 30 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C
R
Descansa
LA SALLE REUS, F.C.,B 31 PARE MANYANET, A.E.,C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 31 CANONJA, C.F.,B
COSTA DAURADA FC,B 15 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
ICOMAR, C.F.,A 43 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
UNIO ASTORGA, C.E.,B 22 TORREFORTA, C.D.C.,A
Jornada 9 15-12-2019
SALOU, U.D. ,B 19 VILASECA C.F.,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 31 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
Descansa
R
LA SALLE REUS, F.C.,B
PARE MANYANET, A.E.,C 013 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
CANONJA, C.F.,B 12 COSTA DAURADA FC,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 20 ICOMAR, C.F.,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 24 UNIO ASTORGA, C.E.,B
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 140 TORREFORTA, C.D.C.,A
Jornada 10 22-12-2019
VILASECA C.F.,B 11 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 11 SALOU, U.D. ,B
LA SALLE REUS, F.C.,B 14 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
R
Descansa
COSTA DAURADA FC,B 41 PARE MANYANET, A.E.,C
ICOMAR, C.F.,A 26 CANONJA, C.F.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,B 05 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
TORREFORTA, C.D.C.,A 27 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
Jornada 11 12-01-2020
VILASECA C.F.,B 120 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
SALOU, U.D. ,B 15 LA SALLE REUS, F.C.,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 04 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
Descansa
R
COSTA DAURADA FC,B
PARE MANYANET, A.E.,C 29 ICOMAR, C.F.,A
CANONJA, C.F.,B 50 UNIO ASTORGA, C.E.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 90 TORREFORTA, C.D.C.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 120 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
Jornada 12 19-01-2020
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 110 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 08 VILASECA C.F.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 110 SALOU, U.D. ,B
COSTA DAURADA FC,B 01 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
ICOMAR, C.F.,A
R
Descansa
UNIO ASTORGA, C.E.,B 21 PARE MANYANET, A.E.,C
TORREFORTA, C.D.C.,A 010 CANONJA, C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 01 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Jornada 13 26-01-2020
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 22 LA SALLE REUS, F.C.,B
VILASECA C.F.,B 23 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
SALOU, U.D. ,B 17 COSTA DAURADA FC,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 51 ICOMAR, C.F.,A
Descansa
R
UNIO ASTORGA, C.E.,B
PARE MANYANET, A.E.,C 35 TORREFORTA, C.D.C.,A
CANONJA, C.F.,B 120 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 30 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Jornada 14 02-02-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 130 LA SALLE REUS, F.C.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 80 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
COSTA DAURADA FC,B 010 VILASECA C.F.,B
ICOMAR, C.F.,A 42 SALOU, U.D. ,B
UNIO ASTORGA, C.E.,B 01 RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
TORREFORTA, C.D.C.,A
R
Descansa
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 21 PARE MANYANET, A.E.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B 00 CANONJA, C.F.,B
Jornada 15 09-02-2020
LA SALLE REUS, F.C.,B 16 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 00 COSTA DAURADA FC,B
VILASECA C.F.,B 130 ICOMAR, C.F.,A
SALOU, U.D. ,B 44 UNIO ASTORGA, C.E.,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 42 TORREFORTA, C.D.C.,A
Descansa
R
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
PARE MANYANET, A.E.,C 16 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
CANONJA, C.F.,B 07 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
PARE MANYANET, A.E.,C 05 CANONJA, C.F.,B
Descansa
R
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 52 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
SALOU, U.D. ,B 60 TORREFORTA, C.D.C.,A
VILASECA C.F.,B 50 UNIO ASTORGA, C.E.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C 16 ICOMAR, C.F.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B - COSTA DAURADA FC,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 11 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Jornada 17 01-03-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A 120 PARE MANYANET, A.E.,C
CANONJA, C.F.,B
R
Descansa
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D 23 SALOU, U.D. ,B
TORREFORTA, C.D.C.,A 015 VILASECA C.F.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,B 51 SANTES CREUS CLUB ESP.,C
ICOMAR, C.F.,A 21 LA SALLE REUS, F.C.,B
COSTA DAURADA FC,B 111 FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
Jornada 18 08-03-2020
Descansa
R
PARE MANYANET, A.E.,C
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A 13 CANONJA, C.F.,B
SALOU, U.D. ,B 25 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
VILASECA C.F.,B 110 CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - TORREFORTA, C.D.C.,A
LA SALLE REUS, F.C.,B 00 UNIO ASTORGA, C.E.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A 61 ICOMAR, C.F.,A
COSTA DAURADA FC,B 113 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Jornada 19 15-03-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
R
Descansa
PARE MANYANET, A.E.,C - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
CANONJA, C.F.,B - SALOU, U.D. ,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - VILASECA C.F.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
TORREFORTA, C.D.C.,A - LA SALLE REUS, F.C.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,B - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
ICOMAR, C.F.,A - COSTA DAURADA FC,B
Jornada 20 22-03-2020
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
R
Descansa
SALOU, U.D. ,B - PARE MANYANET, A.E.,C
VILASECA C.F.,B - CANONJA, C.F.,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
LA SALLE REUS, F.C.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
TORREFORTA, C.D.C.,A - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
COSTA DAURADA FC,B - UNIO ASTORGA, C.E.,B
ICOMAR, C.F.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Jornada 21 29-03-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
Descansa
R
SALOU, U.D. ,B
PARE MANYANET, A.E.,C - VILASECA C.F.,B
CANONJA, C.F.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - LA SALLE REUS, F.C.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
TORREFORTA, C.D.C.,A - COSTA DAURADA FC,B
UNIO ASTORGA, C.E.,B - ICOMAR, C.F.,A
Jornada 22 05-04-2020
SALOU, U.D. ,B - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
VILASECA C.F.,B
R
Descansa
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - PARE MANYANET, A.E.,C
LA SALLE REUS, F.C.,B - CANONJA, C.F.,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
COSTA DAURADA FC,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
ICOMAR, C.F.,A - TORREFORTA, C.D.C.,A
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - UNIO ASTORGA, C.E.,B
Jornada 23 19-04-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - SALOU, U.D. ,B
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A - VILASECA C.F.,B
Descansa
R
SANTES CREUS CLUB ESP.,C
PARE MANYANET, A.E.,C - LA SALLE REUS, F.C.,B
CANONJA, C.F.,B - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - COSTA DAURADA FC,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D - ICOMAR, C.F.,A
TORREFORTA, C.D.C.,A - UNIO ASTORGA, C.E.,B
Jornada 24 26-04-2020
VILASECA C.F.,B - SALOU, U.D. ,B
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
LA SALLE REUS, F.C.,B
R
Descansa
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A - PARE MANYANET, A.E.,C
COSTA DAURADA FC,B - CANONJA, C.F.,B
ICOMAR, C.F.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
UNIO ASTORGA, C.E.,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
TORREFORTA, C.D.C.,A - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Jornada 25 03-05-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - VILASECA C.F.,B
SALOU, U.D. ,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A - LA SALLE REUS, F.C.,B
Descansa
R
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
PARE MANYANET, A.E.,C - COSTA DAURADA FC,B
CANONJA, C.F.,B - ICOMAR, C.F.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - UNIO ASTORGA, C.E.,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D - TORREFORTA, C.D.C.,A
Jornada 26 10-05-2020
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - VILASECA C.F.,B
LA SALLE REUS, F.C.,B - SALOU, U.D. ,B
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
COSTA DAURADA FC,B
R
Descansa
ICOMAR, C.F.,A - PARE MANYANET, A.E.,C
UNIO ASTORGA, C.E.,B - CANONJA, C.F.,B
TORREFORTA, C.D.C.,A - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Jornada 27 17-05-2020
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
VILASECA C.F.,B - LA SALLE REUS, F.C.,B
SALOU, U.D. ,B - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A - COSTA DAURADA FC,B
Descansa
R
ICOMAR, C.F.,A
PARE MANYANET, A.E.,C - UNIO ASTORGA, C.E.,B
CANONJA, C.F.,B - TORREFORTA, C.D.C.,A
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
Jornada 28 24-05-2020
LA SALLE REUS, F.C.,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A - VILASECA C.F.,B
COSTA DAURADA FC,B - SALOU, U.D. ,B
ICOMAR, C.F.,A - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
UNIO ASTORGA, C.E.,B
R
Descansa
TORREFORTA, C.D.C.,A - PARE MANYANET, A.E.,C
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D - CANONJA, C.F.,B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
Jornada 29 31-05-2020
LA SALLE REUS, F.C.,B - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A
SANTES CREUS CLUB ESP.,C - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A
VILASECA C.F.,B - COSTA DAURADA FC,B
SALOU, U.D. ,B - ICOMAR, C.F.,A
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A - UNIO ASTORGA, C.E.,B
Descansa
R
TORREFORTA, C.D.C.,A
PARE MANYANET, A.E.,C - CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
CANONJA, C.F.,B - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B
Jornada 30 07-06-2020
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET,A - LA SALLE REUS, F.C.,B
COSTA DAURADA FC,B - SANTES CREUS CLUB ESP.,C
ICOMAR, C.F.,A - VILASECA C.F.,B
UNIO ASTORGA, C.E.,B - SALOU, U.D. ,B
TORREFORTA, C.D.C.,A - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA,A
CAMBRILS UNIÓ C.E.,D
R
Descansa
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB,B - PARE MANYANET, A.E.,C
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,A - CANONJA, C.F.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.