Competició | TEMPORADA 2019-2020

cadet primera divisio | grup 6

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 13 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 70 ESCOLA F. SABADELL B
NATACIO TERRASSA, C C 42 JUNIOR,C.F. B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 70 CERCLE SABADELLES 1856 A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 30 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
JOANENC, F.C. B 24 SABADELL F.C., C.E. C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 31 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
RUBI, U.E. B 13 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
Jornada 2 13-10-2019
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 12 RUBI, U.E. B
ESCOLA F. SABADELL B 04 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
JUNIOR,C.F. B 03 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
CERCLE SABADELLES 1856 A 14 NATACIO TERRASSA, C C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 34 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
SABADELL F.C., C.E. C 44 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 30 JOANENC, F.C. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 51 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
Jornada 3 20-10-2019
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 90 ESCOLA F. SABADELL B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 31 JUNIOR,C.F. B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 10 CERCLE SABADELLES 1856 A
NATACIO TERRASSA, C C 13 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 01 SABADELL F.C., C.E. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 34 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
JOANENC, F.C. B 34 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
RUBI, U.E. B 21 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
Jornada 4 27-10-2019
ESCOLA F. SABADELL B 08 RUBI, U.E. B
JUNIOR,C.F. B 14 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
CERCLE SABADELLES 1856 A 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 04 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
SABADELL F.C., C.E. C 11 NATACIO TERRASSA, C C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 20 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 30 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 10 JOANENC, F.C. B
Jornada 5 03-11-2019
ESCOLA F. SABADELL B 14 JUNIOR,C.F. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 30 CERCLE SABADELLES 1856 A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 30 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 10 SABADELL F.C., C.E. C
NATACIO TERRASSA, C C 12 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 36 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 22 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
RUBI, U.E. B 02 JOANENC, F.C. B
Jornada 6 10-11-2019
JUNIOR,C.F. B 14 RUBI, U.E. B
CERCLE SABADELLES 1856 A 20 ESCOLA F. SABADELL B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 22 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
SABADELL F.C., C.E. C 42 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 22 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 44 NATACIO TERRASSA, C C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 41 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
JOANENC, F.C. B 00 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
Jornada 7 17-11-2019
JUNIOR,C.F. B 20 CERCLE SABADELLES 1856 A
ESCOLA F. SABADELL B 13 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 20 SABADELL F.C., C.E. C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 23 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 15 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
NATACIO TERRASSA, C C 35 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 21 JOANENC, F.C. B
RUBI, U.E. B 40 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
Jornada 8 24-11-2019
CERCLE SABADELLES 1856 A 02 RUBI, U.E. B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 50 JUNIOR,C.F. B
SABADELL F.C., C.E. C 71 ESCOLA F. SABADELL B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 52 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 32 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
JOANENC, F.C. B 03 NATACIO TERRASSA, C C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 31 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
Jornada 9 01-12-2019
CERCLE SABADELLES 1856 A 20 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
JUNIOR,C.F. B 13 SABADELL F.C., C.E. C
ESCOLA F. SABADELL B 05 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 04 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 12 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 42 JOANENC, F.C. B
NATACIO TERRASSA, C C 24 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
RUBI, U.E. B 43 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
Jornada 10 15-12-2019
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 11 RUBI, U.E. B
SABADELL F.C., C.E. C 21 CERCLE SABADELLES 1856 A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 51 JUNIOR,C.F. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 40 ESCOLA F. SABADELL B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
JOANENC, F.C. B 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 12 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 25 NATACIO TERRASSA, C C
Jornada 11 22-12-2019
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 20 SABADELL F.C., C.E. C
CERCLE SABADELLES 1856 A 01 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
JUNIOR,C.F. B 07 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
ESCOLA F. SABADELL B 06 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 00 JOANENC, F.C. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 13 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 01 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
RUBI, U.E. B 22 NATACIO TERRASSA, C C
Jornada 12 12-01-2020
SABADELL F.C., C.E. C 30 RUBI, U.E. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 40 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 30 CERCLE SABADELLES 1856 A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 30 JUNIOR,C.F. B
JOANENC, F.C. B 42 ESCOLA F. SABADELL B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 32 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
NATACIO TERRASSA, C C 01 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Jornada 13 19-01-2020
SABADELL F.C., C.E. C 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 23 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
CERCLE SABADELLES 1856 A 02 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
JUNIOR,C.F. B 23 JOANENC, F.C. B
ESCOLA F. SABADELL B 14 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 21 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 64 NATACIO TERRASSA, C C
RUBI, U.E. B 11 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Jornada 14 26-01-2020
RUBI, U.E. B 34 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 31 SABADELL F.C., C.E. C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 12 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
JOANENC, F.C. B 20 CERCLE SABADELLES 1856 A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 12 JUNIOR,C.F. B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 21 ESCOLA F. SABADELL B
NATACIO TERRASSA, C C 32 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 51 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
Jornada 15 02-02-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 02 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. C 40 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 22 JOANENC, F.C. B
CERCLE SABADELLES 1856 A 11 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
JUNIOR,C.F. B 10 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
ESCOLA F. SABADELL B 15 NATACIO TERRASSA, C C
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 25 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 22 RUBI, U.E. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
ESCOLA F. SABADELL B 17 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
JUNIOR,C.F. B 14 NATACIO TERRASSA, C C
CERCLE SABADELLES 1856 A 01 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 11 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
SABADELL F.C., C.E. C 21 JOANENC, F.C. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 50 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 40 RUBI, U.E. B
Jornada 17 16-02-2020
RUBI, U.E. B 12 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 101 ESCOLA F. SABADELL B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 31 JUNIOR,C.F. B
NATACIO TERRASSA, C C 31 CERCLE SABADELLES 1856 A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 01 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 22 SABADELL F.C., C.E. C
JOANENC, F.C. B 12 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 01 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
Jornada 18 01-03-2020
ESCOLA F. SABADELL B 010 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
JUNIOR,C.F. B 40 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
CERCLE SABADELLES 1856 A 07 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 02 NATACIO TERRASSA, C C
SABADELL F.C., C.E. C 12 NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 23 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 41 JOANENC, F.C. B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 22 RUBI, U.E. B
Jornada 19 08-03-2020
RUBI, U.E. B 01 ESCOLA F. SABADELL B
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 13 JUNIOR,C.F. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 30 CERCLE SABADELLES 1856 A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 33 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
NATACIO TERRASSA, C C 22 SABADELL F.C., C.E. C
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A 12 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 06 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
JOANENC, F.C. B 50 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
Jornada 20 15-03-2020
JUNIOR,C.F. B - ESCOLA F. SABADELL B
CERCLE SABADELLES 1856 A - CERDANYOLA VALLES, F.C. B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
SABADELL F.C., C.E. C - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - NATACIO TERRASSA, C C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
JOANENC, F.C. B - RUBI, U.E. B
Jornada 21 22-03-2020
RUBI, U.E. B - JUNIOR,C.F. B
ESCOLA F. SABADELL B - CERCLE SABADELLES 1856 A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - SABADELL F.C., C.E. C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
NATACIO TERRASSA, C C - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B - JOANENC, F.C. B
Jornada 22 29-03-2020
CERCLE SABADELLES 1856 A - JUNIOR,C.F. B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A - ESCOLA F. SABADELL B
SABADELL F.C., C.E. C - CERDANYOLA VALLES, F.C. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - NATACIO TERRASSA, C C
JOANENC, F.C. B - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B - RUBI, U.E. B
Jornada 23 05-04-2020
RUBI, U.E. B - CERCLE SABADELLES 1856 A
JUNIOR,C.F. B - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
ESCOLA F. SABADELL B - SABADELL F.C., C.E. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
NATACIO TERRASSA, C C - JOANENC, F.C. B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
Jornada 24 19-04-2020
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A - CERCLE SABADELLES 1856 A
SABADELL F.C., C.E. C - JUNIOR,C.F. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - ESCOLA F. SABADELL B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - CERDANYOLA VALLES, F.C. B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
JOANENC, F.C. B - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B - NATACIO TERRASSA, C C
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A - RUBI, U.E. B
Jornada 25 26-04-2020
RUBI, U.E. B - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
CERCLE SABADELLES 1856 A - SABADELL F.C., C.E. C
JUNIOR,C.F. B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
ESCOLA F. SABADELL B - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - JOANENC, F.C. B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
NATACIO TERRASSA, C C - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
Jornada 26 03-05-2020
SABADELL F.C., C.E. C - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - CERCLE SABADELLES 1856 A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - JUNIOR,C.F. B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - ESCOLA F. SABADELL B
JOANENC, F.C. B - CERDANYOLA VALLES, F.C. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
NATACIO TERRASSA, C C - RUBI, U.E. B
Jornada 27 10-05-2020
RUBI, U.E. B - SABADELL F.C., C.E. C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
CERCLE SABADELLES 1856 A - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
JUNIOR,C.F. B - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
ESCOLA F. SABADELL B - JOANENC, F.C. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A - NATACIO TERRASSA, C C
Jornada 28 17-05-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - SABADELL F.C., C.E. C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - CERCLE SABADELLES 1856 A
JOANENC, F.C. B - JUNIOR,C.F. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B - ESCOLA F. SABADELL B
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A - CERDANYOLA VALLES, F.C. B
NATACIO TERRASSA, C C - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A - RUBI, U.E. B
Jornada 29 24-05-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - RUBI, U.E. B
SABADELL F.C., C.E. C - SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
CERCLE SABADELLES 1856 A - JOANENC, F.C. B
JUNIOR,C.F. B - CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
ESCOLA F. SABADELL B - NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B - NATACIO TERRASSA, C C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B - JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Jornada 30 31-05-2020
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A - SABADELL F.C., C.E. C
JOANENC, F.C. B - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B - CERCLE SABADELLES 1856 A
NAISE BARCELONA FOOTBALL CLUB A - JUNIOR,C.F. B
NATACIO TERRASSA, C C - ESCOLA F. SABADELL B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A - CERDANYOLA VALLES, F.C. B
RUBI, U.E. B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.