Competició | TEMPORADA 2019-2020

cadet primera divisio | grup 12

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A 23 PONTS CLUB ESP. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 03 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
AEM, S.E. A 31 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
FIF LLEIDA, C.E. A 31 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
Descansa 33 MOLLERUSSA C.F.J. A
ESCOLA F. CERVERA,C A 14 SEGRE, AT. B
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B 31 Descansa
BALAGUER, C.F. A 29 Descansa
Jornada 2 13-10-2019
PONTS CLUB ESP. A 61 BALAGUER, C.F. A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 12 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 50 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 30 AEM, S.E. A
MOLLERUSSA C.F.J. A 01 FIF LLEIDA, C.E. A
SEGRE, AT. B 32 Descansa
Descansa 02 ESCOLA F. CERVERA,C A
Descansa 00 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B
Jornada 3 20-10-2019
PONTS CLUB ESP. A 70 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A 23 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 08 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
AEM, S.E. A 22 MOLLERUSSA C.F.J. A
FIF LLEIDA, C.E. A 13 SEGRE, AT. B
Descansa 22 Descansa
ESCOLA F. CERVERA,C A 30 Descansa
BALAGUER, C.F. A 17 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B
Jornada 4 27-10-2019
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 21 BALAGUER, C.F. A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 03 PONTS CLUB ESP. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 60 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
MOLLERUSSA C.F.J. A 50 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
SEGRE, AT. B 30 AEM, S.E. A
Descansa 03 FIF LLEIDA, C.E. A
Descansa 02 Descansa
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B 02 ESCOLA F. CERVERA,C A
Jornada 5 03-11-2019
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 21 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
PONTS CLUB ESP. A 12 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A 15 MOLLERUSSA C.F.J. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 111 SEGRE, AT. B
AEM, S.E. A 13 Descansa
FIF LLEIDA, C.E. A 21 Descansa
Descansa 30 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B
BALAGUER, C.F. A 16 ESCOLA F. CERVERA,C A
Jornada 6 10-11-2019
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 41 BALAGUER, C.F. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 50 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
MOLLERUSSA C.F.J. A 32 PONTS CLUB ESP. A
SEGRE, AT. B 50 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
Descansa 32 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
Descansa 15 AEM, S.E. A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B 04 FIF LLEIDA, C.E. A
ESCOLA F. CERVERA,C A 31 Descansa
Jornada 7 17-11-2019
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 02 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 04 MOLLERUSSA C.F.J. A
PONTS CLUB ESP. A 04 SEGRE, AT. B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A 02 Descansa
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 24 Descansa
AEM, S.E. A 50 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B
FIF LLEIDA, C.E. A 30 ESCOLA F. CERVERA,C A
BALAGUER, C.F. A 16 Descansa
Jornada 8 24-11-2019
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 110 BALAGUER, C.F. A
MOLLERUSSA C.F.J. A 42 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
SEGRE, AT. B 50 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
Descansa 15 PONTS CLUB ESP. A
Descansa 10 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B 01 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
ESCOLA F. CERVERA,C A 23 AEM, S.E. A
Descansa 03 FIF LLEIDA, C.E. A
Jornada 9 01-12-2019
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 30 MOLLERUSSA C.F.J. A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 01 SEGRE, AT. B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 03 Descansa
PONTS CLUB ESP. A 91 Descansa
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A 00 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 23 ESCOLA F. CERVERA,C A
AEM, S.E. A 41 Descansa
BALAGUER, C.F. A 05 FIF LLEIDA, C.E. A
Jornada 10 15-12-2019
MOLLERUSSA C.F.J. A 70 BALAGUER, C.F. A
SEGRE, AT. B 50 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
Descansa 22 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
Descansa 62 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B 02 PONTS CLUB ESP. A
ESCOLA F. CERVERA,C A 22 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 01 Descansa
FIF LLEIDA, C.E. A 21 AEM, S.E. A
Jornada 11 22-12-2019
MOLLERUSSA C.F.J. A 21 SEGRE, AT. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 31 Descansa
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 11 Descansa
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 11 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B
PONTS CLUB ESP. A 60 ESCOLA F. CERVERA,C A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A 46 Descansa
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 04 FIF LLEIDA, C.E. A
BALAGUER, C.F. A 09 AEM, S.E. A
Jornada 12 12-01-2020
SEGRE, AT. B 130 BALAGUER, C.F. A
Descansa 23 MOLLERUSSA C.F.J. A
Descansa 02 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B 11 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ESCOLA F. CERVERA,C A 13 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
Descansa 42 PONTS CLUB ESP. A
FIF LLEIDA, C.E. A 41 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
AEM, S.E. A 20 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
Jornada 13 19-01-2020
SEGRE, AT. B 20 Descansa
MOLLERUSSA C.F.J. A 31 Descansa
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 80 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 11 ESCOLA F. CERVERA,C A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 13 Descansa
PONTS CLUB ESP. A 51 FIF LLEIDA, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A 03 AEM, S.E. A
BALAGUER, C.F. A 23 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
Jornada 14 26-01-2020
BALAGUER, C.F. A 03 Descansa
Descansa 26 SEGRE, AT. B
MOLLERUSSA C.F.J. A 41 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B
ESCOLA F. CERVERA,C A 04 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
Descansa 22 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
FIF LLEIDA, C.E. A 40 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
AEM, S.E. A 32 PONTS CLUB ESP. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 10 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
Jornada 15 02-02-2020
Descansa 00 Descansa
SEGRE, AT. B 71 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B
MOLLERUSSA C.F.J. A 51 ESCOLA F. CERVERA,C A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 31 Descansa
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 21 FIF LLEIDA, C.E. A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 32 AEM, S.E. A
PONTS CLUB ESP. A 50 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A 21 BALAGUER, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
PONTS CLUB ESP. A 60 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 10 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 01 AEM, S.E. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 11 FIF LLEIDA, C.E. A
MOLLERUSSA C.F.J. A 52 Descansa
SEGRE, AT. B 12 ESCOLA F. CERVERA,C A
Descansa 11 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B
Descansa 51 BALAGUER, C.F. A
Jornada 17 16-02-2020
BALAGUER, C.F. A 05 PONTS CLUB ESP. A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A 13 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 21 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
AEM, S.E. A 21 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
FIF LLEIDA, C.E. A 20 MOLLERUSSA C.F.J. A
Descansa 03 SEGRE, AT. B
ESCOLA F. CERVERA,C A 23 Descansa
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B 52 Descansa
Jornada 18 01-03-2020
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A 01 PONTS CLUB ESP. A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A 40 ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 62 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
MOLLERUSSA C.F.J. A 02 AEM, S.E. A
SEGRE, AT. B 22 FIF LLEIDA, C.E. A
Descansa 14 Descansa
Descansa 23 ESCOLA F. CERVERA,C A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B 20 BALAGUER, C.F. A
Jornada 19 08-03-2020
BALAGUER, C.F. A 03 ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
PONTS CLUB ESP. A 40 ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A 07 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 08 MOLLERUSSA C.F.J. A
AEM, S.E. A 01 SEGRE, AT. B
FIF LLEIDA, C.E. A 30 Descansa
Descansa 50 Descansa
ESCOLA F. CERVERA,C A 40 ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B
Jornada 20 15-03-2020
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A - PONTS CLUB ESP. A
MOLLERUSSA C.F.J. A - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
SEGRE, AT. B - ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
Descansa - AEM, S.E. A
Descansa - FIF LLEIDA, C.E. A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B - Descansa
ESCOLA F. CERVERA,C A - BALAGUER, C.F. A
Jornada 21 22-03-2020
BALAGUER, C.F. A - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
PONTS CLUB ESP. A - MOLLERUSSA C.F.J. A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A - SEGRE, AT. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A - Descansa
AEM, S.E. A - Descansa
FIF LLEIDA, C.E. A - ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B
Descansa - ESCOLA F. CERVERA,C A
Jornada 22 29-03-2020
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
MOLLERUSSA C.F.J. A - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
SEGRE, AT. B - PONTS CLUB ESP. A
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
Descansa - ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B - AEM, S.E. A
ESCOLA F. CERVERA,C A - FIF LLEIDA, C.E. A
Descansa - BALAGUER, C.F. A
Jornada 23 05-04-2020
BALAGUER, C.F. A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - MOLLERUSSA C.F.J. A
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - SEGRE, AT. B
PONTS CLUB ESP. A - Descansa
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A - Descansa
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A - ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B
AEM, S.E. A - ESCOLA F. CERVERA,C A
FIF LLEIDA, C.E. A - Descansa
Jornada 24 19-04-2020
MOLLERUSSA C.F.J. A - BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
SEGRE, AT. B - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
Descansa - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
Descansa - PONTS CLUB ESP. A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
ESCOLA F. CERVERA,C A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
Descansa - AEM, S.E. A
FIF LLEIDA, C.E. A - BALAGUER, C.F. A
Jornada 25 26-04-2020
BALAGUER, C.F. A - MOLLERUSSA C.F.J. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A - SEGRE, AT. B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - Descansa
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - Descansa
PONTS CLUB ESP. A - ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A - ESCOLA F. CERVERA,C A
Descansa - ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
AEM, S.E. A - FIF LLEIDA, C.E. A
Jornada 26 03-05-2020
SEGRE, AT. B - MOLLERUSSA C.F.J. A
Descansa - BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
Descansa - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ESCOLA F. CERVERA,C A - PONTS CLUB ESP. A
Descansa - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
FIF LLEIDA, C.E. A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
AEM, S.E. A - BALAGUER, C.F. A
Jornada 27 10-05-2020
BALAGUER, C.F. A - SEGRE, AT. B
MOLLERUSSA C.F.J. A - Descansa
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A - Descansa
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - ESCOLA F. CERVERA,C A
PONTS CLUB ESP. A - Descansa
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A - FIF LLEIDA, C.E. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A - AEM, S.E. A
Jornada 28 17-05-2020
Descansa - SEGRE, AT. B
Descansa - MOLLERUSSA C.F.J. A
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B - BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
ESCOLA F. CERVERA,C A - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
Descansa - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
FIF LLEIDA, C.E. A - PONTS CLUB ESP. A
AEM, S.E. A - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A - BALAGUER, C.F. A
Jornada 29 24-05-2020
Descansa - BALAGUER, C.F. A
SEGRE, AT. B - Descansa
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B - MOLLERUSSA C.F.J. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A - ESCOLA F. CERVERA,C A
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A - Descansa
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A - FIF LLEIDA, C.E. A
PONTS CLUB ESP. A - AEM, S.E. A
ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A - ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
Jornada 30 31-05-2020
Descansa - Descansa
ENFAF CONSTRUCCIONS MODERNES ANDORRA B - SEGRE, AT. B
ESCOLA F. CERVERA,C A - MOLLERUSSA C.F.J. A
Descansa - BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
FIF LLEIDA, C.E. A - ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA A
AEM, S.E. A - ESCOLA LA NOGUERA, C.E. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A - PONTS CLUB ESP. A
BALAGUER, C.F. A - ESCOLA DE FUTBOL BAIX SEGRIA A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.