Competició | TEMPORADA 2019-2020

divisio honor infantil | grup 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 22-09-2019
MERCANTIL, C.E A 01 CORNELLA, U.D. SAD A
MANRESA, C.E. A 10 SANT ILDEFONS, U.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A 00 GIRONA, F.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 22 LLAGOSTERA, U.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 41 SANT ANDREU, U.E A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 22 SEGRE, AT. A
ESPANYOL, R.C.D. A 50 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
DAMM, C.F. A 01 BARCELONA, F.C. A
Jornada 2 29-09-2019
CORNELLA, U.D. SAD A 10 DAMM, C.F. A
SANT ILDEFONS, U.E. A 20 MERCANTIL, C.E A
GIRONA, F.C. A 50 MANRESA, C.E. A
LLAGOSTERA, U.E. A 20 SANT GABRIEL, C.D. A
SANT ANDREU, U.E A 00 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SEGRE, AT. A 14 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 15 GIMNASTIC MANRESA, C. A
BARCELONA, F.C. A 30 ESPANYOL, R.C.D. A
Jornada 3 06-10-2019
CORNELLA, U.D. SAD A 00 SANT ILDEFONS, U.E. A
MERCANTIL, C.E A 10 GIRONA, F.C. A
MANRESA, C.E. A 00 LLAGOSTERA, U.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A 40 SANT ANDREU, U.E A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 00 SEGRE, AT. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 32 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 10 BARCELONA, F.C. A
DAMM, C.F. A 02 ESPANYOL, R.C.D. A
Jornada 4 13-10-2019
SANT ILDEFONS, U.E. A 02 DAMM, C.F. A
GIRONA, F.C. A 11 CORNELLA, U.D. SAD A
LLAGOSTERA, U.E. A 12 MERCANTIL, C.E A
SANT ANDREU, U.E A 10 MANRESA, C.E. A
SEGRE, AT. A 31 SANT GABRIEL, C.D. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 12 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
BARCELONA, F.C. A 61 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
ESPANYOL, R.C.D. A 20 GIMNASTIC MANRESA, C. A
Jornada 5 20-10-2019
SANT ILDEFONS, U.E. A 00 GIRONA, F.C. A
CORNELLA, U.D. SAD A 11 LLAGOSTERA, U.E. A
MERCANTIL, C.E A 21 SANT ANDREU, U.E A
MANRESA, C.E. A 03 SEGRE, AT. A
SANT GABRIEL, C.D. A 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 12 BARCELONA, F.C. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 13 ESPANYOL, R.C.D. A
DAMM, C.F. A 10 GIMNASTIC MANRESA, C. A
Jornada 6 27-10-2019
GIRONA, F.C. A 00 DAMM, C.F. A
LLAGOSTERA, U.E. A 02 SANT ILDEFONS, U.E. A
SANT ANDREU, U.E A 18 CORNELLA, U.D. SAD A
SEGRE, AT. A 10 MERCANTIL, C.E A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 31 MANRESA, C.E. A
BARCELONA, F.C. A 60 SANT GABRIEL, C.D. A
ESPANYOL, R.C.D. A 32 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 10 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
Jornada 7 03-11-2019
GIRONA, F.C. A 21 LLAGOSTERA, U.E. A
SANT ILDEFONS, U.E. A 30 SANT ANDREU, U.E A
CORNELLA, U.D. SAD A 31 SEGRE, AT. A
MERCANTIL, C.E A 32 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
MANRESA, C.E. A 04 BARCELONA, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. A 20 ESPANYOL, R.C.D. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 01 GIMNASTIC MANRESA, C. A
DAMM, C.F. A 50 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
Jornada 8 10-11-2019
LLAGOSTERA, U.E. A 11 DAMM, C.F. A
SANT ANDREU, U.E A 11 GIRONA, F.C. A
SEGRE, AT. A 21 SANT ILDEFONS, U.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 03 CORNELLA, U.D. SAD A
BARCELONA, F.C. A 41 MERCANTIL, C.E A
ESPANYOL, R.C.D. A 51 MANRESA, C.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 20 SANT GABRIEL, C.D. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 10 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Jornada 9 17-11-2019
LLAGOSTERA, U.E. A 12 SANT ANDREU, U.E A
GIRONA, F.C. A 00 SEGRE, AT. A
SANT ILDEFONS, U.E. A 20 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
CORNELLA, U.D. SAD A 12 BARCELONA, F.C. A
MERCANTIL, C.E A 02 ESPANYOL, R.C.D. A
MANRESA, C.E. A 12 GIMNASTIC MANRESA, C. A
SANT GABRIEL, C.D. A 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
DAMM, C.F. A 11 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Jornada 10 24-11-2019
SANT ANDREU, U.E A 00 DAMM, C.F. A
SEGRE, AT. A 10 LLAGOSTERA, U.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 14 GIRONA, F.C. A
BARCELONA, F.C. A 21 SANT ILDEFONS, U.E. A
ESPANYOL, R.C.D. A 31 CORNELLA, U.D. SAD A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 32 MERCANTIL, C.E A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 30 MANRESA, C.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 11 SANT GABRIEL, C.D. A
Jornada 11 01-12-2019
SANT ANDREU, U.E A 13 SEGRE, AT. A
LLAGOSTERA, U.E. A 02 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
GIRONA, F.C. A 00 BARCELONA, F.C. A
SANT ILDEFONS, U.E. A 03 ESPANYOL, R.C.D. A
CORNELLA, U.D. SAD A 20 GIMNASTIC MANRESA, C. A
MERCANTIL, C.E A 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
MANRESA, C.E. A 23 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
DAMM, C.F. A 00 SANT GABRIEL, C.D. A
Jornada 12 15-12-2019
SEGRE, AT. A 22 DAMM, C.F. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 13 SANT ANDREU, U.E A
BARCELONA, F.C. A 61 LLAGOSTERA, U.E. A
ESPANYOL, R.C.D. A 20 GIRONA, F.C. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 40 SANT ILDEFONS, U.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 03 CORNELLA, U.D. SAD A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 11 MERCANTIL, C.E A
SANT GABRIEL, C.D. A 10 MANRESA, C.E. A
Jornada 13 22-12-2019
SEGRE, AT. A 00 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
SANT ANDREU, U.E A 04 BARCELONA, F.C. A
LLAGOSTERA, U.E. A 04 ESPANYOL, R.C.D. A
GIRONA, F.C. A 20 GIMNASTIC MANRESA, C. A
SANT ILDEFONS, U.E. A 01 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
CORNELLA, U.D. SAD A 20 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
MERCANTIL, C.E A 10 SANT GABRIEL, C.D. A
DAMM, C.F. A 22 MANRESA, C.E. A
Jornada 14 12-01-2020
DAMM, C.F. A 20 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
BARCELONA, F.C. A 50 SEGRE, AT. A
ESPANYOL, R.C.D. A 30 SANT ANDREU, U.E A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 31 LLAGOSTERA, U.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 10 GIRONA, F.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 10 SANT ILDEFONS, U.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A 13 CORNELLA, U.D. SAD A
MANRESA, C.E. A 02 MERCANTIL, C.E A
Jornada 15 19-01-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 02 BARCELONA, F.C. A
SEGRE, AT. A 11 ESPANYOL, R.C.D. A
SANT ANDREU, U.E A 11 GIMNASTIC MANRESA, C. A
LLAGOSTERA, U.E. A 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
GIRONA, F.C. A 32 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SANT ILDEFONS, U.E. A 11 SANT GABRIEL, C.D. A
CORNELLA, U.D. SAD A 10 MANRESA, C.E. A
MERCANTIL, C.E A 34 DAMM, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 26-01-2020
CORNELLA, U.D. SAD A 21 MERCANTIL, C.E A
SANT ILDEFONS, U.E. A 33 MANRESA, C.E. A
GIRONA, F.C. A 21 SANT GABRIEL, C.D. A
LLAGOSTERA, U.E. A 01 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SANT ANDREU, U.E A 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
SEGRE, AT. A 00 GIMNASTIC MANRESA, C. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 01 ESPANYOL, R.C.D. A
BARCELONA, F.C. A 10 DAMM, C.F. A
Jornada 17 02-02-2020
DAMM, C.F. A 00 CORNELLA, U.D. SAD A
MERCANTIL, C.E A 01 SANT ILDEFONS, U.E. A
MANRESA, C.E. A 04 GIRONA, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. A 12 LLAGOSTERA, U.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 10 SANT ANDREU, U.E A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 10 SEGRE, AT. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 41 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
ESPANYOL, R.C.D. A 22 BARCELONA, F.C. A
Jornada 18 09-02-2020
SANT ILDEFONS, U.E. A 04 CORNELLA, U.D. SAD A
GIRONA, F.C. A 11 MERCANTIL, C.E A
LLAGOSTERA, U.E. A 21 MANRESA, C.E. A
SANT ANDREU, U.E A 31 SANT GABRIEL, C.D. A
SEGRE, AT. A 01 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 02 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
BARCELONA, F.C. A 21 GIMNASTIC MANRESA, C. A
ESPANYOL, R.C.D. A - DAMM, C.F. A
Jornada 19 16-02-2020
DAMM, C.F. A 20 SANT ILDEFONS, U.E. A
CORNELLA, U.D. SAD A 22 GIRONA, F.C. A
MERCANTIL, C.E A 10 LLAGOSTERA, U.E. A
MANRESA, C.E. A 20 SANT ANDREU, U.E A
SANT GABRIEL, C.D. A 11 SEGRE, AT. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 11 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 03 BARCELONA, F.C. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 02 ESPANYOL, R.C.D. A
Jornada 20 01-03-2020
GIRONA, F.C. A 31 SANT ILDEFONS, U.E. A
LLAGOSTERA, U.E. A 01 CORNELLA, U.D. SAD A
SANT ANDREU, U.E A 12 MERCANTIL, C.E A
SEGRE, AT. A 10 MANRESA, C.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 21 SANT GABRIEL, C.D. A
BARCELONA, F.C. A 11 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
ESPANYOL, R.C.D. A 21 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 10 DAMM, C.F. A
Jornada 21 08-03-2020
DAMM, C.F. A - GIRONA, F.C. A
SANT ILDEFONS, U.E. A 41 LLAGOSTERA, U.E. A
CORNELLA, U.D. SAD A - SANT ANDREU, U.E A
MERCANTIL, C.E A 12 SEGRE, AT. A
MANRESA, C.E. A 12 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
SANT GABRIEL, C.D. A 23 BARCELONA, F.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 00 ESPANYOL, R.C.D. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 21 GIMNASTIC MANRESA, C. A
Jornada 22 15-03-2020
LLAGOSTERA, U.E. A - GIRONA, F.C. A
SANT ANDREU, U.E A - SANT ILDEFONS, U.E. A
SEGRE, AT. A - CORNELLA, U.D. SAD A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - MERCANTIL, C.E A
BARCELONA, F.C. A - MANRESA, C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. A - SANT GABRIEL, C.D. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - DAMM, C.F. A
Jornada 23 22-03-2020
DAMM, C.F. A - LLAGOSTERA, U.E. A
GIRONA, F.C. A - SANT ANDREU, U.E A
SANT ILDEFONS, U.E. A - SEGRE, AT. A
CORNELLA, U.D. SAD A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
MERCANTIL, C.E A - BARCELONA, F.C. A
MANRESA, C.E. A - ESPANYOL, R.C.D. A
SANT GABRIEL, C.D. A - GIMNASTIC MANRESA, C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
Jornada 24 29-03-2020
SANT ANDREU, U.E A - LLAGOSTERA, U.E. A
SEGRE, AT. A - GIRONA, F.C. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - SANT ILDEFONS, U.E. A
BARCELONA, F.C. A - CORNELLA, U.D. SAD A
ESPANYOL, R.C.D. A - MERCANTIL, C.E A
GIMNASTIC MANRESA, C. A - MANRESA, C.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - SANT GABRIEL, C.D. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - DAMM, C.F. A
Jornada 25 05-04-2020
DAMM, C.F. A - SANT ANDREU, U.E A
LLAGOSTERA, U.E. A - SEGRE, AT. A
GIRONA, F.C. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
SANT ILDEFONS, U.E. A - BARCELONA, F.C. A
CORNELLA, U.D. SAD A - ESPANYOL, R.C.D. A
MERCANTIL, C.E A - GIMNASTIC MANRESA, C. A
MANRESA, C.E. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
SANT GABRIEL, C.D. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Jornada 26 19-04-2020
SEGRE, AT. A - SANT ANDREU, U.E A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - LLAGOSTERA, U.E. A
BARCELONA, F.C. A - GIRONA, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. A - SANT ILDEFONS, U.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A - CORNELLA, U.D. SAD A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - MERCANTIL, C.E A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - MANRESA, C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A - DAMM, C.F. A
Jornada 27 26-04-2020
DAMM, C.F. A - SEGRE, AT. A
SANT ANDREU, U.E A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
LLAGOSTERA, U.E. A - BARCELONA, F.C. A
GIRONA, F.C. A - ESPANYOL, R.C.D. A
SANT ILDEFONS, U.E. A - GIMNASTIC MANRESA, C. A
CORNELLA, U.D. SAD A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
MERCANTIL, C.E A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
MANRESA, C.E. A - SANT GABRIEL, C.D. A
Jornada 28 03-05-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - SEGRE, AT. A
BARCELONA, F.C. A - SANT ANDREU, U.E A
ESPANYOL, R.C.D. A - LLAGOSTERA, U.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A - GIRONA, F.C. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - SANT ILDEFONS, U.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - CORNELLA, U.D. SAD A
SANT GABRIEL, C.D. A - MERCANTIL, C.E A
MANRESA, C.E. A - DAMM, C.F. A
Jornada 29 10-05-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - DAMM, C.F. A
SEGRE, AT. A - BARCELONA, F.C. A
SANT ANDREU, U.E A - ESPANYOL, R.C.D. A
LLAGOSTERA, U.E. A - GIMNASTIC MANRESA, C. A
GIRONA, F.C. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
SANT ILDEFONS, U.E. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
CORNELLA, U.D. SAD A - SANT GABRIEL, C.D. A
MERCANTIL, C.E A - MANRESA, C.E. A
Jornada 30 17-05-2020
BARCELONA, F.C. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
ESPANYOL, R.C.D. A - SEGRE, AT. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A - SANT ANDREU, U.E A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - LLAGOSTERA, U.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - GIRONA, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. A - SANT ILDEFONS, U.E. A
MANRESA, C.E. A - CORNELLA, U.D. SAD A
DAMM, C.F. A - MERCANTIL, C.E A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.