Competició | TEMPORADA 2019-2020

divisio honor cadet | grup 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 22-09-2019
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 12 ESCOLA F. GAVA, C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 02 ESPANYOL, R.C.D. A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. A 02 GIMNASTIC MANRESA, C. A
BARCELONA, F.C. A 30 EUROPA, C.E. A
GIRONA, F.C. A 10 GRANOLLERS, E.C. A
SANT ANDREU, U.E A 20 MANRESA, C.E. A
CORNELLA, U.D. SAD A 02 SANT GABRIEL, C.D. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 04 DAMM, C.F. A
Jornada 2 29-09-2019
ESCOLA F. GAVA, C. A 20 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
ESPANYOL, R.C.D. A 30 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 11 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
EUROPA, C.E. A 21 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. A
GRANOLLERS, E.C. A 02 BARCELONA, F.C. A
MANRESA, C.E. A 11 GIRONA, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. A 00 SANT ANDREU, U.E A
DAMM, C.F. A 11 CORNELLA, U.D. SAD A
Jornada 3 06-10-2019
ESCOLA F. GAVA, C. A 05 ESPANYOL, R.C.D. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 13 GIMNASTIC MANRESA, C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 10 EUROPA, C.E. A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. A 22 GRANOLLERS, E.C. A
BARCELONA, F.C. A 20 MANRESA, C.E. A
GIRONA, F.C. A 40 SANT GABRIEL, C.D. A
SANT ANDREU, U.E A 00 DAMM, C.F. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 01 CORNELLA, U.D. SAD A
Jornada 4 13-10-2019
ESPANYOL, R.C.D. A 10 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 21 ESCOLA F. GAVA, C. A
EUROPA, C.E. A 23 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
GRANOLLERS, E.C. A 31 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
MANRESA, C.E. A 31 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A 04 BARCELONA, F.C. A
DAMM, C.F. A 22 GIRONA, F.C. A
CORNELLA, U.D. SAD A 11 SANT ANDREU, U.E A
Jornada 5 20-10-2019
ESPANYOL, R.C.D. A 40 GIMNASTIC MANRESA, C. A
ESCOLA F. GAVA, C. A 00 EUROPA, C.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 22 GRANOLLERS, E.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 31 MANRESA, C.E. A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. A 11 SANT GABRIEL, C.D. A
BARCELONA, F.C. A 41 DAMM, C.F. A
GIRONA, F.C. A 41 CORNELLA, U.D. SAD A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 21 SANT ANDREU, U.E A
Jornada 6 27-10-2019
GIMNASTIC MANRESA, C. A 02 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
EUROPA, C.E. A 12 ESPANYOL, R.C.D. A
GRANOLLERS, E.C. A 40 ESCOLA F. GAVA, C. A
MANRESA, C.E. A 03 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
SANT GABRIEL, C.D. A 21 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
DAMM, C.F. A 40 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. A
CORNELLA, U.D. SAD A 04 BARCELONA, F.C. A
SANT ANDREU, U.E A 13 GIRONA, F.C. A
Jornada 7 03-11-2019
GIMNASTIC MANRESA, C. A 30 EUROPA, C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. A 70 GRANOLLERS, E.C. A
ESCOLA F. GAVA, C. A 20 MANRESA, C.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 10 SANT GABRIEL, C.D. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 00 DAMM, C.F. A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. A 21 CORNELLA, U.D. SAD A
BARCELONA, F.C. A 40 SANT ANDREU, U.E A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 01 GIRONA, F.C. A
Jornada 8 10-11-2019
EUROPA, C.E. A 31 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
GRANOLLERS, E.C. A 12 GIMNASTIC MANRESA, C. A
MANRESA, C.E. A 06 ESPANYOL, R.C.D. A
SANT GABRIEL, C.D. A 30 ESCOLA F. GAVA, C. A
DAMM, C.F. A 61 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
CORNELLA, U.D. SAD A 00 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SANT ANDREU, U.E A 11 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. A
GIRONA, F.C. A 12 BARCELONA, F.C. A
Jornada 9 17-11-2019
EUROPA, C.E. A 35 GRANOLLERS, E.C. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 12 MANRESA, C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. A 50 SANT GABRIEL, C.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. A 03 DAMM, C.F. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 10 CORNELLA, U.D. SAD A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 31 SANT ANDREU, U.E A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. A 34 GIRONA, F.C. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 18 BARCELONA, F.C. A
Jornada 10 24-11-2019
GRANOLLERS, E.C. A 13 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
MANRESA, C.E. A 00 EUROPA, C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A 14 GIMNASTIC MANRESA, C. A
DAMM, C.F. A 00 ESPANYOL, R.C.D. A
CORNELLA, U.D. SAD A 10 ESCOLA F. GAVA, C. A
SANT ANDREU, U.E A 01 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
GIRONA, F.C. A 32 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
BARCELONA, F.C. A 71 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. A
Jornada 11 01-12-2019
GRANOLLERS, E.C. A 32 MANRESA, C.E. A
EUROPA, C.E. A 33 SANT GABRIEL, C.D. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 22 DAMM, C.F. A
ESPANYOL, R.C.D. A 10 CORNELLA, U.D. SAD A
ESCOLA F. GAVA, C. A 13 SANT ANDREU, U.E A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 02 GIRONA, F.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 02 BARCELONA, F.C. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 00 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. A
Jornada 12 15-12-2019
MANRESA, C.E. A 13 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
SANT GABRIEL, C.D. A 33 GRANOLLERS, E.C. A
DAMM, C.F. A 31 EUROPA, C.E. A
CORNELLA, U.D. SAD A 21 GIMNASTIC MANRESA, C. A
SANT ANDREU, U.E A 02 ESPANYOL, R.C.D. A
GIRONA, F.C. A 50 ESCOLA F. GAVA, C. A
BARCELONA, F.C. A 21 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. A 31 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Jornada 13 22-12-2019
MANRESA, C.E. A 21 SANT GABRIEL, C.D. A
GRANOLLERS, E.C. A 01 DAMM, C.F. A
EUROPA, C.E. A 02 CORNELLA, U.D. SAD A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 23 SANT ANDREU, U.E A
ESPANYOL, R.C.D. A 41 GIRONA, F.C. A
ESCOLA F. GAVA, C. A 04 BARCELONA, F.C. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 11 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 01 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Jornada 14 12-01-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 02 SANT GABRIEL, C.D. A
DAMM, C.F. A - MANRESA, C.E. A
CORNELLA, U.D. SAD A 32 GRANOLLERS, E.C. A
SANT ANDREU, U.E A 21 EUROPA, C.E. A
GIRONA, F.C. A 11 GIMNASTIC MANRESA, C. A
BARCELONA, F.C. A 21 ESPANYOL, R.C.D. A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. A 13 ESCOLA F. GAVA, C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 11 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
Jornada 15 19-01-2020
SANT GABRIEL, C.D. A 02 DAMM, C.F. A
MANRESA, C.E. A 00 CORNELLA, U.D. SAD A
GRANOLLERS, E.C. A 02 SANT ANDREU, U.E A
EUROPA, C.E. A 00 GIRONA, F.C. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 12 BARCELONA, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. A 10 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. A 22 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 11 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 26-01-2020
ESCOLA F. GAVA, C. A 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
ESPANYOL, R.C.D. A 10 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 11 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. A
EUROPA, C.E. A 22 BARCELONA, F.C. A
GRANOLLERS, E.C. A 12 GIRONA, F.C. A
MANRESA, C.E. A 10 SANT ANDREU, U.E A
SANT GABRIEL, C.D. A 11 CORNELLA, U.D. SAD A
DAMM, C.F. A 30 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
Jornada 17 02-02-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 11 ESCOLA F. GAVA, C. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 14 ESPANYOL, R.C.D. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 10 GIMNASTIC MANRESA, C. A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. A 31 EUROPA, C.E. A
BARCELONA, F.C. A - GRANOLLERS, E.C. A
GIRONA, F.C. A 30 MANRESA, C.E. A
SANT ANDREU, U.E A 11 SANT GABRIEL, C.D. A
CORNELLA, U.D. SAD A 02 DAMM, C.F. A
Jornada 18 09-02-2020
ESPANYOL, R.C.D. A - ESCOLA F. GAVA, C. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 31 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
EUROPA, C.E. A 03 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
GRANOLLERS, E.C. A 10 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. A
MANRESA, C.E. A 03 BARCELONA, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. A 22 GIRONA, F.C. A
DAMM, C.F. A 31 SANT ANDREU, U.E A
CORNELLA, U.D. SAD A 20 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
Jornada 19 16-02-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 01 ESPANYOL, R.C.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. A 03 GIMNASTIC MANRESA, C. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 30 EUROPA, C.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 20 GRANOLLERS, E.C. A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. A 10 MANRESA, C.E. A
BARCELONA, F.C. A 31 SANT GABRIEL, C.D. A
GIRONA, F.C. A 54 DAMM, C.F. A
SANT ANDREU, U.E A 01 CORNELLA, U.D. SAD A
Jornada 20 01-03-2020
GIMNASTIC MANRESA, C. A 01 ESPANYOL, R.C.D. A
EUROPA, C.E. A 12 ESCOLA F. GAVA, C. A
GRANOLLERS, E.C. A 01 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
MANRESA, C.E. A 01 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SANT GABRIEL, C.D. A 50 LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. A
DAMM, C.F. A 14 BARCELONA, F.C. A
CORNELLA, U.D. SAD A 12 GIRONA, F.C. A
SANT ANDREU, U.E A 11 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
Jornada 21 08-03-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 32 GIMNASTIC MANRESA, C. A
ESPANYOL, R.C.D. A - EUROPA, C.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. A 00 GRANOLLERS, E.C. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 12 MANRESA, C.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 11 SANT GABRIEL, C.D. A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. A - DAMM, C.F. A
BARCELONA, F.C. A - CORNELLA, U.D. SAD A
GIRONA, F.C. A - SANT ANDREU, U.E A
Jornada 22 15-03-2020
EUROPA, C.E. A - GIMNASTIC MANRESA, C. A
GRANOLLERS, E.C. A - ESPANYOL, R.C.D. A
MANRESA, C.E. A - ESCOLA F. GAVA, C. A
SANT GABRIEL, C.D. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
DAMM, C.F. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
CORNELLA, U.D. SAD A - LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. A
SANT ANDREU, U.E A - BARCELONA, F.C. A
GIRONA, F.C. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
Jornada 23 22-03-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - EUROPA, C.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A - GRANOLLERS, E.C. A
ESPANYOL, R.C.D. A - MANRESA, C.E. A
ESCOLA F. GAVA, C. A - SANT GABRIEL, C.D. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - DAMM, C.F. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - CORNELLA, U.D. SAD A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. A - SANT ANDREU, U.E A
BARCELONA, F.C. A - GIRONA, F.C. A
Jornada 24 29-03-2020
GRANOLLERS, E.C. A - EUROPA, C.E. A
MANRESA, C.E. A - GIMNASTIC MANRESA, C. A
SANT GABRIEL, C.D. A - ESPANYOL, R.C.D. A
DAMM, C.F. A - ESCOLA F. GAVA, C. A
CORNELLA, U.D. SAD A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
SANT ANDREU, U.E A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
GIRONA, F.C. A - LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. A
BARCELONA, F.C. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
Jornada 25 05-04-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - GRANOLLERS, E.C. A
EUROPA, C.E. A - MANRESA, C.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A - SANT GABRIEL, C.D. A
ESPANYOL, R.C.D. A - DAMM, C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. A - CORNELLA, U.D. SAD A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - SANT ANDREU, U.E A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - GIRONA, F.C. A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. A - BARCELONA, F.C. A
Jornada 26 19-04-2020
MANRESA, C.E. A - GRANOLLERS, E.C. A
SANT GABRIEL, C.D. A - EUROPA, C.E. A
DAMM, C.F. A - GIMNASTIC MANRESA, C. A
CORNELLA, U.D. SAD A - ESPANYOL, R.C.D. A
SANT ANDREU, U.E A - ESCOLA F. GAVA, C. A
GIRONA, F.C. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
BARCELONA, F.C. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
Jornada 27 26-04-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - MANRESA, C.E. A
GRANOLLERS, E.C. A - SANT GABRIEL, C.D. A
EUROPA, C.E. A - DAMM, C.F. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A - CORNELLA, U.D. SAD A
ESPANYOL, R.C.D. A - SANT ANDREU, U.E A
ESCOLA F. GAVA, C. A - GIRONA, F.C. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - BARCELONA, F.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. A
Jornada 28 03-05-2020
SANT GABRIEL, C.D. A - MANRESA, C.E. A
DAMM, C.F. A - GRANOLLERS, E.C. A
CORNELLA, U.D. SAD A - EUROPA, C.E. A
SANT ANDREU, U.E A - GIMNASTIC MANRESA, C. A
GIRONA, F.C. A - ESPANYOL, R.C.D. A
BARCELONA, F.C. A - ESCOLA F. GAVA, C. A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
Jornada 29 10-05-2020
SANT GABRIEL, C.D. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
MANRESA, C.E. A - DAMM, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. A - CORNELLA, U.D. SAD A
EUROPA, C.E. A - SANT ANDREU, U.E A
GIMNASTIC MANRESA, C. A - GIRONA, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. A - BARCELONA, F.C. A
ESCOLA F. GAVA, C. A - LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
Jornada 30 17-05-2020
DAMM, C.F. A - SANT GABRIEL, C.D. A
CORNELLA, U.D. SAD A - MANRESA, C.E. A
SANT ANDREU, U.E A - GRANOLLERS, E.C. A
GIRONA, F.C. A - EUROPA, C.E. A
BARCELONA, F.C. A - GIMNASTIC MANRESA, C. A
LLAGOSTERA-COSTA BRAVA, SAD U.E. A - ESPANYOL, R.C.D. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A - ESCOLA F. GAVA, C. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A - GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.