Competició | TEMPORADA 2019-2020

cadet primera divisio | grup 3

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-10-2019
MARTINENC, F.C. B 21 FUNDACIO P. CE. JUPITER C
EUROPA, C.E. C 02 Descansa
SANT ANDREU, U.E C 12 LA SALUT PERE GOL AE. A
CATALONIA, U.B. B 02 Pª BARC. ANGUERA B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 21 SANTA EULALIA, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 31 SANT GABRIEL, C.D. D
SARRIA, C.P. A 33 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 22 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
Jornada 2 13-10-2019
FUNDACIO P. CE. JUPITER C 22 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
Descansa 30 MARTINENC, F.C. B
LA SALUT PERE GOL AE. A 13 EUROPA, C.E. C
Pª BARC. ANGUERA B 24 SANT ANDREU, U.E C
SANTA EULALIA, C.F. A 02 CATALONIA, U.B. B
SANT GABRIEL, C.D. D 13 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 15 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 71 SARRIA, C.P. A
Jornada 3 20-10-2019
FUNDACIO P. CE. JUPITER C 13 Descansa
MARTINENC, F.C. B 12 LA SALUT PERE GOL AE. A
EUROPA, C.E. C 22 Pª BARC. ANGUERA B
SANT ANDREU, U.E C 20 SANTA EULALIA, C.F. A
CATALONIA, U.B. B 12 SANT GABRIEL, C.D. D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 62 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 22 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 21 SARRIA, C.P. A
Jornada 4 27-10-2019
Descansa 00 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
LA SALUT PERE GOL AE. A 31 FUNDACIO P. CE. JUPITER C
Pª BARC. ANGUERA B 30 MARTINENC, F.C. B
SANTA EULALIA, C.F. A 07 EUROPA, C.E. C
SANT GABRIEL, C.D. D 13 SANT ANDREU, U.E C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 03 CATALONIA, U.B. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
SARRIA, C.P. A 10 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
Jornada 5 03-11-2019
Descansa 11 LA SALUT PERE GOL AE. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER C 04 Pª BARC. ANGUERA B
MARTINENC, F.C. B 32 SANTA EULALIA, C.F. A
EUROPA, C.E. C 30 SANT GABRIEL, C.D. D
SANT ANDREU, U.E C 62 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
CATALONIA, U.B. B 30 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 21 SARRIA, C.P. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
Jornada 6 10-11-2019
LA SALUT PERE GOL AE. A 11 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
Pª BARC. ANGUERA B 04 Descansa
SANTA EULALIA, C.F. A 23 FUNDACIO P. CE. JUPITER C
SANT GABRIEL, C.D. D 03 MARTINENC, F.C. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 12 EUROPA, C.E. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 12 SANT ANDREU, U.E C
SARRIA, C.P. A 22 CATALONIA, U.B. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 03 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 7 17-11-2019
LA SALUT PERE GOL AE. A 03 Pª BARC. ANGUERA B
Descansa 70 SANTA EULALIA, C.F. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER C 05 SANT GABRIEL, C.D. D
MARTINENC, F.C. B 53 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
EUROPA, C.E. C 01 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
SANT ANDREU, U.E C 41 SARRIA, C.P. A
CATALONIA, U.B. B 20 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 04 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 8 24-11-2019
Pª BARC. ANGUERA B 42 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
SANTA EULALIA, C.F. A 31 LA SALUT PERE GOL AE. A
SANT GABRIEL, C.D. D 01 Descansa
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 35 FUNDACIO P. CE. JUPITER C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 20 MARTINENC, F.C. B
SARRIA, C.P. A 23 EUROPA, C.E. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 02 SANT ANDREU, U.E C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 00 CATALONIA, U.B. B
Jornada 9 01-12-2019
Pª BARC. ANGUERA B 21 SANTA EULALIA, C.F. A
LA SALUT PERE GOL AE. A 22 SANT GABRIEL, C.D. D
Descansa 111 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER C 10 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
MARTINENC, F.C. B 21 SARRIA, C.P. A
EUROPA, C.E. C 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
SANT ANDREU, U.E C 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 12 CATALONIA, U.B. B
Jornada 10 15-12-2019
SANTA EULALIA, C.F. A 12 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
SANT GABRIEL, C.D. D 23 Pª BARC. ANGUERA B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 14 LA SALUT PERE GOL AE. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 13 Descansa
SARRIA, C.P. A 53 FUNDACIO P. CE. JUPITER C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 02 MARTINENC, F.C. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 03 EUROPA, C.E. C
CATALONIA, U.B. B 12 SANT ANDREU, U.E C
Jornada 11 22-12-2019
SANTA EULALIA, C.F. A 11 SANT GABRIEL, C.D. D
Pª BARC. ANGUERA B 60 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
LA SALUT PERE GOL AE. A 14 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
Descansa 50 SARRIA, C.P. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER C 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
MARTINENC, F.C. B 31 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
EUROPA, C.E. C 50 CATALONIA, U.B. B
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 21 SANT ANDREU, U.E C
Jornada 12 12-01-2020
SANT GABRIEL, C.D. D 13 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 53 SANTA EULALIA, C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 12 Pª BARC. ANGUERA B
SARRIA, C.P. A 30 LA SALUT PERE GOL AE. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 12 Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 21 FUNDACIO P. CE. JUPITER C
CATALONIA, U.B. B 36 MARTINENC, F.C. B
SANT ANDREU, U.E C 22 EUROPA, C.E. C
Jornada 13 19-01-2020
SANT GABRIEL, C.D. D 33 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
SANTA EULALIA, C.F. A 17 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
Pª BARC. ANGUERA B 51 SARRIA, C.P. A
LA SALUT PERE GOL AE. A 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
Descansa 10 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER C 11 CATALONIA, U.B. B
MARTINENC, F.C. B 05 SANT ANDREU, U.E C
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 00 EUROPA, C.E. C
Jornada 14 26-01-2020
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 11 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 11 SANT GABRIEL, C.D. D
SARRIA, C.P. A 30 SANTA EULALIA, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 02 Pª BARC. ANGUERA B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 11 LA SALUT PERE GOL AE. A
CATALONIA, U.B. B 03 Descansa
SANT ANDREU, U.E C 60 FUNDACIO P. CE. JUPITER C
EUROPA, C.E. C 10 MARTINENC, F.C. B
Jornada 15 02-02-2020
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 20 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
SANT GABRIEL, C.D. D 42 SARRIA, C.P. A
SANTA EULALIA, C.F. A 10 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
Pª BARC. ANGUERA B 32 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
LA SALUT PERE GOL AE. A 03 CATALONIA, U.B. B
Descansa 60 SANT ANDREU, U.E C
FUNDACIO P. CE. JUPITER C 13 EUROPA, C.E. C
MARTINENC, F.C. B 30 UNIFICACION LLEFIA,CF. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 09-02-2020
FUNDACIO P. CE. JUPITER C 05 MARTINENC, F.C. B
Descansa 01 EUROPA, C.E. C
LA SALUT PERE GOL AE. A 21 SANT ANDREU, U.E C
Pª BARC. ANGUERA B 02 CATALONIA, U.B. B
SANTA EULALIA, C.F. A 03 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
SANT GABRIEL, C.D. D 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 51 SARRIA, C.P. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 20 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
Jornada 17 16-02-2020
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 13 FUNDACIO P. CE. JUPITER C
MARTINENC, F.C. B 13 Descansa
EUROPA, C.E. C 51 LA SALUT PERE GOL AE. A
SANT ANDREU, U.E C 51 Pª BARC. ANGUERA B
CATALONIA, U.B. B 31 SANTA EULALIA, C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 30 SANT GABRIEL, C.D. D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 33 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
SARRIA, C.P. A 32 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
Jornada 18 01-03-2020
Descansa 70 FUNDACIO P. CE. JUPITER C
LA SALUT PERE GOL AE. A 23 MARTINENC, F.C. B
Pª BARC. ANGUERA B 12 EUROPA, C.E. C
SANTA EULALIA, C.F. A 05 SANT ANDREU, U.E C
SANT GABRIEL, C.D. D 31 CATALONIA, U.B. B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 15 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 54 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
SARRIA, C.P. A 02 UNIFICACION LLEFIA,CF. B
Jornada 19 08-03-2020
UNIFICACION LLEFIA,CF. B 08 Descansa
FUNDACIO P. CE. JUPITER C 20 LA SALUT PERE GOL AE. A
MARTINENC, F.C. B 32 Pª BARC. ANGUERA B
EUROPA, C.E. C 130 SANTA EULALIA, C.F. A
SANT ANDREU, U.E C 21 SANT GABRIEL, C.D. D
CATALONIA, U.B. B 32 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 31 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 21 SARRIA, C.P. A
Jornada 20 15-03-2020
LA SALUT PERE GOL AE. A - Descansa
Pª BARC. ANGUERA B - FUNDACIO P. CE. JUPITER C
SANTA EULALIA, C.F. A - MARTINENC, F.C. B
SANT GABRIEL, C.D. D - EUROPA, C.E. C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - SANT ANDREU, U.E C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - CATALONIA, U.B. B
SARRIA, C.P. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
Jornada 21 22-03-2020
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - LA SALUT PERE GOL AE. A
Descansa - Pª BARC. ANGUERA B
FUNDACIO P. CE. JUPITER C - SANTA EULALIA, C.F. A
MARTINENC, F.C. B - SANT GABRIEL, C.D. D
EUROPA, C.E. C - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
SANT ANDREU, U.E C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
CATALONIA, U.B. B - SARRIA, C.P. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
Jornada 22 29-03-2020
Pª BARC. ANGUERA B - LA SALUT PERE GOL AE. A
SANTA EULALIA, C.F. A - Descansa
SANT GABRIEL, C.D. D - FUNDACIO P. CE. JUPITER C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - MARTINENC, F.C. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - EUROPA, C.E. C
SARRIA, C.P. A - SANT ANDREU, U.E C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C - CATALONIA, U.B. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
Jornada 23 05-04-2020
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - Pª BARC. ANGUERA B
LA SALUT PERE GOL AE. A - SANTA EULALIA, C.F. A
Descansa - SANT GABRIEL, C.D. D
FUNDACIO P. CE. JUPITER C - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
MARTINENC, F.C. B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
EUROPA, C.E. C - SARRIA, C.P. A
SANT ANDREU, U.E C - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
CATALONIA, U.B. B - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 24 19-04-2020
SANTA EULALIA, C.F. A - Pª BARC. ANGUERA B
SANT GABRIEL, C.D. D - LA SALUT PERE GOL AE. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - Descansa
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - FUNDACIO P. CE. JUPITER C
SARRIA, C.P. A - MARTINENC, F.C. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C - EUROPA, C.E. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - SANT ANDREU, U.E C
CATALONIA, U.B. B - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
Jornada 25 26-04-2020
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - SANTA EULALIA, C.F. A
Pª BARC. ANGUERA B - SANT GABRIEL, C.D. D
LA SALUT PERE GOL AE. A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Descansa - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
FUNDACIO P. CE. JUPITER C - SARRIA, C.P. A
MARTINENC, F.C. B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
EUROPA, C.E. C - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
SANT ANDREU, U.E C - CATALONIA, U.B. B
Jornada 26 03-05-2020
SANT GABRIEL, C.D. D - SANTA EULALIA, C.F. A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - Pª BARC. ANGUERA B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - LA SALUT PERE GOL AE. A
SARRIA, C.P. A - Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C - FUNDACIO P. CE. JUPITER C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - MARTINENC, F.C. B
CATALONIA, U.B. B - EUROPA, C.E. C
SANT ANDREU, U.E C - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
Jornada 27 10-05-2020
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - SANT GABRIEL, C.D. D
SANTA EULALIA, C.F. A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
Pª BARC. ANGUERA B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
LA SALUT PERE GOL AE. A - SARRIA, C.P. A
Descansa - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
FUNDACIO P. CE. JUPITER C - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
MARTINENC, F.C. B - CATALONIA, U.B. B
EUROPA, C.E. C - SANT ANDREU, U.E C
Jornada 28 17-05-2020
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - SANT GABRIEL, C.D. D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - SANTA EULALIA, C.F. A
SARRIA, C.P. A - Pª BARC. ANGUERA B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C - LA SALUT PERE GOL AE. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - Descansa
CATALONIA, U.B. B - FUNDACIO P. CE. JUPITER C
SANT ANDREU, U.E C - MARTINENC, F.C. B
EUROPA, C.E. C - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
Jornada 29 24-05-2020
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A - UNIFICACION LLEFIA,CF. B
SANT GABRIEL, C.D. D - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
SANTA EULALIA, C.F. A - SARRIA, C.P. A
Pª BARC. ANGUERA B - FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
LA SALUT PERE GOL AE. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Descansa - CATALONIA, U.B. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER C - SANT ANDREU, U.E C
MARTINENC, F.C. B - EUROPA, C.E. C
Jornada 30 31-05-2020
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A
SARRIA, C.P. A - SANT GABRIEL, C.D. D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C - SANTA EULALIA, C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - Pª BARC. ANGUERA B
CATALONIA, U.B. B - LA SALUT PERE GOL AE. A
SANT ANDREU, U.E C - Descansa
EUROPA, C.E. C - FUNDACIO P. CE. JUPITER C
UNIFICACION LLEFIA,CF. B - MARTINENC, F.C. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.