Competició | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 tercera divisio | grup 15

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
TORELLO, C.F.,C 31 GIMNASTIC MANRESA, C.,K
RODA DE TER, C.E.,A 35 ARTES, F.C.,B
JOANENC, F.C.,F 15 MANLLEU, A.E.C.,C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 72 MOIA, C.E.,A
TARADELL, U.D.,B 09 AVINYO , C.E.,B
GURB, U.E. ,A 101 TONA, U.E.,C
PRADENC,F.C.,A 43 OSONA SUD, C.F.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 94 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
Jornada 2 20-10-2019
GIMNASTIC MANRESA, C.,K 56 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
ARTES, F.C.,B 01 TORELLO, C.F.,C
MANLLEU, A.E.C.,C 45 RODA DE TER, C.E.,A
MOIA, C.E.,A 101 JOANENC, F.C.,F
AVINYO , C.E.,B 40 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
TONA, U.E.,C 32 TARADELL, U.D.,B
OSONA SUD, C.F.,A 15 GURB, U.E. ,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B 112 PRADENC,F.C.,A
Jornada 3 27-10-2019
GIMNASTIC MANRESA, C.,K 32 ARTES, F.C.,B
TORELLO, C.F.,C 53 MANLLEU, A.E.C.,C
RODA DE TER, C.E.,A 47 MOIA, C.E.,A
JOANENC, F.C.,F 012 AVINYO , C.E.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 71 TONA, U.E.,C
TARADELL, U.D.,B 33 OSONA SUD, C.F.,A
GURB, U.E. ,A 113 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 27 PRADENC,F.C.,A
Jornada 4 03-11-2019
ARTES, F.C.,B 22 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 36 GIMNASTIC MANRESA, C.,K
MOIA, C.E.,A 61 TORELLO, C.F.,C
AVINYO , C.E.,B 42 RODA DE TER, C.E.,A
TONA, U.E.,C 23 JOANENC, F.C.,F
OSONA SUD, C.F.,A 44 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B 31 TARADELL, U.D.,B
PRADENC,F.C.,A 72 GURB, U.E. ,A
Jornada 5 10-11-2019
ARTES, F.C.,B 14 MANLLEU, A.E.C.,C
GIMNASTIC MANRESA, C.,K 04 MOIA, C.E.,A
TORELLO, C.F.,C 03 AVINYO , C.E.,B
RODA DE TER, C.E.,A 31 TONA, U.E.,C
JOANENC, F.C.,F 17 OSONA SUD, C.F.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 110 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
TARADELL, U.D.,B 111 PRADENC,F.C.,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 25 GURB, U.E. ,A
Jornada 6 17-11-2019
MANLLEU, A.E.C.,C 22 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
MOIA, C.E.,A 42 ARTES, F.C.,B
AVINYO , C.E.,B 82 GIMNASTIC MANRESA, C.,K
TONA, U.E.,C 06 TORELLO, C.F.,C
OSONA SUD, C.F.,A 43 RODA DE TER, C.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B 54 JOANENC, F.C.,F
PRADENC,F.C.,A 30 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
GURB, U.E. ,A 92 TARADELL, U.D.,B
Jornada 7 24-11-2019
MANLLEU, A.E.C.,C 16 MOIA, C.E.,A
ARTES, F.C.,B 112 AVINYO , C.E.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,K 41 TONA, U.E.,C
TORELLO, C.F.,C 34 OSONA SUD, C.F.,A
RODA DE TER, C.E.,A 71 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
JOANENC, F.C.,F 011 PRADENC,F.C.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 42 GURB, U.E. ,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 32 TARADELL, U.D.,B
Jornada 8 01-12-2019
MOIA, C.E.,A 72 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
AVINYO , C.E.,B 71 MANLLEU, A.E.C.,C
TONA, U.E.,C 14 ARTES, F.C.,B
OSONA SUD, C.F.,A 42 GIMNASTIC MANRESA, C.,K
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B 22 TORELLO, C.F.,C
PRADENC,F.C.,A 112 RODA DE TER, C.E.,A
GURB, U.E. ,A 62 JOANENC, F.C.,F
TARADELL, U.D.,B 19 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
Jornada 9 15-12-2019
MOIA, C.E.,A 14 AVINYO , C.E.,B
MANLLEU, A.E.C.,C 63 TONA, U.E.,C
ARTES, F.C.,B 45 OSONA SUD, C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,K 42 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
TORELLO, C.F.,C 07 PRADENC,F.C.,A
RODA DE TER, C.E.,A 44 GURB, U.E. ,A
JOANENC, F.C.,F 45 TARADELL, U.D.,B
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 15 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
Jornada 10 22-12-2019
AVINYO , C.E.,B 61 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
TONA, U.E.,C 011 MOIA, C.E.,A
OSONA SUD, C.F.,A 22 MANLLEU, A.E.C.,C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B 37 ARTES, F.C.,B
PRADENC,F.C.,A 121 GIMNASTIC MANRESA, C.,K
GURB, U.E. ,A 42 TORELLO, C.F.,C
TARADELL, U.D.,B 15 RODA DE TER, C.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 110 JOANENC, F.C.,F
Jornada 11 12-01-2020
AVINYO , C.E.,B 110 TONA, U.E.,C
MOIA, C.E.,A 91 OSONA SUD, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 61 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
ARTES, F.C.,B 18 PRADENC,F.C.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,K 34 GURB, U.E. ,A
TORELLO, C.F.,C 30 TARADELL, U.D.,B
RODA DE TER, C.E.,A 33 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 100 JOANENC, F.C.,F
Jornada 12 19-01-2020
TONA, U.E.,C 55 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
OSONA SUD, C.F.,A 27 AVINYO , C.E.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B 08 MOIA, C.E.,A
PRADENC,F.C.,A 112 MANLLEU, A.E.C.,C
GURB, U.E. ,A 53 ARTES, F.C.,B
TARADELL, U.D.,B 24 GIMNASTIC MANRESA, C.,K
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 91 TORELLO, C.F.,C
JOANENC, F.C.,F 15 RODA DE TER, C.E.,A
Jornada 13 26-01-2020
TONA, U.E.,C 56 OSONA SUD, C.F.,A
AVINYO , C.E.,B 142 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
MOIA, C.E.,A 55 PRADENC,F.C.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 27 GURB, U.E. ,A
ARTES, F.C.,B 65 TARADELL, U.D.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,K 011 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
TORELLO, C.F.,C 20 JOANENC, F.C.,F
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 72 RODA DE TER, C.E.,A
Jornada 14 02-02-2020
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 52 OSONA SUD, C.F.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B 40 TONA, U.E.,C
PRADENC,F.C.,A 51 AVINYO , C.E.,B
GURB, U.E. ,A 03 MOIA, C.E.,A
TARADELL, U.D.,B 23 MANLLEU, A.E.C.,C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 83 ARTES, F.C.,B
JOANENC, F.C.,F 05 GIMNASTIC MANRESA, C.,K
RODA DE TER, C.E.,A 15 TORELLO, C.F.,C
Jornada 15 09-02-2020
OSONA SUD, C.F.,A 61 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
TONA, U.E.,C 011 PRADENC,F.C.,A
AVINYO , C.E.,B 11 GURB, U.E. ,A
MOIA, C.E.,A 90 TARADELL, U.D.,B
MANLLEU, A.E.C.,C 29 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
ARTES, F.C.,B 33 JOANENC, F.C.,F
GIMNASTIC MANRESA, C.,K 62 RODA DE TER, C.E.,A
TORELLO, C.F.,C 34 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
GIMNASTIC MANRESA, C.,K 52 TORELLO, C.F.,C
ARTES, F.C.,B 25 RODA DE TER, C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 62 JOANENC, F.C.,F
MOIA, C.E.,A 32 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
AVINYO , C.E.,B 70 TARADELL, U.D.,B
TONA, U.E.,C 14 GURB, U.E. ,A
OSONA SUD, C.F.,A 25 PRADENC,F.C.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B 18 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
Jornada 17 01-03-2020
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A 42 GIMNASTIC MANRESA, C.,K
TORELLO, C.F.,C 41 ARTES, F.C.,B
RODA DE TER, C.E.,A 31 MANLLEU, A.E.C.,C
JOANENC, F.C.,F 56 MOIA, C.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A 41 AVINYO , C.E.,B
TARADELL, U.D.,B 22 TONA, U.E.,C
GURB, U.E. ,A 42 OSONA SUD, C.F.,A
PRADENC,F.C.,A 132 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
Jornada 18 08-03-2020
ARTES, F.C.,B 31 GIMNASTIC MANRESA, C.,K
MANLLEU, A.E.C.,C 45 TORELLO, C.F.,C
MOIA, C.E.,A 50 RODA DE TER, C.E.,A
AVINYO , C.E.,B 71 JOANENC, F.C.,F
TONA, U.E.,C 03 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
OSONA SUD, C.F.,A 62 TARADELL, U.D.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B 17 GURB, U.E. ,A
PRADENC,F.C.,A 130 SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
Jornada 19 15-03-2020
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A - ARTES, F.C.,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,K - MANLLEU, A.E.C.,C
TORELLO, C.F.,C - MOIA, C.E.,A
RODA DE TER, C.E.,A - AVINYO , C.E.,B
JOANENC, F.C.,F - TONA, U.E.,C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A - OSONA SUD, C.F.,A
TARADELL, U.D.,B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
GURB, U.E. ,A - PRADENC,F.C.,A
Jornada 20 22-03-2020
MANLLEU, A.E.C.,C - ARTES, F.C.,B
MOIA, C.E.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,K
AVINYO , C.E.,B - TORELLO, C.F.,C
TONA, U.E.,C - RODA DE TER, C.E.,A
OSONA SUD, C.F.,A - JOANENC, F.C.,F
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
PRADENC,F.C.,A - TARADELL, U.D.,B
GURB, U.E. ,A - SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
Jornada 21 29-03-2020
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A - MANLLEU, A.E.C.,C
ARTES, F.C.,B - MOIA, C.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,K - AVINYO , C.E.,B
TORELLO, C.F.,C - TONA, U.E.,C
RODA DE TER, C.E.,A - OSONA SUD, C.F.,A
JOANENC, F.C.,F - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A - PRADENC,F.C.,A
TARADELL, U.D.,B - GURB, U.E. ,A
Jornada 22 05-04-2020
MOIA, C.E.,A - MANLLEU, A.E.C.,C
AVINYO , C.E.,B - ARTES, F.C.,B
TONA, U.E.,C - GIMNASTIC MANRESA, C.,K
OSONA SUD, C.F.,A - TORELLO, C.F.,C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B - RODA DE TER, C.E.,A
PRADENC,F.C.,A - JOANENC, F.C.,F
GURB, U.E. ,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
TARADELL, U.D.,B - SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
Jornada 23 19-04-2020
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A - MOIA, C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,C - AVINYO , C.E.,B
ARTES, F.C.,B - TONA, U.E.,C
GIMNASTIC MANRESA, C.,K - OSONA SUD, C.F.,A
TORELLO, C.F.,C - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
RODA DE TER, C.E.,A - PRADENC,F.C.,A
JOANENC, F.C.,F - GURB, U.E. ,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A - TARADELL, U.D.,B
Jornada 24 26-04-2020
AVINYO , C.E.,B - MOIA, C.E.,A
TONA, U.E.,C - MANLLEU, A.E.C.,C
OSONA SUD, C.F.,A - ARTES, F.C.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B - GIMNASTIC MANRESA, C.,K
PRADENC,F.C.,A - TORELLO, C.F.,C
GURB, U.E. ,A - RODA DE TER, C.E.,A
TARADELL, U.D.,B - JOANENC, F.C.,F
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A - SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
Jornada 25 03-05-2020
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A - AVINYO , C.E.,B
MOIA, C.E.,A - TONA, U.E.,C
MANLLEU, A.E.C.,C - OSONA SUD, C.F.,A
ARTES, F.C.,B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,K - PRADENC,F.C.,A
TORELLO, C.F.,C - GURB, U.E. ,A
RODA DE TER, C.E.,A - TARADELL, U.D.,B
JOANENC, F.C.,F - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
Jornada 26 10-05-2020
TONA, U.E.,C - AVINYO , C.E.,B
OSONA SUD, C.F.,A - MOIA, C.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B - MANLLEU, A.E.C.,C
PRADENC,F.C.,A - ARTES, F.C.,B
GURB, U.E. ,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,K
TARADELL, U.D.,B - TORELLO, C.F.,C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A - RODA DE TER, C.E.,A
JOANENC, F.C.,F - SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
Jornada 27 17-05-2020
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A - TONA, U.E.,C
AVINYO , C.E.,B - OSONA SUD, C.F.,A
MOIA, C.E.,A - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
MANLLEU, A.E.C.,C - PRADENC,F.C.,A
ARTES, F.C.,B - GURB, U.E. ,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,K - TARADELL, U.D.,B
TORELLO, C.F.,C - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
RODA DE TER, C.E.,A - JOANENC, F.C.,F
Jornada 28 24-05-2020
OSONA SUD, C.F.,A - TONA, U.E.,C
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B - AVINYO , C.E.,B
PRADENC,F.C.,A - MOIA, C.E.,A
GURB, U.E. ,A - MANLLEU, A.E.C.,C
TARADELL, U.D.,B - ARTES, F.C.,B
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,K
JOANENC, F.C.,F - TORELLO, C.F.,C
RODA DE TER, C.E.,A - SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
Jornada 29 31-05-2020
OSONA SUD, C.F.,A - SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A
TONA, U.E.,C - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B
AVINYO , C.E.,B - PRADENC,F.C.,A
MOIA, C.E.,A - GURB, U.E. ,A
MANLLEU, A.E.C.,C - TARADELL, U.D.,B
ARTES, F.C.,B - FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,K - JOANENC, F.C.,F
TORELLO, C.F.,C - RODA DE TER, C.E.,A
Jornada 30 07-06-2020
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B - OSONA SUD, C.F.,A
PRADENC,F.C.,A - TONA, U.E.,C
GURB, U.E. ,A - AVINYO , C.E.,B
TARADELL, U.D.,B - MOIA, C.E.,A
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,A - MANLLEU, A.E.C.,C
JOANENC, F.C.,F - ARTES, F.C.,B
RODA DE TER, C.E.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,K
SANT VICENÇ TORELLO, U.E.,A - TORELLO, C.F.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.