Competició | TEMPORADA 2018-2019

primera catalana | grup 1

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-09-2018
BANYOLES, C.E. A 52 ARGENTONA, C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 41 CAN VIDALET, C.F. A
TONA, U.E. A 10 LA JONQUERA, U.E. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 11 LLORET, C.F. A
MANLLEU, A.E.C. A 41 PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
LLAGOSTERA, U.E. B 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
GIRONA, F.C. B 20 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
RUBI, U.E. A 00 FARNERS, C.E. A
SABADELL NORD,CF. A 02 VILASSAR MAR,U.E. A
Jornada 2 09-09-2018
ARGENTONA, C.F. A 11 SABADELL NORD,CF. A
CAN VIDALET, C.F. A 10 BANYOLES, C.E. A
LA JONQUERA, U.E. A 11 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
LLORET, C.F. A 40 TONA, U.E. A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A 11 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 12 MANLLEU, A.E.C. A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A 41 LLAGOSTERA, U.E. B
FARNERS, C.E. A 04 GIRONA, F.C. B
VILASSAR MAR,U.E. A 21 RUBI, U.E. A
Jornada 3 16-09-2018
ARGENTONA, C.F. A 02 CAN VIDALET, C.F. A
BANYOLES, C.E. A 10 LA JONQUERA, U.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 01 LLORET, C.F. A
TONA, U.E. A 12 PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
MANLLEU, A.E.C. A 10 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
LLAGOSTERA, U.E. B 20 FARNERS, C.E. A
GIRONA, F.C. B 11 VILASSAR MAR,U.E. A
SABADELL NORD,CF. A 10 RUBI, U.E. A
Jornada 4 23-09-2018
CAN VIDALET, C.F. A 00 SABADELL NORD,CF. A
LA JONQUERA, U.E. A 10 ARGENTONA, C.F. A
LLORET, C.F. A 21 BANYOLES, C.E. A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A 50 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 20 TONA, U.E. A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A 11 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
FARNERS, C.E. A 01 MANLLEU, A.E.C. A
VILASSAR MAR,U.E. A 42 LLAGOSTERA, U.E. B
RUBI, U.E. A 22 GIRONA, F.C. B
Jornada 5 30-09-2018
CAN VIDALET, C.F. A 10 LA JONQUERA, U.E. A
ARGENTONA, C.F. A 07 LLORET, C.F. A
BANYOLES, C.E. A 10 PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 01 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
TONA, U.E. A 21 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 21 FARNERS, C.E. A
MANLLEU, A.E.C. A 01 VILASSAR MAR,U.E. A
LLAGOSTERA, U.E. B 20 RUBI, U.E. A
SABADELL NORD,CF. A 04 GIRONA, F.C. B
Jornada 6 07-10-2018
LA JONQUERA, U.E. A 12 SABADELL NORD,CF. A
LLORET, C.F. A 02 CAN VIDALET, C.F. A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A 11 ARGENTONA, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 22 BANYOLES, C.E. A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A 31 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FARNERS, C.E. A 01 TONA, U.E. A
VILASSAR MAR,U.E. A 10 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
RUBI, U.E. A 22 MANLLEU, A.E.C. A
GIRONA, F.C. B 20 LLAGOSTERA, U.E. B
Jornada 7 14-10-2018
LA JONQUERA, U.E. A 21 LLORET, C.F. A
CAN VIDALET, C.F. A 34 PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
ARGENTONA, C.F. A 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
BANYOLES, C.E. A 00 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 40 FARNERS, C.E. A
TONA, U.E. A 00 VILASSAR MAR,U.E. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 13 RUBI, U.E. A
MANLLEU, A.E.C. A 14 GIRONA, F.C. B
SABADELL NORD,CF. A 21 LLAGOSTERA, U.E. B
Jornada 8 21-10-2018
LLORET, C.F. A 00 SABADELL NORD,CF. A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A 12 LA JONQUERA, U.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 00 CAN VIDALET, C.F. A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A 41 ARGENTONA, C.F. A
FARNERS, C.E. A 02 BANYOLES, C.E. A
VILASSAR MAR,U.E. A 40 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
RUBI, U.E. A 10 TONA, U.E. A
GIRONA, F.C. B 20 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
LLAGOSTERA, U.E. B 34 MANLLEU, A.E.C. A
Jornada 9 28-10-2018
LLORET, C.F. A 12 PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
LA JONQUERA, U.E. A 10 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
CAN VIDALET, C.F. A 00 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
ARGENTONA, C.F. A 21 FARNERS, C.E. A
BANYOLES, C.E. A 01 VILASSAR MAR,U.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 33 RUBI, U.E. A
TONA, U.E. A 03 GIRONA, F.C. B
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 33 LLAGOSTERA, U.E. B
SABADELL NORD,CF. A 10 MANLLEU, A.E.C. A
Jornada 10 04-11-2018
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A 10 SABADELL NORD,CF. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 02 LLORET, C.F. A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A 00 LA JONQUERA, U.E. A
FARNERS, C.E. A 10 CAN VIDALET, C.F. A
VILASSAR MAR,U.E. A 20 ARGENTONA, C.F. A
RUBI, U.E. A 01 BANYOLES, C.E. A
GIRONA, F.C. B 10 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
LLAGOSTERA, U.E. B 33 TONA, U.E. A
MANLLEU, A.E.C. A 01 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
Jornada 11 11-11-2018
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
LLORET, C.F. A 11 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
LA JONQUERA, U.E. A 11 FARNERS, C.E. A
CAN VIDALET, C.F. A 23 VILASSAR MAR,U.E. A
ARGENTONA, C.F. A 12 RUBI, U.E. A
BANYOLES, C.E. A 01 GIRONA, F.C. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 02 LLAGOSTERA, U.E. B
TONA, U.E. A 31 MANLLEU, A.E.C. A
SABADELL NORD,CF. A 41 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
Jornada 12 18-11-2018
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 52 SABADELL NORD,CF. A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A 03 PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
FARNERS, C.E. A 21 LLORET, C.F. A
VILASSAR MAR,U.E. A 20 LA JONQUERA, U.E. A
RUBI, U.E. A 20 CAN VIDALET, C.F. A
GIRONA, F.C. B 12 ARGENTONA, C.F. A
LLAGOSTERA, U.E. B 00 BANYOLES, C.E. A
MANLLEU, A.E.C. A 01 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 12 TONA, U.E. A
Jornada 13 25-11-2018
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 22 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A 00 FARNERS, C.E. A
LLORET, C.F. A 31 VILASSAR MAR,U.E. A
LA JONQUERA, U.E. A 30 RUBI, U.E. A
CAN VIDALET, C.F. A 24 GIRONA, F.C. B
ARGENTONA, C.F. A 01 LLAGOSTERA, U.E. B
BANYOLES, C.E. A 00 MANLLEU, A.E.C. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 31 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
SABADELL NORD,CF. A 11 TONA, U.E. A
Jornada 14 02-12-2018
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A 01 SABADELL NORD,CF. A
FARNERS, C.E. A 10 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
VILASSAR MAR,U.E. A 00 PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
RUBI, U.E. A 53 LLORET, C.F. A
GIRONA, F.C. B 32 LA JONQUERA, U.E. A
LLAGOSTERA, U.E. B 21 CAN VIDALET, C.F. A
MANLLEU, A.E.C. A 11 ARGENTONA, C.F. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 02 BANYOLES, C.E. A
TONA, U.E. A 12 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 15 16-12-2018
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A 11 FARNERS, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 21 VILASSAR MAR,U.E. A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A 42 RUBI, U.E. A
LLORET, C.F. A 15 GIRONA, F.C. B
LA JONQUERA, U.E. A 11 LLAGOSTERA, U.E. B
CAN VIDALET, C.F. A 00 MANLLEU, A.E.C. A
ARGENTONA, C.F. A 21 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
BANYOLES, C.E. A 33 TONA, U.E. A
SABADELL NORD,CF. A 21 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 16 23-12-2018
SABADELL NORD,CF. A 41 FARNERS, C.E. A
VILASSAR MAR,U.E. A 10 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
RUBI, U.E. A 30 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
GIRONA, F.C. B 00 PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
LLAGOSTERA, U.E. B 12 LLORET, C.F. A
MANLLEU, A.E.C. A 42 LA JONQUERA, U.E. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 10 CAN VIDALET, C.F. A
TONA, U.E. A 41 ARGENTONA, C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 11 BANYOLES, C.E. A
Jornada 17 13-01-2019
FARNERS, C.E. A 22 VILASSAR MAR,U.E. A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A 11 RUBI, U.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 00 GIRONA, F.C. B
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A 12 LLAGOSTERA, U.E. B
LLORET, C.F. A 11 MANLLEU, A.E.C. A
LA JONQUERA, U.E. A 22 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
CAN VIDALET, C.F. A 32 TONA, U.E. A
ARGENTONA, C.F. A 20 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
BANYOLES, C.E. A 00 SABADELL NORD,CF. A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 20-01-2019
ARGENTONA, C.F. A 11 BANYOLES, C.E. A
CAN VIDALET, C.F. A 01 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
LA JONQUERA, U.E. A 12 TONA, U.E. A
LLORET, C.F. A 21 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A 21 MANLLEU, A.E.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 03 LLAGOSTERA, U.E. B
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A 01 GIRONA, F.C. B
FARNERS, C.E. A 10 RUBI, U.E. A
VILASSAR MAR,U.E. A 31 SABADELL NORD,CF. A
Jornada 19 27-01-2019
SABADELL NORD,CF. A 10 ARGENTONA, C.F. A
BANYOLES, C.E. A 10 CAN VIDALET, C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 31 LA JONQUERA, U.E. A
TONA, U.E. A 03 LLORET, C.F. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 23 PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
MANLLEU, A.E.C. A 01 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
LLAGOSTERA, U.E. B 13 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
GIRONA, F.C. B 00 FARNERS, C.E. A
RUBI, U.E. A 12 VILASSAR MAR,U.E. A
Jornada 20 03-02-2019
CAN VIDALET, C.F. A 22 ARGENTONA, C.F. A
LA JONQUERA, U.E. A 13 BANYOLES, C.E. A
LLORET, C.F. A 02 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A 22 TONA, U.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 31 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A 00 MANLLEU, A.E.C. A
FARNERS, C.E. A 21 LLAGOSTERA, U.E. B
VILASSAR MAR,U.E. A 10 GIRONA, F.C. B
RUBI, U.E. A 10 SABADELL NORD,CF. A
Jornada 21 10-02-2019
SABADELL NORD,CF. A 12 CAN VIDALET, C.F. A
ARGENTONA, C.F. A 02 LA JONQUERA, U.E. A
BANYOLES, C.E. A 21 LLORET, C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 00 PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
TONA, U.E. A 31 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 11 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
MANLLEU, A.E.C. A 20 FARNERS, C.E. A
LLAGOSTERA, U.E. B 22 VILASSAR MAR,U.E. A
GIRONA, F.C. B 00 RUBI, U.E. A
Jornada 22 17-02-2019
LA JONQUERA, U.E. A 03 CAN VIDALET, C.F. A
LLORET, C.F. A 61 ARGENTONA, C.F. A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A 51 BANYOLES, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 01 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A 41 TONA, U.E. A
FARNERS, C.E. A 21 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
VILASSAR MAR,U.E. A 12 MANLLEU, A.E.C. A
RUBI, U.E. A 12 LLAGOSTERA, U.E. B
GIRONA, F.C. B 41 SABADELL NORD,CF. A
Jornada 23 24-02-2019
SABADELL NORD,CF. A 42 LA JONQUERA, U.E. A
CAN VIDALET, C.F. A 01 LLORET, C.F. A
ARGENTONA, C.F. A 00 PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
BANYOLES, C.E. A 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 22 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
TONA, U.E. A 32 FARNERS, C.E. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 33 VILASSAR MAR,U.E. A
MANLLEU, A.E.C. A 22 RUBI, U.E. A
LLAGOSTERA, U.E. B 00 GIRONA, F.C. B
Jornada 24 10-03-2019
LLORET, C.F. A 01 LA JONQUERA, U.E. A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A 20 CAN VIDALET, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 12 ARGENTONA, C.F. A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A 00 BANYOLES, C.E. A
FARNERS, C.E. A 10 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
VILASSAR MAR,U.E. A 20 TONA, U.E. A
RUBI, U.E. A 10 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
GIRONA, F.C. B 31 MANLLEU, A.E.C. A
LLAGOSTERA, U.E. B 22 SABADELL NORD,CF. A
Jornada 25 17-03-2019
SABADELL NORD,CF. A 52 LLORET, C.F. A
LA JONQUERA, U.E. A 20 PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
CAN VIDALET, C.F. A 50 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
ARGENTONA, C.F. A 01 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
BANYOLES, C.E. A 00 FARNERS, C.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 11 VILASSAR MAR,U.E. A
TONA, U.E. A 13 RUBI, U.E. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 21 GIRONA, F.C. B
MANLLEU, A.E.C. A 30 LLAGOSTERA, U.E. B
Jornada 26 24-03-2019
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A 10 LLORET, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 12 LA JONQUERA, U.E. A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A 00 CAN VIDALET, C.F. A
FARNERS, C.E. A 40 ARGENTONA, C.F. A
VILASSAR MAR,U.E. A 11 BANYOLES, C.E. A
RUBI, U.E. A 12 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
GIRONA, F.C. B 11 TONA, U.E. A
LLAGOSTERA, U.E. B 32 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
MANLLEU, A.E.C. A 10 SABADELL NORD,CF. A
Jornada 27 31-03-2019
SABADELL NORD,CF. A 03 PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
LLORET, C.F. A 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
LA JONQUERA, U.E. A 00 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
CAN VIDALET, C.F. A 00 FARNERS, C.E. A
ARGENTONA, C.F. A 12 VILASSAR MAR,U.E. A
BANYOLES, C.E. A 10 RUBI, U.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 32 GIRONA, F.C. B
TONA, U.E. A 31 LLAGOSTERA, U.E. B
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 32 MANLLEU, A.E.C. A
Jornada 28 07-04-2019
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 21 PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A 00 LLORET, C.F. A
FARNERS, C.E. A 22 LA JONQUERA, U.E. A
VILASSAR MAR,U.E. A 10 CAN VIDALET, C.F. A
RUBI, U.E. A 10 ARGENTONA, C.F. A
GIRONA, F.C. B 12 BANYOLES, C.E. A
LLAGOSTERA, U.E. B 20 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
MANLLEU, A.E.C. A 23 TONA, U.E. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 51 SABADELL NORD,CF. A
Jornada 29 14-04-2019
SABADELL NORD,CF. A 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A 03 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
LLORET, C.F. A 00 FARNERS, C.E. A
LA JONQUERA, U.E. A 11 VILASSAR MAR,U.E. A
CAN VIDALET, C.F. A 20 RUBI, U.E. A
ARGENTONA, C.F. A 23 GIRONA, F.C. B
BANYOLES, C.E. A 20 LLAGOSTERA, U.E. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 41 MANLLEU, A.E.C. A
TONA, U.E. A 23 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
Jornada 30 28-04-2019
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
FARNERS, C.E. A 11 PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
VILASSAR MAR,U.E. A 10 LLORET, C.F. A
RUBI, U.E. A 12 LA JONQUERA, U.E. A
GIRONA, F.C. B 40 CAN VIDALET, C.F. A
LLAGOSTERA, U.E. B 12 ARGENTONA, C.F. A
MANLLEU, A.E.C. A 10 BANYOLES, C.E. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 11 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
TONA, U.E. A 20 SABADELL NORD,CF. A
Jornada 31 05-05-2019
SABADELL NORD,CF. A 14 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 41 FARNERS, C.E. A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A 02 VILASSAR MAR,U.E. A
LLORET, C.F. A 32 RUBI, U.E. A
LA JONQUERA, U.E. A 05 GIRONA, F.C. B
CAN VIDALET, C.F. A 31 LLAGOSTERA, U.E. B
ARGENTONA, C.F. A 23 MANLLEU, A.E.C. A
BANYOLES, C.E. A 31 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 20 TONA, U.E. A
Jornada 32 12-05-2019
FARNERS, C.E. A 02 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
VILASSAR MAR,U.E. A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
RUBI, U.E. A 01 PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
GIRONA, F.C. B 01 LLORET, C.F. A
LLAGOSTERA, U.E. B 31 LA JONQUERA, U.E. A
MANLLEU, A.E.C. A 33 CAN VIDALET, C.F. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 32 ARGENTONA, C.F. A
TONA, U.E. A 13 BANYOLES, C.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 30 SABADELL NORD,CF. A
Jornada 33 19-05-2019
FARNERS, C.E. A 04 SABADELL NORD,CF. A
VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A 21 VILASSAR MAR,U.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 23 RUBI, U.E. A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL A 02 GIRONA, F.C. B
LLORET, C.F. A 12 LLAGOSTERA, U.E. B
LA JONQUERA, U.E. A 21 MANLLEU, A.E.C. A
CAN VIDALET, C.F. A 42 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A
ARGENTONA, C.F. A 42 TONA, U.E. A
BANYOLES, C.E. A 21 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Jornada 34 26-05-2019
VILASSAR MAR,U.E. A 22 FARNERS, C.E. A
RUBI, U.E. A 10 VIC UNIÓ ESPORTIVA CLUB A
GIRONA, F.C. B 31 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
LLAGOSTERA, U.E. B 22 PALAMOS CLUB DE FUTBOL A
MANLLEU, A.E.C. A 40 LLORET, C.F. A
SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 31 LA JONQUERA, U.E. A
TONA, U.E. A 23 CAN VIDALET, C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 31 ARGENTONA, C.F. A
SABADELL NORD,CF. A 30 BANYOLES, C.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.