Competició | TEMPORADA 2018-2019

segona divisio femeni juvenil | grup 3

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
MOLINS DE REI, C.F. A 02 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
MARTINENC, F.C. A 31 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Descansa 04 VILADECANS U.D. A
SANTS, U.E. A 160 Descansa
LLERONA, C.E. C 40 EUROPA, C.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 50 Descansa
SANTBOIA, F.C. A 15 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 40 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
Jornada 2 14-10-2018
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 70 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 26 MOLINS DE REI, C.F. A
VILADECANS U.D. A 32 MARTINENC, F.C. A
Descansa 01 Descansa
EUROPA, C.E. B 02 SANTS, U.E. A
Descansa 013 LLERONA, C.E. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 30 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 12 SANTBOIA, F.C. A
Jornada 3 21-10-2018
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 100 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
MOLINS DE REI, C.F. A 61 VILADECANS U.D. A
MARTINENC, F.C. A 41 Descansa
Descansa 36 EUROPA, C.E. B
SANTS, U.E. A 60 Descansa
LLERONA, C.E. C 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 50 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 10 SANTBOIA, F.C. A
Jornada 4 28-10-2018
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 24 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
VILADECANS U.D. A 04 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
Descansa 012 MOLINS DE REI, C.F. A
EUROPA, C.E. B 64 MARTINENC, F.C. A
Descansa 13 Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 12 SANTS, U.E. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 03 LLERONA, C.E. C
SANTBOIA, F.C. A 51 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
Jornada 5 04-11-2018
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 15 VILADECANS U.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 100 Descansa
MOLINS DE REI, C.F. A 33 EUROPA, C.E. B
MARTINENC, F.C. A 123 Descansa
Descansa 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
SANTS, U.E. A 70 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
LLERONA, C.E. C 71 SANTBOIA, F.C. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 04 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
Jornada 6 11-11-2018
VILADECANS U.D. A 13 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
Descansa 12 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
EUROPA, C.E. B 02 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
Descansa 07 MOLINS DE REI, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 40 MARTINENC, F.C. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 24 Descansa
SANTBOIA, F.C. A 17 SANTS, U.E. A
LLERONA, C.E. C 21 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
Jornada 7 18-11-2018
VILADECANS U.D. A 41 Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 19 EUROPA, C.E. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 70 Descansa
MOLINS DE REI, C.F. A 02 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
MARTINENC, F.C. A 52 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
Descansa 21 SANTBOIA, F.C. A
SANTS, U.E. A 32 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 02 LLERONA, C.E. C
Jornada 8 25-11-2018
Descansa 01 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
EUROPA, C.E. B 82 VILADECANS U.D. A
Descansa 11 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 21 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 02 MOLINS DE REI, C.F. A
SANTBOIA, F.C. A 22 MARTINENC, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 51 Descansa
LLERONA, C.E. C 11 SANTS, U.E. A
Jornada 9 02-12-2018
Descansa 02 EUROPA, C.E. B
VILADECANS U.D. A 30 Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 04 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 110 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
MOLINS DE REI, C.F. A 40 SANTBOIA, F.C. A
MARTINENC, F.C. A 24 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
Descansa 14 LLERONA, C.E. C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 21 SANTS, U.E. A
Jornada 10 16-12-2018
EUROPA, C.E. B 23 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
Descansa 21 Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 71 VILADECANS U.D. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 41 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SANTBOIA, F.C. A 04 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 00 MOLINS DE REI, C.F. A
LLERONA, C.E. C 40 MARTINENC, F.C. A
SANTS, U.E. A 90 Descansa
Jornada 11 23-12-2018
EUROPA, C.E. B 52 Descansa
Descansa 07 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
VILADECANS U.D. A 92 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 25 SANTBOIA, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 62 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
MOLINS DE REI, C.F. A 03 LLERONA, C.E. C
MARTINENC, F.C. A 02 SANTS, U.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 22 Descansa
Jornada 12 13-01-2019
Descansa 02 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 62 EUROPA, C.E. B
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 21 Descansa
SANTBOIA, F.C. A 23 VILADECANS U.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 31 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
LLERONA, C.E. C 40 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
SANTS, U.E. A 12 MOLINS DE REI, C.F. A
Descansa 23 MARTINENC, F.C. A
Jornada 13 20-01-2019
Descansa 09 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
EUROPA, C.E. B 41 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
Descansa 08 SANTBOIA, F.C. A
VILADECANS U.D. A 21 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 09 LLERONA, C.E. C
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 02 SANTS, U.E. A
MOLINS DE REI, C.F. A 41 Descansa
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 20 MARTINENC, F.C. A
Jornada 14 27-01-2019
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 03 Descansa
SANTBOIA, F.C. A 42 EUROPA, C.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 30 Descansa
LLERONA, C.E. C 52 VILADECANS U.D. A
SANTS, U.E. A 60 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Descansa 06 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
MARTINENC, F.C. A 13 MOLINS DE REI, C.F. A
Jornada 15 03-02-2019
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 50 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
Descansa 12 SANTBOIA, F.C. A
EUROPA, C.E. B 12 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
Descansa 18 LLERONA, C.E. C
VILADECANS U.D. A 12 SANTS, U.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 10 Descansa
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 31 MARTINENC, F.C. A
MOLINS DE REI, C.F. A 12 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 30 MOLINS DE REI, C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 33 MARTINENC, F.C. A
VILADECANS U.D. A 50 Descansa
Descansa 010 SANTS, U.E. A
EUROPA, C.E. B 13 LLERONA, C.E. C
Descansa 13 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 50 SANTBOIA, F.C. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 15 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
Jornada 17 17-02-2019
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 22 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
MOLINS DE REI, C.F. A 60 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
MARTINENC, F.C. A 012 VILADECANS U.D. A
Descansa 60 Descansa
SANTS, U.E. A 91 EUROPA, C.E. B
LLERONA, C.E. C 80 Descansa
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 24 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
SANTBOIA, F.C. A 50 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
Jornada 18 24-02-2019
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 08 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
VILADECANS U.D. A 31 MOLINS DE REI, C.F. A
Descansa 03 MARTINENC, F.C. A
EUROPA, C.E. B 32 Descansa
Descansa 18 SANTS, U.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 03 LLERONA, C.E. C
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 03 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
SANTBOIA, F.C. A 32 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
Jornada 19 10-03-2019
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 110 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 43 VILADECANS U.D. A
MOLINS DE REI, C.F. A 50 Descansa
MARTINENC, F.C. A 13 EUROPA, C.E. B
Descansa 24 Descansa
SANTS, U.E. A 10 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
LLERONA, C.E. C 70 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 42 SANTBOIA, F.C. A
Jornada 20 17-03-2019
VILADECANS U.D. A 100 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Descansa 08 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
EUROPA, C.E. B 01 MOLINS DE REI, C.F. A
Descansa 01 MARTINENC, F.C. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 40 Descansa
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 16 SANTS, U.E. A
SANTBOIA, F.C. A 01 LLERONA, C.E. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 20 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
Jornada 21 24-03-2019
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 32 VILADECANS U.D. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 21 Descansa
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 41 EUROPA, C.E. B
MOLINS DE REI, C.F. A 32 Descansa
MARTINENC, F.C. A 03 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Descansa 31 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
SANTS, U.E. A 41 SANTBOIA, F.C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 11 LLERONA, C.E. C
Jornada 22 31-03-2019
Descansa 15 VILADECANS U.D. A
EUROPA, C.E. B 31 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Descansa 04 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 20 MOLINS DE REI, C.F. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 21 MARTINENC, F.C. A
SANTBOIA, F.C. A 61 Descansa
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 02 SANTS, U.E. A
LLERONA, C.E. C 40 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
Jornada 23 07-04-2019
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 30 Descansa
VILADECANS U.D. A 41 EUROPA, C.E. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 31 Descansa
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 33 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
MOLINS DE REI, C.F. A 51 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
MARTINENC, F.C. A 23 SANTBOIA, F.C. A
Descansa 33 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
SANTS, U.E. A 22 LLERONA, C.E. C
Jornada 24 14-04-2019
EUROPA, C.E. B 50 Descansa
Descansa 05 VILADECANS U.D. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 110 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 04 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
SANTBOIA, F.C. A 22 MOLINS DE REI, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 31 MARTINENC, F.C. A
LLERONA, C.E. C 90 Descansa
SANTS, U.E. A 50 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
Jornada 25 28-04-2019
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 14 EUROPA, C.E. B
Descansa 07 Descansa
VILADECANS U.D. A 33 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 01 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 30 SANTBOIA, F.C. A
MOLINS DE REI, C.F. A 01 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
MARTINENC, F.C. A 110 LLERONA, C.E. C
Descansa 16 SANTS, U.E. A
Jornada 26 05-05-2019
Descansa 22 EUROPA, C.E. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 120 Descansa
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 05 VILADECANS U.D. A
SANTBOIA, F.C. A 50 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 12 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
LLERONA, C.E. C 11 MOLINS DE REI, C.F. A
SANTS, U.E. A 71 MARTINENC, F.C. A
Descansa - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
Jornada 27 12-05-2019
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 52 Descansa
EUROPA, C.E. B 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Descansa 03 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
VILADECANS U.D. A 35 SANTBOIA, F.C. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 33 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 14 LLERONA, C.E. C
MOLINS DE REI, C.F. A 03 SANTS, U.E. A
MARTINENC, F.C. A 35 Descansa
Jornada 28 19-05-2019
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 30 Descansa
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 04 EUROPA, C.E. B
SANTBOIA, F.C. A 70 Descansa
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 22 VILADECANS U.D. A
LLERONA, C.E. C 60 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SANTS, U.E. A 32 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
Descansa 03 MOLINS DE REI, C.F. A
MARTINENC, F.C. A 07 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
Jornada 29 26-05-2019
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 31 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
Descansa 31 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C
EUROPA, C.E. B 53 SANTBOIA, F.C. A
Descansa 04 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
VILADECANS U.D. A 25 LLERONA, C.E. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 38 SANTS, U.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. C 103 Descansa
MOLINS DE REI, C.F. A 60 MARTINENC, F.C. A
Jornada 30 02-06-2019
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F. C 05 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
SANTBOIA, F.C. A 40 Descansa
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B 23 EUROPA, C.E. B
LLERONA, C.E. C 30 Descansa
SANTS, U.E. A 33 VILADECANS U.D. A
Descansa 31 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
MARTINENC, F.C. A 09 FONTSANTA-FATJO, C.D. C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 45 MOLINS DE REI, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.