Competició | TEMPORADA 2018-2019

primera divisio femeni | grup 2

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 16-09-2018
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 23 Descansa
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 52 SEAGULL BDN, C.E. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 04 PALAUTORDERA, C.F. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 45 Descansa
MARTINENC, F.C. A 60 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
Descansa 07 LLERONA, C.E. A
Descansa
R
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
L'ESTARTIT, U.E. A 17 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
Jornada 2 23-09-2018
Descansa 00 L'ESTARTIT, U.E. A
SEAGULL BDN, C.E. B 13 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
PALAUTORDERA, C.F. A 11 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Descansa 30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 06 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
LLERONA, C.E. A 11 MARTINENC, F.C. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 21 Descansa
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
R
Descansa
Jornada 3 30-09-2018
Descansa 45 SEAGULL BDN, C.E. B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 26 PALAUTORDERA, C.F. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 30 Descansa
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 31 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 11 LLERONA, C.E. A
MARTINENC, F.C. A 102 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Descansa 21 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
L'ESTARTIT, U.E. A
R
Descansa
Jornada 4 07-10-2018
SEAGULL BDN, C.E. B 60 L'ESTARTIT, U.E. A
PALAUTORDERA, C.F. A 60 Descansa
Descansa 30 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 21 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
LLERONA, C.E. A 11 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 17 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 17 MARTINENC, F.C. A
Descansa
R
Descansa
Jornada 5 14-10-2018
SEAGULL BDN, C.E. B 07 PALAUTORDERA, C.F. A
Descansa 27 Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 11 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 02 LLERONA, C.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 21 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 72 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
MARTINENC, F.C. A
R
Descansa
L'ESTARTIT, U.E. A 12 Descansa
Jornada 6 21-10-2018
PALAUTORDERA, C.F. A 130 L'ESTARTIT, U.E. A
Descansa 55 SEAGULL BDN, C.E. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 41 Descansa
LLERONA, C.E. A 40 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 06 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 44 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
Descansa
R
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Descansa 16 MARTINENC, F.C. A
Jornada 7 28-10-2018
PALAUTORDERA, C.F. A 30 Descansa
SEAGULL BDN, C.E. B 33 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
LLERONA, C.E. A 51 Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 12 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 22 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
R
Descansa
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 92 Descansa
L'ESTARTIT, U.E. A 17 MARTINENC, F.C. A
Jornada 8 04-11-2018
Descansa 120 L'ESTARTIT, U.E. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 06 PALAUTORDERA, C.F. A
LLERONA, C.E. A 101 SEAGULL BDN, C.E. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 13 Descansa
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 12 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
Descansa
R
FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Descansa 14 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
MARTINENC, F.C. A 24 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Jornada 9 11-11-2018
Descansa 12 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
PALAUTORDERA, C.F. A 01 LLERONA, C.E. A
SEAGULL BDN, C.E. B 51 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Descansa 15 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
R
Descansa
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 71 Descansa
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 64 MARTINENC, F.C. A
L'ESTARTIT, U.E. A 27 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Jornada 10 18-11-2018
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 41 L'ESTARTIT, U.E. A
LLERONA, C.E. A 32 Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 06 PALAUTORDERA, C.F. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 24 SEAGULL BDN, C.E. B
Descansa
R
Descansa
Descansa 22 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
MARTINENC, F.C. A 25 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 60 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
Jornada 11 25-11-2018
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 11 LLERONA, C.E. A
Descansa 71 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
PALAUTORDERA, C.F. A 90 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
SEAGULL BDN, C.E. B
R
Descansa
Descansa 20 Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 02 MARTINENC, F.C. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 54 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
L'ESTARTIT, U.E. A 23 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
Jornada 12 02-12-2018
LLERONA, C.E. A 120 L'ESTARTIT, U.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 25 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 23 Descansa
Descansa
R
PALAUTORDERA, C.F. A
Descansa 04 SEAGULL BDN, C.E. B
MARTINENC, F.C. A 52 Descansa
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 31 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 02 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Jornada 13 16-12-2018
LLERONA, C.E. A 31 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 12 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
Descansa
R
Descansa
PALAUTORDERA, C.F. A 40 Descansa
SEAGULL BDN, C.E. B 15 MARTINENC, F.C. A
Descansa 36 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 32 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
L'ESTARTIT, U.E. A 03 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Jornada 14 23-12-2018
L'ESTARTIT, U.E. A 42 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 03 LLERONA, C.E. A
Descansa
R
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
Descansa 22 Descansa
MARTINENC, F.C. A 02 PALAUTORDERA, C.F. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 42 SEAGULL BDN, C.E. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 30 Descansa
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 31 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
Jornada 15 13-01-2019
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 03 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
LLERONA, C.E. A
R
Descansa
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 55 Descansa
Descansa 13 MARTINENC, F.C. A
PALAUTORDERA, C.F. A 41 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
SEAGULL BDN, C.E. B 14 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
Descansa 15 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 60 L'ESTARTIT, U.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 20-01-2019
Descansa 19 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
SEAGULL BDN, C.E. B 04 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
PALAUTORDERA, C.F. A 00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
Descansa 03 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 33 MARTINENC, F.C. A
LLERONA, C.E. A 40 Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 63 L'ESTARTIT, U.E. A
Jornada 17 27-01-2019
L'ESTARTIT, U.E. A 13 Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 11 SEAGULL BDN, C.E. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 02 PALAUTORDERA, C.F. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 12 Descansa
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 90 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
MARTINENC, F.C. A 12 LLERONA, C.E. A
Descansa 21 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
Jornada 18 03-02-2019
SEAGULL BDN, C.E. B 70 Descansa
PALAUTORDERA, C.F. A 90 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
Descansa 31 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 13 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
LLERONA, C.E. A 02 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 03 MARTINENC, F.C. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 20 Descansa
Descansa
R
L'ESTARTIT, U.E. A
Jornada 19 10-02-2019
L'ESTARTIT, U.E. A 06 SEAGULL BDN, C.E. B
Descansa 03 PALAUTORDERA, C.F. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 22 Descansa
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 43 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 13 LLERONA, C.E. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 43 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
MARTINENC, F.C. A 92 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
Descansa
R
Descansa
Jornada 20 17-02-2019
PALAUTORDERA, C.F. A 80 SEAGULL BDN, C.E. B
Descansa 20 Descansa
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 45 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
LLERONA, C.E. A 12 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 11 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 13 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Descansa
R
MARTINENC, F.C. A
Descansa 80 L'ESTARTIT, U.E. A
Jornada 21 24-02-2019
L'ESTARTIT, U.E. A 05 PALAUTORDERA, C.F. A
SEAGULL BDN, C.E. B 41 Descansa
Descansa 02 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 01 LLERONA, C.E. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 91 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
R
Descansa
MARTINENC, F.C. A 70 Descansa
Jornada 22 10-03-2019
Descansa 05 PALAUTORDERA, C.F. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 35 SEAGULL BDN, C.E. B
Descansa 04 LLERONA, C.E. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 00 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 13 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Descansa
R
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
Descansa 010 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
MARTINENC, F.C. A 110 L'ESTARTIT, U.E. A
Jornada 23 17-03-2019
L'ESTARTIT, U.E. A 31 Descansa
PALAUTORDERA, C.F. A 61 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
SEAGULL BDN, C.E. B 12 LLERONA, C.E. A
Descansa 30 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 33 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A
R
Descansa
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 31 Descansa
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 22 MARTINENC, F.C. A
Jornada 24 24-03-2019
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 12 Descansa
LLERONA, C.E. A 01 PALAUTORDERA, C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 03 SEAGULL BDN, C.E. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 30 Descansa
Descansa
R
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
Descansa 07 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
MARTINENC, F.C. A 90 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 121 L'ESTARTIT, U.E. A
Jornada 25 31-03-2019
L'ESTARTIT, U.E. A 13 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
Descansa 12 LLERONA, C.E. A
PALAUTORDERA, C.F. A 50 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
SEAGULL BDN, C.E. B 23 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
Descansa
R
Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 41 Descansa
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 53 MARTINENC, F.C. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 27 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Jornada 26 07-04-2019
LLERONA, C.E. A 41 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 02 Descansa
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 15 PALAUTORDERA, C.F. A
Descansa
R
SEAGULL BDN, C.E. B
Descansa 03 Descansa
MARTINENC, F.C. A 31 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 50 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 70 L'ESTARTIT, U.E. A
Jornada 27 14-04-2019
L'ESTARTIT, U.E. A 010 LLERONA, C.E. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 41 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Descansa 60 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
PALAUTORDERA, C.F. A
R
Descansa
SEAGULL BDN, C.E. B 52 Descansa
Descansa 020 MARTINENC, F.C. A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 16 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 33 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
Jornada 28 28-04-2019
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 03 LLERONA, C.E. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 12 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
Descansa
R
Descansa
Descansa 012 PALAUTORDERA, C.F. A
MARTINENC, F.C. A 82 SEAGULL BDN, C.E. B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 32 Descansa
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 31 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 100 L'ESTARTIT, U.E. A
Jornada 29 05-05-2019
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A 40 L'ESTARTIT, U.E. A
LLERONA, C.E. A 61 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
R
Descansa
Descansa 30 Descansa
PALAUTORDERA, C.F. A 31 MARTINENC, F.C. A
SEAGULL BDN, C.E. B 34 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Descansa 18 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 33 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
Jornada 30 12-05-2019
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 31 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F A
Descansa
R
LLERONA, C.E. A
Descansa 40 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
MARTINENC, F.C. A 52 Descansa
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 11 PALAUTORDERA, C.F. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 41 SEAGULL BDN, C.E. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 42 Descansa
L'ESTARTIT, U.E. A 07 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.