Competició | TEMPORADA 2018-2019

primera divisio femeni | grup 1

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 16-09-2018
Descansa
R
FONTSANTA-FATJO, C.D. B
ENFAF A 02 RIUDOMS, C.D. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 13 VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 51 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
MARTORELL C.F. A 21 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 03 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
Descansa 21 PARDINYES C.F. B
AEM, S.E. C 12 VILADECANS U.D. A
Jornada 2 23-09-2018
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 21 AEM, S.E. C
RIUDOMS, C.D. A
R
Descansa
VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A 62 ENFAF A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 10 GIMNASTIC MANRESA, C. A
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. B 24 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 10 MARTORELL C.F. A
PARDINYES C.F. B 10 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
VILADECANS U.D. A 10 Descansa
Jornada 3 30-09-2018
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 14 RIUDOMS, C.D. A
Descansa
R
VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A
ENFAF A 11 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 22 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 34 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
MARTORELL C.F. A 12 PARDINYES C.F. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 12 VILADECANS U.D. A
AEM, S.E. C 01 Descansa
Jornada 4 07-10-2018
RIUDOMS, C.D. A 30 AEM, S.E. C
VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A 34 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
R
Descansa
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. B 11 ENFAF A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 30 GIMNASTIC MANRESA, C. A
PARDINYES C.F. B 15 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
VILADECANS U.D. A 14 MARTORELL C.F. A
Descansa 10 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
Jornada 5 14-10-2018
RIUDOMS, C.D. A 30 VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 45 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
Descansa
R
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. B
ENFAF A 05 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 10 PARDINYES C.F. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 42 VILADECANS U.D. A
MARTORELL C.F. A 11 Descansa
AEM, S.E. C 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
Jornada 6 21-10-2018
VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A 40 AEM, S.E. C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 15 RIUDOMS, C.D. A
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. B 32 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
R
Descansa
PARDINYES C.F. B 00 ENFAF A
VILADECANS U.D. A 10 GIMNASTIC MANRESA, C. A
Descansa 04 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 13 MARTORELL C.F. A
Jornada 7 28-10-2018
VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A 24 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
RIUDOMS, C.D. A 90 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 36 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
Descansa
R
PARDINYES C.F. B
ENFAF A 01 VILADECANS U.D. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 41 Descansa
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 40 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
AEM, S.E. C 12 MARTORELL C.F. A
Jornada 8 04-11-2018
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 20 AEM, S.E. C
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. B 52 VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 12 RIUDOMS, C.D. A
PARDINYES C.F. B 31 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
VILADECANS U.D. A
R
Descansa
Descansa 02 ENFAF A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 21 GIMNASTIC MANRESA, C. A
MARTORELL C.F. A 01 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
Jornada 9 11-11-2018
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 33 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. B
VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A 43 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
RIUDOMS, C.D. A 50 PARDINYES C.F. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 51 VILADECANS U.D. A
Descansa
R
Descansa
ENFAF A 00 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
GIMNASTIC MANRESA, C. A 10 MARTORELL C.F. A
AEM, S.E. C 00 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
Jornada 10 18-11-2018
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. B 14 AEM, S.E. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 32 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
PARDINYES C.F. B 31 VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A
VILADECANS U.D. A 13 RIUDOMS, C.D. A
Descansa 02 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
R
Descansa
MARTORELL C.F. A 02 ENFAF A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 30 GIMNASTIC MANRESA, C. A
Jornada 11 25-11-2018
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. B 13 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 51 PARDINYES C.F. B
VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A 40 VILADECANS U.D. A
RIUDOMS, C.D. A 30 Descansa
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 42 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
Descansa
R
MARTORELL C.F. A
ENFAF A 31 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
AEM, S.E. C 21 GIMNASTIC MANRESA, C. A
Jornada 12 02-12-2018
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 31 AEM, S.E. C
PARDINYES C.F. B 12 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. B
VILADECANS U.D. A 40 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
Descansa 01 VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 15 RIUDOMS, C.D. A
MARTORELL C.F. A 21 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
R
Descansa
GIMNASTIC MANRESA, C. A 11 ENFAF A
Jornada 13 16-12-2018
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 70 PARDINYES C.F. B
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. B 41 VILADECANS U.D. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 10 Descansa
VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A 44 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
RIUDOMS, C.D. A 91 MARTORELL C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 13 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
Descansa
R
GIMNASTIC MANRESA, C. A
AEM, S.E. C 13 ENFAF A
Jornada 14 23-12-2018
AEM, S.E. C 50 PARDINYES C.F. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 42 VILADECANS U.D. A
Descansa 15 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 11 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
MARTORELL C.F. A 03 VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 11 RIUDOMS, C.D. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 02 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
ENFAF A
R
Descansa
Jornada 15 13-01-2019
PARDINYES C.F. B 44 VILADECANS U.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 111 Descansa
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. B 24 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 11 MARTORELL C.F. A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A 31 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
RIUDOMS, C.D. A 31 GIMNASTIC MANRESA, C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 22 ENFAF A
Descansa
R
AEM, S.E. C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 20-01-2019
FONTSANTA-FATJO, C.D. B
R
Descansa
RIUDOMS, C.D. A 61 ENFAF A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A 20 GIMNASTIC MANRESA, C. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 22 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. B 23 MARTORELL C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 32 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
PARDINYES C.F. B 20 Descansa
VILADECANS U.D. A 00 AEM, S.E. C
Jornada 17 27-01-2019
AEM, S.E. C 31 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
Descansa
R
RIUDOMS, C.D. A
ENFAF A 01 VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 43 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 32 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. B
MARTORELL C.F. A 15 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 30 PARDINYES C.F. B
Descansa 05 VILADECANS U.D. A
Jornada 18 03-02-2019
RIUDOMS, C.D. A 32 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A
R
Descansa
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 01 ENFAF A
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. B 11 GIMNASTIC MANRESA, C. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 51 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
PARDINYES C.F. B 23 MARTORELL C.F. A
VILADECANS U.D. A 54 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
Descansa 02 AEM, S.E. C
Jornada 19 10-02-2019
AEM, S.E. C 22 RIUDOMS, C.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 10 VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A
Descansa
R
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
ENFAF A 20 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. B
GIMNASTIC MANRESA, C. A 24 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 40 PARDINYES C.F. B
MARTORELL C.F. A 12 VILADECANS U.D. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 50 Descansa
Jornada 20 17-02-2019
VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A 17 RIUDOMS, C.D. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 21 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. B
R
Descansa
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 41 ENFAF A
PARDINYES C.F. B 23 GIMNASTIC MANRESA, C. A
VILADECANS U.D. A 40 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
Descansa 11 MARTORELL C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 01 AEM, S.E. C
Jornada 21 24-02-2019
AEM, S.E. C 03 VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A
RIUDOMS, C.D. A 71 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 13 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. B
Descansa
R
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
ENFAF A 20 PARDINYES C.F. B
GIMNASTIC MANRESA, C. A 20 VILADECANS U.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 40 Descansa
MARTORELL C.F. A 33 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
Jornada 22 10-03-2019
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 12 VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. B 08 RIUDOMS, C.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 50 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
PARDINYES C.F. B
R
Descansa
VILADECANS U.D. A 20 ENFAF A
Descansa 22 GIMNASTIC MANRESA, C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 23 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
MARTORELL C.F. A 14 AEM, S.E. C
Jornada 23 17-03-2019
AEM, S.E. C 21 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A 21 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. B
RIUDOMS, C.D. A 34 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 51 PARDINYES C.F. B
Descansa
R
VILADECANS U.D. A
ENFAF A 30 Descansa
GIMNASTIC MANRESA, C. A 22 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 30 MARTORELL C.F. A
Jornada 24 24-03-2019
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. B 23 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 11 VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A
PARDINYES C.F. B 111 RIUDOMS, C.D. A
VILADECANS U.D. A 24 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
Descansa
R
Descansa
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 32 ENFAF A
MARTORELL C.F. A 00 GIMNASTIC MANRESA, C. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 21 AEM, S.E. C
Jornada 25 31-03-2019
AEM, S.E. C 50 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 22 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A 42 PARDINYES C.F. B
RIUDOMS, C.D. A 90 VILADECANS U.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 24 Descansa
Descansa
R
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
ENFAF A 22 MARTORELL C.F. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 22 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
Jornada 26 07-04-2019
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 20 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. B
PARDINYES C.F. B 43 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
VILADECANS U.D. A 32 VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A
Descansa 110 RIUDOMS, C.D. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 21 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
MARTORELL C.F. A
R
Descansa
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 10 ENFAF A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 21 AEM, S.E. C
Jornada 27 14-04-2019
AEM, S.E. C 14 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. B 03 PARDINYES C.F. B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 23 VILADECANS U.D. A
VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A 80 Descansa
RIUDOMS, C.D. A 52 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 03 MARTORELL C.F. A
Descansa
R
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
ENFAF A 20 GIMNASTIC MANRESA, C. A
Jornada 28 28-04-2019
PARDINYES C.F. B 04 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
VILADECANS U.D. A 32 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. B
Descansa 20 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 41 VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A
MARTORELL C.F. A 14 RIUDOMS, C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 03 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
GIMNASTIC MANRESA, C. A
R
Descansa
ENFAF A 12 AEM, S.E. C
Jornada 29 05-05-2019
PARDINYES C.F. B 10 AEM, S.E. C
VILADECANS U.D. A 24 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. B 40 Descansa
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A 32 MARTORELL C.F. A
RIUDOMS, C.D. A 61 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. B 23 GIMNASTIC MANRESA, C. A
Descansa
R
ENFAF A
Jornada 30 12-05-2019
VILADECANS U.D. A 80 PARDINYES C.F. B
Descansa 27 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 10 FEMENI MANU LANZAROTE, C.F. B
MARTORELL C.F. A 03 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. B 44 VERDU-VALL DEL CORB, C.F. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 03 RIUDOMS, C.D. A
ENFAF A 41 FONTSANTA-FATJO, C.D. B
AEM, S.E. C
R
Descansa
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.