Competició | TEMPORADA 2018-2019

primera divisio femeni juvenil | grup 1

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 09-09-2018
MERCANTIL, C.E A 35 Descansa
ESPANYOL, R.C.D. A 82 CABANES, U.E. A
EUROPA, C.E. A 10 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
IGUALADA, C.F. A 23 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 12 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
CIRERA, U.D. A 14 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 12 SANT GABRIEL, C.D. A
GIRONA, F.C. A 03 BARCELONA, F.C. A
DAMM, C.F. A 30 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
Jornada 2 16-09-2018
Descansa 02 DAMM, C.F. A
CABANES, U.E. A 23 MERCANTIL, C.E A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 02 ESPANYOL, R.C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 23 EUROPA, C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 41 IGUALADA, C.F. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 12 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. A 20 CIRERA, U.D. A
BARCELONA, F.C. A 00 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 11 GIRONA, F.C. A
Jornada 3 23-09-2018
Descansa 32 CABANES, U.E. A
MERCANTIL, C.E A 14 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
ESPANYOL, R.C.D. A 42 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
EUROPA, C.E. A 42 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
IGUALADA, C.F. A 50 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 14 SANT GABRIEL, C.D. A
CIRERA, U.D. A 07 BARCELONA, F.C. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 30 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
DAMM, C.F. A 31 GIRONA, F.C. A
Jornada 4 30-09-2018
CABANES, U.E. A 14 DAMM, C.F. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 11 Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 20 MERCANTIL, C.E A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 05 ESPANYOL, R.C.D. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 22 EUROPA, C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A 31 IGUALADA, C.F. A
BARCELONA, F.C. A 10 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 20 CIRERA, U.D. A
GIRONA, F.C. A 21 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Jornada 5 07-10-2018
CABANES, U.E. A 24 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
Descansa 12 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
MERCANTIL, C.E A 02 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
ESPANYOL, R.C.D. A 40 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
EUROPA, C.E. A 31 SANT GABRIEL, C.D. A
IGUALADA, C.F. A 13 BARCELONA, F.C. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 01 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
CIRERA, U.D. A 03 GIRONA, F.C. A
DAMM, C.F. A 71 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Jornada 6 14-10-2018
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 05 DAMM, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 41 CABANES, U.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 12 Descansa
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 03 MERCANTIL, C.E A
SANT GABRIEL, C.D. A 02 ESPANYOL, R.C.D. A
BARCELONA, F.C. A 70 EUROPA, C.E. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 00 IGUALADA, C.F. A
GIRONA, F.C. A 11 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 31 CIRERA, U.D. A
Jornada 7 21-10-2018
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 12 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
CABANES, U.E. A 14 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Descansa 11 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
MERCANTIL, C.E A 41 SANT GABRIEL, C.D. A
ESPANYOL, R.C.D. A 13 BARCELONA, F.C. A
EUROPA, C.E. A 30 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
IGUALADA, C.F. A 21 GIRONA, F.C. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 33 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
DAMM, C.F. A 71 CIRERA, U.D. A
Jornada 8 28-10-2018
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 03 DAMM, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 23 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 21 CABANES, U.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A 32 Descansa
BARCELONA, F.C. A 41 MERCANTIL, C.E A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 08 ESPANYOL, R.C.D. A
GIRONA, F.C. A 01 EUROPA, C.E. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 22 IGUALADA, C.F. A
CIRERA, U.D. A 11 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Jornada 9 04-11-2018
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 31 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 02 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
CABANES, U.E. A 43 SANT GABRIEL, C.D. A
Descansa 13 BARCELONA, F.C. A
MERCANTIL, C.E A 13 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
ESPANYOL, R.C.D. A 40 GIRONA, F.C. A
EUROPA, C.E. A 34 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
IGUALADA, C.F. A 72 CIRERA, U.D. A
DAMM, C.F. A 40 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Jornada 10 11-11-2018
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 34 DAMM, C.F. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 04 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SANT GABRIEL, C.D. A 11 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
BARCELONA, F.C. A 70 CABANES, U.E. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 03 Descansa
GIRONA, F.C. A 13 MERCANTIL, C.E A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 12 ESPANYOL, R.C.D. A
CIRERA, U.D. A 412 EUROPA, C.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 41 IGUALADA, C.F. A
Jornada 11 18-11-2018
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 20 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 01 SANT GABRIEL, C.D. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 13 BARCELONA, F.C. A
CABANES, U.E. A 31 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
Descansa 60 GIRONA, F.C. A
MERCANTIL, C.E A 21 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
ESPANYOL, R.C.D. A 60 CIRERA, U.D. A
EUROPA, C.E. A 12 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
DAMM, C.F. A 21 IGUALADA, C.F. A
Jornada 12 25-11-2018
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 02 DAMM, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. A 11 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
BARCELONA, F.C. A 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 23 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
GIRONA, F.C. A 20 CABANES, U.E. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 12 Descansa
CIRERA, U.D. A 22 MERCANTIL, C.E A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 12 ESPANYOL, R.C.D. A
IGUALADA, C.F. A 31 EUROPA, C.E. A
Jornada 13 02-12-2018
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 04 SANT GABRIEL, C.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 05 BARCELONA, F.C. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 12 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 22 GIRONA, F.C. A
CABANES, U.E. A 44 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Descansa 40 CIRERA, U.D. A
MERCANTIL, C.E A 22 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. A 20 IGUALADA, C.F. A
DAMM, C.F. A 31 EUROPA, C.E. A
Jornada 14 16-12-2018
SANT GABRIEL, C.D. A 13 DAMM, C.F. A
BARCELONA, F.C. A 40 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 22 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
GIRONA, F.C. A 02 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 21 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
CIRERA, U.D. A 32 CABANES, U.E. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 12 Descansa
IGUALADA, C.F. A 21 MERCANTIL, C.E A
EUROPA, C.E. A 01 ESPANYOL, R.C.D. A
Jornada 15 23-12-2018
SANT GABRIEL, C.D. A 12 BARCELONA, F.C. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 21 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 31 GIRONA, F.C. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 22 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 30 CIRERA, U.D. A
CABANES, U.E. A 01 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Descansa 21 IGUALADA, C.F. A
MERCANTIL, C.E A 34 EUROPA, C.E. A
DAMM, C.F. A 11 ESPANYOL, R.C.D. A
Jornada 16 13-01-2019
DAMM, C.F. A 03 BARCELONA, F.C. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 14 SANT GABRIEL, C.D. A
GIRONA, F.C. A 30 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 32 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
CIRERA, U.D. A 10 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 14 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
IGUALADA, C.F. A 31 CABANES, U.E. A
EUROPA, C.E. A 10 Descansa
ESPANYOL, R.C.D. A 41 MERCANTIL, C.E A
Jornada 17 20-01-2019
BARCELONA, F.C. A 40 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
SANT GABRIEL, C.D. A 33 GIRONA, F.C. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 01 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 10 CIRERA, U.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 50 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 11 IGUALADA, C.F. A
CABANES, U.E. A 03 EUROPA, C.E. A
Descansa 01 ESPANYOL, R.C.D. A
MERCANTIL, C.E A 14 DAMM, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 27-01-2019
Descansa 22 MERCANTIL, C.E A
CABANES, U.E. A 03 ESPANYOL, R.C.D. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 01 EUROPA, C.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 12 IGUALADA, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 00 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 11 CIRERA, U.D. A
SANT GABRIEL, C.D. A 22 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
BARCELONA, F.C. A 20 GIRONA, F.C. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 02 DAMM, C.F. A
Jornada 19 03-02-2019
DAMM, C.F. A 41 Descansa
MERCANTIL, C.E A 43 CABANES, U.E. A
ESPANYOL, R.C.D. A 41 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
EUROPA, C.E. A 12 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
IGUALADA, C.F. A 12 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 10 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
CIRERA, U.D. A 03 SANT GABRIEL, C.D. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 01 BARCELONA, F.C. A
GIRONA, F.C. A 33 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
Jornada 20 10-02-2019
CABANES, U.E. A 12 Descansa
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 23 MERCANTIL, C.E A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 02 ESPANYOL, R.C.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 21 EUROPA, C.E. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 15 IGUALADA, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. A 12 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
BARCELONA, F.C. A 40 CIRERA, U.D. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 02 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
GIRONA, F.C. A 12 DAMM, C.F. A
Jornada 21 17-02-2019
DAMM, C.F. A 60 CABANES, U.E. A
Descansa 11 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
MERCANTIL, C.E A 31 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
ESPANYOL, R.C.D. A 20 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
EUROPA, C.E. A 70 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
IGUALADA, C.F. A 21 SANT GABRIEL, C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 03 BARCELONA, F.C. A
CIRERA, U.D. A 13 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 12 GIRONA, F.C. A
Jornada 22 24-02-2019
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 43 CABANES, U.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 04 Descansa
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 32 MERCANTIL, C.E A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 04 ESPANYOL, R.C.D. A
SANT GABRIEL, C.D. A 31 EUROPA, C.E. A
BARCELONA, F.C. A 30 IGUALADA, C.F. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 22 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
GIRONA, F.C. A 51 CIRERA, U.D. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 05 DAMM, C.F. A
Jornada 23 10-03-2019
DAMM, C.F. A 50 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
CABANES, U.E. A 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
Descansa 31 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
MERCANTIL, C.E A 20 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
ESPANYOL, R.C.D. A 12 SANT GABRIEL, C.D. A
EUROPA, C.E. A 12 BARCELONA, F.C. A
IGUALADA, C.F. A 30 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 11 GIRONA, F.C. A
CIRERA, U.D. A 11 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
Jornada 24 17-03-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 21 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 20 CABANES, U.E. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 33 Descansa
SANT GABRIEL, C.D. A 22 MERCANTIL, C.E A
BARCELONA, F.C. A 30 ESPANYOL, R.C.D. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 21 EUROPA, C.E. A
GIRONA, F.C. A 23 IGUALADA, C.F. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 12 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
CIRERA, U.D. A 17 DAMM, C.F. A
Jornada 25 24-03-2019
DAMM, C.F. A 31 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 23 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
CABANES, U.E. A 30 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
Descansa 11 SANT GABRIEL, C.D. A
MERCANTIL, C.E A 11 BARCELONA, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. A 10 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
EUROPA, C.E. A 40 GIRONA, F.C. A
IGUALADA, C.F. A 21 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 21 CIRERA, U.D. A
Jornada 26 31-03-2019
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 61 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 10 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
SANT GABRIEL, C.D. A 22 CABANES, U.E. A
BARCELONA, F.C. A 42 Descansa
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 03 MERCANTIL, C.E A
GIRONA, F.C. A 02 ESPANYOL, R.C.D. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 05 EUROPA, C.E. A
CIRERA, U.D. A 06 IGUALADA, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 04 DAMM, C.F. A
Jornada 27 07-04-2019
DAMM, C.F. A 71 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 21 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 10 SANT GABRIEL, C.D. A
CABANES, U.E. A 12 BARCELONA, F.C. A
Descansa 10 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
MERCANTIL, C.E A 20 GIRONA, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. A 21 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
EUROPA, C.E. A 30 CIRERA, U.D. A
IGUALADA, C.F. A 02 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
Jornada 28 14-04-2019
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 03 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SANT GABRIEL, C.D. A 20 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
BARCELONA, F.C. A 40 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 41 CABANES, U.E. A
GIRONA, F.C. A 01 Descansa
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 11 MERCANTIL, C.E A
CIRERA, U.D. A 012 ESPANYOL, R.C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 01 EUROPA, C.E. A
IGUALADA, C.F. A 38 DAMM, C.F. A
Jornada 29 28-04-2019
DAMM, C.F. A 50 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 12 SANT GABRIEL, C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 24 BARCELONA, F.C. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 20 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
CABANES, U.E. A 24 GIRONA, F.C. A
Descansa 21 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
MERCANTIL, C.E A 20 CIRERA, U.D. A
ESPANYOL, R.C.D. A 11 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
EUROPA, C.E. A 11 IGUALADA, C.F. A
Jornada 30 05-05-2019
SANT GABRIEL, C.D. A 11 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
BARCELONA, F.C. A 20 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 06 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
GIRONA, F.C. A 22 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 21 CABANES, U.E. A
CIRERA, U.D. A 05 Descansa
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 01 MERCANTIL, C.E A
IGUALADA, C.F. A 03 ESPANYOL, R.C.D. A
EUROPA, C.E. A 15 DAMM, C.F. A
Jornada 31 12-05-2019
DAMM, C.F. A 40 SANT GABRIEL, C.D. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 00 BARCELONA, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 12 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 32 GIRONA, F.C. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 31 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
CABANES, U.E. A 51 CIRERA, U.D. A
Descansa 50 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
MERCANTIL, C.E A 34 IGUALADA, C.F. A
ESPANYOL, R.C.D. A 20 EUROPA, C.E. A
Jornada 32 19-05-2019
BARCELONA, F.C. A 30 SANT GABRIEL, C.D. A
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 11 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
GIRONA, F.C. A 00 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 10 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
CIRERA, U.D. A 35 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 32 CABANES, U.E. A
IGUALADA, C.F. A 04 Descansa
EUROPA, C.E. A 20 MERCANTIL, C.E A
ESPANYOL, R.C.D. A 11 DAMM, C.F. A
Jornada 33 26-05-2019
BARCELONA, F.C. A 12 DAMM, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. A 11 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A
WOMEN'S SOCCER SCHOOL A 22 GIRONA, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 50 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 50 CIRERA, U.D. A
FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 21 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A
CABANES, U.E. A 12 IGUALADA, C.F. A
Descansa 11 EUROPA, C.E. A
MERCANTIL, C.E A 03 ESPANYOL, R.C.D. A
Jornada 34 02-06-2019
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 02 BARCELONA, F.C. A
GIRONA, F.C. A 21 SANT GABRIEL, C.D. A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 21 WOMEN'S SOCCER SCHOOL A
CIRERA, U.D. A 05 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 00 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
IGUALADA, C.F. A 01 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A
EUROPA, C.E. A 41 CABANES, U.E. A
ESPANYOL, R.C.D. A 20 Descansa
DAMM, C.F. A 70 MERCANTIL, C.E A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.