Competició | TEMPORADA 2018-2019

benjami 7 segona divisio | grup 4

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
ALMEDA, C.D. A 05 Descansa
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 18 BARCELONA, F.C. E
SANTFELIUENC, F.C. C 37 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Descansa 02 SANTBOIA, F.C. D
Descansa 10 IGUALADA, C.F. C
CASTELLDEFELS, U.E. D 47 Descansa
ESCOLA F. GAVA, C. D 63 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 012 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
Jornada 2 07-10-2018
Descansa 81 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
BARCELONA, F.C. E 90 ALMEDA, C.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 90 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
SANTBOIA, F.C. D 63 SANTFELIUENC, F.C. C
IGUALADA, C.F. C 32 Descansa
Descansa 23 Descansa
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 63 CASTELLDEFELS, U.E. D
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 33 ESCOLA F. GAVA, C. D
Jornada 3 14-10-2018
Descansa 22 BARCELONA, F.C. E
ALMEDA, C.D. A 05 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 33 SANTBOIA, F.C. D
SANTFELIUENC, F.C. C 42 IGUALADA, C.F. C
Descansa 22 Descansa
Descansa 24 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
CASTELLDEFELS, U.E. D 19 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 36 ESCOLA F. GAVA, C. D
Jornada 4 21-10-2018
BARCELONA, F.C. E 65 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 16 Descansa
SANTBOIA, F.C. D 31 ALMEDA, C.D. A
IGUALADA, C.F. C 32 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Descansa 34 SANTFELIUENC, F.C. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 52 Descansa
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 50 Descansa
ESCOLA F. GAVA, C. D 70 CASTELLDEFELS, U.E. D
Jornada 5 28-10-2018
BARCELONA, F.C. E 41 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Descansa 43 SANTBOIA, F.C. D
ALMEDA, C.D. A 10 IGUALADA, C.F. C
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 21 Descansa
SANTFELIUENC, F.C. C 41 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
Descansa 18 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
Descansa 16 ESCOLA F. GAVA, C. D
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 34 CASTELLDEFELS, U.E. D
Jornada 6 04-11-2018
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 61 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
SANTBOIA, F.C. D 11 BARCELONA, F.C. E
IGUALADA, C.F. C 06 Descansa
Descansa 41 ALMEDA, C.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 63 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 52 SANTFELIUENC, F.C. C
ESCOLA F. GAVA, C. D 40 Descansa
CASTELLDEFELS, U.E. D 44 Descansa
Jornada 7 11-11-2018
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 43 SANTBOIA, F.C. D
BARCELONA, F.C. E 90 IGUALADA, C.F. C
Descansa 41 Descansa
ALMEDA, C.D. A 06 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 24 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
SANTFELIUENC, F.C. C 12 ESCOLA F. GAVA, C. D
Descansa 64 CASTELLDEFELS, U.E. D
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 51 Descansa
Jornada 8 18-11-2018
SANTBOIA, F.C. D 11 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
IGUALADA, C.F. C 26 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Descansa 25 BARCELONA, F.C. E
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 14 Descansa
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 110 ALMEDA, C.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. D 20 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. D 18 SANTFELIUENC, F.C. C
Descansa 11 Descansa
Jornada 9 25-11-2018
SANTBOIA, F.C. D 52 IGUALADA, C.F. C
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 12 Descansa
BARCELONA, F.C. E 13 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
Descansa 10 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
ALMEDA, C.D. A 05 ESCOLA F. GAVA, C. D
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 13 CASTELLDEFELS, U.E. D
SANTFELIUENC, F.C. C 93 Descansa
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 05 Descansa
Jornada 10 02-12-2018
IGUALADA, C.F. C 22 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
Descansa 24 SANTBOIA, F.C. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 31 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 63 BARCELONA, F.C. E
ESCOLA F. GAVA, C. D 32 Descansa
CASTELLDEFELS, U.E. D 62 ALMEDA, C.D. A
Descansa 36 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Descansa 33 SANTFELIUENC, F.C. C
Jornada 11 16-12-2018
IGUALADA, C.F. C 32 Descansa
SANTBOIA, F.C. D 32 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 34 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
BARCELONA, F.C. E 42 ESCOLA F. GAVA, C. D
Descansa 90 CASTELLDEFELS, U.E. D
ALMEDA, C.D. A 16 Descansa
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 24 Descansa
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 23 SANTFELIUENC, F.C. C
Jornada 12 23-12-2018
Descansa 82 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 70 IGUALADA, C.F. C
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 60 SANTBOIA, F.C. D
ESCOLA F. GAVA, C. D 31 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
CASTELLDEFELS, U.E. D 114 BARCELONA, F.C. E
Descansa 112 Descansa
Descansa 20 ALMEDA, C.D. A
SANTFELIUENC, F.C. C 45 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Jornada 13 13-01-2019
Descansa 22 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
IGUALADA, C.F. C 06 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
SANTBOIA, F.C. D 14 ESCOLA F. GAVA, C. D
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 80 CASTELLDEFELS, U.E. D
BARCELONA, F.C. E 101 Descansa
Descansa 60 Descansa
ALMEDA, C.D. A 05 SANTFELIUENC, F.C. C
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 83 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Jornada 14 20-01-2019
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 22 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 70 Descansa
ESCOLA F. GAVA, C. D 40 IGUALADA, C.F. C
CASTELLDEFELS, U.E. D 07 SANTBOIA, F.C. D
Descansa 12 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Descansa 13 BARCELONA, F.C. E
SANTFELIUENC, F.C. C 44 Descansa
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 33 ALMEDA, C.D. A
Jornada 15 27-01-2019
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 19 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
Descansa 14 ESCOLA F. GAVA, C. D
IGUALADA, C.F. C 24 CASTELLDEFELS, U.E. D
SANTBOIA, F.C. D 61 Descansa
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 22 Descansa
BARCELONA, F.C. E 84 SANTFELIUENC, F.C. C
Descansa 71 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
ALMEDA, C.D. A 04 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
Descansa 40 ALMEDA, C.D. A
BARCELONA, F.C. E 91 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 53 SANTFELIUENC, F.C. C
SANTBOIA, F.C. D 11 Descansa
IGUALADA, C.F. C 02 Descansa
Descansa 42 CASTELLDEFELS, U.E. D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 43 ESCOLA F. GAVA, C. D
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 70 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
Jornada 17 10-02-2019
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 04 Descansa
ALMEDA, C.D. A 115 BARCELONA, F.C. E
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 14 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SANTFELIUENC, F.C. C 36 SANTBOIA, F.C. D
Descansa 00 IGUALADA, C.F. C
Descansa 36 Descansa
CASTELLDEFELS, U.E. D 04 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
ESCOLA F. GAVA, C. D 08 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
Jornada 18 17-02-2019
BARCELONA, F.C. E 53 Descansa
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 43 ALMEDA, C.D. A
SANTBOIA, F.C. D 52 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
IGUALADA, C.F. C 16 SANTFELIUENC, F.C. C
Descansa 05 Descansa
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 30 Descansa
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 100 CASTELLDEFELS, U.E. D
ESCOLA F. GAVA, C. D 50 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
Jornada 19 24-02-2019
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 111 BARCELONA, F.C. E
Descansa 60 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
ALMEDA, C.D. A 17 SANTBOIA, F.C. D
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 11 IGUALADA, C.F. C
SANTFELIUENC, F.C. C 33 Descansa
Descansa 12 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
Descansa 16 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
CASTELLDEFELS, U.E. D 06 ESCOLA F. GAVA, C. D
Jornada 20 10-03-2019
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 34 BARCELONA, F.C. E
SANTBOIA, F.C. D 35 Descansa
IGUALADA, C.F. C 10 ALMEDA, C.D. A
Descansa 12 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 41 SANTFELIUENC, F.C. C
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 41 Descansa
ESCOLA F. GAVA, C. D 51 Descansa
CASTELLDEFELS, U.E. D 35 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
Jornada 21 17-03-2019
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 12 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
BARCELONA, F.C. E 83 SANTBOIA, F.C. D
Descansa 90 IGUALADA, C.F. C
ALMEDA, C.D. A 36 Descansa
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 26 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
SANTFELIUENC, F.C. C 04 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
Descansa 01 ESCOLA F. GAVA, C. D
Descansa 55 CASTELLDEFELS, U.E. D
Jornada 22 24-03-2019
SANTBOIA, F.C. D 02 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
IGUALADA, C.F. C 29 BARCELONA, F.C. E
Descansa 25 Descansa
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 51 ALMEDA, C.D. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 150 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
ESCOLA F. GAVA, C. D 42 SANTFELIUENC, F.C. C
CASTELLDEFELS, U.E. D 17 Descansa
Descansa 71 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
Jornada 23 31-03-2019
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 22 SANTBOIA, F.C. D
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 31 IGUALADA, C.F. C
BARCELONA, F.C. E 123 Descansa
Descansa 31 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
ALMEDA, C.D. A 28 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 112 ESCOLA F. GAVA, C. D
SANTFELIUENC, F.C. C 41 CASTELLDEFELS, U.E. D
Descansa 20 Descansa
Jornada 24 07-04-2019
IGUALADA, C.F. C 22 SANTBOIA, F.C. D
Descansa 00 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 17 BARCELONA, F.C. E
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 11 Descansa
ESCOLA F. GAVA, C. D 100 ALMEDA, C.D. A
CASTELLDEFELS, U.E. D 24 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Descansa 28 SANTFELIUENC, F.C. C
Descansa 30 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
Jornada 25 14-04-2019
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 23 IGUALADA, C.F. C
SANTBOIA, F.C. D 41 Descansa
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 25 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
BARCELONA, F.C. E 32 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
Descansa 34 ESCOLA F. GAVA, C. D
ALMEDA, C.D. A 46 CASTELLDEFELS, U.E. D
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 15 Descansa
SANTFELIUENC, F.C. C 82 Descansa
Jornada 26 28-04-2019
Descansa 22 IGUALADA, C.F. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 52 SANTBOIA, F.C. D
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 60 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
ESCOLA F. GAVA, C. D 13 BARCELONA, F.C. E
CASTELLDEFELS, U.E. D 06 Descansa
Descansa 73 ALMEDA, C.D. A
Descansa 60 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
SANTFELIUENC, F.C. C 42 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
Jornada 27 05-05-2019
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 20 Descansa
IGUALADA, C.F. C 13 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
SANTBOIA, F.C. D 06 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 23 ESCOLA F. GAVA, C. D
BARCELONA, F.C. E 150 CASTELLDEFELS, U.E. D
Descansa 43 Descansa
ALMEDA, C.D. A 27 Descansa
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 45 SANTFELIUENC, F.C. C
Jornada 28 12-05-2019
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 62 Descansa
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 90 IGUALADA, C.F. C
ESCOLA F. GAVA, C. D 45 SANTBOIA, F.C. D
CASTELLDEFELS, U.E. D 45 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Descansa 15 BARCELONA, F.C. E
Descansa 04 Descansa
SANTFELIUENC, F.C. C 54 ALMEDA, C.D. A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 21 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
Jornada 29 19-05-2019
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H 42 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B
Descansa 13 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
IGUALADA, C.F. C 05 ESCOLA F. GAVA, C. D
SANTBOIA, F.C. D 71 CASTELLDEFELS, U.E. D
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 11 Descansa
BARCELONA, F.C. E 111 Descansa
Descansa 62 SANTFELIUENC, F.C. C
ALMEDA, C.D. A 34 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Jornada 30 26-05-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 70 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA H
ESCOLA F. GAVA, C. D 114 Descansa
CASTELLDEFELS, U.E. D 15 IGUALADA, C.F. C
Descansa 32 SANTBOIA, F.C. D
Descansa 41 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SANTFELIUENC, F.C. C 14 BARCELONA, F.C. E
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 09 Descansa
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. B 22 ALMEDA, C.D. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.