Competició | TEMPORADA 2018-2019

benjami 7 primera divisio | grup 8

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 24 MERCANTIL, C.E B
LES FRANQUESES, C.F. A 44 GRANOLLERS, E.C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 22 MOLLET U.E.,CF. A
SABADELL F.C., C.E. B 03 MANLLEU, A.E.C. A
OAR VIC A 25 PARETS, C.F. B
VILASSAR DALT, C.E. A 101 VALLES, C.AT. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 14 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 02 MOLLETENSE, U.D. A
Jornada 2 07-10-2018
MERCANTIL, C.E B 22 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
GRANOLLERS, E.C. A 53 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
MOLLET U.E.,CF. A 07 LES FRANQUESES, C.F. A
MANLLEU, A.E.C. A 24 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
PARETS, C.F. B 12 SABADELL F.C., C.E. B
VALLES, C.AT. A 04 OAR VIC A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 13 VILASSAR DALT, C.E. A
MOLLETENSE, U.D. A 01 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
Jornada 3 14-10-2018
MERCANTIL, C.E B 23 GRANOLLERS, E.C. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 22 MOLLET U.E.,CF. A
LES FRANQUESES, C.F. A 51 MANLLEU, A.E.C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 11 PARETS, C.F. B
SABADELL F.C., C.E. B 40 VALLES, C.AT. A
OAR VIC A 51 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
VILASSAR DALT, C.E. A 51 MOLLETENSE, U.D. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 12 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
Jornada 4 21-10-2018
GRANOLLERS, E.C. A 14 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
MOLLET U.E.,CF. A 11 MERCANTIL, C.E B
MANLLEU, A.E.C. A 60 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
PARETS, C.F. B 24 LES FRANQUESES, C.F. A
VALLES, C.AT. A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 52 SABADELL F.C., C.E. B
MOLLETENSE, U.D. A 30 OAR VIC A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 14 VILASSAR DALT, C.E. A
Jornada 5 28-10-2018
GRANOLLERS, E.C. A 50 MOLLET U.E.,CF. A
MERCANTIL, C.E B 34 MANLLEU, A.E.C. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 52 PARETS, C.F. B
LES FRANQUESES, C.F. A 80 VALLES, C.AT. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 33 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
SABADELL F.C., C.E. B 14 MOLLETENSE, U.D. A
OAR VIC A 11 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 24 VILASSAR DALT, C.E. A
Jornada 6 04-11-2018
MOLLET U.E.,CF. A 47 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
MANLLEU, A.E.C. A 62 GRANOLLERS, E.C. A
PARETS, C.F. B 21 MERCANTIL, C.E B
VALLES, C.AT. A 16 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 14 LES FRANQUESES, C.F. A
MOLLETENSE, U.D. A 13 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 81 SABADELL F.C., C.E. B
VILASSAR DALT, C.E. A 72 OAR VIC A
Jornada 7 11-11-2018
MOLLET U.E.,CF. A 33 MANLLEU, A.E.C. A
GRANOLLERS, E.C. A 41 PARETS, C.F. B
MERCANTIL, C.E B 62 VALLES, C.AT. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 24 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
LES FRANQUESES, C.F. A 42 MOLLETENSE, U.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 10 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
SABADELL F.C., C.E. B 15 VILASSAR DALT, C.E. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 41 OAR VIC A
Jornada 8 18-11-2018
MANLLEU, A.E.C. A 13 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
PARETS, C.F. B 22 MOLLET U.E.,CF. A
VALLES, C.AT. A 34 GRANOLLERS, E.C. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 11 MERCANTIL, C.E B
MOLLETENSE, U.D. A 41 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 44 LES FRANQUESES, C.F. A
VILASSAR DALT, C.E. A 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
OAR VIC A 51 SABADELL F.C., C.E. B
Jornada 9 25-11-2018
MANLLEU, A.E.C. A 53 PARETS, C.F. B
MOLLET U.E.,CF. A 71 VALLES, C.AT. A
GRANOLLERS, E.C. A 01 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
MERCANTIL, C.E B 23 MOLLETENSE, U.D. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 01 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
LES FRANQUESES, C.F. A 00 VILASSAR DALT, C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 42 OAR VIC A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 10 SABADELL F.C., C.E. B
Jornada 10 02-12-2018
PARETS, C.F. B 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
VALLES, C.AT. A 18 MANLLEU, A.E.C. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 22 MOLLET U.E.,CF. A
MOLLETENSE, U.D. A 20 GRANOLLERS, E.C. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 74 MERCANTIL, C.E B
VILASSAR DALT, C.E. A 80 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
OAR VIC A 35 LES FRANQUESES, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. B 14 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
Jornada 11 16-12-2018
PARETS, C.F. B 70 VALLES, C.AT. A
MANLLEU, A.E.C. A 43 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
MOLLET U.E.,CF. A 11 MOLLETENSE, U.D. A
GRANOLLERS, E.C. A 01 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
MERCANTIL, C.E B 34 VILASSAR DALT, C.E. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 45 OAR VIC A
LES FRANQUESES, C.F. A 51 SABADELL F.C., C.E. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 30 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
Jornada 12 23-12-2018
VALLES, C.AT. A 14 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 22 PARETS, C.F. B
MOLLETENSE, U.D. A 23 MANLLEU, A.E.C. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 23 MOLLET U.E.,CF. A
VILASSAR DALT, C.E. A 80 GRANOLLERS, E.C. A
OAR VIC A 62 MERCANTIL, C.E B
SABADELL F.C., C.E. B 15 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 28 LES FRANQUESES, C.F. A
Jornada 13 13-01-2019
VALLES, C.AT. A 05 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
PARETS, C.F. B 04 MOLLETENSE, U.D. A
MANLLEU, A.E.C. A 43 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
MOLLET U.E.,CF. A 17 VILASSAR DALT, C.E. A
GRANOLLERS, E.C. A 13 OAR VIC A
MERCANTIL, C.E B 90 SABADELL F.C., C.E. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 51 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 14 LES FRANQUESES, C.F. A
Jornada 14 20-01-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 23 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
MOLLETENSE, U.D. A 50 VALLES, C.AT. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 12 PARETS, C.F. B
VILASSAR DALT, C.E. A 02 MANLLEU, A.E.C. A
OAR VIC A 30 MOLLET U.E.,CF. A
SABADELL F.C., C.E. B 23 GRANOLLERS, E.C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 14 MERCANTIL, C.E B
LES FRANQUESES, C.F. A 52 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
Jornada 15 27-01-2019
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 41 MOLLETENSE, U.D. A
VALLES, C.AT. A 05 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
PARETS, C.F. B 06 VILASSAR DALT, C.E. A
MANLLEU, A.E.C. A 53 OAR VIC A
MOLLET U.E.,CF. A 51 SABADELL F.C., C.E. B
GRANOLLERS, E.C. A 71 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
MERCANTIL, C.E B 27 LES FRANQUESES, C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 13 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
MERCANTIL, C.E B 30 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
GRANOLLERS, E.C. A 05 LES FRANQUESES, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. A 41 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
MANLLEU, A.E.C. A 72 SABADELL F.C., C.E. B
PARETS, C.F. B 24 OAR VIC A
VALLES, C.AT. A 012 VILASSAR DALT, C.E. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 32 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
MOLLETENSE, U.D. A 32 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 17 10-02-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 12 MERCANTIL, C.E B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 34 GRANOLLERS, E.C. A
LES FRANQUESES, C.F. A 43 MOLLET U.E.,CF. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 26 MANLLEU, A.E.C. A
SABADELL F.C., C.E. B 12 PARETS, C.F. B
OAR VIC A 140 VALLES, C.AT. A
VILASSAR DALT, C.E. A 102 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 34 MOLLETENSE, U.D. A
Jornada 18 17-02-2019
GRANOLLERS, E.C. A 14 MERCANTIL, C.E B
MOLLET U.E.,CF. A 54 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
MANLLEU, A.E.C. A 26 LES FRANQUESES, C.F. A
PARETS, C.F. B 12 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
VALLES, C.AT. A 34 SABADELL F.C., C.E. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 20 OAR VIC A
MOLLETENSE, U.D. A 12 VILASSAR DALT, C.E. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 04 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 19 24-02-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 22 GRANOLLERS, E.C. A
MERCANTIL, C.E B 22 MOLLET U.E.,CF. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 72 MANLLEU, A.E.C. A
LES FRANQUESES, C.F. A 110 PARETS, C.F. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 62 VALLES, C.AT. A
SABADELL F.C., C.E. B 32 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
OAR VIC A 01 MOLLETENSE, U.D. A
VILASSAR DALT, C.E. A 42 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
Jornada 20 10-03-2019
MOLLET U.E.,CF. A 72 GRANOLLERS, E.C. A
MANLLEU, A.E.C. A 43 MERCANTIL, C.E B
PARETS, C.F. B 32 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
VALLES, C.AT. A 16 LES FRANQUESES, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 13 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
MOLLETENSE, U.D. A 60 SABADELL F.C., C.E. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 26 OAR VIC A
VILASSAR DALT, C.E. A 20 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 21 17-03-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 42 MOLLET U.E.,CF. A
GRANOLLERS, E.C. A 22 MANLLEU, A.E.C. A
MERCANTIL, C.E B 72 PARETS, C.F. B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 81 VALLES, C.AT. A
LES FRANQUESES, C.F. A 51 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 22 MOLLETENSE, U.D. A
SABADELL F.C., C.E. B 14 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
OAR VIC A 16 VILASSAR DALT, C.E. A
Jornada 22 24-03-2019
MANLLEU, A.E.C. A 40 MOLLET U.E.,CF. A
PARETS, C.F. B 35 GRANOLLERS, E.C. A
VALLES, C.AT. A 07 MERCANTIL, C.E B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 21 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
MOLLETENSE, U.D. A 13 LES FRANQUESES, C.F. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
VILASSAR DALT, C.E. A 50 SABADELL F.C., C.E. B
OAR VIC A 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 23 31-03-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 30 MANLLEU, A.E.C. A
MOLLET U.E.,CF. A 16 PARETS, C.F. B
GRANOLLERS, E.C. A 43 VALLES, C.AT. A
MERCANTIL, C.E B 41 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 43 MOLLETENSE, U.D. A
LES FRANQUESES, C.F. A 72 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 06 VILASSAR DALT, C.E. A
SABADELL F.C., C.E. B 11 OAR VIC A
Jornada 24 07-04-2019
PARETS, C.F. B 33 MANLLEU, A.E.C. A
VALLES, C.AT. A 29 MOLLET U.E.,CF. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 44 GRANOLLERS, E.C. A
MOLLETENSE, U.D. A 20 MERCANTIL, C.E B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 54 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
VILASSAR DALT, C.E. A 42 LES FRANQUESES, C.F. A
OAR VIC A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
SABADELL F.C., C.E. B 06 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 25 14-04-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 90 PARETS, C.F. B
MANLLEU, A.E.C. A 41 VALLES, C.AT. A
MOLLET U.E.,CF. A 31 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
GRANOLLERS, E.C. A 21 MOLLETENSE, U.D. A
MERCANTIL, C.E B 31 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 16 VILASSAR DALT, C.E. A
LES FRANQUESES, C.F. A 51 OAR VIC A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 33 SABADELL F.C., C.E. B
Jornada 26 28-04-2019
VALLES, C.AT. A 12 PARETS, C.F. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 44 MANLLEU, A.E.C. A
MOLLETENSE, U.D. A 01 MOLLET U.E.,CF. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 24 GRANOLLERS, E.C. A
VILASSAR DALT, C.E. A 63 MERCANTIL, C.E B
OAR VIC A 63 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
SABADELL F.C., C.E. B 11 LES FRANQUESES, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 22 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 27 05-05-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 61 VALLES, C.AT. A
PARETS, C.F. B 32 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
MANLLEU, A.E.C. A 23 MOLLETENSE, U.D. A
MOLLET U.E.,CF. A 31 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
GRANOLLERS, E.C. A 09 VILASSAR DALT, C.E. A
MERCANTIL, C.E B 26 OAR VIC A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 27 SABADELL F.C., C.E. B
LES FRANQUESES, C.F. A 81 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
Jornada 28 12-05-2019
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 72 VALLES, C.AT. A
MOLLETENSE, U.D. A 31 PARETS, C.F. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 25 MANLLEU, A.E.C. A
VILASSAR DALT, C.E. A 30 MOLLET U.E.,CF. A
OAR VIC A 12 GRANOLLERS, E.C. A
SABADELL F.C., C.E. B 24 MERCANTIL, C.E B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 51 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
LES FRANQUESES, C.F. A 71 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 29 19-05-2019
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 36 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
VALLES, C.AT. A 18 MOLLETENSE, U.D. A
PARETS, C.F. B 16 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
MANLLEU, A.E.C. A 04 VILASSAR DALT, C.E. A
MOLLET U.E.,CF. A 04 OAR VIC A
GRANOLLERS, E.C. A 25 SABADELL F.C., C.E. B
MERCANTIL, C.E B 31 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 47 LES FRANQUESES, C.F. A
Jornada 30 26-05-2019
MOLLETENSE, U.D. A 63 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 63 VALLES, C.AT. A
VILASSAR DALT, C.E. A 90 PARETS, C.F. B
OAR VIC A 43 MANLLEU, A.E.C. A
SABADELL F.C., C.E. B 14 MOLLET U.E.,CF. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 38 GRANOLLERS, E.C. A
LES FRANQUESES, C.F. A 00 MERCANTIL, C.E B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 51 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.