Competició | TEMPORADA 2018-2019

benjami 7 primera divisio | grup 3

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
DAMM, C.F. B 72 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
MERCANTIL, C.E D 53 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 111 ESPANYOL, R.C.D. B
LLOREDA, C.F. A 22 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 16 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
FUNDACIO P.E. EUROPA B 63 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
MARTINENC, F.C. A 33 HORTA, U.AT. A
SANT GABRIEL, C.D. B 43 SANT ANDREU, U.E B
Jornada 2 07-10-2018
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 63 SANT GABRIEL, C.D. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 43 DAMM, C.F. B
ESPANYOL, R.C.D. B 50 MERCANTIL, C.E D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 32 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 60 LLOREDA, C.F. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 54 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
HORTA, U.AT. A 21 FUNDACIO P.E. EUROPA B
SANT ANDREU, U.E B 30 MARTINENC, F.C. A
Jornada 3 14-10-2018
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 33 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
DAMM, C.F. B 12 ESPANYOL, R.C.D. B
MERCANTIL, C.E D 53 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 012 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
LLOREDA, C.F. A 04 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 63 HORTA, U.AT. A
FUNDACIO P.E. EUROPA B 62 SANT ANDREU, U.E B
SANT GABRIEL, C.D. B 32 MARTINENC, F.C. A
Jornada 4 21-10-2018
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 55 SANT GABRIEL, C.D. B
ESPANYOL, R.C.D. B 30 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 03 DAMM, C.F. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 71 MERCANTIL, C.E D
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 62 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
HORTA, U.AT. A 10 LLOREDA, C.F. A
SANT ANDREU, U.E B 23 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
MARTINENC, F.C. A 13 FUNDACIO P.E. EUROPA B
Jornada 5 28-10-2018
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 02 ESPANYOL, R.C.D. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 61 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
DAMM, C.F. B 15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
MERCANTIL, C.E D 12 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 26 HORTA, U.AT. A
LLOREDA, C.F. A 02 SANT ANDREU, U.E B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 40 MARTINENC, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. B 23 FUNDACIO P.E. EUROPA B
Jornada 6 04-11-2018
ESPANYOL, R.C.D. B 51 SANT GABRIEL, C.D. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 22 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 60 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 30 DAMM, C.F. B
HORTA, U.AT. A 04 MERCANTIL, C.E D
SANT ANDREU, U.E B 41 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
MARTINENC, F.C. A 22 LLOREDA, C.F. A
FUNDACIO P.E. EUROPA B 61 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
Jornada 7 11-11-2018
ESPANYOL, R.C.D. B 100 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 314 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 24 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
DAMM, C.F. B 42 HORTA, U.AT. A
MERCANTIL, C.E D 62 SANT ANDREU, U.E B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 12 MARTINENC, F.C. A
LLOREDA, C.F. A 03 FUNDACIO P.E. EUROPA B
SANT GABRIEL, C.D. B 72 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
Jornada 8 18-11-2018
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 13 SANT GABRIEL, C.D. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 21 ESPANYOL, R.C.D. B
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 70 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
HORTA, U.AT. A 31 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
SANT ANDREU, U.E B 15 DAMM, C.F. B
MARTINENC, F.C. A 11 MERCANTIL, C.E D
FUNDACIO P.E. EUROPA B 61 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 32 LLOREDA, C.F. A
Jornada 9 25-11-2018
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 06 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
ESPANYOL, R.C.D. B 13 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 10 HORTA, U.AT. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 51 SANT ANDREU, U.E B
DAMM, C.F. B 22 MARTINENC, F.C. A
MERCANTIL, C.E D 11 FUNDACIO P.E. EUROPA B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 13 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
SANT GABRIEL, C.D. B 40 LLOREDA, C.F. A
Jornada 10 02-12-2018
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 61 SANT GABRIEL, C.D. B
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 60 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
HORTA, U.AT. A 010 ESPANYOL, R.C.D. B
SANT ANDREU, U.E B 44 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
MARTINENC, F.C. A 73 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
FUNDACIO P.E. EUROPA B 31 DAMM, C.F. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 15 MERCANTIL, C.E D
LLOREDA, C.F. A 20 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 11 16-12-2018
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 22 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 01 HORTA, U.AT. A
ESPANYOL, R.C.D. B 131 SANT ANDREU, U.E B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 23 MARTINENC, F.C. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 22 FUNDACIO P.E. EUROPA B
DAMM, C.F. B 62 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
MERCANTIL, C.E D 52 LLOREDA, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. B 91 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 12 23-12-2018
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 11 SANT GABRIEL, C.D. B
HORTA, U.AT. A 46 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
SANT ANDREU, U.E B 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
MARTINENC, F.C. A 17 ESPANYOL, R.C.D. B
FUNDACIO P.E. EUROPA B 31 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 21 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
LLOREDA, C.F. A 11 DAMM, C.F. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 04 MERCANTIL, C.E D
Jornada 13 13-01-2019
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 30 HORTA, U.AT. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 21 SANT ANDREU, U.E B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 20 MARTINENC, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. B 30 FUNDACIO P.E. EUROPA B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 33 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 61 LLOREDA, C.F. A
DAMM, C.F. B 80 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
SANT GABRIEL, C.D. B 05 MERCANTIL, C.E D
Jornada 14 20-01-2019
SANT GABRIEL, C.D. B 42 HORTA, U.AT. A
SANT ANDREU, U.E B 24 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
MARTINENC, F.C. A 03 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
FUNDACIO P.E. EUROPA B 61 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 22 ESPANYOL, R.C.D. B
LLOREDA, C.F. A 13 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 15 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
MERCANTIL, C.E D 22 DAMM, C.F. B
Jornada 15 27-01-2019
HORTA, U.AT. A 02 SANT ANDREU, U.E B
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 31 MARTINENC, F.C. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 41 FUNDACIO P.E. EUROPA B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 35 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
ESPANYOL, R.C.D. B 140 LLOREDA, C.F. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 34 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 13 MERCANTIL, C.E D
DAMM, C.F. B 44 SANT GABRIEL, C.D. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 14 DAMM, C.F. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 24 MERCANTIL, C.E D
ESPANYOL, R.C.D. B 170 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 01 LLOREDA, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 51 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 21 FUNDACIO P.E. EUROPA B
HORTA, U.AT. A 30 MARTINENC, F.C. A
SANT ANDREU, U.E B 27 SANT GABRIEL, C.D. B
Jornada 17 10-02-2019
SANT GABRIEL, C.D. B 53 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
DAMM, C.F. B 42 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
MERCANTIL, C.E D 41 ESPANYOL, R.C.D. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
LLOREDA, C.F. A 16 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 23 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
FUNDACIO P.E. EUROPA B 50 HORTA, U.AT. A
MARTINENC, F.C. A 34 SANT ANDREU, U.E B
Jornada 18 17-02-2019
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 02 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
ESPANYOL, R.C.D. B 11 DAMM, C.F. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 05 MERCANTIL, C.E D
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 91 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 70 LLOREDA, C.F. A
HORTA, U.AT. A 27 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
SANT ANDREU, U.E B 22 FUNDACIO P.E. EUROPA B
MARTINENC, F.C. A 26 SANT GABRIEL, C.D. B
Jornada 19 24-02-2019
SANT GABRIEL, C.D. B 40 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 23 ESPANYOL, R.C.D. B
DAMM, C.F. B 41 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
MERCANTIL, C.E D 21 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 15 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
LLOREDA, C.F. A 17 HORTA, U.AT. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 21 SANT ANDREU, U.E B
FUNDACIO P.E. EUROPA B 32 MARTINENC, F.C. A
Jornada 20 10-03-2019
ESPANYOL, R.C.D. B 102 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 43 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 32 DAMM, C.F. B
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 23 MERCANTIL, C.E D
HORTA, U.AT. A 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
SANT ANDREU, U.E B 81 LLOREDA, C.F. A
MARTINENC, F.C. A 46 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
FUNDACIO P.E. EUROPA B 23 SANT GABRIEL, C.D. B
Jornada 21 17-03-2019
SANT GABRIEL, C.D. B 12 ESPANYOL, R.C.D. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 35 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
DAMM, C.F. B 02 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
MERCANTIL, C.E D 51 HORTA, U.AT. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 21 SANT ANDREU, U.E B
LLOREDA, C.F. A 02 MARTINENC, F.C. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 25 FUNDACIO P.E. EUROPA B
Jornada 22 24-03-2019
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 18 ESPANYOL, R.C.D. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 50 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 30 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
HORTA, U.AT. A 14 DAMM, C.F. B
SANT ANDREU, U.E B 33 MERCANTIL, C.E D
MARTINENC, F.C. A 32 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
FUNDACIO P.E. EUROPA B 80 LLOREDA, C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 32 SANT GABRIEL, C.D. B
Jornada 23 31-03-2019
SANT GABRIEL, C.D. B 40 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
ESPANYOL, R.C.D. B 54 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 26 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 33 HORTA, U.AT. A
DAMM, C.F. B 44 SANT ANDREU, U.E B
MERCANTIL, C.E D 30 MARTINENC, F.C. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 22 FUNDACIO P.E. EUROPA B
LLOREDA, C.F. A 23 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
Jornada 24 07-04-2019
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 80 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 14 ESPANYOL, R.C.D. B
HORTA, U.AT. A 62 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
SANT ANDREU, U.E B 13 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
MARTINENC, F.C. A 26 DAMM, C.F. B
FUNDACIO P.E. EUROPA B 22 MERCANTIL, C.E D
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 43 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
LLOREDA, C.F. A 29 SANT GABRIEL, C.D. B
Jornada 25 14-04-2019
SANT GABRIEL, C.D. B 27 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 08 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
ESPANYOL, R.C.D. B 63 HORTA, U.AT. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 21 SANT ANDREU, U.E B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 72 MARTINENC, F.C. A
DAMM, C.F. B 22 FUNDACIO P.E. EUROPA B
MERCANTIL, C.E D 22 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 33 LLOREDA, C.F. A
Jornada 26 28-04-2019
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 12 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
HORTA, U.AT. A 31 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
SANT ANDREU, U.E B 36 ESPANYOL, R.C.D. B
MARTINENC, F.C. A 03 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
FUNDACIO P.E. EUROPA B 43 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 22 DAMM, C.F. B
LLOREDA, C.F. A 013 MERCANTIL, C.E D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 34 SANT GABRIEL, C.D. B
Jornada 27 05-05-2019
SANT GABRIEL, C.D. B 13 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 80 HORTA, U.AT. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 21 SANT ANDREU, U.E B
ESPANYOL, R.C.D. B 50 MARTINENC, F.C. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 33 FUNDACIO P.E. EUROPA B
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 31 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
DAMM, C.F. B 51 LLOREDA, C.F. A
MERCANTIL, C.E D 41 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 28 12-05-2019
HORTA, U.AT. A 02 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
SANT ANDREU, U.E B 110 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
MARTINENC, F.C. A 10 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
FUNDACIO P.E. EUROPA B 02 ESPANYOL, R.C.D. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 91 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
LLOREDA, C.F. A 05 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 23 DAMM, C.F. B
MERCANTIL, C.E D 33 SANT GABRIEL, C.D. B
Jornada 29 19-05-2019
HORTA, U.AT. A 25 SANT GABRIEL, C.D. B
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 71 SANT ANDREU, U.E B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A 50 MARTINENC, F.C. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 15 FUNDACIO P.E. EUROPA B
ESPANYOL, R.C.D. B 51 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 42 LLOREDA, C.F. A
FUNDACIO P. CE. JUPITER A 45 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
DAMM, C.F. B 12 MERCANTIL, C.E D
Jornada 30 26-05-2019
SANT ANDREU, U.E B 40 HORTA, U.AT. A
MARTINENC, F.C. A 00 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
FUNDACIO P.E. EUROPA B 21 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA B 52 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
LLOREDA, C.F. A 014 ESPANYOL, R.C.D. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 74 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
MERCANTIL, C.E D 11 FUNDACIO P. CE. JUPITER A
SANT GABRIEL, C.D. B 06 DAMM, C.F. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.