Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi tercera divisio | grup 52

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
Descansa 61 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU H
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 83 MAURINA EGARA, C.F. B
SABADELLENCA, UE. A 63 SABADELL F.C., C.E. G
Descansa 72 Descansa
Descansa 117 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA D
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL B 111 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 010 NATACIO TERRASSA, C E
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H 23 Descansa
Jornada 2 14-10-2018
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU H 16 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H
MAURINA EGARA, C.F. B 119 Descansa
SABADELL F.C., C.E. G 201 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
Descansa 114 SABADELLENCA, UE. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA D 57 Descansa
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D 113 Descansa
NATACIO TERRASSA, C E 141 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL B
Descansa 34 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
Jornada 3 21-10-2018
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU H 83 MAURINA EGARA, C.F. B
Descansa 27 SABADELL F.C., C.E. G
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 414 Descansa
SABADELLENCA, UE. A 52 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA D
Descansa 65 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D
Descansa 014 NATACIO TERRASSA, C E
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL B 25 Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H 27 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
Jornada 4 28-10-2018
MAURINA EGARA, C.F. B 55 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H
SABADELL F.C., C.E. G 103 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU H
Descansa 08 Descansa
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA D 111 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D 113 SABADELLENCA, UE. A
NATACIO TERRASSA, C E 22 Descansa
Descansa 131 Descansa
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 122 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL B
Jornada 5 04-11-2018
MAURINA EGARA, C.F. B 021 SABADELL F.C., C.E. G
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU H 43 Descansa
Descansa 52 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA D
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 211 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D
SABADELLENCA, UE. A 62 NATACIO TERRASSA, C E
Descansa 80 Descansa
Descansa 22 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H 103 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL B
Jornada 6 11-11-2018
SABADELL F.C., C.E. G 100 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H
Descansa 142 MAURINA EGARA, C.F. B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA D 71 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU H
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D 33 Descansa
NATACIO TERRASSA, C E 120 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
Descansa 09 SABADELLENCA, UE. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 13 Descansa
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL B 84 Descansa
Jornada 7 18-11-2018
SABADELL F.C., C.E. G 90 Descansa
MAURINA EGARA, C.F. B 19 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU H 47 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D
Descansa 27 NATACIO TERRASSA, C E
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 23 Descansa
SABADELLENCA, UE. A 121 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
Descansa 90 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H 42 Descansa
Jornada 8 25-11-2018
Descansa 42 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA D 35 SABADELL F.C., C.E. G
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D 185 MAURINA EGARA, C.F. B
NATACIO TERRASSA, C E 62 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU H
Descansa 14 Descansa
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 40 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL B 019 SABADELLENCA, UE. A
Descansa 19 Descansa
Jornada 9 02-12-2018
Descansa 35 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA D
SABADELL F.C., C.E. G 71 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D
MAURINA EGARA, C.F. B 120 NATACIO TERRASSA, C E
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU H 70 Descansa
Descansa 43 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 44 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL B
SABADELLENCA, UE. A 190 Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H 04 Descansa
Jornada 10 16-12-2018
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA D 62 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D 87 Descansa
NATACIO TERRASSA, C E 43 SABADELL F.C., C.E. G
Descansa 70 MAURINA EGARA, C.F. B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 92 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU H
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL B 18 Descansa
Descansa 42 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
Descansa 25 SABADELLENCA, UE. A
Jornada 11 23-12-2018
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA D 55 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D
Descansa 19 NATACIO TERRASSA, C E
SABADELL F.C., C.E. G 142 Descansa
MAURINA EGARA, C.F. B 28 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU H 44 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL B
Descansa 90 Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 011 Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H 013 SABADELLENCA, UE. A
Jornada 12 13-01-2019
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D 44 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H
NATACIO TERRASSA, C E 31 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA D
Descansa 65 Descansa
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 48 SABADELL F.C., C.E. G
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL B 96 MAURINA EGARA, C.F. B
Descansa 44 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU H
Descansa 84 Descansa
SABADELLENCA, UE. A 201 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
Jornada 13 20-01-2019
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D 35 NATACIO TERRASSA, C E
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA D 110 Descansa
Descansa 33 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
SABADELL F.C., C.E. G 131 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL B
MAURINA EGARA, C.F. B 56 Descansa
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU H 014 Descansa
Descansa 011 SABADELLENCA, UE. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H 42 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
Jornada 14 27-01-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H 09 NATACIO TERRASSA, C E
Descansa 27 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 08 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA D
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL B 25 Descansa
Descansa 217 SABADELL F.C., C.E. G
Descansa 160 MAURINA EGARA, C.F. B
SABADELLENCA, UE. A 90 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU H
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 45 Descansa
Jornada 15 03-02-2019
NATACIO TERRASSA, C E 140 Descansa
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D 72 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA D 31 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL B
Descansa 82 Descansa
SABADELL F.C., C.E. G 28 Descansa
MAURINA EGARA, C.F. B 019 SABADELLENCA, UE. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU H 64 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
Descansa 63 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU H 311 Descansa
MAURINA EGARA, C.F. B 33 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
SABADELL F.C., C.E. G 47 SABADELLENCA, UE. A
Descansa 37 Descansa
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA D 73 Descansa
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D 91 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL B
NATACIO TERRASSA, C E 101 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
Descansa 23 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H
Jornada 17 17-02-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H 73 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU H
Descansa 130 MAURINA EGARA, C.F. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 217 SABADELL F.C., C.E. G
SABADELLENCA, UE. A 92 Descansa
Descansa 50 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA D
Descansa 19 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL B 112 NATACIO TERRASSA, C E
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 24 Descansa
Jornada 18 24-02-2019
MAURINA EGARA, C.F. B 212 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU H
SABADELL F.C., C.E. G 85 Descansa
Descansa 91 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA D 15 SABADELLENCA, UE. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D 56 Descansa
NATACIO TERRASSA, C E 121 Descansa
Descansa 20 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 22 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H
Jornada 19 10-03-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H 23 MAURINA EGARA, C.F. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU H 112 SABADELL F.C., C.E. G
Descansa 54 Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 311 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA D
SABADELLENCA, UE. A 72 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D
Descansa 54 NATACIO TERRASSA, C E
Descansa 63 Descansa
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL B 38 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
Jornada 20 17-03-2019
SABADELL F.C., C.E. G 281 MAURINA EGARA, C.F. B
Descansa 62 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU H
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA D 71 Descansa
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D 101 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
NATACIO TERRASSA, C E 37 SABADELLENCA, UE. A
Descansa 39 Descansa
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 62 Descansa
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL B 33 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H
Jornada 21 24-03-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H 08 SABADELL F.C., C.E. G
MAURINA EGARA, C.F. B 011 Descansa
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU H 07 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA D
Descansa 29 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 310 NATACIO TERRASSA, C E
SABADELLENCA, UE. A 90 Descansa
Descansa 61 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
Descansa 32 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL B
Jornada 22 31-03-2019
Descansa 58 SABADELL F.C., C.E. G
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA D 191 MAURINA EGARA, C.F. B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D 111 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU H
NATACIO TERRASSA, C E 73 Descansa
Descansa 42 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 115 SABADELLENCA, UE. A
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL B 014 Descansa
Descansa 35 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H
Jornada 23 07-04-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H 26 Descansa
SABADELL F.C., C.E. G 52 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA D
MAURINA EGARA, C.F. B 115 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU H 16 NATACIO TERRASSA, C E
Descansa 70 Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 25 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
SABADELLENCA, UE. A 270 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL B
Descansa 150 Descansa
Jornada 24 14-04-2019
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA D 67 Descansa
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D 59 SABADELL F.C., C.E. G
NATACIO TERRASSA, C E 150 MAURINA EGARA, C.F. B
Descansa 41 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU H
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 52 Descansa
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL B 38 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
Descansa 113 SABADELLENCA, UE. A
Descansa 101 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H
Jornada 25 28-04-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H 24 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA D
Descansa 26 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D
SABADELL F.C., C.E. G 63 NATACIO TERRASSA, C E
MAURINA EGARA, C.F. B 25 Descansa
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU H 56 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
Descansa 122 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL B
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 56 Descansa
SABADELLENCA, UE. A 54 Descansa
Jornada 26 05-05-2019
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D 52 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA D
NATACIO TERRASSA, C E 142 Descansa
Descansa 29 SABADELL F.C., C.E. G
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 93 MAURINA EGARA, C.F. B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL B 21 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU H
Descansa 17 Descansa
Descansa 131 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
SABADELLENCA, UE. A 121 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H
Jornada 27 12-05-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H 45 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA D 23 NATACIO TERRASSA, C E
Descansa 83 Descansa
SABADELL F.C., C.E. G 154 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
MAURINA EGARA, C.F. B 24 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU H 22 Descansa
Descansa 43 Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 018 SABADELLENCA, UE. A
Jornada 28 19-05-2019
NATACIO TERRASSA, C E 91 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D
Descansa 13 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA D
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 36 Descansa
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL B 220 SABADELL F.C., C.E. G
Descansa 21 MAURINA EGARA, C.F. B
Descansa 220 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU H
SABADELLENCA, UE. A 152 Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 65 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H
Jornada 29 26-05-2019
NATACIO TERRASSA, C E 72 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D 103 Descansa
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA D 152 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C
Descansa 113 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL B
SABADELL F.C., C.E. G 160 Descansa
MAURINA EGARA, C.F. B 112 Descansa
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU H 019 SABADELLENCA, UE. A
Descansa 152 CERDANYOLA VALLES, F.C. F
Jornada 30 02-06-2019
Descansa 34 NATACIO TERRASSA, C E
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. C 011 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT D
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL B 025 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA D
Descansa 06 Descansa
Descansa 51 SABADELL F.C., C.E. G
SABADELLENCA, UE. A 270 MAURINA EGARA, C.F. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. F 57 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU H
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA H 30 Descansa
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.