Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi tercera divisio | grup 10

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 140 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
CATALÒNIA, U.B. D 55 LLOREDA, C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE C 02 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
TECNOFÚTBOL C.F C 101 Descansa
Descansa 23 SISTRELLS C.F. D
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 100 Descansa
Descansa 61 LA FLORIDA C.F. A
APA POBLE SEC, CE. D 18 SINGUERLIN, C.F. A
Jornada 2 14-10-2018
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D 76 APA POBLE SEC, CE. D
LLOREDA, C.F. A 14 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H 33 CATALÒNIA, U.B. D
Descansa 29 Pª BARC. BARCINO, CE C
SISTRELLS C.F. D 22 TECNOFÚTBOL C.F C
Descansa 111 Descansa
LA FLORIDA C.F. A 09 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
SINGUERLIN, C.F. A 74 Descansa
Jornada 3 21-10-2018
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D 15 LLOREDA, C.F. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 82 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
CATALÒNIA, U.B. D 91 Descansa
Pª BARC. BARCINO, CE C 46 SISTRELLS C.F. D
TECNOFÚTBOL C.F C 132 Descansa
Descansa 82 LA FLORIDA C.F. A
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 34 SINGUERLIN, C.F. A
APA POBLE SEC, CE. D 65 Descansa
Jornada 4 28-10-2018
LLOREDA, C.F. A 143 APA POBLE SEC, CE. D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H 23 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
Descansa 119 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
SISTRELLS C.F. D 31 CATALÒNIA, U.B. D
Descansa 16 Pª BARC. BARCINO, CE C
LA FLORIDA C.F. A 12 TECNOFÚTBOL C.F C
SINGUERLIN, C.F. A 43 Descansa
Descansa 011 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
Jornada 5 04-11-2018
LLOREDA, C.F. A 90 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D 70 Descansa
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 80 SISTRELLS C.F. D
CATALÒNIA, U.B. D 133 Descansa
Pª BARC. BARCINO, CE C 54 LA FLORIDA C.F. A
TECNOFÚTBOL C.F C 25 SINGUERLIN, C.F. A
Descansa 63 Descansa
APA POBLE SEC, CE. D 112 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
Jornada 6 11-11-2018
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H 52 APA POBLE SEC, CE. D
Descansa 018 LLOREDA, C.F. A
SISTRELLS C.F. D 32 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
Descansa 114 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
LA FLORIDA C.F. A 15 CATALÒNIA, U.B. D
SINGUERLIN, C.F. A 121 Pª BARC. BARCINO, CE C
Descansa 76 TECNOFÚTBOL C.F C
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 42 Descansa
Jornada 7 18-11-2018
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H 91 Descansa
LLOREDA, C.F. A 144 SISTRELLS C.F. D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D 32 Descansa
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 130 LA FLORIDA C.F. A
CATALÒNIA, U.B. D 15 SINGUERLIN, C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE C 22 Descansa
TECNOFÚTBOL C.F C 14 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
APA POBLE SEC, CE. D 35 Descansa
Jornada 8 25-11-2018
Descansa 53 APA POBLE SEC, CE. D
SISTRELLS C.F. D 83 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
Descansa 114 LLOREDA, C.F. A
LA FLORIDA C.F. A 43 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
SINGUERLIN, C.F. A 24 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
Descansa 57 CATALÒNIA, U.B. D
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 100 Pª BARC. BARCINO, CE C
Descansa 61 TECNOFÚTBOL C.F C
Jornada 9 02-12-2018
Descansa 214 SISTRELLS C.F. D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H 103 Descansa
LLOREDA, C.F. A 91 LA FLORIDA C.F. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D 01 SINGUERLIN, C.F. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 133 Descansa
CATALÒNIA, U.B. D 13 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
Pª BARC. BARCINO, CE C 47 Descansa
APA POBLE SEC, CE. D 210 TECNOFÚTBOL C.F C
Jornada 10 16-12-2018
SISTRELLS C.F. D 23 APA POBLE SEC, CE. D
Descansa 81 Descansa
LA FLORIDA C.F. A 27 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
SINGUERLIN, C.F. A 14 LLOREDA, C.F. A
Descansa 61 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 23 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
Descansa 74 CATALÒNIA, U.B. D
TECNOFÚTBOL C.F C 121 Pª BARC. BARCINO, CE C
Jornada 11 23-12-2018
SISTRELLS C.F. D 61 Descansa
Descansa 39 LA FLORIDA C.F. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H 23 SINGUERLIN, C.F. A
LLOREDA, C.F. A 211 Descansa
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D 05 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 42 Descansa
CATALÒNIA, U.B. D 55 TECNOFÚTBOL C.F C
APA POBLE SEC, CE. D 35 Pª BARC. BARCINO, CE C
Jornada 12 13-01-2019
Descansa 55 APA POBLE SEC, CE. D
LA FLORIDA C.F. A 13 SISTRELLS C.F. D
SINGUERLIN, C.F. A 170 Descansa
Descansa 46 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 35 LLOREDA, C.F. A
Descansa 63 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
TECNOFÚTBOL C.F C 44 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
Pª BARC. BARCINO, CE C 03 CATALÒNIA, U.B. D
Jornada 13 20-01-2019
Descansa 310 LA FLORIDA C.F. A
SISTRELLS C.F. D 04 SINGUERLIN, C.F. A
Descansa 215 Descansa
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H 07 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
LLOREDA, C.F. A 60 Descansa
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D 65 TECNOFÚTBOL C.F C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 192 Pª BARC. BARCINO, CE C
APA POBLE SEC, CE. D 35 CATALÒNIA, U.B. D
Jornada 14 27-01-2019
APA POBLE SEC, CE. D 22 LA FLORIDA C.F. A
SINGUERLIN, C.F. A 110 Descansa
Descansa 35 SISTRELLS C.F. D
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 111 Descansa
Descansa 30 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
TECNOFÚTBOL C.F C 012 LLOREDA, C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE C 22 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
CATALÒNIA, U.B. D 08 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
Jornada 15 03-02-2019
LA FLORIDA C.F. A 26 SINGUERLIN, C.F. A
Descansa 36 Descansa
SISTRELLS C.F. D 15 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
Descansa 615 Descansa
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H 22 TECNOFÚTBOL C.F C
LLOREDA, C.F. A 120 Pª BARC. BARCINO, CE C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D 34 CATALÒNIA, U.B. D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 150 APA POBLE SEC, CE. D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D 310 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
LLOREDA, C.F. A 130 CATALÒNIA, U.B. D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H 62 Pª BARC. BARCINO, CE C
Descansa 213 TECNOFÚTBOL C.F C
SISTRELLS C.F. D 34 Descansa
Descansa 08 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
LA FLORIDA C.F. A 54 Descansa
SINGUERLIN, C.F. A 91 APA POBLE SEC, CE. D
Jornada 17 17-02-2019
APA POBLE SEC, CE. D 44 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 53 LLOREDA, C.F. A
CATALÒNIA, U.B. D 45 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
Pª BARC. BARCINO, CE C 110 Descansa
TECNOFÚTBOL C.F C 43 SISTRELLS C.F. D
Descansa 42 Descansa
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 32 LA FLORIDA C.F. A
Descansa 012 SINGUERLIN, C.F. A
Jornada 18 24-02-2019
LLOREDA, C.F. A 72 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H 26 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
Descansa 213 CATALÒNIA, U.B. D
SISTRELLS C.F. D 55 Pª BARC. BARCINO, CE C
Descansa 44 TECNOFÚTBOL C.F C
LA FLORIDA C.F. A 04 Descansa
SINGUERLIN, C.F. A 124 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
Descansa 64 APA POBLE SEC, CE. D
Jornada 19 10-03-2019
APA POBLE SEC, CE. D 313 LLOREDA, C.F. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D 24 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 151 Descansa
CATALÒNIA, U.B. D 40 SISTRELLS C.F. D
Pª BARC. BARCINO, CE C 43 Descansa
TECNOFÚTBOL C.F C 46 LA FLORIDA C.F. A
Descansa 25 SINGUERLIN, C.F. A
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 100 Descansa
Jornada 20 17-03-2019
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H 05 LLOREDA, C.F. A
Descansa 39 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
SISTRELLS C.F. D 24 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
Descansa 24 CATALÒNIA, U.B. D
LA FLORIDA C.F. A 52 Pª BARC. BARCINO, CE C
SINGUERLIN, C.F. A 63 TECNOFÚTBOL C.F C
Descansa 28 Descansa
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 100 APA POBLE SEC, CE. D
Jornada 21 24-03-2019
APA POBLE SEC, CE. D 412 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
LLOREDA, C.F. A 180 Descansa
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D 13 SISTRELLS C.F. D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 110 Descansa
CATALÒNIA, U.B. D 43 LA FLORIDA C.F. A
Pª BARC. BARCINO, CE C 16 SINGUERLIN, C.F. A
TECNOFÚTBOL C.F C 63 Descansa
Descansa 21 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
Jornada 22 31-03-2019
Descansa 211 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
SISTRELLS C.F. D 27 LLOREDA, C.F. A
Descansa 34 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
LA FLORIDA C.F. A 211 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
SINGUERLIN, C.F. A 12 CATALÒNIA, U.B. D
Descansa 73 Pª BARC. BARCINO, CE C
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 32 TECNOFÚTBOL C.F C
Descansa 60 APA POBLE SEC, CE. D
Jornada 23 07-04-2019
APA POBLE SEC, CE. D 84 Descansa
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H 04 SISTRELLS C.F. D
LLOREDA, C.F. A 161 Descansa
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D 45 LA FLORIDA C.F. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 11 SINGUERLIN, C.F. A
CATALÒNIA, U.B. D 52 Descansa
Pª BARC. BARCINO, CE C 25 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
TECNOFÚTBOL C.F C 05 Descansa
Jornada 24 14-04-2019
SISTRELLS C.F. D 150 Descansa
Descansa 22 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
LA FLORIDA C.F. A 16 LLOREDA, C.F. A
SINGUERLIN, C.F. A 71 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
Descansa 17 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 63 CATALÒNIA, U.B. D
Descansa 42 Pª BARC. BARCINO, CE C
TECNOFÚTBOL C.F C 82 APA POBLE SEC, CE. D
Jornada 25 28-04-2019
APA POBLE SEC, CE. D 28 SISTRELLS C.F. D
Descansa 57 Descansa
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H 43 LA FLORIDA C.F. A
LLOREDA, C.F. A 23 SINGUERLIN, C.F. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D 42 Descansa
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 51 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
CATALÒNIA, U.B. D 02 Descansa
Pª BARC. BARCINO, CE C 58 TECNOFÚTBOL C.F C
Jornada 26 05-05-2019
Descansa 68 SISTRELLS C.F. D
LA FLORIDA C.F. A 113 Descansa
SINGUERLIN, C.F. A 43 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
Descansa 36 LLOREDA, C.F. A
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 32 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
Descansa 23 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
TECNOFÚTBOL C.F C 53 CATALÒNIA, U.B. D
Pª BARC. BARCINO, CE C 63 APA POBLE SEC, CE. D
Jornada 27 12-05-2019
APA POBLE SEC, CE. D 25 Descansa
SISTRELLS C.F. D 52 LA FLORIDA C.F. A
Descansa 215 SINGUERLIN, C.F. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H 52 Descansa
LLOREDA, C.F. A 41 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D 46 Descansa
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 40 TECNOFÚTBOL C.F C
CATALÒNIA, U.B. D 52 Pª BARC. BARCINO, CE C
Jornada 28 19-05-2019
LA FLORIDA C.F. A 71 Descansa
SINGUERLIN, C.F. A 51 SISTRELLS C.F. D
Descansa 135 Descansa
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 70 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
Descansa 54 LLOREDA, C.F. A
TECNOFÚTBOL C.F C 31 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
Pª BARC. BARCINO, CE C 013 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
CATALÒNIA, U.B. D 72 APA POBLE SEC, CE. D
Jornada 29 26-05-2019
LA FLORIDA C.F. A 42 APA POBLE SEC, CE. D
Descansa 316 SINGUERLIN, C.F. A
SISTRELLS C.F. D 50 Descansa
Descansa 212 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H 43 Descansa
LLOREDA, C.F. A 131 TECNOFÚTBOL C.F C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D 52 Pª BARC. BARCINO, CE C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 91 CATALÒNIA, U.B. D
Jornada 30 02-06-2019
SINGUERLIN, C.F. A 100 LA FLORIDA C.F. A
Descansa 115 Descansa
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. D 24 SISTRELLS C.F. D
Descansa 108 Descansa
TECNOFÚTBOL C.F C 65 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS H
Pª BARC. BARCINO, CE C 116 LLOREDA, C.F. A
CATALÒNIA, U.B. D 11 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE D
APA POBLE SEC, CE. D 111 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.