Competició | TEMPORADA 2018-2019

alevi primera divisio | grup 3

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 31 SANT GABRIEL, C.D. C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 70 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
DAMM, C.F. C 11 MARTINENC, F.C. B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 63 MOLLET U.E.,CF. C
Descansa
R
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
SANT ANDREU, U.E C 16 HORTA, U.AT. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 64 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Jornada 2 07-10-2018
SANT GABRIEL, C.D. C 13 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 22 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
MARTINENC, F.C. B 43 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
MOLLET U.E.,CF. C 31 DAMM, C.F. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 34 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
R
Descansa
HORTA, U.AT. A 12 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 53 SANT ANDREU, U.E C
Jornada 3 14-10-2018
SANT GABRIEL, C.D. C 41 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 14 MARTINENC, F.C. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 32 MOLLET U.E.,CF. C
DAMM, C.F. C 41 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 31 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Descansa
R
HORTA, U.AT. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 43 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 34 SANT ANDREU, U.E C
Jornada 4 21-10-2018
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 16 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
MARTINENC, F.C. B 44 SANT GABRIEL, C.D. C
MOLLET U.E.,CF. C 53 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 31 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 31 DAMM, C.F. C
HORTA, U.AT. A 43 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
R
Descansa
SANT ANDREU, U.E C 16 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
Jornada 5 28-10-2018
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 21 MARTINENC, F.C. B
SANT GABRIEL, C.D. C 22 MOLLET U.E.,CF. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 20 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 05 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
DAMM, C.F. C 13 HORTA, U.AT. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 35 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Descansa
R
SANT ANDREU, U.E C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 21 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
Jornada 6 04-11-2018
MARTINENC, F.C. B 33 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
MOLLET U.E.,CF. C 42 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 32 SANT GABRIEL, C.D. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 32 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
HORTA, U.AT. A 63 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 47 DAMM, C.F. C
SANT ANDREU, U.E C 46 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
R
Descansa
Jornada 7 11-11-2018
MARTINENC, F.C. B 41 MOLLET U.E.,CF. C
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 11 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
SANT GABRIEL, C.D. C 71 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 24 HORTA, U.AT. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 42 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
DAMM, C.F. C 82 SANT ANDREU, U.E C
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 04 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
R
Descansa
Jornada 8 18-11-2018
MOLLET U.E.,CF. C 04 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 14 MARTINENC, F.C. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 74 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
HORTA, U.AT. A 40 SANT GABRIEL, C.D. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 04 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
SANT ANDREU, U.E C 24 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 13 DAMM, C.F. C
Descansa
R
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
Jornada 9 25-11-2018
MOLLET U.E.,CF. C 30 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
MARTINENC, F.C. B 43 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 34 HORTA, U.AT. A
SANT GABRIEL, C.D. C 24 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 11 SANT ANDREU, U.E C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 26 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
DAMM, C.F. C
R
Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 53 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
Jornada 10 02-12-2018
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 54 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 59 MOLLET U.E.,CF. C
HORTA, U.AT. A 53 MARTINENC, F.C. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 12 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
SANT ANDREU, U.E C 35 SANT GABRIEL, C.D. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 42 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
Descansa
R
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 03 DAMM, C.F. C
Jornada 11 16-12-2018
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 35 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
MOLLET U.E.,CF. C 25 HORTA, U.AT. A
MARTINENC, F.C. B 31 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 35 SANT ANDREU, U.E C
SANT GABRIEL, C.D. C 42 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
R
Descansa
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 24 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 54 DAMM, C.F. C
Jornada 12 23-12-2018
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 33 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
HORTA, U.AT. A 61 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 61 MOLLET U.E.,CF. C
SANT ANDREU, U.E C 14 MARTINENC, F.C. B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 23 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
Descansa
R
SANT GABRIEL, C.D. C
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 64 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
DAMM, C.F. C 112 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
Jornada 13 13-01-2019
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 13 HORTA, U.AT. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 21 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
MOLLET U.E.,CF. C 32 SANT ANDREU, U.E C
MARTINENC, F.C. B 53 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
UNIFICACION LLEFIA,CF. A
R
Descansa
SANT GABRIEL, C.D. C 21 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 05 DAMM, C.F. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 31 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
Jornada 14 20-01-2019
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 51 HORTA, U.AT. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 50 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
SANT ANDREU, U.E C 23 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 21 MOLLET U.E.,CF. C
Descansa
R
MARTINENC, F.C. B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 75 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
DAMM, C.F. C 00 SANT GABRIEL, C.D. C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 62 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
Jornada 15 27-01-2019
HORTA, U.AT. A 66 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 51 SANT ANDREU, U.E C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 16 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
MOLLET U.E.,CF. C
R
Descansa
MARTINENC, F.C. B 56 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 16 DAMM, C.F. C
SANT GABRIEL, C.D. C 32 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 16 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
SANT GABRIEL, C.D. C 60 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 26 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
MARTINENC, F.C. B 22 DAMM, C.F. C
MOLLET U.E.,CF. C 37 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
R
Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 13 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
HORTA, U.AT. A 42 SANT ANDREU, U.E C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 32 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 17 10-02-2019
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 31 SANT GABRIEL, C.D. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 13 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 35 MARTINENC, F.C. B
DAMM, C.F. C 62 MOLLET U.E.,CF. C
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
Descansa
R
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 44 HORTA, U.AT. A
SANT ANDREU, U.E C 24 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Jornada 18 17-02-2019
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 13 SANT GABRIEL, C.D. C
MARTINENC, F.C. B 91 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
MOLLET U.E.,CF. C 42 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 07 DAMM, C.F. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 46 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
HORTA, U.AT. A
R
Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 42 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
SANT ANDREU, U.E C 22 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 19 24-02-2019
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 41 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
SANT GABRIEL, C.D. C 14 MARTINENC, F.C. B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 21 MOLLET U.E.,CF. C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
DAMM, C.F. C 54 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 43 HORTA, U.AT. A
Descansa
R
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 22 SANT ANDREU, U.E C
Jornada 20 10-03-2019
MARTINENC, F.C. B 70 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
MOLLET U.E.,CF. C 43 SANT GABRIEL, C.D. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 32 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 43 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
HORTA, U.AT. A 28 DAMM, C.F. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 21 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
SANT ANDREU, U.E C
R
Descansa
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 03 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 21 17-03-2019
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 93 MARTINENC, F.C. B
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 21 MOLLET U.E.,CF. C
SANT GABRIEL, C.D. C 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 45 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 34 HORTA, U.AT. A
DAMM, C.F. C 51 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 83 SANT ANDREU, U.E C
Descansa
R
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
Jornada 22 24-03-2019
MOLLET U.E.,CF. C 34 MARTINENC, F.C. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 22 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 22 SANT GABRIEL, C.D. C
HORTA, U.AT. A 50 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 14 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
SANT ANDREU, U.E C 15 DAMM, C.F. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 54 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
Descansa
R
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 23 31-03-2019
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 73 MOLLET U.E.,CF. C
MARTINENC, F.C. B 93 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 18 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
SANT GABRIEL, C.D. C 34 HORTA, U.AT. A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 14 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 42 SANT ANDREU, U.E C
DAMM, C.F. C 31 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
R
Descansa
Jornada 24 07-04-2019
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 63 MOLLET U.E.,CF. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 07 MARTINENC, F.C. B
HORTA, U.AT. A 44 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 10 SANT GABRIEL, C.D. C
SANT ANDREU, U.E C 53 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 42 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
Descansa
R
DAMM, C.F. C
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 65 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 25 14-04-2019
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 54 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
MOLLET U.E.,CF. C 67 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
MARTINENC, F.C. B 82 HORTA, U.AT. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 23 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
SANT GABRIEL, C.D. C 50 SANT ANDREU, U.E C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 33 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
R
Descansa
DAMM, C.F. C 31 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
Jornada 26 28-04-2019
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 41 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
HORTA, U.AT. A 63 MOLLET U.E.,CF. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 54 MARTINENC, F.C. B
SANT ANDREU, U.E C 74 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 12 SANT GABRIEL, C.D. C
Descansa
R
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 58 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
DAMM, C.F. C 34 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 27 05-05-2019
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 72 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 37 HORTA, U.AT. A
MOLLET U.E.,CF. C 14 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
MARTINENC, F.C. B 60 SANT ANDREU, U.E C
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 15 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
SANT GABRIEL, C.D. C
R
Descansa
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 54 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 14 DAMM, C.F. C
Jornada 28 12-05-2019
HORTA, U.AT. A 37 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
SANT ANDREU, U.E C 23 MOLLET U.E.,CF. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 32 MARTINENC, F.C. B
Descansa
R
UNIFICACION LLEFIA,CF. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 32 SANT GABRIEL, C.D. C
DAMM, C.F. C 34 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 05 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 29 19-05-2019
HORTA, U.AT. A 09 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 45 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C 34 SANT ANDREU, U.E C
MOLLET U.E.,CF. C 04 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C
MARTINENC, F.C. B
R
Descansa
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 34 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
SANT GABRIEL, C.D. C 13 DAMM, C.F. C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 45 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
Jornada 30 26-05-2019
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 32 HORTA, U.AT. A
SANT ANDREU, U.E C 42 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA C 62 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU C
Descansa
R
MOLLET U.E.,CF. C
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 06 MARTINENC, F.C. B
DAMM, C.F. C 51 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 48 SANT GABRIEL, C.D. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 64 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.