Competició | TEMPORADA 2018-2019

tercera catalana | grup 12

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-09-2018
PIERA, A.E. A 22 CAPELLADES, C.F. A
RIBES, C.D. A 32 LA GRANADA, C.F. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 42 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
OLIVELLA, C.E A 11 MOJA, A.E. A
ODENA, C.E. A 31 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
MASQUEFA, F.C. A 11 Descansa
LA MUNIA, A.E. A 23 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
CUBELLES, C.F. A 50 MEDIONA, C.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 43 ANOIA , C.E. A
Jornada 2 09-09-2018
CAPELLADES, C.F. A 31 RIUDEBITLLES, C.D. A
LA GRANADA, C.F. A 33 PIERA, A.E. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 33 RIBES, C.D. A
MOJA, A.E. A 52 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 12 OLIVELLA, C.E A
Descansa 01 ODENA, C.E. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 22 MASQUEFA, F.C. A
MEDIONA, C.F. A 23 LA MUNIA, A.E. A
ANOIA , C.E. A 14 CUBELLES, C.F. A
Jornada 3 16-09-2018
CAPELLADES, C.F. A 23 LA GRANADA, C.F. A
PIERA, A.E. A 40 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
RIBES, C.D. A 20 MOJA, A.E. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 42 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
OLIVELLA, C.E A 10 Descansa
ODENA, C.E. A 51 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
MASQUEFA, F.C. A 41 MEDIONA, C.F. A
LA MUNIA, A.E. A 42 ANOIA , C.E. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 14 CUBELLES, C.F. A
Jornada 4 23-09-2018
LA GRANADA, C.F. A 22 RIUDEBITLLES, C.D. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 22 CAPELLADES, C.F. A
MOJA, A.E. A 42 PIERA, A.E. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 21 RIBES, C.D. A
Descansa 21 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
OLIVELLA, C.E A 21 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
MEDIONA, C.F. A 01 ODENA, C.E. A
ANOIA , C.E. A 11 MASQUEFA, F.C. A
CUBELLES, C.F. A 41 LA MUNIA, A.E. A
Jornada 5 30-09-2018
LA GRANADA, C.F. A 40 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
CAPELLADES, C.F. A 21 MOJA, A.E. A
PIERA, A.E. A 12 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
RIBES, C.D. A 12 Descansa
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 31 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
OLIVELLA, C.E A 70 MEDIONA, C.F. A
ODENA, C.E. A 73 ANOIA , C.E. A
MASQUEFA, F.C. A 14 CUBELLES, C.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 63 LA MUNIA, A.E. A
Jornada 6 07-10-2018
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 55 RIUDEBITLLES, C.D. A
MOJA, A.E. A 21 LA GRANADA, C.F. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 31 CAPELLADES, C.F. A
Descansa 50 PIERA, A.E. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 21 RIBES, C.D. A
MEDIONA, C.F. A 30 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
ANOIA , C.E. A 03 OLIVELLA, C.E A
CUBELLES, C.F. A 00 ODENA, C.E. A
LA MUNIA, A.E. A 22 MASQUEFA, F.C. A
Jornada 7 14-10-2018
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 22 MOJA, A.E. A
LA GRANADA, C.F. A 12 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
CAPELLADES, C.F. A 01 Descansa
PIERA, A.E. A 20 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
RIBES, C.D. A 30 MEDIONA, C.F. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 22 ANOIA , C.E. A
OLIVELLA, C.E A 11 CUBELLES, C.F. A
ODENA, C.E. A 32 LA MUNIA, A.E. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 53 MASQUEFA, F.C. A
Jornada 8 21-10-2018
MOJA, A.E. A 22 RIUDEBITLLES, C.D. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 41 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
Descansa 13 LA GRANADA, C.F. A
CAPELLADES, C.F. A 12 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
MEDIONA, C.F. A 01 PIERA, A.E. A
ANOIA , C.E. A 15 RIBES, C.D. A
CUBELLES, C.F. A 10 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
LA MUNIA, A.E. A 12 OLIVELLA, C.E A
MASQUEFA, F.C. A 13 ODENA, C.E. A
Jornada 9 28-10-2018
MOJA, A.E. A 51 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 02 Descansa
LA GRANADA, C.F. A 21 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
CAPELLADES, C.F. A 24 MEDIONA, C.F. A
PIERA, A.E. A 31 ANOIA , C.E. A
RIBES, C.D. A 15 CUBELLES, C.F. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 10 LA MUNIA, A.E. A
OLIVELLA, C.E A 40 MASQUEFA, F.C. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 02 ODENA, C.E. A
Jornada 10 04-11-2018
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 12 RIUDEBITLLES, C.D. A
Descansa 12 MOJA, A.E. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 42 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
MEDIONA, C.F. A 12 LA GRANADA, C.F. A
ANOIA , C.E. A 30 CAPELLADES, C.F. A
CUBELLES, C.F. A 20 PIERA, A.E. A
LA MUNIA, A.E. A 17 RIBES, C.D. A
MASQUEFA, F.C. A 15 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
ODENA, C.E. A 02 OLIVELLA, C.E A
Jornada 11 11-11-2018
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 23 Descansa
MOJA, A.E. A 42 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 22 MEDIONA, C.F. A
LA GRANADA, C.F. A 10 ANOIA , C.E. A
CAPELLADES, C.F. A 12 CUBELLES, C.F. A
PIERA, A.E. A 02 LA MUNIA, A.E. A
RIBES, C.D. A 31 MASQUEFA, F.C. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 22 ODENA, C.E. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 05 OLIVELLA, C.E A
Jornada 12 18-11-2018
Descansa 33 RIUDEBITLLES, C.D. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 31 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
MEDIONA, C.F. A 04 MOJA, A.E. A
ANOIA , C.E. A 21 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
CUBELLES, C.F. A 11 LA GRANADA, C.F. A
LA MUNIA, A.E. A 32 CAPELLADES, C.F. A
MASQUEFA, F.C. A 32 PIERA, A.E. A
ODENA, C.E. A 01 RIBES, C.D. A
OLIVELLA, C.E A 22 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
Jornada 13 25-11-2018
Descansa 23 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 50 MEDIONA, C.F. A
MOJA, A.E. A 50 ANOIA , C.E. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 21 CUBELLES, C.F. A
LA GRANADA, C.F. A 31 LA MUNIA, A.E. A
CAPELLADES, C.F. A 03 MASQUEFA, F.C. A
PIERA, A.E. A 04 ODENA, C.E. A
RIBES, C.D. A 21 OLIVELLA, C.E A
RIUDEBITLLES, C.D. A 40 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
Jornada 14 02-12-2018
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 24 RIUDEBITLLES, C.D. A
MEDIONA, C.F. A 02 Descansa
ANOIA , C.E. A 22 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
CUBELLES, C.F. A 30 MOJA, A.E. A
LA MUNIA, A.E. A 11 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
MASQUEFA, F.C. A 23 LA GRANADA, C.F. A
ODENA, C.E. A 31 CAPELLADES, C.F. A
OLIVELLA, C.E A 21 PIERA, A.E. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 01 RIBES, C.D. A
Jornada 15 16-12-2018
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 50 MEDIONA, C.F. A
Descansa 41 ANOIA , C.E. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 13 CUBELLES, C.F. A
MOJA, A.E. A 42 LA MUNIA, A.E. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 22 MASQUEFA, F.C. A
LA GRANADA, C.F. A 12 ODENA, C.E. A
CAPELLADES, C.F. A 03 OLIVELLA, C.E A
PIERA, A.E. A 32 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
RIUDEBITLLES, C.D. A 12 RIBES, C.D. A
Jornada 16 23-12-2018
RIUDEBITLLES, C.D. A 40 MEDIONA, C.F. A
ANOIA , C.E. A 12 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
CUBELLES, C.F. A 21 Descansa
LA MUNIA, A.E. A 44 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
MASQUEFA, F.C. A 04 MOJA, A.E. A
ODENA, C.E. A 31 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
OLIVELLA, C.E A 21 LA GRANADA, C.F. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 10 CAPELLADES, C.F. A
RIBES, C.D. A 00 PIERA, A.E. A
Jornada 17 13-01-2019
MEDIONA, C.F. A 12 ANOIA , C.E. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 24 CUBELLES, C.F. A
Descansa 73 LA MUNIA, A.E. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 02 MASQUEFA, F.C. A
MOJA, A.E. A 22 ODENA, C.E. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 25 OLIVELLA, C.E A
LA GRANADA, C.F. A 50 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
CAPELLADES, C.F. A 22 RIBES, C.D. A
PIERA, A.E. A 45 RIUDEBITLLES, C.D. A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 20-01-2019
CAPELLADES, C.F. A 11 PIERA, A.E. A
LA GRANADA, C.F. A 11 RIBES, C.D. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 62 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
MOJA, A.E. A 31 OLIVELLA, C.E A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 02 ODENA, C.E. A
Descansa 40 MASQUEFA, F.C. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 53 LA MUNIA, A.E. A
MEDIONA, C.F. A 07 CUBELLES, C.F. A
ANOIA , C.E. A 21 RIUDEBITLLES, C.D. A
Jornada 19 27-01-2019
RIUDEBITLLES, C.D. A 21 CAPELLADES, C.F. A
PIERA, A.E. A 11 LA GRANADA, C.F. A
RIBES, C.D. A 10 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 35 MOJA, A.E. A
OLIVELLA, C.E A 11 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
ODENA, C.E. A 42 Descansa
MASQUEFA, F.C. A 01 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
LA MUNIA, A.E. A 20 MEDIONA, C.F. A
CUBELLES, C.F. A 112 ANOIA , C.E. A
Jornada 20 03-02-2019
LA GRANADA, C.F. A 20 CAPELLADES, C.F. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 34 PIERA, A.E. A
MOJA, A.E. A 40 RIBES, C.D. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 100 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
Descansa 01 OLIVELLA, C.E A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 12 ODENA, C.E. A
MEDIONA, C.F. A 04 MASQUEFA, F.C. A
ANOIA , C.E. A 50 LA MUNIA, A.E. A
CUBELLES, C.F. A 31 RIUDEBITLLES, C.D. A
Jornada 21 10-02-2019
RIUDEBITLLES, C.D. A 32 LA GRANADA, C.F. A
CAPELLADES, C.F. A 43 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
PIERA, A.E. A 04 MOJA, A.E. A
RIBES, C.D. A 20 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 20 Descansa
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 51 OLIVELLA, C.E A
ODENA, C.E. A 50 MEDIONA, C.F. A
MASQUEFA, F.C. A 23 ANOIA , C.E. A
LA MUNIA, A.E. A 12 CUBELLES, C.F. A
Jornada 22 17-02-2019
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 33 LA GRANADA, C.F. A
MOJA, A.E. A 30 CAPELLADES, C.F. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 23 PIERA, A.E. A
Descansa 41 RIBES, C.D. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 01 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
MEDIONA, C.F. A 23 OLIVELLA, C.E A
ANOIA , C.E. A 23 ODENA, C.E. A
CUBELLES, C.F. A 31 MASQUEFA, F.C. A
LA MUNIA, A.E. A 33 RIUDEBITLLES, C.D. A
Jornada 23 24-02-2019
RIUDEBITLLES, C.D. A 43 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
LA GRANADA, C.F. A 01 MOJA, A.E. A
CAPELLADES, C.F. A 11 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
PIERA, A.E. A 34 Descansa
RIBES, C.D. A 40 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 41 MEDIONA, C.F. A
OLIVELLA, C.E A 41 ANOIA , C.E. A
ODENA, C.E. A 11 CUBELLES, C.F. A
MASQUEFA, F.C. A 11 LA MUNIA, A.E. A
Jornada 24 10-03-2019
MOJA, A.E. A 62 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 44 LA GRANADA, C.F. A
Descansa 12 CAPELLADES, C.F. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 12 PIERA, A.E. A
MEDIONA, C.F. A 04 RIBES, C.D. A
ANOIA , C.E. A 43 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
CUBELLES, C.F. A 00 OLIVELLA, C.E A
LA MUNIA, A.E. A 41 ODENA, C.E. A
MASQUEFA, F.C. A 36 RIUDEBITLLES, C.D. A
Jornada 25 17-03-2019
RIUDEBITLLES, C.D. A 33 MOJA, A.E. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 12 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
LA GRANADA, C.F. A 11 Descansa
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 05 CAPELLADES, C.F. A
PIERA, A.E. A 33 MEDIONA, C.F. A
RIBES, C.D. A 41 ANOIA , C.E. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 03 CUBELLES, C.F. A
OLIVELLA, C.E A 42 LA MUNIA, A.E. A
ODENA, C.E. A 52 MASQUEFA, F.C. A
Jornada 26 24-03-2019
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 24 MOJA, A.E. A
Descansa 54 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 33 LA GRANADA, C.F. A
MEDIONA, C.F. A 02 CAPELLADES, C.F. A
ANOIA , C.E. A 12 PIERA, A.E. A
CUBELLES, C.F. A 21 RIBES, C.D. A
LA MUNIA, A.E. A 40 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
MASQUEFA, F.C. A 13 OLIVELLA, C.E A
ODENA, C.E. A 30 RIUDEBITLLES, C.D. A
Jornada 27 31-03-2019
RIUDEBITLLES, C.D. A 42 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
MOJA, A.E. A 41 Descansa
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 33 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
LA GRANADA, C.F. A 30 MEDIONA, C.F. A
CAPELLADES, C.F. A 45 ANOIA , C.E. A
PIERA, A.E. A 01 CUBELLES, C.F. A
RIBES, C.D. A 22 LA MUNIA, A.E. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 22 MASQUEFA, F.C. A
OLIVELLA, C.E A 63 ODENA, C.E. A
Jornada 28 07-04-2019
Descansa 40 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 08 MOJA, A.E. A
MEDIONA, C.F. A 04 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
ANOIA , C.E. A 25 LA GRANADA, C.F. A
CUBELLES, C.F. A 31 CAPELLADES, C.F. A
LA MUNIA, A.E. A 00 PIERA, A.E. A
MASQUEFA, F.C. A 10 RIBES, C.D. A
ODENA, C.E. A 32 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
OLIVELLA, C.E A 21 RIUDEBITLLES, C.D. A
Jornada 29 14-04-2019
RIUDEBITLLES, C.D. A 32 Descansa
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 70 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
MOJA, A.E. A 50 MEDIONA, C.F. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 30 ANOIA , C.E. A
LA GRANADA, C.F. A 04 CUBELLES, C.F. A
CAPELLADES, C.F. A 23 LA MUNIA, A.E. A
PIERA, A.E. A 01 MASQUEFA, F.C. A
RIBES, C.D. A 34 ODENA, C.E. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 37 OLIVELLA, C.E A
Jornada 30 28-04-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 22 Descansa
MEDIONA, C.F. A 16 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
ANOIA , C.E. A 04 MOJA, A.E. A
CUBELLES, C.F. A 50 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
LA MUNIA, A.E. A 13 LA GRANADA, C.F. A
MASQUEFA, F.C. A 31 CAPELLADES, C.F. A
ODENA, C.E. A 41 PIERA, A.E. A
OLIVELLA, C.E A 52 RIBES, C.D. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 16 RIUDEBITLLES, C.D. A
Jornada 31 05-05-2019
RIUDEBITLLES, C.D. A 12 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
Descansa 31 MEDIONA, C.F. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 21 ANOIA , C.E. A
MOJA, A.E. A 04 CUBELLES, C.F. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 27 LA MUNIA, A.E. A
LA GRANADA, C.F. A 22 MASQUEFA, F.C. A
CAPELLADES, C.F. A 33 ODENA, C.E. A
PIERA, A.E. A 07 OLIVELLA, C.E A
RIBES, C.D. A 03 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
Jornada 32 12-05-2019
MEDIONA, C.F. A 11 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
ANOIA , C.E. A 22 Descansa
CUBELLES, C.F. A 30 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
LA MUNIA, A.E. A 13 MOJA, A.E. A
MASQUEFA, F.C. A 21 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
ODENA, C.E. A 73 LA GRANADA, C.F. A
OLIVELLA, C.E A 41 CAPELLADES, C.F. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 34 PIERA, A.E. A
RIBES, C.D. A 21 RIUDEBITLLES, C.D. A
Jornada 33 19-05-2019
MEDIONA, C.F. A 13 RIUDEBITLLES, C.D. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 74 ANOIA , C.E. A
Descansa 11 CUBELLES, C.F. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 22 LA MUNIA, A.E. A
MOJA, A.E. A 31 MASQUEFA, F.C. A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A 31 ODENA, C.E. A
LA GRANADA, C.F. A 22 OLIVELLA, C.E A
CAPELLADES, C.F. A 40 Pª JOVE DE LES ROQUETES A
PIERA, A.E. A 24 RIBES, C.D. A
Jornada 34 26-05-2019
ANOIA , C.E. A 70 MEDIONA, C.F. A
CUBELLES, C.F. A 51 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
LA MUNIA, A.E. A 36 Descansa
MASQUEFA, F.C. A 22 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
ODENA, C.E. A 13 MOJA, A.E. A
OLIVELLA, C.E A 52 LA POBLA CLARAMUNT, C.F. A
Pª JOVE DE LES ROQUETES A 26 LA GRANADA, C.F. A
RIBES, C.D. A 11 CAPELLADES, C.F. A
RIUDEBITLLES, C.D. A 61 PIERA, A.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.