Competició | TEMPORADA 2018-2019

segona catalana | grup 4

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-09-2018
RIPOLLET, C.F. A 12 BERGA, C.E. A
SABADELLENCA, UE. A 31 CAN PARELLADA, C.D. A
LES FRANQUESES, C.F. A 21 GRAMANET, UD.AT. A
PARETS, C.F. A 32 JUAN XXIII,C.S. A
MASNOU, C.D. A 11 MATADEPERA, F.C. A
JOANENC, F.C. A 60 RODA DE TER, C.E. A
CARDEDEU, F.C. A 10 SABADELL F.C., C.E. B
CALDES MONTBUI, C.F. A 20 SALLENT, C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 21 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
Jornada 2 09-09-2018
BERGA, C.E. A 31 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
CAN PARELLADA, C.D. A 11 RIPOLLET, C.F. A
GRAMANET, UD.AT. A 21 SABADELLENCA, UE. A
JUAN XXIII,C.S. A 03 LES FRANQUESES, C.F. A
MATADEPERA, F.C. A 13 PARETS, C.F. A
RODA DE TER, C.E. A 13 MASNOU, C.D. A
SABADELL F.C., C.E. B 22 JOANENC, F.C. A
SALLENT, C.E. A 10 CARDEDEU, F.C. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 02 CALDES MONTBUI, C.F. A
Jornada 3 16-09-2018
BERGA, C.E. A 31 CAN PARELLADA, C.D. A
RIPOLLET, C.F. A 01 GRAMANET, UD.AT. A
SABADELLENCA, UE. A 21 JUAN XXIII,C.S. A
LES FRANQUESES, C.F. A 20 MATADEPERA, F.C. A
PARETS, C.F. A 32 RODA DE TER, C.E. A
MASNOU, C.D. A 12 SABADELL F.C., C.E. B
JOANENC, F.C. A 10 SALLENT, C.E. A
CARDEDEU, F.C. A 12 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 11 CALDES MONTBUI, C.F. A
Jornada 4 23-09-2018
CAN PARELLADA, C.D. A 05 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
GRAMANET, UD.AT. A 00 BERGA, C.E. A
JUAN XXIII,C.S. A 01 RIPOLLET, C.F. A
MATADEPERA, F.C. A 22 SABADELLENCA, UE. A
RODA DE TER, C.E. A 12 LES FRANQUESES, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. B 02 PARETS, C.F. A
SALLENT, C.E. A 12 MASNOU, C.D. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 01 JOANENC, F.C. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 12 CARDEDEU, F.C. A
Jornada 5 30-09-2018
CAN PARELLADA, C.D. A 02 GRAMANET, UD.AT. A
BERGA, C.E. A 52 JUAN XXIII,C.S. A
RIPOLLET, C.F. A 20 MATADEPERA, F.C. A
SABADELLENCA, UE. A 13 RODA DE TER, C.E. A
LES FRANQUESES, C.F. A 12 SABADELL F.C., C.E. B
PARETS, C.F. A 11 SALLENT, C.E. A
MASNOU, C.D. A 01 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
JOANENC, F.C. A 41 CALDES MONTBUI, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 01 CARDEDEU, F.C. A
Jornada 6 07-10-2018
GRAMANET, UD.AT. A 20 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
JUAN XXIII,C.S. A 03 CAN PARELLADA, C.D. A
MATADEPERA, F.C. A 03 BERGA, C.E. A
RODA DE TER, C.E. A 01 RIPOLLET, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. B 50 SABADELLENCA, UE. A
SALLENT, C.E. A 10 LES FRANQUESES, C.F. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 11 PARETS, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 00 MASNOU, C.D. A
CARDEDEU, F.C. A 31 JOANENC, F.C. A
Jornada 7 14-10-2018
GRAMANET, UD.AT. A 41 JUAN XXIII,C.S. A
CAN PARELLADA, C.D. A 43 MATADEPERA, F.C. A
BERGA, C.E. A 51 RODA DE TER, C.E. A
RIPOLLET, C.F. A 11 SABADELL F.C., C.E. B
SABADELLENCA, UE. A 11 SALLENT, C.E. A
LES FRANQUESES, C.F. A 50 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
PARETS, C.F. A 21 CALDES MONTBUI, C.F. A
MASNOU, C.D. A 10 CARDEDEU, F.C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 12 JOANENC, F.C. A
Jornada 8 21-10-2018
JUAN XXIII,C.S. A 13 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
MATADEPERA, F.C. A 21 GRAMANET, UD.AT. A
RODA DE TER, C.E. A 34 CAN PARELLADA, C.D. A
SABADELL F.C., C.E. B 11 BERGA, C.E. A
SALLENT, C.E. A 01 RIPOLLET, C.F. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 42 SABADELLENCA, UE. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 21 LES FRANQUESES, C.F. A
CARDEDEU, F.C. A 11 PARETS, C.F. A
JOANENC, F.C. A 21 MASNOU, C.D. A
Jornada 9 28-10-2018
JUAN XXIII,C.S. A 22 MATADEPERA, F.C. A
GRAMANET, UD.AT. A 40 RODA DE TER, C.E. A
CAN PARELLADA, C.D. A 04 SABADELL F.C., C.E. B
BERGA, C.E. A 10 SALLENT, C.E. A
RIPOLLET, C.F. A 10 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
SABADELLENCA, UE. A 12 CALDES MONTBUI, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. A 33 CARDEDEU, F.C. A
PARETS, C.F. A 21 JOANENC, F.C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 20 MASNOU, C.D. A
Jornada 10 04-11-2018
MATADEPERA, F.C. A 01 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
RODA DE TER, C.E. A 12 JUAN XXIII,C.S. A
SABADELL F.C., C.E. B 21 GRAMANET, UD.AT. A
SALLENT, C.E. A 10 CAN PARELLADA, C.D. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 12 BERGA, C.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 00 RIPOLLET, C.F. A
CARDEDEU, F.C. A 61 SABADELLENCA, UE. A
JOANENC, F.C. A 62 LES FRANQUESES, C.F. A
MASNOU, C.D. A 10 PARETS, C.F. A
Jornada 11 11-11-2018
MATADEPERA, F.C. A 31 RODA DE TER, C.E. A
JUAN XXIII,C.S. A 32 SABADELL F.C., C.E. B
GRAMANET, UD.AT. A 31 SALLENT, C.E. A
CAN PARELLADA, C.D. A 20 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
BERGA, C.E. A 01 CALDES MONTBUI, C.F. A
RIPOLLET, C.F. A 32 CARDEDEU, F.C. A
SABADELLENCA, UE. A 10 JOANENC, F.C. A
LES FRANQUESES, C.F. A 01 MASNOU, C.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 00 PARETS, C.F. A
Jornada 12 18-11-2018
RODA DE TER, C.E. A 00 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SABADELL F.C., C.E. B 01 MATADEPERA, F.C. A
SALLENT, C.E. A 31 JUAN XXIII,C.S. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 21 GRAMANET, UD.AT. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 24 CAN PARELLADA, C.D. A
CARDEDEU, F.C. A 00 BERGA, C.E. A
JOANENC, F.C. A 11 RIPOLLET, C.F. A
MASNOU, C.D. A 10 SABADELLENCA, UE. A
PARETS, C.F. A 12 LES FRANQUESES, C.F. A
Jornada 13 25-11-2018
RODA DE TER, C.E. A 00 SABADELL F.C., C.E. B
MATADEPERA, F.C. A 13 SALLENT, C.E. A
JUAN XXIII,C.S. A 12 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
GRAMANET, UD.AT. A 11 CALDES MONTBUI, C.F. A
CAN PARELLADA, C.D. A 02 CARDEDEU, F.C. A
BERGA, C.E. A 11 JOANENC, F.C. A
RIPOLLET, C.F. A 11 MASNOU, C.D. A
SABADELLENCA, UE. A 12 PARETS, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 31 LES FRANQUESES, C.F. A
Jornada 14 02-12-2018
SABADELL F.C., C.E. B 01 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SALLENT, C.E. A 42 RODA DE TER, C.E. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 00 MATADEPERA, F.C. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 31 JUAN XXIII,C.S. A
CARDEDEU, F.C. A 23 GRAMANET, UD.AT. A
JOANENC, F.C. A 00 CAN PARELLADA, C.D. A
MASNOU, C.D. A 22 BERGA, C.E. A
PARETS, C.F. A 00 RIPOLLET, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. A 22 SABADELLENCA, UE. A
Jornada 15 16-12-2018
SABADELL F.C., C.E. B 40 SALLENT, C.E. A
RODA DE TER, C.E. A 23 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
MATADEPERA, F.C. A 20 CALDES MONTBUI, C.F. A
JUAN XXIII,C.S. A 02 CARDEDEU, F.C. A
GRAMANET, UD.AT. A 20 JOANENC, F.C. A
CAN PARELLADA, C.D. A 22 MASNOU, C.D. A
BERGA, C.E. A 10 PARETS, C.F. A
RIPOLLET, C.F. A 14 LES FRANQUESES, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 32 SABADELLENCA, UE. A
Jornada 16 23-12-2018
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 11 SALLENT, C.E. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 12 SABADELL F.C., C.E. B
CALDES MONTBUI, C.F. A 60 RODA DE TER, C.E. A
CARDEDEU, F.C. A 22 MATADEPERA, F.C. A
JOANENC, F.C. A 22 JUAN XXIII,C.S. A
MASNOU, C.D. A 12 GRAMANET, UD.AT. A
PARETS, C.F. A 30 CAN PARELLADA, C.D. A
LES FRANQUESES, C.F. A 02 BERGA, C.E. A
SABADELLENCA, UE. A 32 RIPOLLET, C.F. A
Jornada 17 13-01-2019
SALLENT, C.E. A 00 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
SABADELL F.C., C.E. B 21 CALDES MONTBUI, C.F. A
RODA DE TER, C.E. A 22 CARDEDEU, F.C. A
MATADEPERA, F.C. A 23 JOANENC, F.C. A
JUAN XXIII,C.S. A 03 MASNOU, C.D. A
GRAMANET, UD.AT. A 00 PARETS, C.F. A
CAN PARELLADA, C.D. A 23 LES FRANQUESES, C.F. A
BERGA, C.E. A 22 SABADELLENCA, UE. A
RIPOLLET, C.F. A 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 20-01-2019
BERGA, C.E. A 00 RIPOLLET, C.F. A
CAN PARELLADA, C.D. A 24 SABADELLENCA, UE. A
GRAMANET, UD.AT. A 22 LES FRANQUESES, C.F. A
JUAN XXIII,C.S. A 02 PARETS, C.F. A
MATADEPERA, F.C. A 13 MASNOU, C.D. A
RODA DE TER, C.E. A 02 JOANENC, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. B 21 CARDEDEU, F.C. A
SALLENT, C.E. A 13 CALDES MONTBUI, C.F. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 19 27-01-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 20 BERGA, C.E. A
RIPOLLET, C.F. A 10 CAN PARELLADA, C.D. A
SABADELLENCA, UE. A 20 GRAMANET, UD.AT. A
LES FRANQUESES, C.F. A 51 JUAN XXIII,C.S. A
PARETS, C.F. A 40 MATADEPERA, F.C. A
MASNOU, C.D. A 41 RODA DE TER, C.E. A
JOANENC, F.C. A 11 SABADELL F.C., C.E. B
CARDEDEU, F.C. A 11 SALLENT, C.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 51 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
Jornada 20 03-02-2019
CAN PARELLADA, C.D. A 10 BERGA, C.E. A
GRAMANET, UD.AT. A 12 RIPOLLET, C.F. A
JUAN XXIII,C.S. A 05 SABADELLENCA, UE. A
MATADEPERA, F.C. A 00 LES FRANQUESES, C.F. A
RODA DE TER, C.E. A 24 PARETS, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. B 10 MASNOU, C.D. A
SALLENT, C.E. A 32 JOANENC, F.C. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 05 CARDEDEU, F.C. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 21 10-02-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 31 CAN PARELLADA, C.D. A
BERGA, C.E. A 11 GRAMANET, UD.AT. A
RIPOLLET, C.F. A 12 JUAN XXIII,C.S. A
SABADELLENCA, UE. A 52 MATADEPERA, F.C. A
LES FRANQUESES, C.F. A 81 RODA DE TER, C.E. A
PARETS, C.F. A 11 SABADELL F.C., C.E. B
MASNOU, C.D. A 31 SALLENT, C.E. A
JOANENC, F.C. A 11 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
CARDEDEU, F.C. A 52 CALDES MONTBUI, C.F. A
Jornada 22 17-02-2019
GRAMANET, UD.AT. A 72 CAN PARELLADA, C.D. A
JUAN XXIII,C.S. A 23 BERGA, C.E. A
MATADEPERA, F.C. A 12 RIPOLLET, C.F. A
RODA DE TER, C.E. A 23 SABADELLENCA, UE. A
SABADELL F.C., C.E. B 01 LES FRANQUESES, C.F. A
SALLENT, C.E. A 00 PARETS, C.F. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 13 MASNOU, C.D. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 11 JOANENC, F.C. A
CARDEDEU, F.C. A 13 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 23 24-02-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 20 GRAMANET, UD.AT. A
CAN PARELLADA, C.D. A 11 JUAN XXIII,C.S. A
BERGA, C.E. A 31 MATADEPERA, F.C. A
RIPOLLET, C.F. A 50 RODA DE TER, C.E. A
SABADELLENCA, UE. A 20 SABADELL F.C., C.E. B
LES FRANQUESES, C.F. A 31 SALLENT, C.E. A
PARETS, C.F. A 00 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
MASNOU, C.D. A 00 CALDES MONTBUI, C.F. A
JOANENC, F.C. A 11 CARDEDEU, F.C. A
Jornada 24 10-03-2019
JUAN XXIII,C.S. A 13 GRAMANET, UD.AT. A
MATADEPERA, F.C. A 41 CAN PARELLADA, C.D. A
RODA DE TER, C.E. A 04 BERGA, C.E. A
SABADELL F.C., C.E. B 01 RIPOLLET, C.F. A
SALLENT, C.E. A 10 SABADELLENCA, UE. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 11 LES FRANQUESES, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 01 PARETS, C.F. A
CARDEDEU, F.C. A 41 MASNOU, C.D. A
JOANENC, F.C. A 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 25 17-03-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 31 JUAN XXIII,C.S. A
GRAMANET, UD.AT. A 20 MATADEPERA, F.C. A
CAN PARELLADA, C.D. A 50 RODA DE TER, C.E. A
BERGA, C.E. A 00 SABADELL F.C., C.E. B
RIPOLLET, C.F. A 20 SALLENT, C.E. A
SABADELLENCA, UE. A 41 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
LES FRANQUESES, C.F. A 01 CALDES MONTBUI, C.F. A
PARETS, C.F. A 01 CARDEDEU, F.C. A
MASNOU, C.D. A 31 JOANENC, F.C. A
Jornada 26 24-03-2019
MATADEPERA, F.C. A 21 JUAN XXIII,C.S. A
RODA DE TER, C.E. A 03 GRAMANET, UD.AT. A
SABADELL F.C., C.E. B 22 CAN PARELLADA, C.D. A
SALLENT, C.E. A 11 BERGA, C.E. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 01 RIPOLLET, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 31 SABADELLENCA, UE. A
CARDEDEU, F.C. A 11 LES FRANQUESES, C.F. A
JOANENC, F.C. A 21 PARETS, C.F. A
MASNOU, C.D. A 12 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 27 31-03-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 11 MATADEPERA, F.C. A
JUAN XXIII,C.S. A 36 RODA DE TER, C.E. A
GRAMANET, UD.AT. A 21 SABADELL F.C., C.E. B
CAN PARELLADA, C.D. A 02 SALLENT, C.E. A
BERGA, C.E. A 10 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
RIPOLLET, C.F. A 23 CALDES MONTBUI, C.F. A
SABADELLENCA, UE. A 50 CARDEDEU, F.C. A
LES FRANQUESES, C.F. A 12 JOANENC, F.C. A
PARETS, C.F. A 10 MASNOU, C.D. A
Jornada 28 07-04-2019
RODA DE TER, C.E. A 15 MATADEPERA, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. B 31 JUAN XXIII,C.S. A
SALLENT, C.E. A 01 GRAMANET, UD.AT. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 02 CAN PARELLADA, C.D. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 31 BERGA, C.E. A
CARDEDEU, F.C. A 10 RIPOLLET, C.F. A
JOANENC, F.C. A 20 SABADELLENCA, UE. A
MASNOU, C.D. A 06 LES FRANQUESES, C.F. A
PARETS, C.F. A 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 29 14-04-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 40 RODA DE TER, C.E. A
MATADEPERA, F.C. A 13 SABADELL F.C., C.E. B
JUAN XXIII,C.S. A 15 SALLENT, C.E. A
GRAMANET, UD.AT. A 41 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
CAN PARELLADA, C.D. A 12 CALDES MONTBUI, C.F. A
BERGA, C.E. A 20 CARDEDEU, F.C. A
RIPOLLET, C.F. A 10 JOANENC, F.C. A
SABADELLENCA, UE. A 11 MASNOU, C.D. A
LES FRANQUESES, C.F. A 11 PARETS, C.F. A
Jornada 30 28-04-2019
SABADELL F.C., C.E. B 30 RODA DE TER, C.E. A
SALLENT, C.E. A 12 MATADEPERA, F.C. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 22 JUAN XXIII,C.S. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 21 GRAMANET, UD.AT. A
CARDEDEU, F.C. A 21 CAN PARELLADA, C.D. A
JOANENC, F.C. A 31 BERGA, C.E. A
MASNOU, C.D. A 04 RIPOLLET, C.F. A
PARETS, C.F. A 10 SABADELLENCA, UE. A
LES FRANQUESES, C.F. A 00 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 31 05-05-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 10 SABADELL F.C., C.E. B
RODA DE TER, C.E. A 03 SALLENT, C.E. A
MATADEPERA, F.C. A 20 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
JUAN XXIII,C.S. A 06 CALDES MONTBUI, C.F. A
GRAMANET, UD.AT. A 03 CARDEDEU, F.C. A
CAN PARELLADA, C.D. A 27 JOANENC, F.C. A
BERGA, C.E. A 31 MASNOU, C.D. A
RIPOLLET, C.F. A 01 PARETS, C.F. A
SABADELLENCA, UE. A 23 LES FRANQUESES, C.F. A
Jornada 32 12-05-2019
SALLENT, C.E. A 11 SABADELL F.C., C.E. B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 62 RODA DE TER, C.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 42 MATADEPERA, F.C. A
CARDEDEU, F.C. A 62 JUAN XXIII,C.S. A
JOANENC, F.C. A 10 GRAMANET, UD.AT. A
MASNOU, C.D. A 31 CAN PARELLADA, C.D. A
PARETS, C.F. A 10 BERGA, C.E. A
LES FRANQUESES, C.F. A 20 RIPOLLET, C.F. A
SABADELLENCA, UE. A 23 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 33 19-05-2019
SALLENT, C.E. A 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SABADELL F.C., C.E. B 36 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
RODA DE TER, C.E. A 04 CALDES MONTBUI, C.F. A
MATADEPERA, F.C. A 52 CARDEDEU, F.C. A
JUAN XXIII,C.S. A 01 JOANENC, F.C. A
GRAMANET, UD.AT. A 70 MASNOU, C.D. A
CAN PARELLADA, C.D. A 02 PARETS, C.F. A
BERGA, C.E. A 32 LES FRANQUESES, C.F. A
RIPOLLET, C.F. A 32 SABADELLENCA, UE. A
Jornada 34 26-05-2019
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 30 SALLENT, C.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 31 SABADELL F.C., C.E. B
CARDEDEU, F.C. A 50 RODA DE TER, C.E. A
JOANENC, F.C. A 11 MATADEPERA, F.C. A
MASNOU, C.D. A 41 JUAN XXIII,C.S. A
PARETS, C.F. A 21 GRAMANET, UD.AT. A
LES FRANQUESES, C.F. A 21 CAN PARELLADA, C.D. A
SABADELLENCA, UE. A 12 BERGA, C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 41 RIPOLLET, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.