Competició | TEMPORADA 2018-2019

segona catalana | grup 3

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-09-2018
MARIANAO POBLET UD A 00 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 10 CAN TRIAS, U.D. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
PRAT, A.E. B 02 MARTORELL C.F. A
MOLINS DE REI, C.F. A 01 Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
Descansa 11 SAN MAURO, U.D. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 10 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
BEGUES, C.F. A 03 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 12 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
Jornada 2 09-09-2018
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 32 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
CAN TRIAS, U.D. A 10 MARIANAO POBLET UD A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 11 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
MARTORELL C.F. A 40 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A 21 PRAT, A.E. B
SAN MAURO, U.D. A 21 MOLINS DE REI, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 20 Descansa
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 00 ESPLUGUENC, C.F.A. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 41 BEGUES, C.F. A
Jornada 3 16-09-2018
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 21 CAN TRIAS, U.D. A
MARIANAO POBLET UD A 10 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 11 MARTORELL C.F. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 31 Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
PRAT, A.E. B 10 SAN MAURO, U.D. A
MOLINS DE REI, C.F. A 30 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Descansa 25 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 02 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 20 BEGUES, C.F. A
Jornada 4 23-09-2018
CAN TRIAS, U.D. A 11 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 11 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
MARTORELL C.F. A 10 MARIANAO POBLET UD A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A 31 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
SAN MAURO, U.D. A 22 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 10 PRAT, A.E. B
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 33 MOLINS DE REI, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 11 Descansa
BEGUES, C.F. A 32 ESPLUGUENC, C.F.A. A
Jornada 5 30-09-2018
CAN TRIAS, U.D. A 20 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 02 MARTORELL C.F. A
MARIANAO POBLET UD A 13 Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 11 SAN MAURO, U.D. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 11 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
PRAT, A.E. B 13 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
MOLINS DE REI, C.F. A 01 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
Descansa 52 BEGUES, C.F. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 01 ESPLUGUENC, C.F.A. A
Jornada 6 07-10-2018
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 15 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
MARTORELL C.F. A 31 CAN TRIAS, U.D. A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A 13 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
SAN MAURO, U.D. A 13 MARIANAO POBLET UD A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 00 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 31 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 44 PRAT, A.E. B
BEGUES, C.F. A 01 MOLINS DE REI, C.F. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 30 Descansa
Jornada 7 14-10-2018
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 20 MARTORELL C.F. A
CAN TRIAS, U.D. A 41 Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 21 SAN MAURO, U.D. A
MARIANAO POBLET UD A 13 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 12 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 21 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
PRAT, A.E. B 41 BEGUES, C.F. A
MOLINS DE REI, C.F. A 12 ESPLUGUENC, C.F.A. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 13 Descansa
Jornada 8 21-10-2018
MARTORELL C.F. A 21 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A 31 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SAN MAURO, U.D. A 20 CAN TRIAS, U.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 31 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 50 MARIANAO POBLET UD A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 10 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
BEGUES, C.F. A 10 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 11 PRAT, A.E. B
Descansa 33 MOLINS DE REI, C.F. A
Jornada 9 28-10-2018
MARTORELL C.F. A 01 Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 33 SAN MAURO, U.D. A
CAN TRIAS, U.D. A 31 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 11 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
MARIANAO POBLET UD A 13 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 10 BEGUES, C.F. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 42 ESPLUGUENC, C.F.A. A
PRAT, A.E. B 03 Descansa
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 33 MOLINS DE REI, C.F. A
Jornada 10 04-11-2018
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A 01 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
SAN MAURO, U.D. A 12 MARTORELL C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 32 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 13 CAN TRIAS, U.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 50 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
BEGUES, C.F. A 10 MARIANAO POBLET UD A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 01 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
Descansa 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
MOLINS DE REI, C.F. A 41 PRAT, A.E. B
Jornada 11 11-11-2018
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A 24 SAN MAURO, U.D. A
MARTORELL C.F. A 00 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 22 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
CAN TRIAS, U.D. A 13 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 31 BEGUES, C.F. A
MARIANAO POBLET UD A 41 ESPLUGUENC, C.F.A. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 13 Descansa
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 01 MOLINS DE REI, C.F. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 13 PRAT, A.E. B
Jornada 12 18-11-2018
SAN MAURO, U.D. A 31 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 31 Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 31 MARTORELL C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 22 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
BEGUES, C.F. A 12 CAN TRIAS, U.D. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 21 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
Descansa 32 MARIANAO POBLET UD A
MOLINS DE REI, C.F. A 02 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
PRAT, A.E. B 11 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
Jornada 13 25-11-2018
SAN MAURO, U.D. A 02 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A 14 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
MARTORELL C.F. A 30 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 31 BEGUES, C.F. A
CAN TRIAS, U.D. A 00 ESPLUGUENC, C.F.A. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 23 Descansa
MARIANAO POBLET UD A 11 MOLINS DE REI, C.F. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 42 PRAT, A.E. B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 01 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
Jornada 14 02-12-2018
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 21 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 22 SAN MAURO, U.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 20 Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
BEGUES, C.F. A 13 MARTORELL C.F. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 02 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
Descansa 22 CAN TRIAS, U.D. A
MOLINS DE REI, C.F. A 22 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
PRAT, A.E. B 12 MARIANAO POBLET UD A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 30 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
Jornada 15 16-12-2018
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 22 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
SAN MAURO, U.D. A 21 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A 22 BEGUES, C.F. A
MARTORELL C.F. A 40 ESPLUGUENC, C.F.A. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 11 Descansa
CAN TRIAS, U.D. A 50 MOLINS DE REI, C.F. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 12 PRAT, A.E. B
MARIANAO POBLET UD A 11 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 01 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
Jornada 16 23-12-2018
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 11 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 10 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
BEGUES, C.F. A 23 SAN MAURO, U.D. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 22 Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
Descansa 11 MARTORELL C.F. A
MOLINS DE REI, C.F. A 02 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
PRAT, A.E. B 20 CAN TRIAS, U.D. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 21 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 10 MARIANAO POBLET UD A
Jornada 17 13-01-2019
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 24 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 32 BEGUES, C.F. A
SAN MAURO, U.D. A 20 ESPLUGUENC, C.F.A. A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A 24 Descansa
MARTORELL C.F. A 11 MOLINS DE REI, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 00 PRAT, A.E. B
CAN TRIAS, U.D. A 13 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 13 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
MARIANAO POBLET UD A 21 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 20-01-2019
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 11 MARIANAO POBLET UD A
CAN TRIAS, U.D. A 12 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 21 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
MARTORELL C.F. A 30 PRAT, A.E. B
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A 25 MOLINS DE REI, C.F. A
SAN MAURO, U.D. A 04 Descansa
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 21 ESPLUGUENC, C.F.A. A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 20 BEGUES, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 20 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Jornada 19 27-01-2019
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 01 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
MARIANAO POBLET UD A 11 CAN TRIAS, U.D. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 23 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 11 MARTORELL C.F. A
PRAT, A.E. B 00 Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
MOLINS DE REI, C.F. A 50 SAN MAURO, U.D. A
Descansa 21 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 13 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
BEGUES, C.F. A 14 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
Jornada 20 03-02-2019
CAN TRIAS, U.D. A 21 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 41 MARIANAO POBLET UD A
MARTORELL C.F. A 20 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A 22 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
SAN MAURO, U.D. A 22 PRAT, A.E. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 11 MOLINS DE REI, C.F. A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 13 Descansa
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 20 ESPLUGUENC, C.F.A. A
BEGUES, C.F. A 00 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Jornada 21 10-02-2019
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 01 CAN TRIAS, U.D. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 22 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
MARIANAO POBLET UD A 12 MARTORELL C.F. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 12 Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 33 SAN MAURO, U.D. A
PRAT, A.E. B 11 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
MOLINS DE REI, C.F. A 22 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
Descansa 22 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 20 BEGUES, C.F. A
Jornada 22 17-02-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 13 CAN TRIAS, U.D. A
MARTORELL C.F. A 10 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A 23 MARIANAO POBLET UD A
SAN MAURO, U.D. A 03 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 14 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 41 PRAT, A.E. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 11 MOLINS DE REI, C.F. A
BEGUES, C.F. A 01 Descansa
ESPLUGUENC, C.F.A. A 41 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Jornada 23 24-02-2019
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 10 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
CAN TRIAS, U.D. A 00 MARTORELL C.F. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 32 Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
MARIANAO POBLET UD A 42 SAN MAURO, U.D. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 41 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 21 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
PRAT, A.E. B 14 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
MOLINS DE REI, C.F. A 51 BEGUES, C.F. A
Descansa 21 ESPLUGUENC, C.F.A. A
Jornada 24 10-03-2019
MARTORELL C.F. A 12 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A 00 CAN TRIAS, U.D. A
SAN MAURO, U.D. A 32 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 12 MARIANAO POBLET UD A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 12 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 00 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
BEGUES, C.F. A 03 PRAT, A.E. B
ESPLUGUENC, C.F.A. A 11 MOLINS DE REI, C.F. A
Descansa 23 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Jornada 25 17-03-2019
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 22 MARTORELL C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 53 Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
CAN TRIAS, U.D. A 20 SAN MAURO, U.D. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 23 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
MARIANAO POBLET UD A 32 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 02 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 50 BEGUES, C.F. A
PRAT, A.E. B 02 ESPLUGUENC, C.F.A. A
MOLINS DE REI, C.F. A 01 Descansa
Jornada 26 24-03-2019
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A 02 MARTORELL C.F. A
SAN MAURO, U.D. A 13 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 11 CAN TRIAS, U.D. A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 52 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 30 MARIANAO POBLET UD A
BEGUES, C.F. A 02 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 21 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
Descansa 22 PRAT, A.E. B
MOLINS DE REI, C.F. A 12 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Jornada 27 31-03-2019
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 01 Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
MARTORELL C.F. A 31 SAN MAURO, U.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 00 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
CAN TRIAS, U.D. A 20 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 13 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
MARIANAO POBLET UD A 22 BEGUES, C.F. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 22 ESPLUGUENC, C.F.A. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 02 Descansa
PRAT, A.E. B 21 MOLINS DE REI, C.F. A
Jornada 28 07-04-2019
SAN MAURO, U.D. A 31 Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 02 MARTORELL C.F. A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 34 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 20 CAN TRIAS, U.D. A
BEGUES, C.F. A 12 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 20 MARIANAO POBLET UD A
Descansa 02 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
MOLINS DE REI, C.F. A 31 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
PRAT, A.E. B 22 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Jornada 29 14-04-2019
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 11 SAN MAURO, U.D. A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A 12 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
MARTORELL C.F. A 41 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 10 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
CAN TRIAS, U.D. A 61 BEGUES, C.F. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 34 ESPLUGUENC, C.F.A. A
MARIANAO POBLET UD A 23 Descansa
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 04 MOLINS DE REI, C.F. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 22 PRAT, A.E. B
Jornada 30 28-04-2019
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 02 SAN MAURO, U.D. A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 52 Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 20 MARTORELL C.F. A
BEGUES, C.F. A 04 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 01 CAN TRIAS, U.D. A
Descansa 01 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
MOLINS DE REI, C.F. A 12 MARIANAO POBLET UD A
PRAT, A.E. B 23 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 11 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Jornada 31 05-05-2019
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 22 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SAN MAURO, U.D. A 53 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A 12 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
MARTORELL C.F. A 40 BEGUES, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 10 ESPLUGUENC, C.F.A. A
CAN TRIAS, U.D. A 31 Descansa
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 01 MOLINS DE REI, C.F. A
MARIANAO POBLET UD A 23 PRAT, A.E. B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 02 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
Jornada 32 12-05-2019
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 43 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 20 SAN MAURO, U.D. A
BEGUES, C.F. A 01 Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 10 MARTORELL C.F. A
Descansa 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
MOLINS DE REI, C.F. A 12 CAN TRIAS, U.D. A
PRAT, A.E. B 31 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 13 MARIANAO POBLET UD A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 31 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Jornada 33 19-05-2019
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 21 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 24 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
SAN MAURO, U.D. A 21 BEGUES, C.F. A
Pª UNION D. MALAGA, CLUB A 12 ESPLUGUENC, C.F.A. A
MARTORELL C.F. A 21 Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 01 MOLINS DE REI, C.F. A
CAN TRIAS, U.D. A 20 PRAT, A.E. B
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 10 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
MARIANAO POBLET UD A 11 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
Jornada 34 26-05-2019
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 43 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
BEGUES, C.F. A 24 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 22 SAN MAURO, U.D. A
Descansa 61 Pª UNION D. MALAGA, CLUB A
MOLINS DE REI, C.F. A 11 MARTORELL C.F. A
PRAT, A.E. B 03 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 32 CAN TRIAS, U.D. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 04 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 45 MARIANAO POBLET UD A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.