Competició | TEMPORADA 2018-2019

quarta catalana | grup 3

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 16-09-2018
RIUDEPERES C.F. AT. A 22 TARADELL, U.D. B
SANT VICENÇ TORELLO, U.E. A 30 FOLGUEROLES,C.F. A
TONA, U.E. C 43 SANTA EUGENIA, J.E. B
PRADENC,F.C. A 51 MONTESQUIU, C.D. A
OAR VIC B 22 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A
COLLSUSPINA, C.F. A 11 VILADRAU F.C. A
CANTONIGROS, U.E. A 21 VINYOLES C.F. A
GURB, U.E. B 10 CALLDETENES, C.F. A
Jornada 2 23-09-2018
TARADELL, U.D. B 21 GURB, U.E. B
FOLGUEROLES,C.F. A 14 RIUDEPERES C.F. AT. A
SANTA EUGENIA, J.E. B 12 SANT VICENÇ TORELLO, U.E. A
MONTESQUIU, C.D. A 51 TONA, U.E. C
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A 14 PRADENC,F.C. A
VILADRAU F.C. A 30 OAR VIC B
VINYOLES C.F. A 01 COLLSUSPINA, C.F. A
CALLDETENES, C.F. A 51 CANTONIGROS, U.E. A
Jornada 3 30-09-2018
TARADELL, U.D. B 20 FOLGUEROLES,C.F. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 11 SANTA EUGENIA, J.E. B
SANT VICENÇ TORELLO, U.E. A 11 MONTESQUIU, C.D. A
TONA, U.E. C 21 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A
PRADENC,F.C. A 50 VILADRAU F.C. A
OAR VIC B 21 VINYOLES C.F. A
COLLSUSPINA, C.F. A 04 CALLDETENES, C.F. A
GURB, U.E. B 31 CANTONIGROS, U.E. A
Jornada 4 07-10-2018
GURB, U.E. B 21 FOLGUEROLES,C.F. A
SANTA EUGENIA, J.E. B 31 TARADELL, U.D. B
MONTESQUIU, C.D. A 62 RIUDEPERES C.F. AT. A
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A 52 SANT VICENÇ TORELLO, U.E. A
VILADRAU F.C. A 24 TONA, U.E. C
VINYOLES C.F. A 23 PRADENC,F.C. A
CALLDETENES, C.F. A 51 OAR VIC B
CANTONIGROS, U.E. A 42 COLLSUSPINA, C.F. A
Jornada 5 14-10-2018
FOLGUEROLES,C.F. A 12 SANTA EUGENIA, J.E. B
TARADELL, U.D. B 24 MONTESQUIU, C.D. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 41 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E. A 42 VILADRAU F.C. A
TONA, U.E. C 11 VINYOLES C.F. A
PRADENC,F.C. A 43 CALLDETENES, C.F. A
OAR VIC B 43 CANTONIGROS, U.E. A
GURB, U.E. B 21 COLLSUSPINA, C.F. A
Jornada 6 21-10-2018
SANTA EUGENIA, J.E. B 12 GURB, U.E. B
MONTESQUIU, C.D. A 42 FOLGUEROLES,C.F. A
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A 12 TARADELL, U.D. B
RIUDEPERES C.F. AT. A 21 VILADRAU F.C. A
VINYOLES C.F. A 13 SANT VICENÇ TORELLO, U.E. A
CALLDETENES, C.F. A 51 TONA, U.E. C
CANTONIGROS, U.E. A 13 PRADENC,F.C. A
COLLSUSPINA, C.F. A 31 OAR VIC B
Jornada 7 28-10-2018
SANTA EUGENIA, J.E. B 34 MONTESQUIU, C.D. A
FOLGUEROLES,C.F. A 44 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A
TARADELL, U.D. B 03 VILADRAU F.C. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 33 VINYOLES C.F. A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E. A 21 CALLDETENES, C.F. A
TONA, U.E. C 11 CANTONIGROS, U.E. A
PRADENC,F.C. A 31 COLLSUSPINA, C.F. A
GURB, U.E. B 11 OAR VIC B
Jornada 8 04-11-2018
MONTESQUIU, C.D. A 30 GURB, U.E. B
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A 11 SANTA EUGENIA, J.E. B
VILADRAU F.C. A 42 FOLGUEROLES,C.F. A
VINYOLES C.F. A 01 TARADELL, U.D. B
CALLDETENES, C.F. A 02 RIUDEPERES C.F. AT. A
CANTONIGROS, U.E. A 22 SANT VICENÇ TORELLO, U.E. A
COLLSUSPINA, C.F. A 14 TONA, U.E. C
OAR VIC B 23 PRADENC,F.C. A
Jornada 9 11-11-2018
MONTESQUIU, C.D. A 34 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A
SANTA EUGENIA, J.E. B 11 VILADRAU F.C. A
FOLGUEROLES,C.F. A 32 VINYOLES C.F. A
TARADELL, U.D. B 31 CALLDETENES, C.F. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 34 CANTONIGROS, U.E. A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E. A 50 COLLSUSPINA, C.F. A
TONA, U.E. C 02 OAR VIC B
GURB, U.E. B 06 PRADENC,F.C. A
Jornada 10 18-11-2018
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A 02 GURB, U.E. B
VILADRAU F.C. A 24 MONTESQUIU, C.D. A
VINYOLES C.F. A 42 SANTA EUGENIA, J.E. B
CALLDETENES, C.F. A 62 FOLGUEROLES,C.F. A
CANTONIGROS, U.E. A 12 TARADELL, U.D. B
COLLSUSPINA, C.F. A 36 RIUDEPERES C.F. AT. A
OAR VIC B 41 SANT VICENÇ TORELLO, U.E. A
PRADENC,F.C. A 11 TONA, U.E. C
Jornada 11 25-11-2018
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A 21 VILADRAU F.C. A
MONTESQUIU, C.D. A 31 VINYOLES C.F. A
SANTA EUGENIA, J.E. B 11 CALLDETENES, C.F. A
FOLGUEROLES,C.F. A 12 CANTONIGROS, U.E. A
TARADELL, U.D. B 20 COLLSUSPINA, C.F. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 12 OAR VIC B
SANT VICENÇ TORELLO, U.E. A 03 PRADENC,F.C. A
GURB, U.E. B 13 TONA, U.E. C
Jornada 12 02-12-2018
VILADRAU F.C. A 31 GURB, U.E. B
VINYOLES C.F. A 13 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A
CALLDETENES, C.F. A 24 MONTESQUIU, C.D. A
CANTONIGROS, U.E. A 01 SANTA EUGENIA, J.E. B
COLLSUSPINA, C.F. A 20 FOLGUEROLES,C.F. A
OAR VIC B 12 TARADELL, U.D. B
PRADENC,F.C. A 50 RIUDEPERES C.F. AT. A
TONA, U.E. C 21 SANT VICENÇ TORELLO, U.E. A
Jornada 13 16-12-2018
VILADRAU F.C. A 41 VINYOLES C.F. A
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A 21 CALLDETENES, C.F. A
MONTESQUIU, C.D. A 70 CANTONIGROS, U.E. A
SANTA EUGENIA, J.E. B 41 COLLSUSPINA, C.F. A
FOLGUEROLES,C.F. A 32 OAR VIC B
TARADELL, U.D. B 32 PRADENC,F.C. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 42 TONA, U.E. C
GURB, U.E. B 30 SANT VICENÇ TORELLO, U.E. A
Jornada 14 23-12-2018
GURB, U.E. B 11 VINYOLES C.F. A
CALLDETENES, C.F. A 11 VILADRAU F.C. A
CANTONIGROS, U.E. A 23 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A
COLLSUSPINA, C.F. A 35 MONTESQUIU, C.D. A
SANTA EUGENIA, J.E. B 21 OAR VIC B
PRADENC,F.C. A 61 FOLGUEROLES,C.F. A
TARADELL, U.D. B 22 TONA, U.E. C
SANT VICENÇ TORELLO, U.E. A 43 RIUDEPERES C.F. AT. A
Jornada 15 13-01-2019
VINYOLES C.F. A 13 CALLDETENES, C.F. A
VILADRAU F.C. A 31 CANTONIGROS, U.E. A
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A 01 COLLSUSPINA, C.F. A
MONTESQUIU, C.D. A 40 OAR VIC B
SANTA EUGENIA, J.E. B 03 PRADENC,F.C. A
FOLGUEROLES,C.F. A 33 TONA, U.E. C
TARADELL, U.D. B 24 SANT VICENÇ TORELLO, U.E. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 42 GURB, U.E. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 20-01-2019
TARADELL, U.D. B 13 RIUDEPERES C.F. AT. A
FOLGUEROLES,C.F. A 03 SANT VICENÇ TORELLO, U.E. A
SANTA EUGENIA, J.E. B 21 TONA, U.E. C
MONTESQUIU, C.D. A 01 PRADENC,F.C. A
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A 11 OAR VIC B
VILADRAU F.C. A 11 COLLSUSPINA, C.F. A
VINYOLES C.F. A 34 CANTONIGROS, U.E. A
CALLDETENES, C.F. A 40 GURB, U.E. B
Jornada 17 27-01-2019
GURB, U.E. B 23 TARADELL, U.D. B
RIUDEPERES C.F. AT. A 42 FOLGUEROLES,C.F. A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E. A 23 SANTA EUGENIA, J.E. B
TONA, U.E. C 62 MONTESQUIU, C.D. A
PRADENC,F.C. A 31 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A
OAR VIC B 31 VILADRAU F.C. A
COLLSUSPINA, C.F. A 31 VINYOLES C.F. A
CANTONIGROS, U.E. A 03 CALLDETENES, C.F. A
Jornada 18 03-02-2019
FOLGUEROLES,C.F. A 33 TARADELL, U.D. B
SANTA EUGENIA, J.E. B 41 RIUDEPERES C.F. AT. A
MONTESQUIU, C.D. A 11 SANT VICENÇ TORELLO, U.E. A
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A 11 TONA, U.E. C
VILADRAU F.C. A 30 PRADENC,F.C. A
VINYOLES C.F. A 20 OAR VIC B
CALLDETENES, C.F. A 60 COLLSUSPINA, C.F. A
CANTONIGROS, U.E. A 30 GURB, U.E. B
Jornada 19 10-02-2019
FOLGUEROLES,C.F. A 12 GURB, U.E. B
TARADELL, U.D. B 33 SANTA EUGENIA, J.E. B
RIUDEPERES C.F. AT. A 14 MONTESQUIU, C.D. A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E. A 10 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A
TONA, U.E. C 31 VILADRAU F.C. A
PRADENC,F.C. A 40 VINYOLES C.F. A
OAR VIC B 25 CALLDETENES, C.F. A
COLLSUSPINA, C.F. A 23 CANTONIGROS, U.E. A
Jornada 20 17-02-2019
SANTA EUGENIA, J.E. B 24 FOLGUEROLES,C.F. A
MONTESQUIU, C.D. A 32 TARADELL, U.D. B
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A 33 RIUDEPERES C.F. AT. A
VILADRAU F.C. A 44 SANT VICENÇ TORELLO, U.E. A
VINYOLES C.F. A 12 TONA, U.E. C
CALLDETENES, C.F. A 03 PRADENC,F.C. A
CANTONIGROS, U.E. A 30 OAR VIC B
COLLSUSPINA, C.F. A 24 GURB, U.E. B
Jornada 21 24-02-2019
GURB, U.E. B 02 SANTA EUGENIA, J.E. B
FOLGUEROLES,C.F. A 13 MONTESQUIU, C.D. A
TARADELL, U.D. B 21 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A
VILADRAU F.C. A 35 RIUDEPERES C.F. AT. A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E. A 50 VINYOLES C.F. A
TONA, U.E. C 02 CALLDETENES, C.F. A
PRADENC,F.C. A 40 CANTONIGROS, U.E. A
OAR VIC B 42 COLLSUSPINA, C.F. A
Jornada 22 10-03-2019
MONTESQUIU, C.D. A 40 SANTA EUGENIA, J.E. B
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A 30 FOLGUEROLES,C.F. A
VILADRAU F.C. A 30 TARADELL, U.D. B
VINYOLES C.F. A 24 RIUDEPERES C.F. AT. A
CALLDETENES, C.F. A 30 SANT VICENÇ TORELLO, U.E. A
CANTONIGROS, U.E. A 11 TONA, U.E. C
COLLSUSPINA, C.F. A 15 PRADENC,F.C. A
OAR VIC B 31 GURB, U.E. B
Jornada 23 17-03-2019
GURB, U.E. B 43 MONTESQUIU, C.D. A
SANTA EUGENIA, J.E. B 24 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A
FOLGUEROLES,C.F. A 43 VILADRAU F.C. A
TARADELL, U.D. B 12 VINYOLES C.F. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 05 CALLDETENES, C.F. A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E. A 21 CANTONIGROS, U.E. A
TONA, U.E. C 24 COLLSUSPINA, C.F. A
PRADENC,F.C. A 70 OAR VIC B
Jornada 24 24-03-2019
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A 31 MONTESQUIU, C.D. A
VILADRAU F.C. A 21 SANTA EUGENIA, J.E. B
VINYOLES C.F. A 21 FOLGUEROLES,C.F. A
CALLDETENES, C.F. A 30 TARADELL, U.D. B
CANTONIGROS, U.E. A 35 RIUDEPERES C.F. AT. A
COLLSUSPINA, C.F. A 52 SANT VICENÇ TORELLO, U.E. A
OAR VIC B 02 TONA, U.E. C
PRADENC,F.C. A 50 GURB, U.E. B
Jornada 25 31-03-2019
GURB, U.E. B 12 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A
MONTESQUIU, C.D. A 30 VILADRAU F.C. A
SANTA EUGENIA, J.E. B 12 VINYOLES C.F. A
FOLGUEROLES,C.F. A 24 CALLDETENES, C.F. A
TARADELL, U.D. B 11 CANTONIGROS, U.E. A
RIUDEPERES C.F. AT. A 41 COLLSUSPINA, C.F. A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E. A 31 OAR VIC B
TONA, U.E. C 12 PRADENC,F.C. A
Jornada 26 07-04-2019
VILADRAU F.C. A 24 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A
VINYOLES C.F. A 04 MONTESQUIU, C.D. A
CALLDETENES, C.F. A 35 SANTA EUGENIA, J.E. B
CANTONIGROS, U.E. A 81 FOLGUEROLES,C.F. A
COLLSUSPINA, C.F. A 13 TARADELL, U.D. B
OAR VIC B 33 RIUDEPERES C.F. AT. A
PRADENC,F.C. A 11 SANT VICENÇ TORELLO, U.E. A
TONA, U.E. C 11 GURB, U.E. B
Jornada 27 14-04-2019
GURB, U.E. B 31 VILADRAU F.C. A
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A 20 VINYOLES C.F. A
MONTESQUIU, C.D. A 00 CALLDETENES, C.F. A
SANTA EUGENIA, J.E. B 03 CANTONIGROS, U.E. A
FOLGUEROLES,C.F. A 21 COLLSUSPINA, C.F. A
TARADELL, U.D. B 10 OAR VIC B
RIUDEPERES C.F. AT. A 33 PRADENC,F.C. A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E. A 52 TONA, U.E. C
Jornada 28 28-04-2019
VINYOLES C.F. A 33 VILADRAU F.C. A
CALLDETENES, C.F. A 34 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A
CANTONIGROS, U.E. A 62 MONTESQUIU, C.D. A
COLLSUSPINA, C.F. A 36 SANTA EUGENIA, J.E. B
OAR VIC B 61 FOLGUEROLES,C.F. A
PRADENC,F.C. A 22 TARADELL, U.D. B
TONA, U.E. C 03 RIUDEPERES C.F. AT. A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E. A 41 GURB, U.E. B
Jornada 29 05-05-2019
VINYOLES C.F. A 42 GURB, U.E. B
VILADRAU F.C. A 12 CALLDETENES, C.F. A
SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A 10 CANTONIGROS, U.E. A
MONTESQUIU, C.D. A 22 COLLSUSPINA, C.F. A
OAR VIC B 72 SANTA EUGENIA, J.E. B
FOLGUEROLES,C.F. A 19 PRADENC,F.C. A
TONA, U.E. C 25 TARADELL, U.D. B
RIUDEPERES C.F. AT. A 64 SANT VICENÇ TORELLO, U.E. A
Jornada 30 12-05-2019
CALLDETENES, C.F. A 51 VINYOLES C.F. A
CANTONIGROS, U.E. A 43 VILADRAU F.C. A
COLLSUSPINA, C.F. A 02 SANT MIQUEL DE BALENYA, CE. A
OAR VIC B 42 MONTESQUIU, C.D. A
PRADENC,F.C. A 30 SANTA EUGENIA, J.E. B
TONA, U.E. C 40 FOLGUEROLES,C.F. A
SANT VICENÇ TORELLO, U.E. A 71 TARADELL, U.D. B
GURB, U.E. B 24 RIUDEPERES C.F. AT. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.