Competició | TEMPORADA 2018-2019

preferent cadet | grup 2

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 23-09-2018
VILASSAR MAR,U.E. A 12 MOLLET U.E.,CF. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 20 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
GRANOLLERS, E.C. B 40 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
PARETS, C.F. A 61 SABADELL F.C., C.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 13 SANT GABRIEL, C.D. C
Descansa 10 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
QUART, U.E. A 21 FIGUERES, U.E. A
GIRONA, F.C. B 40 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 2 30-09-2018
MOLLET U.E.,CF. A 22 GIRONA, F.C. B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 22 VILASSAR MAR,U.E. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
SABADELL F.C., C.E. A 23 GRANOLLERS, E.C. B
SANT GABRIEL, C.D. C 01 PARETS, C.F. A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 52 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
FIGUERES, U.E. A 11 Descansa
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 54 QUART, U.E. A
Jornada 3 07-10-2018
MOLLET U.E.,CF. A 21 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
VILASSAR MAR,U.E. A 21 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 11 SABADELL F.C., C.E. A
GRANOLLERS, E.C. B 20 SANT GABRIEL, C.D. C
PARETS, C.F. A 23 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 14 FIGUERES, U.E. A
Descansa 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
GIRONA, F.C. B 32 QUART, U.E. A
Jornada 4 14-10-2018
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 01 GIRONA, F.C. B
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 21 MOLLET U.E.,CF. A
SABADELL F.C., C.E. A 03 VILASSAR MAR,U.E. A
SANT GABRIEL, C.D. C 34 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 02 GRANOLLERS, E.C. B
FIGUERES, U.E. A 12 PARETS, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 42 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
QUART, U.E. A 10 Descansa
Jornada 5 21-10-2018
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 10 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
MOLLET U.E.,CF. A 14 SABADELL F.C., C.E. A
VILASSAR MAR,U.E. A 51 SANT GABRIEL, C.D. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 12 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
GRANOLLERS, E.C. B 40 FIGUERES, U.E. A
PARETS, C.F. A 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 21 QUART, U.E. A
GIRONA, F.C. B 20 Descansa
Jornada 6 28-10-2018
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 02 GIRONA, F.C. B
SABADELL F.C., C.E. A 01 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. C 13 MOLLET U.E.,CF. A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 11 VILASSAR MAR,U.E. A
FIGUERES, U.E. A 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 11 GRANOLLERS, E.C. B
QUART, U.E. A 30 PARETS, C.F. A
Descansa 14 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
Jornada 7 04-11-2018
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 04 SABADELL F.C., C.E. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 21 SANT GABRIEL, C.D. C
MOLLET U.E.,CF. A 42 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
VILASSAR MAR,U.E. A 50 FIGUERES, U.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 50 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
GRANOLLERS, E.C. B 10 QUART, U.E. A
PARETS, C.F. A 30 Descansa
GIRONA, F.C. B 30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
Jornada 8 11-11-2018
SABADELL F.C., C.E. A 10 GIRONA, F.C. B
SANT GABRIEL, C.D. C 50 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 00 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
FIGUERES, U.E. A 12 MOLLET U.E.,CF. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 02 VILASSAR MAR,U.E. A
QUART, U.E. A 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Descansa 01 GRANOLLERS, E.C. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 00 PARETS, C.F. A
Jornada 9 18-11-2018
SABADELL F.C., C.E. A 13 SANT GABRIEL, C.D. C
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 22 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 43 FIGUERES, U.E. A
MOLLET U.E.,CF. A 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
VILASSAR MAR,U.E. A 21 QUART, U.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 11 Descansa
GRANOLLERS, E.C. B 30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
GIRONA, F.C. B 30 PARETS, C.F. A
Jornada 10 25-11-2018
SANT GABRIEL, C.D. C 13 GIRONA, F.C. B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 10 SABADELL F.C., C.E. A
FIGUERES, U.E. A 11 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 31 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
QUART, U.E. A 21 MOLLET U.E.,CF. A
Descansa 14 VILASSAR MAR,U.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
PARETS, C.F. A 03 GRANOLLERS, E.C. B
Jornada 11 02-12-2018
SANT GABRIEL, C.D. C 42 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
SABADELL F.C., C.E. A 32 FIGUERES, U.E. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 12 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 01 QUART, U.E. A
MOLLET U.E.,CF. A 31 Descansa
VILASSAR MAR,U.E. A 11 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 23 PARETS, C.F. A
GIRONA, F.C. B 21 GRANOLLERS, E.C. B
Jornada 12 16-12-2018
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 22 GIRONA, F.C. B
FIGUERES, U.E. A 11 SANT GABRIEL, C.D. C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 10 SABADELL F.C., C.E. A
QUART, U.E. A 02 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
Descansa 03 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 12 MOLLET U.E.,CF. A
PARETS, C.F. A 12 VILASSAR MAR,U.E. A
GRANOLLERS, E.C. B 41 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 13 23-12-2018
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 02 FIGUERES, U.E. A
SANT GABRIEL, C.D. C 20 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SABADELL F.C., C.E. A 20 QUART, U.E. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 21 Descansa
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 31 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
MOLLET U.E.,CF. A 00 PARETS, C.F. A
VILASSAR MAR,U.E. A 10 GRANOLLERS, E.C. B
GIRONA, F.C. B 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 14 13-01-2019
GIRONA, F.C. B 20 FIGUERES, U.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 23 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
QUART, U.E. A 12 SANT GABRIEL, C.D. C
Descansa 12 SABADELL F.C., C.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 10 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
PARETS, C.F. A 30 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
GRANOLLERS, E.C. B 11 MOLLET U.E.,CF. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 01 VILASSAR MAR,U.E. A
Jornada 15 20-01-2019
FIGUERES, U.E. A 50 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 11 QUART, U.E. A
SANT GABRIEL, C.D. C 30 Descansa
SABADELL F.C., C.E. A 30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 10 PARETS, C.F. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 20 GRANOLLERS, E.C. B
MOLLET U.E.,CF. A 20 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
VILASSAR MAR,U.E. A 14 GIRONA, F.C. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 27-01-2019
MOLLET U.E.,CF. A 30 VILASSAR MAR,U.E. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 13 GRANOLLERS, E.C. B
SABADELL F.C., C.E. A 10 PARETS, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. C 30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 51 Descansa
FIGUERES, U.E. A 03 QUART, U.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 44 GIRONA, F.C. B
Jornada 17 03-02-2019
GIRONA, F.C. B 42 MOLLET U.E.,CF. A
VILASSAR MAR,U.E. A 21 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 21 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
GRANOLLERS, E.C. B 30 SABADELL F.C., C.E. A
PARETS, C.F. A 31 SANT GABRIEL, C.D. C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 23 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
Descansa 11 FIGUERES, U.E. A
QUART, U.E. A 03 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 18 10-02-2019
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 24 MOLLET U.E.,CF. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 01 VILASSAR MAR,U.E. A
SABADELL F.C., C.E. A 15 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
SANT GABRIEL, C.D. C 01 GRANOLLERS, E.C. B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 50 PARETS, C.F. A
FIGUERES, U.E. A 34 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 03 Descansa
QUART, U.E. A 02 GIRONA, F.C. B
Jornada 19 17-02-2019
GIRONA, F.C. B 21 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
MOLLET U.E.,CF. A 31 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
VILASSAR MAR,U.E. A 30 SABADELL F.C., C.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 11 SANT GABRIEL, C.D. C
GRANOLLERS, E.C. B 41 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
PARETS, C.F. A 20 FIGUERES, U.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 14 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Descansa 12 QUART, U.E. A
Jornada 20 24-02-2019
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 21 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
SABADELL F.C., C.E. A 03 MOLLET U.E.,CF. A
SANT GABRIEL, C.D. C 02 VILASSAR MAR,U.E. A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 14 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
FIGUERES, U.E. A 05 GRANOLLERS, E.C. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 20 PARETS, C.F. A
QUART, U.E. A 31 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
Descansa 01 GIRONA, F.C. B
Jornada 21 10-03-2019
GIRONA, F.C. B 40 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 01 SABADELL F.C., C.E. A
MOLLET U.E.,CF. A 52 SANT GABRIEL, C.D. C
VILASSAR MAR,U.E. A 30 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 52 FIGUERES, U.E. A
GRANOLLERS, E.C. B 40 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
PARETS, C.F. A 10 QUART, U.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 11 Descansa
Jornada 22 17-03-2019
SABADELL F.C., C.E. A 12 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
SANT GABRIEL, C.D. C 12 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 34 MOLLET U.E.,CF. A
FIGUERES, U.E. A 01 VILASSAR MAR,U.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
QUART, U.E. A 11 GRANOLLERS, E.C. B
Descansa 22 PARETS, C.F. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 11 GIRONA, F.C. B
Jornada 23 24-03-2019
GIRONA, F.C. B 00 SABADELL F.C., C.E. A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 00 SANT GABRIEL, C.D. C
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 61 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
MOLLET U.E.,CF. A 32 FIGUERES, U.E. A
VILASSAR MAR,U.E. A 10 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 00 QUART, U.E. A
GRANOLLERS, E.C. B 22 Descansa
PARETS, C.F. A 30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
Jornada 24 31-03-2019
SANT GABRIEL, C.D. C 23 SABADELL F.C., C.E. A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 30 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
FIGUERES, U.E. A 13 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 12 MOLLET U.E.,CF. A
QUART, U.E. A 11 VILASSAR MAR,U.E. A
Descansa 31 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 01 GRANOLLERS, E.C. B
PARETS, C.F. A 13 GIRONA, F.C. B
Jornada 25 07-04-2019
GIRONA, F.C. B 11 SANT GABRIEL, C.D. C
SABADELL F.C., C.E. A 20 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 55 FIGUERES, U.E. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 31 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
MOLLET U.E.,CF. A 12 QUART, U.E. A
VILASSAR MAR,U.E. A 00 Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 12 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
GRANOLLERS, E.C. B 21 PARETS, C.F. A
Jornada 26 14-04-2019
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 26 SANT GABRIEL, C.D. C
FIGUERES, U.E. A 34 SABADELL F.C., C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 31 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
QUART, U.E. A 32 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
Descansa 13 MOLLET U.E.,CF. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 04 VILASSAR MAR,U.E. A
PARETS, C.F. A 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
GRANOLLERS, E.C. B 20 GIRONA, F.C. B
Jornada 27 28-04-2019
GIRONA, F.C. B 91 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
SANT GABRIEL, C.D. C 30 FIGUERES, U.E. A
SABADELL F.C., C.E. A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 32 QUART, U.E. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 11 Descansa
MOLLET U.E.,CF. A 42 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
VILASSAR MAR,U.E. A 70 PARETS, C.F. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 01 GRANOLLERS, E.C. B
Jornada 28 05-05-2019
FIGUERES, U.E. A 34 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 12 SANT GABRIEL, C.D. C
QUART, U.E. A 32 SABADELL F.C., C.E. A
Descansa 24 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 26 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
PARETS, C.F. A 00 MOLLET U.E.,CF. A
GRANOLLERS, E.C. B 31 VILASSAR MAR,U.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 33 GIRONA, F.C. B
Jornada 29 12-05-2019
FIGUERES, U.E. A 13 GIRONA, F.C. B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SANT GABRIEL, C.D. C 22 QUART, U.E. A
SABADELL F.C., C.E. A 31 Descansa
UNIFICACION LLEFIA,CF. A 50 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 00 PARETS, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. A 11 GRANOLLERS, E.C. B
VILASSAR MAR,U.E. A 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A
Jornada 30 19-05-2019
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 11 FIGUERES, U.E. A
QUART, U.E. A 45 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
Descansa 20 SANT GABRIEL, C.D. C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 31 SABADELL F.C., C.E. A
PARETS, C.F. A 02 UNIFICACION LLEFIA,CF. A
GRANOLLERS, E.C. B 31 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA A 13 MOLLET U.E.,CF. A
GIRONA, F.C. B 24 VILASSAR MAR,U.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.