Competició | TEMPORADA 2018-2019

lliga nacional juvenil | grup 7

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 26-08-2018
DAMM, C.F. A 20 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
CORNELLA, U.D. SAD B 12 GIRONA, F.C. B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 01 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
VILASECA C.F. A 05 ESPANYOL, R.C.D. B
SEGRE, AT. A 01 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
LLAGOSTERA, U.E. A 31 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
SANT ANDREU, U.E A 12 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
BADALONA, C.F. A 30 MOLLET U.E.,CF. A
MERCANTIL, C.E A 11 BARCELONA, F.C. B
Jornada 2 02-09-2018
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 10 MERCANTIL, C.E A
GIRONA, F.C. B 01 DAMM, C.F. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 42 CORNELLA, U.D. SAD B
ESPANYOL, R.C.D. B 20 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 11 VILASECA C.F. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 01 SEGRE, AT. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 20 LLAGOSTERA, U.E. A
MOLLET U.E.,CF. A 12 SANT ANDREU, U.E A
BARCELONA, F.C. B 50 BADALONA, C.F. A
Jornada 3 09-09-2018
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 21 GIRONA, F.C. B
DAMM, C.F. A 50 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
CORNELLA, U.D. SAD B 23 ESPANYOL, R.C.D. B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 30 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
VILASECA C.F. A 24 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
SEGRE, AT. A 00 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
LLAGOSTERA, U.E. A 31 MOLLET U.E.,CF. A
SANT ANDREU, U.E A 02 BARCELONA, F.C. B
MERCANTIL, C.E A 12 BADALONA, C.F. A
Jornada 4 16-09-2018
GIRONA, F.C. B 21 MERCANTIL, C.E A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 01 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
ESPANYOL, R.C.D. B 21 DAMM, C.F. A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 32 CORNELLA, U.D. SAD B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 20 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 00 VILASECA C.F. A
MOLLET U.E.,CF. A 12 SEGRE, AT. A
BARCELONA, F.C. B 71 LLAGOSTERA, U.E. A
BADALONA, C.F. A 11 SANT ANDREU, U.E A
Jornada 5 23-09-2018
GIRONA, F.C. B 31 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 00 ESPANYOL, R.C.D. B
DAMM, C.F. A 40 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
CORNELLA, U.D. SAD B 32 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 00 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
VILASECA C.F. A 31 MOLLET U.E.,CF. A
SEGRE, AT. A 20 BARCELONA, F.C. B
LLAGOSTERA, U.E. A 01 BADALONA, C.F. A
MERCANTIL, C.E A 02 SANT ANDREU, U.E A
Jornada 6 30-09-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 11 MERCANTIL, C.E A
ESPANYOL, R.C.D. B 30 GIRONA, F.C. B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 13 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 08 DAMM, C.F. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 02 CORNELLA, U.D. SAD B
MOLLET U.E.,CF. A 30 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
BARCELONA, F.C. B 30 VILASECA C.F. A
BADALONA, C.F. A 20 SEGRE, AT. A
SANT ANDREU, U.E A 40 LLAGOSTERA, U.E. A
Jornada 7 07-10-2018
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 21 ESPANYOL, R.C.D. B
GIRONA, F.C. B 42 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 42 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
DAMM, C.F. A 12 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
CORNELLA, U.D. SAD B 11 MOLLET U.E.,CF. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 02 BARCELONA, F.C. B
VILASECA C.F. A 10 BADALONA, C.F. A
SEGRE, AT. A 11 SANT ANDREU, U.E A
MERCANTIL, C.E A 20 LLAGOSTERA, U.E. A
Jornada 8 14-10-2018
ESPANYOL, R.C.D. B 20 MERCANTIL, C.E A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 10 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 06 GIRONA, F.C. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 32 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
MOLLET U.E.,CF. A 01 DAMM, C.F. A
BARCELONA, F.C. B 41 CORNELLA, U.D. SAD B
BADALONA, C.F. A 21 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
SANT ANDREU, U.E A 11 VILASECA C.F. A
LLAGOSTERA, U.E. A 20 SEGRE, AT. A
Jornada 9 21-10-2018
ESPANYOL, R.C.D. B 41 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 01 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
GIRONA, F.C. B 11 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 40 MOLLET U.E.,CF. A
DAMM, C.F. A 11 BARCELONA, F.C. B
CORNELLA, U.D. SAD B 12 BADALONA, C.F. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 10 SANT ANDREU, U.E A
VILASECA C.F. A 41 LLAGOSTERA, U.E. A
MERCANTIL, C.E A 40 SEGRE, AT. A
Jornada 10 28-10-2018
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 04 MERCANTIL, C.E A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 13 ESPANYOL, R.C.D. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 11 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
MOLLET U.E.,CF. A 00 GIRONA, F.C. B
BARCELONA, F.C. B 23 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
BADALONA, C.F. A 12 DAMM, C.F. A
SANT ANDREU, U.E A 24 CORNELLA, U.D. SAD B
LLAGOSTERA, U.E. A 13 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
SEGRE, AT. A 01 VILASECA C.F. A
Jornada 11 04-11-2018
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 12 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
ESPANYOL, R.C.D. B 22 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 00 MOLLET U.E.,CF. A
GIRONA, F.C. B 23 BARCELONA, F.C. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 21 BADALONA, C.F. A
DAMM, C.F. A 71 SANT ANDREU, U.E A
CORNELLA, U.D. SAD B 13 LLAGOSTERA, U.E. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 11 SEGRE, AT. A
MERCANTIL, C.E A 10 VILASECA C.F. A
Jornada 12 11-11-2018
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 14 MERCANTIL, C.E A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 21 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
MOLLET U.E.,CF. A 12 ESPANYOL, R.C.D. B
BARCELONA, F.C. B 30 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
BADALONA, C.F. A 33 GIRONA, F.C. B
SANT ANDREU, U.E A 01 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
LLAGOSTERA, U.E. A 22 DAMM, C.F. A
SEGRE, AT. A 12 CORNELLA, U.D. SAD B
VILASECA C.F. A 21 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
Jornada 13 18-11-2018
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 10 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 00 MOLLET U.E.,CF. A
ESPANYOL, R.C.D. B 12 BARCELONA, F.C. B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 11 BADALONA, C.F. A
GIRONA, F.C. B 11 SANT ANDREU, U.E A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 02 LLAGOSTERA, U.E. A
DAMM, C.F. A 20 SEGRE, AT. A
CORNELLA, U.D. SAD B 42 VILASECA C.F. A
MERCANTIL, C.E A 22 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
Jornada 14 25-11-2018
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 20 MERCANTIL, C.E A
MOLLET U.E.,CF. A 40 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
BARCELONA, F.C. B 101 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
BADALONA, C.F. A 16 ESPANYOL, R.C.D. B
SANT ANDREU, U.E A 21 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
LLAGOSTERA, U.E. A 11 GIRONA, F.C. B
SEGRE, AT. A 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
VILASECA C.F. A 00 DAMM, C.F. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 21 CORNELLA, U.D. SAD B
Jornada 15 02-12-2018
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 10 MOLLET U.E.,CF. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 04 BARCELONA, F.C. B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 23 BADALONA, C.F. A
ESPANYOL, R.C.D. B 40 SANT ANDREU, U.E A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 12 LLAGOSTERA, U.E. A
GIRONA, F.C. B 00 SEGRE, AT. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 21 VILASECA C.F. A
DAMM, C.F. A 31 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
MERCANTIL, C.E A 00 CORNELLA, U.D. SAD B
Jornada 16 16-12-2018
MERCANTIL, C.E A 00 MOLLET U.E.,CF. A
BARCELONA, F.C. B 41 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
BADALONA, C.F. A 53 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
SANT ANDREU, U.E A 32 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
LLAGOSTERA, U.E. A 13 ESPANYOL, R.C.D. B
SEGRE, AT. A 01 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
VILASECA C.F. A 11 GIRONA, F.C. B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 12 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
CORNELLA, U.D. SAD B 12 DAMM, C.F. A
Jornada 17 23-12-2018
MOLLET U.E.,CF. A 13 BARCELONA, F.C. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 22 BADALONA, C.F. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 21 SANT ANDREU, U.E A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 12 LLAGOSTERA, U.E. A
ESPANYOL, R.C.D. B 30 SEGRE, AT. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 01 VILASECA C.F. A
GIRONA, F.C. B 50 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 21 CORNELLA, U.D. SAD B
DAMM, C.F. A 20 MERCANTIL, C.E A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 13-01-2019
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 22 DAMM, C.F. A
GIRONA, F.C. B 00 CORNELLA, U.D. SAD B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 11 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
ESPANYOL, R.C.D. B 51 VILASECA C.F. A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 13 SEGRE, AT. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 01 LLAGOSTERA, U.E. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 30 SANT ANDREU, U.E A
MOLLET U.E.,CF. A 10 BADALONA, C.F. A
BARCELONA, F.C. B 00 MERCANTIL, C.E A
Jornada 19 20-01-2019
MERCANTIL, C.E A 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
DAMM, C.F. A 40 GIRONA, F.C. B
CORNELLA, U.D. SAD B 00 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 00 ESPANYOL, R.C.D. B
VILASECA C.F. A 21 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
SEGRE, AT. A 31 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
LLAGOSTERA, U.E. A 20 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
SANT ANDREU, U.E A 21 MOLLET U.E.,CF. A
BADALONA, C.F. A 03 BARCELONA, F.C. B
Jornada 20 27-01-2019
GIRONA, F.C. B 12 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 14 DAMM, C.F. A
ESPANYOL, R.C.D. B 30 CORNELLA, U.D. SAD B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 21 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 42 VILASECA C.F. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 31 SEGRE, AT. A
MOLLET U.E.,CF. A 11 LLAGOSTERA, U.E. A
BARCELONA, F.C. B 61 SANT ANDREU, U.E A
BADALONA, C.F. A 20 MERCANTIL, C.E A
Jornada 21 03-02-2019
MERCANTIL, C.E A 01 GIRONA, F.C. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 20 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
DAMM, C.F. A 30 ESPANYOL, R.C.D. B
CORNELLA, U.D. SAD B 60 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 70 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
VILASECA C.F. A 03 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
SEGRE, AT. A 00 MOLLET U.E.,CF. A
LLAGOSTERA, U.E. A 01 BARCELONA, F.C. B
SANT ANDREU, U.E A 15 BADALONA, C.F. A
Jornada 22 10-02-2019
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 13 GIRONA, F.C. B
ESPANYOL, R.C.D. B 32 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 03 DAMM, C.F. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 14 CORNELLA, U.D. SAD B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 21 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
MOLLET U.E.,CF. A 11 VILASECA C.F. A
BARCELONA, F.C. B 30 SEGRE, AT. A
BADALONA, C.F. A 01 LLAGOSTERA, U.E. A
SANT ANDREU, U.E A 12 MERCANTIL, C.E A
Jornada 23 17-02-2019
MERCANTIL, C.E A 01 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
GIRONA, F.C. B 01 ESPANYOL, R.C.D. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 20 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
DAMM, C.F. A 50 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
CORNELLA, U.D. SAD B 03 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 20 MOLLET U.E.,CF. A
VILASECA C.F. A 12 BARCELONA, F.C. B
SEGRE, AT. A 12 BADALONA, C.F. A
LLAGOSTERA, U.E. A 00 SANT ANDREU, U.E A
Jornada 24 24-02-2019
ESPANYOL, R.C.D. B 30 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 03 GIRONA, F.C. B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 35 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 21 DAMM, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. A 23 CORNELLA, U.D. SAD B
BARCELONA, F.C. B 10 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
BADALONA, C.F. A 33 VILASECA C.F. A
SANT ANDREU, U.E A 21 SEGRE, AT. A
LLAGOSTERA, U.E. A 10 MERCANTIL, C.E A
Jornada 25 10-03-2019
MERCANTIL, C.E A 21 ESPANYOL, R.C.D. B
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 22 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
GIRONA, F.C. B 32 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 00 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
DAMM, C.F. A 10 MOLLET U.E.,CF. A
CORNELLA, U.D. SAD B 43 BARCELONA, F.C. B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 01 BADALONA, C.F. A
VILASECA C.F. A 12 SANT ANDREU, U.E A
SEGRE, AT. A 00 LLAGOSTERA, U.E. A
Jornada 26 17-03-2019
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 09 ESPANYOL, R.C.D. B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 22 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 63 GIRONA, F.C. B
MOLLET U.E.,CF. A 10 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
BARCELONA, F.C. B 12 DAMM, C.F. A
BADALONA, C.F. A 41 CORNELLA, U.D. SAD B
SANT ANDREU, U.E A 00 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
LLAGOSTERA, U.E. A 01 VILASECA C.F. A
SEGRE, AT. A 03 MERCANTIL, C.E A
Jornada 27 24-03-2019
MERCANTIL, C.E A 01 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
ESPANYOL, R.C.D. B 60 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 21 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
GIRONA, F.C. B 10 MOLLET U.E.,CF. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 10 BARCELONA, F.C. B
DAMM, C.F. A 50 BADALONA, C.F. A
CORNELLA, U.D. SAD B 32 SANT ANDREU, U.E A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 22 LLAGOSTERA, U.E. A
VILASECA C.F. A 12 SEGRE, AT. A
Jornada 28 31-03-2019
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 43 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 22 ESPANYOL, R.C.D. B
MOLLET U.E.,CF. A 10 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
BARCELONA, F.C. B 31 GIRONA, F.C. B
BADALONA, C.F. A 32 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
SANT ANDREU, U.E A 01 DAMM, C.F. A
LLAGOSTERA, U.E. A 00 CORNELLA, U.D. SAD B
SEGRE, AT. A 22 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
VILASECA C.F. A 11 MERCANTIL, C.E A
Jornada 29 07-04-2019
MERCANTIL, C.E A 11 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 01 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
ESPANYOL, R.C.D. B 21 MOLLET U.E.,CF. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 02 BARCELONA, F.C. B
GIRONA, F.C. B 21 BADALONA, C.F. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 22 SANT ANDREU, U.E A
DAMM, C.F. A 12 LLAGOSTERA, U.E. A
CORNELLA, U.D. SAD B 10 SEGRE, AT. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 21 VILASECA C.F. A
Jornada 30 14-04-2019
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 51 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
MOLLET U.E.,CF. A 50 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
BARCELONA, F.C. B 32 ESPANYOL, R.C.D. B
BADALONA, C.F. A 21 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
SANT ANDREU, U.E A 11 GIRONA, F.C. B
LLAGOSTERA, U.E. A 01 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
SEGRE, AT. A 13 DAMM, C.F. A
VILASECA C.F. A 00 CORNELLA, U.D. SAD B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 21 MERCANTIL, C.E A
Jornada 31 28-04-2019
MERCANTIL, C.E A 10 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 20 MOLLET U.E.,CF. A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 25 BARCELONA, F.C. B
ESPANYOL, R.C.D. B 41 BADALONA, C.F. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 00 SANT ANDREU, U.E A
GIRONA, F.C. B 31 LLAGOSTERA, U.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 22 SEGRE, AT. A
DAMM, C.F. A 111 VILASECA C.F. A
CORNELLA, U.D. SAD B 40 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
Jornada 32 05-05-2019
MOLLET U.E.,CF. A 11 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
BARCELONA, F.C. B 130 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
BADALONA, C.F. A 20 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
SANT ANDREU, U.E A 24 ESPANYOL, R.C.D. B
LLAGOSTERA, U.E. A 05 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
SEGRE, AT. A 05 GIRONA, F.C. B
VILASECA C.F. A 32 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 04 DAMM, C.F. A
CORNELLA, U.D. SAD B 51 MERCANTIL, C.E A
Jornada 33 12-05-2019
MOLLET U.E.,CF. A 10 MERCANTIL, C.E A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 13 BARCELONA, F.C. B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 23 BADALONA, C.F. A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 10 SANT ANDREU, U.E A
ESPANYOL, R.C.D. B 10 LLAGOSTERA, U.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. B 11 SEGRE, AT. A
GIRONA, F.C. B 51 VILASECA C.F. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A 10 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
DAMM, C.F. A 34 CORNELLA, U.D. SAD B
Jornada 34 19-05-2019
BARCELONA, F.C. B 51 MOLLET U.E.,CF. A
BADALONA, C.F. A 20 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A
SANT ANDREU, U.E A 12 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
LLAGOSTERA, U.E. A 23 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
SEGRE, AT. A 27 ESPANYOL, R.C.D. B
VILASECA C.F. A 05 GIMNASTIC TARRAGONA, C. B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 11 GIRONA, F.C. B
CORNELLA, U.D. SAD B 40 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA A
MERCANTIL, C.E A 22 DAMM, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.