Competició | TEMPORADA 2018-2019

juvenil segona divisio | grup 37

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 24 MATADEPERA, F.C. A
Descansa
R
Descansa
CAN TRIAS, U.D. A 30 NATACIO TERRASSA, C C
Descansa 32 ESCUELA F. BONAIRE A
ESCOLA PIA TERRASSA A 01 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 22 SAN CRISTOBAL, C.P. B
SANT PERE NORD , C.F. A 14 SAN LORENZO, U.D. A
CAN PARELLADA, C.D. A 72 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
Jornada 2 14-10-2018
MATADEPERA, F.C. A 42 CAN PARELLADA, C.D. A
Descansa
R
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
NATACIO TERRASSA, C C 44 Descansa
ESCUELA F. BONAIRE A 07 CAN TRIAS, U.D. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 12 Descansa
SAN CRISTOBAL, C.P. B 10 ESCOLA PIA TERRASSA A
SAN LORENZO, U.D. A 50 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 03 SANT PERE NORD , C.F. A
Jornada 3 21-10-2018
MATADEPERA, F.C. A
R
Descansa
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 51 NATACIO TERRASSA, C C
Descansa 01 ESCUELA F. BONAIRE A
CAN TRIAS, U.D. A 42 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Descansa 22 SAN CRISTOBAL, C.P. B
ESCOLA PIA TERRASSA A 20 SAN LORENZO, U.D. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 42 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
CAN PARELLADA, C.D. A 23 SANT PERE NORD , C.F. A
Jornada 4 28-10-2018
Descansa
R
CAN PARELLADA, C.D. A
NATACIO TERRASSA, C C 25 MATADEPERA, F.C. A
ESCUELA F. BONAIRE A 15 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 12 Descansa
SAN CRISTOBAL, C.P. B 31 CAN TRIAS, U.D. A
SAN LORENZO, U.D. A 01 Descansa
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 34 ESCOLA PIA TERRASSA A
SANT PERE NORD , C.F. A 30 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
Jornada 5 04-11-2018
Descansa
R
NATACIO TERRASSA, C C
MATADEPERA, F.C. A 50 ESCUELA F. BONAIRE A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 20 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Descansa 23 SAN CRISTOBAL, C.P. B
CAN TRIAS, U.D. A 30 SAN LORENZO, U.D. A
Descansa 30 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
ESCOLA PIA TERRASSA A 12 SANT PERE NORD , C.F. A
CAN PARELLADA, C.D. A 15 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
Jornada 6 11-11-2018
NATACIO TERRASSA, C C 21 CAN PARELLADA, C.D. A
ESCUELA F. BONAIRE A
R
Descansa
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 12 MATADEPERA, F.C. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 04 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
SAN LORENZO, U.D. A 11 Descansa
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 07 CAN TRIAS, U.D. A
SANT PERE NORD , C.F. A 50 Descansa
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 21 ESCOLA PIA TERRASSA A
Jornada 7 18-11-2018
NATACIO TERRASSA, C C 40 ESCUELA F. BONAIRE A
Descansa
R
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
MATADEPERA, F.C. A 21 SAN CRISTOBAL, C.P. B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 31 SAN LORENZO, U.D. A
Descansa 41 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
CAN TRIAS, U.D. A 61 SANT PERE NORD , C.F. A
Descansa 25 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
CAN PARELLADA, C.D. A 34 ESCOLA PIA TERRASSA A
Jornada 8 25-11-2018
ESCUELA F. BONAIRE A 20 CAN PARELLADA, C.D. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 22 NATACIO TERRASSA, C C
SAN CRISTOBAL, C.P. B
R
Descansa
SAN LORENZO, U.D. A 11 MATADEPERA, F.C. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 14 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
SANT PERE NORD , C.F. A 04 Descansa
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 14 CAN TRIAS, U.D. A
ESCOLA PIA TERRASSA A 10 Descansa
Jornada 9 02-12-2018
ESCUELA F. BONAIRE A 03 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
NATACIO TERRASSA, C C 11 SAN CRISTOBAL, C.P. B
Descansa
R
SAN LORENZO, U.D. A
MATADEPERA, F.C. A 30 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 10 SANT PERE NORD , C.F. A
Descansa 24 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
CAN TRIAS, U.D. A 43 ESCOLA PIA TERRASSA A
CAN PARELLADA, C.D. A 31 Descansa
Jornada 10 16-12-2018
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 23 CAN PARELLADA, C.D. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 50 ESCUELA F. BONAIRE A
SAN LORENZO, U.D. A 83 NATACIO TERRASSA, C C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
R
Descansa
SANT PERE NORD , C.F. A 12 MATADEPERA, F.C. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 02 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
ESCOLA PIA TERRASSA A 31 Descansa
Descansa 17 CAN TRIAS, U.D. A
Jornada 11 23-12-2018
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 07 SAN CRISTOBAL, C.P. B
ESCUELA F. BONAIRE A 09 SAN LORENZO, U.D. A
NATACIO TERRASSA, C C 12 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
Descansa
R
SANT PERE NORD , C.F. A
MATADEPERA, F.C. A 24 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 31 ESCOLA PIA TERRASSA A
Descansa 02 Descansa
CAN PARELLADA, C.D. A 05 CAN TRIAS, U.D. A
Jornada 12 13-01-2019
SAN CRISTOBAL, C.P. B 61 CAN PARELLADA, C.D. A
SAN LORENZO, U.D. A 32 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 31 ESCUELA F. BONAIRE A
SANT PERE NORD , C.F. A 00 NATACIO TERRASSA, C C
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
R
Descansa
ESCOLA PIA TERRASSA A 40 MATADEPERA, F.C. A
Descansa 37 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
CAN TRIAS, U.D. A 32 Descansa
Jornada 13 20-01-2019
SAN CRISTOBAL, C.P. B 30 SAN LORENZO, U.D. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 71 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
ESCUELA F. BONAIRE A 05 SANT PERE NORD , C.F. A
NATACIO TERRASSA, C C 22 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
Descansa
R
ESCOLA PIA TERRASSA A
MATADEPERA, F.C. A 22 Descansa
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 01 CAN TRIAS, U.D. A
CAN PARELLADA, C.D. A 46 Descansa
Jornada 14 27-01-2019
CAN PARELLADA, C.D. A 43 SAN LORENZO, U.D. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 24 SAN CRISTOBAL, C.P. B
SANT PERE NORD , C.F. A 13 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 52 ESCUELA F. BONAIRE A
ESCOLA PIA TERRASSA A 20 NATACIO TERRASSA, C C
Descansa
R
Descansa
CAN TRIAS, U.D. A 32 MATADEPERA, F.C. A
Descansa 01 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
Jornada 15 03-02-2019
SAN LORENZO, U.D. A 34 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 32 SANT PERE NORD , C.F. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 53 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
ESCUELA F. BONAIRE A 13 ESCOLA PIA TERRASSA A
NATACIO TERRASSA, C C 21 Descansa
Descansa
R
CAN TRIAS, U.D. A
MATADEPERA, F.C. A 21 Descansa
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 32 CAN PARELLADA, C.D. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
MATADEPERA, F.C. A 03 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
Descansa
R
Descansa
NATACIO TERRASSA, C C 04 CAN TRIAS, U.D. A
ESCUELA F. BONAIRE A 23 Descansa
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 02 ESCOLA PIA TERRASSA A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 10 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
SAN LORENZO, U.D. A 12 SANT PERE NORD , C.F. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 13 CAN PARELLADA, C.D. A
Jornada 17 17-02-2019
CAN PARELLADA, C.D. A 43 MATADEPERA, F.C. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
R
Descansa
Descansa 21 NATACIO TERRASSA, C C
CAN TRIAS, U.D. A 131 ESCUELA F. BONAIRE A
Descansa 12 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
ESCOLA PIA TERRASSA A 22 SAN CRISTOBAL, C.P. B
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 33 SAN LORENZO, U.D. A
SANT PERE NORD , C.F. A 50 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
Jornada 18 24-02-2019
Descansa
R
MATADEPERA, F.C. A
NATACIO TERRASSA, C C 04 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
ESCUELA F. BONAIRE A 03 Descansa
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 11 CAN TRIAS, U.D. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 70 Descansa
SAN LORENZO, U.D. A 16 ESCOLA PIA TERRASSA A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 44 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
SANT PERE NORD , C.F. A 53 CAN PARELLADA, C.D. A
Jornada 19 10-03-2019
CAN PARELLADA, C.D. A
R
Descansa
MATADEPERA, F.C. A 73 NATACIO TERRASSA, C C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 101 ESCUELA F. BONAIRE A
Descansa 11 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
CAN TRIAS, U.D. A 53 SAN CRISTOBAL, C.P. B
Descansa 10 SAN LORENZO, U.D. A
ESCOLA PIA TERRASSA A 80 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 30 SANT PERE NORD , C.F. A
Jornada 20 17-03-2019
NATACIO TERRASSA, C C
R
Descansa
ESCUELA F. BONAIRE A 16 MATADEPERA, F.C. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 05 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 21 Descansa
SAN LORENZO, U.D. A 02 CAN TRIAS, U.D. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 210 Descansa
SANT PERE NORD , C.F. A 22 ESCOLA PIA TERRASSA A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 12 CAN PARELLADA, C.D. A
Jornada 21 24-03-2019
CAN PARELLADA, C.D. A 32 NATACIO TERRASSA, C C
Descansa
R
ESCUELA F. BONAIRE A
MATADEPERA, F.C. A 84 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 20 SAN CRISTOBAL, C.P. B
Descansa 42 SAN LORENZO, U.D. A
CAN TRIAS, U.D. A 130 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
Descansa 22 SANT PERE NORD , C.F. A
ESCOLA PIA TERRASSA A 12 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
Jornada 22 31-03-2019
ESCUELA F. BONAIRE A 11 NATACIO TERRASSA, C C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
R
Descansa
SAN CRISTOBAL, C.P. B 42 MATADEPERA, F.C. A
SAN LORENZO, U.D. A 03 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 112 Descansa
SANT PERE NORD , C.F. A 03 CAN TRIAS, U.D. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 32 Descansa
ESCOLA PIA TERRASSA A 31 CAN PARELLADA, C.D. A
Jornada 23 07-04-2019
CAN PARELLADA, C.D. A 41 ESCUELA F. BONAIRE A
NATACIO TERRASSA, C C 15 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Descansa
R
SAN CRISTOBAL, C.P. B
MATADEPERA, F.C. A 71 SAN LORENZO, U.D. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 120 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
Descansa 01 SANT PERE NORD , C.F. A
CAN TRIAS, U.D. A 20 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
Descansa 04 ESCOLA PIA TERRASSA A
Jornada 24 14-04-2019
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 50 ESCUELA F. BONAIRE A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 20 NATACIO TERRASSA, C C
SAN LORENZO, U.D. A
R
Descansa
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 15 MATADEPERA, F.C. A
SANT PERE NORD , C.F. A 05 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 34 Descansa
ESCOLA PIA TERRASSA A 26 CAN TRIAS, U.D. A
Descansa 33 CAN PARELLADA, C.D. A
Jornada 25 28-04-2019
CAN PARELLADA, C.D. A 34 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
ESCUELA F. BONAIRE A 14 SAN CRISTOBAL, C.P. B
NATACIO TERRASSA, C C 32 SAN LORENZO, U.D. A
Descansa
R
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
MATADEPERA, F.C. A 11 SANT PERE NORD , C.F. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 70 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
Descansa 50 ESCOLA PIA TERRASSA A
CAN TRIAS, U.D. A 80 Descansa
Jornada 26 05-05-2019
SAN CRISTOBAL, C.P. B 12 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
SAN LORENZO, U.D. A 22 ESCUELA F. BONAIRE A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 20 NATACIO TERRASSA, C C
SANT PERE NORD , C.F. A
R
Descansa
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 15 MATADEPERA, F.C. A
ESCOLA PIA TERRASSA A 31 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
Descansa 20 Descansa
CAN TRIAS, U.D. A 71 CAN PARELLADA, C.D. A
Jornada 27 12-05-2019
CAN PARELLADA, C.D. A 13 SAN CRISTOBAL, C.P. B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 62 SAN LORENZO, U.D. A
ESCUELA F. BONAIRE A 11 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
NATACIO TERRASSA, C C 27 SANT PERE NORD , C.F. A
Descansa
R
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
MATADEPERA, F.C. A 14 ESCOLA PIA TERRASSA A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 60 Descansa
Descansa 26 CAN TRIAS, U.D. A
Jornada 28 19-05-2019
SAN LORENZO, U.D. A 36 SAN CRISTOBAL, C.P. B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 13 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
SANT PERE NORD , C.F. A 31 ESCUELA F. BONAIRE A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 33 NATACIO TERRASSA, C C
ESCOLA PIA TERRASSA A
R
Descansa
Descansa 10 MATADEPERA, F.C. A
CAN TRIAS, U.D. A 30 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
Descansa 00 CAN PARELLADA, C.D. A
Jornada 29 26-05-2019
SAN LORENZO, U.D. A 31 CAN PARELLADA, C.D. A
SAN CRISTOBAL, C.P. B 90 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 30 SANT PERE NORD , C.F. A
ESCUELA F. BONAIRE A 17 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
NATACIO TERRASSA, C C 34 ESCOLA PIA TERRASSA A
Descansa
R
Descansa
MATADEPERA, F.C. A 13 CAN TRIAS, U.D. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 12 Descansa
Jornada 30 02-06-2019
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT A 31 SAN LORENZO, U.D. A
SANT PERE NORD , C.F. A 43 SAN CRISTOBAL, C.P. B
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 63 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
ESCOLA PIA TERRASSA A 30 ESCUELA F. BONAIRE A
Descansa 41 NATACIO TERRASSA, C C
CAN TRIAS, U.D. A
R
Descansa
Descansa 21 MATADEPERA, F.C. A
CAN PARELLADA, C.D. A 32 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.