Competició | TEMPORADA 2018-2019

juvenil primera divisio | grup 7

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
CARDEDEU, F.C. B 31 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
BADIA DEL VALLES, C.D. A 34 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 21 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 13 RIPOLLET, C.F. A
NATACIO TERRASSA, C A 31 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 20 SABADELLENCA, UE. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 10 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
SABADELL F.C., C.E. C 23 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 2 07-10-2018
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 20 SABADELL F.C., C.E. C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 53 CARDEDEU, F.C. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 52 BADIA DEL VALLES, C.D. A
RIPOLLET, C.F. A 13 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 33 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
SABADELLENCA, UE. A 16 NATACIO TERRASSA, C A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 41 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 12 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
Jornada 3 14-10-2018
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 22 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
CARDEDEU, F.C. B 11 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
BADIA DEL VALLES, C.D. A 33 RIPOLLET, C.F. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 21 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 52 SABADELLENCA, UE. A
NATACIO TERRASSA, C A 20 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 22 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
SABADELL F.C., C.E. C 12 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
Jornada 4 21-10-2018
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 34 SABADELL F.C., C.E. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 11 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
RIPOLLET, C.F. A 31 CARDEDEU, F.C. B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 31 BADIA DEL VALLES, C.D. A
SABADELLENCA, UE. A 17 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 00 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 22 NATACIO TERRASSA, C A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
Jornada 5 28-10-2018
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 42 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 43 RIPOLLET, C.F. A
CARDEDEU, F.C. B 41 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 33 SABADELLENCA, UE. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 31 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 20 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
NATACIO TERRASSA, C A 50 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
SABADELL F.C., C.E. C 52 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
Jornada 6 04-11-2018
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 14 SABADELL F.C., C.E. C
RIPOLLET, C.F. A 15 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 21 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
SABADELLENCA, UE. A 09 CARDEDEU, F.C. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 41 BADIA DEL VALLES, C.D. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 00 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 15 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 07 NATACIO TERRASSA, C A
Jornada 7 11-11-2018
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 32 RIPOLLET, C.F. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 31 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 11 SABADELLENCA, UE. A
CARDEDEU, F.C. B 24 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 01 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 42 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 43 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
SABADELL F.C., C.E. C 23 NATACIO TERRASSA, C A
Jornada 8 18-11-2018
RIPOLLET, C.F. A 11 SABADELL F.C., C.E. C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 10 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
SABADELLENCA, UE. A 24 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 30 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 30 CARDEDEU, F.C. B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 31 BADIA DEL VALLES, C.D. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 23 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
NATACIO TERRASSA, C A 23 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
Jornada 9 25-11-2018
RIPOLLET, C.F. A 12 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 40 SABADELLENCA, UE. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 22 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 47 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
CARDEDEU, F.C. B 12 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
BADIA DEL VALLES, C.D. A 41 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 10 NATACIO TERRASSA, C A
SABADELL F.C., C.E. C 02 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
Jornada 10 02-12-2018
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 13 SABADELL F.C., C.E. C
SABADELLENCA, UE. A 14 RIPOLLET, C.F. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 22 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 10 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 14 CARDEDEU, F.C. B
NATACIO TERRASSA, C A 41 BADIA DEL VALLES, C.D. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
Jornada 11 16-12-2018
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 71 SABADELLENCA, UE. A
RIPOLLET, C.F. A 30 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 14 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 21 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 71 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
CARDEDEU, F.C. B 20 NATACIO TERRASSA, C A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 42 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
SABADELL F.C., C.E. C 13 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
Jornada 12 23-12-2018
SABADELLENCA, UE. A 29 SABADELL F.C., C.E. C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 11 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 20 RIPOLLET, C.F. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 04 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
NATACIO TERRASSA, C A 51 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 34 CARDEDEU, F.C. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 52 BADIA DEL VALLES, C.D. A
Jornada 13 13-01-2019
SABADELLENCA, UE. A 08 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 24 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
RIPOLLET, C.F. A 41 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 52 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 11 NATACIO TERRASSA, C A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 24 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
CARDEDEU, F.C. B 10 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. C 43 BADIA DEL VALLES, C.D. A
Jornada 14 20-01-2019
SABADELL F.C., C.E. C 34 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 70 SABADELLENCA, UE. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 23 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 06 RIPOLLET, C.F. A
NATACIO TERRASSA, C A 15 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 12 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 20 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
BADIA DEL VALLES, C.D. A 02 CARDEDEU, F.C. B
Jornada 15 27-01-2019
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 22 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
SABADELLENCA, UE. A 06 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 10 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
RIPOLLET, C.F. A 04 NATACIO TERRASSA, C A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 21 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 42 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 34 BADIA DEL VALLES, C.D. A
CARDEDEU, F.C. B 32 SABADELL F.C., C.E. C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 34 CARDEDEU, F.C. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 22 BADIA DEL VALLES, C.D. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 21 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
RIPOLLET, C.F. A 02 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 13 NATACIO TERRASSA, C A
SABADELLENCA, UE. A 25 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 22 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 10 SABADELL F.C., C.E. C
Jornada 17 10-02-2019
SABADELL F.C., C.E. C 12 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
CARDEDEU, F.C. B 21 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
BADIA DEL VALLES, C.D. A 21 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 22 RIPOLLET, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 22 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
NATACIO TERRASSA, C A 102 SABADELLENCA, UE. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 01 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 04 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 18 17-02-2019
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 71 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 21 CARDEDEU, F.C. B
RIPOLLET, C.F. A 51 BADIA DEL VALLES, C.D. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 02 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
SABADELLENCA, UE. A 014 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 00 NATACIO TERRASSA, C A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 50 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 04 SABADELL F.C., C.E. C
Jornada 19 24-02-2019
SABADELL F.C., C.E. C 13 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 11 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
CARDEDEU, F.C. B 42 RIPOLLET, C.F. A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 31 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 160 SABADELLENCA, UE. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 14 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
NATACIO TERRASSA, C A 31 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 35 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
Jornada 20 10-03-2019
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 32 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
RIPOLLET, C.F. A 01 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 24 CARDEDEU, F.C. B
SABADELLENCA, UE. A 06 BADIA DEL VALLES, C.D. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 00 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 16 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 12 NATACIO TERRASSA, C A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 03 SABADELL F.C., C.E. C
Jornada 21 17-03-2019
SABADELL F.C., C.E. C 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 11 RIPOLLET, C.F. A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 30 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
CARDEDEU, F.C. B 40 SABADELLENCA, UE. A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 34 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 43 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 24 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
NATACIO TERRASSA, C A 140 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
Jornada 22 24-03-2019
RIPOLLET, C.F. A 10 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 03 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
SABADELLENCA, UE. A 05 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 24 CARDEDEU, F.C. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 03 BADIA DEL VALLES, C.D. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 14 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
NATACIO TERRASSA, C A 21 SABADELL F.C., C.E. C
Jornada 23 31-03-2019
SABADELL F.C., C.E. C 32 RIPOLLET, C.F. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 31 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 41 SABADELLENCA, UE. A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 11 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
CARDEDEU, F.C. B 11 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 44 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 52 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 31 NATACIO TERRASSA, C A
Jornada 24 07-04-2019
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 22 RIPOLLET, C.F. A
SABADELLENCA, UE. A 05 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 12 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 22 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 25 CARDEDEU, F.C. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 24 BADIA DEL VALLES, C.D. A
NATACIO TERRASSA, C A 41 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 11 SABADELL F.C., C.E. C
Jornada 25 14-04-2019
SABADELL F.C., C.E. C 20 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
RIPOLLET, C.F. A 40 SABADELLENCA, UE. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 02 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 12 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
CARDEDEU, F.C. B 10 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
BADIA DEL VALLES, C.D. A 20 NATACIO TERRASSA, C A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 60 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
Jornada 26 28-04-2019
SABADELLENCA, UE. A 06 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 11 RIPOLLET, C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 52 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 02 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 23 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
NATACIO TERRASSA, C A 32 CARDEDEU, F.C. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 52 BADIA DEL VALLES, C.D. A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 41 SABADELL F.C., C.E. C
Jornada 27 05-05-2019
SABADELL F.C., C.E. C 80 SABADELLENCA, UE. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 22 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
RIPOLLET, C.F. A 30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 45 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 80 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 23 NATACIO TERRASSA, C A
CARDEDEU, F.C. B 56 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
BADIA DEL VALLES, C.D. A 11 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
Jornada 28 12-05-2019
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 41 SABADELLENCA, UE. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 11 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 42 RIPOLLET, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 07 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
NATACIO TERRASSA, C A 04 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 33 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 11 CARDEDEU, F.C. B
BADIA DEL VALLES, C.D. A 31 SABADELL F.C., C.E. C
Jornada 29 19-05-2019
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 13 SABADELL F.C., C.E. C
SABADELLENCA, UE. A 15 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 31 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B
RIPOLLET, C.F. A 50 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B 21 NATACIO TERRASSA, C A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C 20 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A
CARDEDEU, F.C. B 14 BADIA DEL VALLES, C.D. A
Jornada 30 26-05-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 31 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. B 150 SABADELLENCA, UE. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 13 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
NATACIO TERRASSA, C A 54 RIPOLLET, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 50 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 30 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E C
BADIA DEL VALLES, C.D. A 11 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
SABADELL F.C., C.E. C 24 CARDEDEU, F.C. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.