Competició | TEMPORADA 2018-2019

infantil segona divisio | grup 9

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 30-09-2018
TER-BRUGENT 2014 A.E A 32 SANT GREGORI, A.E. B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 30 BANYOLES, C.E. B
BESALU, C.E. A 26 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
Descansa - PORQUERES, U.E. B
BANYOLES CLUB AT. A 140 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
SANTJOANEN, C.P. A 23 CORNELLA TERRI, A.E. A
TORELLO, C.F. C 10 LA CANYA, A.E. A
SANT ROC OLOT , C.F. A 82 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
Jornada 2 07-10-2018
SANT GREGORI, A.E. B 010 SANT ROC OLOT , C.F. A
BANYOLES, C.E. B 43 TER-BRUGENT 2014 A.E A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 06 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
PORQUERES, U.E. B 08 BESALU, C.E. A
BANYOLES CLUB AT. A - Descansa
CORNELLA TERRI, A.E. A 22 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
LA CANYA, A.E. A 21 SANTJOANEN, C.P. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 03 TORELLO, C.F. C
Jornada 3 14-10-2018
SANT GREGORI, A.E. B 51 BANYOLES, C.E. B
TER-BRUGENT 2014 A.E A 111 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 70 PORQUERES, U.E. B
BESALU, C.E. A 23 BANYOLES CLUB AT. A
Descansa - CORNELLA TERRI, A.E. A
LA CANYA, A.E. A 50 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
SANTJOANEN, C.P. A 31 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
SANT ROC OLOT , C.F. A 32 TORELLO, C.F. C
Jornada 4 21-10-2018
BANYOLES, C.E. B 35 SANT ROC OLOT , C.F. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 90 SANT GREGORI, A.E. B
PORQUERES, U.E. B 22 TER-BRUGENT 2014 A.E A
BANYOLES CLUB AT. A 13 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
CORNELLA TERRI, A.E. A 24 BESALU, C.E. A
LA CANYA, A.E. A - Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 31 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
TORELLO, C.F. C 31 SANTJOANEN, C.P. A
Jornada 5 28-10-2018
BANYOLES, C.E. B 01 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
SANT GREGORI, A.E. B 03 PORQUERES, U.E. B
TER-BRUGENT 2014 A.E A 010 BANYOLES CLUB AT. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 90 CORNELLA TERRI, A.E. A
BESALU, C.E. A 21 LA CANYA, A.E. A
Descansa - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 010 TORELLO, C.F. C
SANT ROC OLOT , C.F. A 30 SANTJOANEN, C.P. A
Jornada 6 04-11-2018
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 32 SANT ROC OLOT , C.F. A
PORQUERES, U.E. B 22 BANYOLES, C.E. B
BANYOLES CLUB AT. A 130 SANT GREGORI, A.E. B
CORNELLA TERRI, A.E. A 72 TER-BRUGENT 2014 A.E A
LA CANYA, A.E. A 05 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 24 BESALU, C.E. A
TORELLO, C.F. C - Descansa
SANTJOANEN, C.P. A 50 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
Jornada 7 11-11-2018
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 60 PORQUERES, U.E. B
BANYOLES, C.E. B 04 BANYOLES CLUB AT. A
SANT GREGORI, A.E. B 03 CORNELLA TERRI, A.E. A
TER-BRUGENT 2014 A.E A 09 LA CANYA, A.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 41 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
BESALU, C.E. A 32 TORELLO, C.F. C
Descansa - SANTJOANEN, C.P. A
SANT ROC OLOT , C.F. A 150 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
Jornada 8 18-11-2018
PORQUERES, U.E. B 05 SANT ROC OLOT , C.F. A
BANYOLES CLUB AT. A 32 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
CORNELLA TERRI, A.E. A 21 BANYOLES, C.E. B
LA CANYA, A.E. A 81 SANT GREGORI, A.E. B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 33 TER-BRUGENT 2014 A.E A
TORELLO, C.F. C 13 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
SANTJOANEN, C.P. A 14 BESALU, C.E. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A - Descansa
Jornada 9 25-11-2018
BANYOLES CLUB AT. A 30 PORQUERES, U.E. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 91 CORNELLA TERRI, A.E. A
BANYOLES, C.E. B 23 LA CANYA, A.E. A
SANT GREGORI, A.E. B 02 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
TER-BRUGENT 2014 A.E A 111 TORELLO, C.F. C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 50 SANTJOANEN, C.P. A
BESALU, C.E. A 120 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
SANT ROC OLOT , C.F. A - Descansa
Jornada 10 02-12-2018
BANYOLES CLUB AT. A 31 SANT ROC OLOT , C.F. A
CORNELLA TERRI, A.E. A 02 PORQUERES, U.E. B
LA CANYA, A.E. A 13 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 21 BANYOLES, C.E. B
TORELLO, C.F. C 70 SANT GREGORI, A.E. B
SANTJOANEN, C.P. A 83 TER-BRUGENT 2014 A.E A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 021 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
Descansa - BESALU, C.E. A
Jornada 11 16-12-2018
BANYOLES CLUB AT. A 60 CORNELLA TERRI, A.E. A
PORQUERES, U.E. B 03 LA CANYA, A.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 51 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
BANYOLES, C.E. B 12 TORELLO, C.F. C
SANT GREGORI, A.E. B 35 SANTJOANEN, C.P. A
TER-BRUGENT 2014 A.E A 52 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A - Descansa
SANT ROC OLOT , C.F. A 22 BESALU, C.E. A
Jornada 12 23-12-2018
CORNELLA TERRI, A.E. A 08 SANT ROC OLOT , C.F. A
LA CANYA, A.E. A 12 BANYOLES CLUB AT. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 12 PORQUERES, U.E. B
TORELLO, C.F. C 20 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
SANTJOANEN, C.P. A 24 BANYOLES, C.E. B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 14 SANT GREGORI, A.E. B
Descansa - TER-BRUGENT 2014 A.E A
BESALU, C.E. A 03 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
Jornada 13 13-01-2019
CORNELLA TERRI, A.E. A 23 LA CANYA, A.E. A
BANYOLES CLUB AT. A 82 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
PORQUERES, U.E. B 04 TORELLO, C.F. C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 32 SANTJOANEN, C.P. A
BANYOLES, C.E. B 11 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
SANT GREGORI, A.E. B - Descansa
TER-BRUGENT 2014 A.E A 14 BESALU, C.E. A
SANT ROC OLOT , C.F. A 13 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
Jornada 14 20-01-2019
SANT ROC OLOT , C.F. A 53 LA CANYA, A.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 43 CORNELLA TERRI, A.E. A
TORELLO, C.F. C 11 BANYOLES CLUB AT. A
SANTJOANEN, C.P. A 50 PORQUERES, U.E. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 120 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
Descansa - BANYOLES, C.E. B
BESALU, C.E. A 63 SANT GREGORI, A.E. B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 100 TER-BRUGENT 2014 A.E A
Jornada 15 27-01-2019
LA CANYA, A.E. A 30 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
CORNELLA TERRI, A.E. A 34 TORELLO, C.F. C
BANYOLES CLUB AT. A 71 SANTJOANEN, C.P. A
PORQUERES, U.E. B 20 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C - Descansa
BANYOLES, C.E. B 06 BESALU, C.E. A
SANT GREGORI, A.E. B 012 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
TER-BRUGENT 2014 A.E A 015 SANT ROC OLOT , C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 03-02-2019
SANT GREGORI, A.E. B 30 TER-BRUGENT 2014 A.E A
BANYOLES, C.E. B 010 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 13 BESALU, C.E. A
PORQUERES, U.E. B - Descansa
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 010 BANYOLES CLUB AT. A
CORNELLA TERRI, A.E. A 33 SANTJOANEN, C.P. A
LA CANYA, A.E. A 12 TORELLO, C.F. C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 12 SANT ROC OLOT , C.F. A
Jornada 17 10-02-2019
SANT ROC OLOT , C.F. A 100 SANT GREGORI, A.E. B
TER-BRUGENT 2014 A.E A 27 BANYOLES, C.E. B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 41 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
BESALU, C.E. A 41 PORQUERES, U.E. B
Descansa - BANYOLES CLUB AT. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 04 CORNELLA TERRI, A.E. A
SANTJOANEN, C.P. A 26 LA CANYA, A.E. A
TORELLO, C.F. C 72 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
Jornada 18 17-02-2019
BANYOLES, C.E. B 61 SANT GREGORI, A.E. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 131 TER-BRUGENT 2014 A.E A
PORQUERES, U.E. B 08 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
BANYOLES CLUB AT. A 102 BESALU, C.E. A
CORNELLA TERRI, A.E. A - Descansa
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 17 LA CANYA, A.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 11 SANTJOANEN, C.P. A
TORELLO, C.F. C 12 SANT ROC OLOT , C.F. A
Jornada 19 24-02-2019
SANT ROC OLOT , C.F. A 41 BANYOLES, C.E. B
SANT GREGORI, A.E. B 18 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
TER-BRUGENT 2014 A.E A 23 PORQUERES, U.E. B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 30 BANYOLES CLUB AT. A
BESALU, C.E. A 60 CORNELLA TERRI, A.E. A
Descansa - LA CANYA, A.E. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 18 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
SANTJOANEN, C.P. A 47 TORELLO, C.F. C
Jornada 20 10-03-2019
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 61 BANYOLES, C.E. B
PORQUERES, U.E. B 23 SANT GREGORI, A.E. B
BANYOLES CLUB AT. A 101 TER-BRUGENT 2014 A.E A
CORNELLA TERRI, A.E. A 113 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
LA CANYA, A.E. A 54 BESALU, C.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B - Descansa
TORELLO, C.F. C 121 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
SANTJOANEN, C.P. A 42 SANT ROC OLOT , C.F. A
Jornada 21 17-03-2019
SANT ROC OLOT , C.F. A 23 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
BANYOLES, C.E. B 23 PORQUERES, U.E. B
SANT GREGORI, A.E. B 07 BANYOLES CLUB AT. A
TER-BRUGENT 2014 A.E A 35 CORNELLA TERRI, A.E. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 10 LA CANYA, A.E. A
BESALU, C.E. A 64 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
Descansa - TORELLO, C.F. C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 04 SANTJOANEN, C.P. A
Jornada 22 24-03-2019
PORQUERES, U.E. B 25 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
BANYOLES CLUB AT. A 40 BANYOLES, C.E. B
CORNELLA TERRI, A.E. A 61 SANT GREGORI, A.E. B
LA CANYA, A.E. A 90 TER-BRUGENT 2014 A.E A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 37 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
TORELLO, C.F. C 20 BESALU, C.E. A
SANTJOANEN, C.P. A - Descansa
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 010 SANT ROC OLOT , C.F. A
Jornada 23 31-03-2019
SANT ROC OLOT , C.F. A 42 PORQUERES, U.E. B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 32 BANYOLES CLUB AT. A
BANYOLES, C.E. B 41 CORNELLA TERRI, A.E. A
SANT GREGORI, A.E. B 26 LA CANYA, A.E. A
TER-BRUGENT 2014 A.E A 27 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 41 TORELLO, C.F. C
BESALU, C.E. A 52 SANTJOANEN, C.P. A
Descansa - JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
Jornada 24 07-04-2019
PORQUERES, U.E. B 12 BANYOLES CLUB AT. A
CORNELLA TERRI, A.E. A 07 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
LA CANYA, A.E. A 40 BANYOLES, C.E. B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 90 SANT GREGORI, A.E. B
TORELLO, C.F. C 130 TER-BRUGENT 2014 A.E A
SANTJOANEN, C.P. A 09 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 19 BESALU, C.E. A
Descansa - SANT ROC OLOT , C.F. A
Jornada 25 14-04-2019
SANT ROC OLOT , C.F. A 53 BANYOLES CLUB AT. A
PORQUERES, U.E. B 62 CORNELLA TERRI, A.E. A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 22 LA CANYA, A.E. A
BANYOLES, C.E. B 30 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
SANT GREGORI, A.E. B 35 TORELLO, C.F. C
TER-BRUGENT 2014 A.E A 35 SANTJOANEN, C.P. A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 101 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
BESALU, C.E. A - Descansa
Jornada 26 28-04-2019
CORNELLA TERRI, A.E. A 16 BANYOLES CLUB AT. A
LA CANYA, A.E. A 42 PORQUERES, U.E. B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 19 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
TORELLO, C.F. C 30 BANYOLES, C.E. B
SANTJOANEN, C.P. A 62 SANT GREGORI, A.E. B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 113 TER-BRUGENT 2014 A.E A
Descansa - ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
BESALU, C.E. A 14 SANT ROC OLOT , C.F. A
Jornada 27 05-05-2019
SANT ROC OLOT , C.F. A 62 CORNELLA TERRI, A.E. A
BANYOLES CLUB AT. A 91 LA CANYA, A.E. A
PORQUERES, U.E. B 33 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 32 TORELLO, C.F. C
BANYOLES, C.E. B 53 SANTJOANEN, C.P. A
SANT GREGORI, A.E. B 70 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A
TER-BRUGENT 2014 A.E A - Descansa
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 40 BESALU, C.E. A
Jornada 28 12-05-2019
LA CANYA, A.E. A 110 CORNELLA TERRI, A.E. A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 313 BANYOLES CLUB AT. A
TORELLO, C.F. C 50 PORQUERES, U.E. B
SANTJOANEN, C.P. A 08 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 34 BANYOLES, C.E. B
Descansa - SANT GREGORI, A.E. B
BESALU, C.E. A 82 TER-BRUGENT 2014 A.E A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 50 SANT ROC OLOT , C.F. A
Jornada 29 19-05-2019
LA CANYA, A.E. A 15 SANT ROC OLOT , C.F. A
CORNELLA TERRI, A.E. A 34 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B
BANYOLES CLUB AT. A 00 TORELLO, C.F. C
PORQUERES, U.E. B 42 SANTJOANEN, C.P. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 015 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
BANYOLES, C.E. B - Descansa
SANT GREGORI, A.E. B 08 BESALU, C.E. A
TER-BRUGENT 2014 A.E A 14 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A
Jornada 30 26-05-2019
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C B 36 LA CANYA, A.E. A
TORELLO, C.F. C 30 CORNELLA TERRI, A.E. A
SANTJOANEN, C.P. A 37 BANYOLES CLUB AT. A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 25 PORQUERES, U.E. B
Descansa - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C
BESALU, C.E. A 11 BANYOLES, C.E. B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 80 SANT GREGORI, A.E. B
SANT ROC OLOT , C.F. A 82 TER-BRUGENT 2014 A.E A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.