Competició | TEMPORADA 2018-2019

infantil segona divisio | grup 52

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
MERCANTIL, C.E F 013 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
SABADELL F.C., C.E. D 50 RIPOLLET, C.F. B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 03 Descansa
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 28 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
Descansa 51 ESCOLA F. SABADELL B
RUBI, U.E. C 05 SABADELLENCA, UE. B
BADIA DEL VALLES, C.D. B 13 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 20 Descansa
Jornada 2 14-10-2018
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 111 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
RIPOLLET, C.F. B 71 MERCANTIL, C.E F
Descansa 12 SABADELL F.C., C.E. D
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 80 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
ESCOLA F. SABADELL B 90 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
SABADELLENCA, UE. B 24 Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 101 RUBI, U.E. C
Descansa 13 BADIA DEL VALLES, C.D. B
Jornada 3 21-10-2018
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 51 RIPOLLET, C.F. B
MERCANTIL, C.E F 23 Descansa
SABADELL F.C., C.E. D 70 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 12 ESCOLA F. SABADELL B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 48 SABADELLENCA, UE. B
Descansa 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
RUBI, U.E. C 43 Descansa
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 40 BADIA DEL VALLES, C.D. B
Jornada 4 28-10-2018
RIPOLLET, C.F. B 10 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
Descansa 111 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 111 MERCANTIL, C.E F
ESCOLA F. SABADELL B 04 SABADELL F.C., C.E. D
SABADELLENCA, UE. B 40 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 100 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
Descansa 44 Descansa
BADIA DEL VALLES, C.D. B 53 RUBI, U.E. C
Jornada 5 04-11-2018
RIPOLLET, C.F. B 31 Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 31 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
MERCANTIL, C.E F 02 ESCOLA F. SABADELL B
SABADELL F.C., C.E. D 80 SABADELLENCA, UE. B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 08 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 14 Descansa
Descansa 52 BADIA DEL VALLES, C.D. B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 93 RUBI, U.E. C
Jornada 6 11-11-2018
Descansa 35 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 62 RIPOLLET, C.F. B
ESCOLA F. SABADELL B 25 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
SABADELLENCA, UE. B 30 MERCANTIL, C.E F
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 20 SABADELL F.C., C.E. D
Descansa 31 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
BADIA DEL VALLES, C.D. B 53 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
RUBI, U.E. C 14 Descansa
Jornada 7 18-11-2018
Descansa 14 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
RIPOLLET, C.F. B 01 ESCOLA F. SABADELL B
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 51 SABADELLENCA, UE. B
MERCANTIL, C.E F 010 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
SABADELL F.C., C.E. D 110 Descansa
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 23 BADIA DEL VALLES, C.D. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 51 RUBI, U.E. C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 31 Descansa
Jornada 8 25-11-2018
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 81 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
ESCOLA F. SABADELL B 22 Descansa
SABADELLENCA, UE. B 11 RIPOLLET, C.F. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 23 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
Descansa 40 MERCANTIL, C.E F
BADIA DEL VALLES, C.D. B 011 SABADELL F.C., C.E. D
RUBI, U.E. C 40 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
Descansa 81 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
Jornada 9 02-12-2018
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 40 ESCOLA F. SABADELL B
Descansa 32 SABADELLENCA, UE. B
RIPOLLET, C.F. B 13 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 80 Descansa
MERCANTIL, C.E F 02 BADIA DEL VALLES, C.D. B
SABADELL F.C., C.E. D 121 RUBI, U.E. C
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 04 Descansa
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 71 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
Jornada 10 16-12-2018
ESCOLA F. SABADELL B 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
SABADELLENCA, UE. B 26 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 41 Descansa
Descansa 03 RIPOLLET, C.F. B
BADIA DEL VALLES, C.D. B 06 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
RUBI, U.E. C 10 MERCANTIL, C.E F
Descansa 07 SABADELL F.C., C.E. D
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 21 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
Jornada 11 23-12-2018
ESCOLA F. SABADELL B 61 SABADELLENCA, UE. B
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 04 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
Descansa 43 Descansa
RIPOLLET, C.F. B 31 BADIA DEL VALLES, C.D. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 141 RUBI, U.E. C
MERCANTIL, C.E F 22 Descansa
SABADELL F.C., C.E. D 120 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 44 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
Jornada 12 13-01-2019
SABADELLENCA, UE. B 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 90 ESCOLA F. SABADELL B
Descansa 23 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
BADIA DEL VALLES, C.D. B 25 Descansa
RUBI, U.E. C 13 RIPOLLET, C.F. B
Descansa 37 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
MERCANTIL, C.E F 41 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 013 SABADELL F.C., C.E. D
Jornada 13 20-01-2019
SABADELLENCA, UE. B 04 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
ESCOLA F. SABADELL B 41 Descansa
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 120 BADIA DEL VALLES, C.D. B
Descansa 32 RUBI, U.E. C
RIPOLLET, C.F. B 33 Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 122 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
MERCANTIL, C.E F 21 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 09 SABADELL F.C., C.E. D
Jornada 14 27-01-2019
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 47 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
Descansa 11 SABADELLENCA, UE. B
BADIA DEL VALLES, C.D. B 61 ESCOLA F. SABADELL B
RUBI, U.E. C 113 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
Descansa 42 Descansa
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 210 RIPOLLET, C.F. B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 06 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
SABADELL F.C., C.E. D 110 MERCANTIL, C.E F
Jornada 15 03-02-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 41 Descansa
SABADELLENCA, UE. B 43 BADIA DEL VALLES, C.D. B
ESCOLA F. SABADELL B 30 RUBI, U.E. C
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 82 Descansa
Descansa 52 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
RIPOLLET, C.F. B 60 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 10 SABADELL F.C., C.E. D
MERCANTIL, C.E F 30 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 51 MERCANTIL, C.E F
RIPOLLET, C.F. B 08 SABADELL F.C., C.E. D
Descansa 23 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 170 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
ESCOLA F. SABADELL B 16 Descansa
SABADELLENCA, UE. B 60 RUBI, U.E. C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 40 BADIA DEL VALLES, C.D. B
Descansa 42 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
Jornada 17 17-02-2019
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 27 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
MERCANTIL, C.E F 30 RIPOLLET, C.F. B
SABADELL F.C., C.E. D 90 Descansa
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 09 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 40 ESCOLA F. SABADELL B
Descansa 34 SABADELLENCA, UE. B
RUBI, U.E. C 210 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
BADIA DEL VALLES, C.D. B 23 Descansa
Jornada 18 24-02-2019
RIPOLLET, C.F. B 13 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
Descansa 54 MERCANTIL, C.E F
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 13 SABADELL F.C., C.E. D
ESCOLA F. SABADELL B 22 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
SABADELLENCA, UE. B 82 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 62 Descansa
Descansa 20 RUBI, U.E. C
BADIA DEL VALLES, C.D. B 66 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
Jornada 19 10-03-2019
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 62 RIPOLLET, C.F. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 131 Descansa
MERCANTIL, C.E F 03 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
SABADELL F.C., C.E. D 10 ESCOLA F. SABADELL B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 36 SABADELLENCA, UE. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 012 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
Descansa 82 Descansa
RUBI, U.E. C 14 BADIA DEL VALLES, C.D. B
Jornada 20 17-03-2019
Descansa 27 RIPOLLET, C.F. B
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 13 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
ESCOLA F. SABADELL B 11 MERCANTIL, C.E F
SABADELLENCA, UE. B 16 SABADELL F.C., C.E. D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 70 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
Descansa 60 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
BADIA DEL VALLES, C.D. B 21 Descansa
RUBI, U.E. C 36 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
Jornada 21 24-03-2019
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 72 Descansa
RIPOLLET, C.F. B 31 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 30 ESCOLA F. SABADELL B
MERCANTIL, C.E F 20 SABADELLENCA, UE. B
SABADELL F.C., C.E. D 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 14 Descansa
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 05 BADIA DEL VALLES, C.D. B
Descansa 52 RUBI, U.E. C
Jornada 22 31-03-2019
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 103 Descansa
ESCOLA F. SABADELL B 03 RIPOLLET, C.F. B
SABADELLENCA, UE. B 03 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 80 MERCANTIL, C.E F
Descansa 05 SABADELL F.C., C.E. D
BADIA DEL VALLES, C.D. B 63 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
RUBI, U.E. C 23 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
Descansa 52 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
Jornada 23 07-04-2019
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 07 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
Descansa 32 ESCOLA F. SABADELL B
RIPOLLET, C.F. B 22 SABADELLENCA, UE. B
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 32 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
MERCANTIL, C.E F 30 Descansa
SABADELL F.C., C.E. D 140 BADIA DEL VALLES, C.D. B
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 30 RUBI, U.E. C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 15 Descansa
Jornada 24 14-04-2019
ESCOLA F. SABADELL B 18 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
SABADELLENCA, UE. B 31 Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 30 RIPOLLET, C.F. B
Descansa 19 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
BADIA DEL VALLES, C.D. B 31 MERCANTIL, C.E F
RUBI, U.E. C 08 SABADELL F.C., C.E. D
Descansa 82 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 03 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
Jornada 25 28-04-2019
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 21 ESCOLA F. SABADELL B
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 52 SABADELLENCA, UE. B
Descansa 19 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
RIPOLLET, C.F. B 41 Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 100 BADIA DEL VALLES, C.D. B
MERCANTIL, C.E F 70 RUBI, U.E. C
SABADELL F.C., C.E. D 41 Descansa
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 72 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
Jornada 26 05-05-2019
SABADELLENCA, UE. B 00 ESCOLA F. SABADELL B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 11 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
Descansa 32 Descansa
BADIA DEL VALLES, C.D. B 03 RIPOLLET, C.F. B
RUBI, U.E. C 17 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
Descansa 21 MERCANTIL, C.E F
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 016 SABADELL F.C., C.E. D
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 23 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
Jornada 27 12-05-2019
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 35 SABADELLENCA, UE. B
ESCOLA F. SABADELL B 011 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 41 Descansa
Descansa 34 BADIA DEL VALLES, C.D. B
RIPOLLET, C.F. B 61 RUBI, U.E. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 51 Descansa
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 32 MERCANTIL, C.E F
SABADELL F.C., C.E. D 130 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
Jornada 28 19-05-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 11 SABADELLENCA, UE. B
Descansa 12 ESCOLA F. SABADELL B
BADIA DEL VALLES, C.D. B 08 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
RUBI, U.E. C 35 Descansa
Descansa 03 RIPOLLET, C.F. B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 010 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 45 MERCANTIL, C.E F
SABADELL F.C., C.E. D 60 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
Jornada 29 26-05-2019
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 71 SANT QUIRZE VALLES, F.C. C
SABADELLENCA, UE. B 70 Descansa
ESCOLA F. SABADELL B 43 BADIA DEL VALLES, C.D. B
OAR GRÀCIA SBD E.F. A 80 RUBI, U.E. C
Descansa 42 Descansa
RIPOLLET, C.F. B 150 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 130 PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A
MERCANTIL, C.E F 14 SABADELL F.C., C.E. D
Jornada 30 02-06-2019
Descansa 02 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
BADIA DEL VALLES, C.D. B 17 SABADELLENCA, UE. B
RUBI, U.E. C 25 ESCOLA F. SABADELL B
Descansa 03 OAR GRÀCIA SBD E.F. A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA B 03 Descansa
PENYA BLAUGRANA CASTELLBISBAL A 19 RIPOLLET, C.F. B
SABADELL F.C., C.E. D 60 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
SANT QUIRZE VALLES, F.C. C 42 MERCANTIL, C.E F
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.