Competició | TEMPORADA 2018-2019

infantil segona divisio | grup 46

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
ATLETIC SANT JUST . F. C. E 70 Descansa
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 100 MOLINS DE REI, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 019 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Descansa 13 Descansa
VILADECANS U.D. B 20 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
VISTA ALEGRE,U.D. B 09 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
SANT ILDEFONS, U.E. C 21 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
ABRERA, A.E. B 20 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
Jornada 2 14-10-2018
Descansa 11 ABRERA, A.E. B
MOLINS DE REI, C.F. A 25 ATLETIC SANT JUST . F. C. E
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 43 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Descansa 130 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 01 Descansa
VILADECANS U.D. B 04 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 121 VISTA ALEGRE,U.D. B
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 010 SANT ILDEFONS, U.E. C
Jornada 3 21-10-2018
Descansa 04 MOLINS DE REI, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. E 23 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 12 Descansa
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 05 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
Descansa 12 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
VILADECANS U.D. B 15 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
VISTA ALEGRE,U.D. B 31 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
ABRERA, A.E. B 06 SANT ILDEFONS, U.E. C
Jornada 4 28-10-2018
MOLINS DE REI, C.F. A 71 ABRERA, A.E. B
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 101 Descansa
Descansa 31 ATLETIC SANT JUST . F. C. E
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 01 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 100 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 80 Descansa
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 06 VILADECANS U.D. B
SANT ILDEFONS, U.E. C 60 VISTA ALEGRE,U.D. B
Jornada 5 04-11-2018
MOLINS DE REI, C.F. A 22 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Descansa 012 Descansa
ATLETIC SANT JUST . F. C. E 40 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 101 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 013 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
Descansa 104 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
VILADECANS U.D. B 12 SANT ILDEFONS, U.E. C
ABRERA, A.E. B 22 VISTA ALEGRE,U.D. B
Jornada 6 11-11-2018
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 120 ABRERA, A.E. B
Descansa 60 MOLINS DE REI, C.F. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 42 Descansa
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 15 ATLETIC SANT JUST . F. C. E
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 16 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 21 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
SANT ILDEFONS, U.E. C 30 Descansa
VISTA ALEGRE,U.D. B 33 VILADECANS U.D. B
Jornada 7 18-11-2018
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 31 Descansa
MOLINS DE REI, C.F. A 33 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
Descansa 112 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. E 26 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 170 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 18 SANT ILDEFONS, U.E. C
Descansa 31 VISTA ALEGRE,U.D. B
ABRERA, A.E. B 13 VILADECANS U.D. B
Jornada 8 25-11-2018
Descansa 110 ABRERA, A.E. B
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 07 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 31 MOLINS DE REI, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 51 Descansa
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 111 ATLETIC SANT JUST . F. C. E
SANT ILDEFONS, U.E. C 05 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
VISTA ALEGRE,U.D. B 01 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
VILADECANS U.D. B 12 Descansa
Jornada 9 02-12-2018
Descansa 60 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 110 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
MOLINS DE REI, C.F. A 12 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
Descansa 51 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
ATLETIC SANT JUST . F. C. E 60 SANT ILDEFONS, U.E. C
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 150 VISTA ALEGRE,U.D. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 17 VILADECANS U.D. B
ABRERA, A.E. B 00 Descansa
Jornada 10 16-12-2018
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 42 ABRERA, A.E. B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 20 Descansa
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 01 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 06 MOLINS DE REI, C.F. A
SANT ILDEFONS, U.E. C 70 Descansa
VISTA ALEGRE,U.D. B 09 ATLETIC SANT JUST . F. C. E
VILADECANS U.D. B 05 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Descansa 32 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
Jornada 11 23-12-2018
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 03 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
Descansa 41 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 190 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
MOLINS DE REI, C.F. A 25 SANT ILDEFONS, U.E. C
Descansa 62 VISTA ALEGRE,U.D. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. E 11 VILADECANS U.D. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 120 Descansa
ABRERA, A.E. B 31 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
Jornada 12 13-01-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 50 ABRERA, A.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 60 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 09 Descansa
SANT ILDEFONS, U.E. C 33 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
VISTA ALEGRE,U.D. B 06 MOLINS DE REI, C.F. A
VILADECANS U.D. B 22 Descansa
Descansa 18 ATLETIC SANT JUST . F. C. E
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 015 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Jornada 13 20-01-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 11 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 42 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
Descansa 61 SANT ILDEFONS, U.E. C
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 130 VISTA ALEGRE,U.D. B
MOLINS DE REI, C.F. A 11 VILADECANS U.D. B
Descansa 40 Descansa
ATLETIC SANT JUST . F. C. E 100 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
ABRERA, A.E. B 113 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Jornada 14 27-01-2019
ABRERA, A.E. B 010 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 09 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
SANT ILDEFONS, U.E. C 52 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
VISTA ALEGRE,U.D. B 013 Descansa
VILADECANS U.D. B 03 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
Descansa 25 MOLINS DE REI, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 13 Descansa
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 110 ATLETIC SANT JUST . F. C. E
Jornada 15 03-02-2019
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 140 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 22 SANT ILDEFONS, U.E. C
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 00 VISTA ALEGRE,U.D. B
Descansa 70 VILADECANS U.D. B
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 70 Descansa
MOLINS DE REI, C.F. A 30 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
Descansa 05 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. E 30 ABRERA, A.E. B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
Descansa 35 ATLETIC SANT JUST . F. C. E
MOLINS DE REI, C.F. A 14 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 70 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
Descansa 80 Descansa
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 24 VILADECANS U.D. B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 110 VISTA ALEGRE,U.D. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 40 SANT ILDEFONS, U.E. C
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 17 ABRERA, A.E. B
Jornada 17 17-02-2019
ABRERA, A.E. B 21 Descansa
ATLETIC SANT JUST . F. C. E 42 MOLINS DE REI, C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 12 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 09 Descansa
Descansa 00 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 81 VILADECANS U.D. B
VISTA ALEGRE,U.D. B 012 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
SANT ILDEFONS, U.E. C 102 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
Jornada 18 24-02-2019
MOLINS DE REI, C.F. A 31 Descansa
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 42 ATLETIC SANT JUST . F. C. E
Descansa 32 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 20 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 60 Descansa
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 21 VILADECANS U.D. B
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 30 VISTA ALEGRE,U.D. B
SANT ILDEFONS, U.E. C 60 ABRERA, A.E. B
Jornada 19 10-03-2019
ABRERA, A.E. B 21 MOLINS DE REI, C.F. A
Descansa 012 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. E 03 Descansa
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 10 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 013 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
Descansa 18 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
VILADECANS U.D. B 60 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
VISTA ALEGRE,U.D. B 014 SANT ILDEFONS, U.E. C
Jornada 20 17-03-2019
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 43 MOLINS DE REI, C.F. A
Descansa 160 Descansa
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 11 ATLETIC SANT JUST . F. C. E
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 33 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 140 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 17 Descansa
SANT ILDEFONS, U.E. C 11 VILADECANS U.D. B
VISTA ALEGRE,U.D. B 00 ABRERA, A.E. B
Jornada 21 24-03-2019
ABRERA, A.E. B 18 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
MOLINS DE REI, C.F. A 09 Descansa
Descansa 02 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
ATLETIC SANT JUST . F. C. E 30 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 51 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 22 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
Descansa 07 SANT ILDEFONS, U.E. C
VILADECANS U.D. B 40 VISTA ALEGRE,U.D. B
Jornada 22 31-03-2019
Descansa 31 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 10 MOLINS DE REI, C.F. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 90 Descansa
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 31 ATLETIC SANT JUST . F. C. E
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 017 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
SANT ILDEFONS, U.E. C 90 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
VISTA ALEGRE,U.D. B 13 Descansa
VILADECANS U.D. B 60 ABRERA, A.E. B
Jornada 23 07-04-2019
ABRERA, A.E. B 08 Descansa
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 50 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
MOLINS DE REI, C.F. A 03 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
Descansa 05 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
ATLETIC SANT JUST . F. C. E 100 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 01 SANT ILDEFONS, U.E. C
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 10 VISTA ALEGRE,U.D. B
Descansa 11 VILADECANS U.D. B
Jornada 24 14-04-2019
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 02 Descansa
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 02 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 50 MOLINS DE REI, C.F. A
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 37 Descansa
SANT ILDEFONS, U.E. C 11 ATLETIC SANT JUST . F. C. E
VISTA ALEGRE,U.D. B 016 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
VILADECANS U.D. B 10 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
Descansa 14 ABRERA, A.E. B
Jornada 25 28-04-2019
ABRERA, A.E. B 11 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
Descansa 40 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 10 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
MOLINS DE REI, C.F. A 140 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
Descansa 03 SANT ILDEFONS, U.E. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. E 70 VISTA ALEGRE,U.D. B
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 70 VILADECANS U.D. B
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 01 Descansa
Jornada 26 05-05-2019
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 20 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 22 Descansa
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 017 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
SANT ILDEFONS, U.E. C 20 MOLINS DE REI, C.F. A
VISTA ALEGRE,U.D. B 35 Descansa
VILADECANS U.D. B 04 ATLETIC SANT JUST . F. C. E
Descansa 010 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 01 ABRERA, A.E. B
Jornada 27 12-05-2019
ABRERA, A.E. B 18 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 08 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
Descansa 161 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 20 SANT ILDEFONS, U.E. C
MOLINS DE REI, C.F. A 60 VISTA ALEGRE,U.D. B
Descansa 33 VILADECANS U.D. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. E 40 Descansa
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 100 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
Jornada 28 19-05-2019
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 23 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 06 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
SANT ILDEFONS, U.E. C 14 Descansa
VISTA ALEGRE,U.D. B 017 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
VILADECANS U.D. B 22 MOLINS DE REI, C.F. A
Descansa 12 Descansa
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 04 ATLETIC SANT JUST . F. C. E
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 130 ABRERA, A.E. B
Jornada 29 26-05-2019
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D 50 ABRERA, A.E. B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A 132 SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D 15 SANT ILDEFONS, U.E. C
Descansa 120 VISTA ALEGRE,U.D. B
VINYETS MOLI-VELL, C.F. A 60 VILADECANS U.D. B
MOLINS DE REI, C.F. A 20 Descansa
Descansa 20 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. E 15 TERLENKA BARCELONISTA C. F. A
Jornada 30 02-06-2019
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL A 012 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA D
SANT ILDEFONS, U.E. C 20 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. A
VISTA ALEGRE,U.D. B 16 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB D
VILADECANS U.D. B 36 Descansa
Descansa 18 VINYETS MOLI-VELL, C.F. A
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. C 03 MOLINS DE REI, C.F. A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. A 80 Descansa
ABRERA, A.E. B 09 ATLETIC SANT JUST . F. C. E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.