Competició | TEMPORADA 2018-2019

infantil segona divisio | grup 21

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A 51 RACING SARRIA C.F. C
LLOREDA, C.F. C 17 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
EUROPA, C.E. D 11 Pª BARC. BARCINO, CE C
ALZAMORA, C.F. B 03 SANT ANDREU, U.E D
CATALÒNIA, U.B. E 50 Pª BARC. CINC COPES B
Descansa 012 SANTS, U.E. E
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 24 SANT GABRIEL, C.D. F
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 21 UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
Jornada 2 14-10-2018
RACING SARRIA C.F. C 17 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 16 SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
Pª BARC. BARCINO, CE C 71 LLOREDA, C.F. C
SANT ANDREU, U.E D 24 EUROPA, C.E. D
Pª BARC. CINC COPES B 05 ALZAMORA, C.F. B
SANTS, U.E. E 21 CATALÒNIA, U.B. E
SANT GABRIEL, C.D. F 121 Descansa
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A 50 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
Jornada 3 21-10-2018
RACING SARRIA C.F. C 21 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A 30 Pª BARC. BARCINO, CE C
LLOREDA, C.F. C 07 SANT ANDREU, U.E D
EUROPA, C.E. D 50 Pª BARC. CINC COPES B
ALZAMORA, C.F. B 33 SANTS, U.E. E
CATALÒNIA, U.B. E 14 SANT GABRIEL, C.D. F
Descansa 01 UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 70 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
Jornada 4 28-10-2018
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 08 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
Pª BARC. BARCINO, CE C 31 RACING SARRIA C.F. C
SANT ANDREU, U.E D 53 SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
Pª BARC. CINC COPES B 40 LLOREDA, C.F. C
SANTS, U.E. E 31 EUROPA, C.E. D
SANT GABRIEL, C.D. F 25 ALZAMORA, C.F. B
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A 33 CATALÒNIA, U.B. E
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 51 Descansa
Jornada 5 04-11-2018
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 11 Pª BARC. BARCINO, CE C
RACING SARRIA C.F. C 35 SANT ANDREU, U.E D
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A 60 Pª BARC. CINC COPES B
LLOREDA, C.F. C 110 SANTS, U.E. E
EUROPA, C.E. D 22 SANT GABRIEL, C.D. F
ALZAMORA, C.F. B 10 UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
CATALÒNIA, U.B. E 51 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 90 Descansa
Jornada 6 11-11-2018
Pª BARC. BARCINO, CE C 24 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
SANT ANDREU, U.E D 50 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
Pª BARC. CINC COPES B 03 RACING SARRIA C.F. C
SANTS, U.E. E 11 SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. F 60 LLOREDA, C.F. C
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A 33 EUROPA, C.E. D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 06 ALZAMORA, C.F. B
Descansa 04 CATALÒNIA, U.B. E
Jornada 7 18-11-2018
Pª BARC. BARCINO, CE C 03 SANT ANDREU, U.E D
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 02 Pª BARC. CINC COPES B
RACING SARRIA C.F. C 04 SANTS, U.E. E
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A 43 SANT GABRIEL, C.D. F
LLOREDA, C.F. C 18 UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
EUROPA, C.E. D 60 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
ALZAMORA, C.F. B 50 Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 31 CATALÒNIA, U.B. E
Jornada 8 25-11-2018
SANT ANDREU, U.E D 01 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
Pª BARC. CINC COPES B 01 Pª BARC. BARCINO, CE C
SANTS, U.E. E 90 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
SANT GABRIEL, C.D. F 52 RACING SARRIA C.F. C
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A 14 SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 61 LLOREDA, C.F. C
Descansa 17 EUROPA, C.E. D
CATALÒNIA, U.B. E 22 ALZAMORA, C.F. B
Jornada 9 02-12-2018
SANT ANDREU, U.E D 40 Pª BARC. CINC COPES B
Pª BARC. BARCINO, CE C 12 SANTS, U.E. E
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 09 SANT GABRIEL, C.D. F
RACING SARRIA C.F. C 17 UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A 81 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
LLOREDA, C.F. C 05 Descansa
EUROPA, C.E. D 10 CATALÒNIA, U.B. E
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 32 ALZAMORA, C.F. B
Jornada 10 16-12-2018
Pª BARC. CINC COPES B 05 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
SANTS, U.E. E 23 SANT ANDREU, U.E D
SANT GABRIEL, C.D. F 31 Pª BARC. BARCINO, CE C
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A 61 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 37 RACING SARRIA C.F. C
Descansa 110 SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
CATALÒNIA, U.B. E 150 LLOREDA, C.F. C
ALZAMORA, C.F. B 12 EUROPA, C.E. D
Jornada 11 23-12-2018
Pª BARC. CINC COPES B 07 SANTS, U.E. E
SANT ANDREU, U.E D 22 SANT GABRIEL, C.D. F
Pª BARC. BARCINO, CE C 21 UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 32 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
RACING SARRIA C.F. C 23 Descansa
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A 31 CATALÒNIA, U.B. E
LLOREDA, C.F. C 07 ALZAMORA, C.F. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 13 EUROPA, C.E. D
Jornada 12 13-01-2019
SANTS, U.E. E 13 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
SANT GABRIEL, C.D. F 50 Pª BARC. CINC COPES B
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A 01 SANT ANDREU, U.E D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 12 Pª BARC. BARCINO, CE C
Descansa 54 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
CATALÒNIA, U.B. E 41 RACING SARRIA C.F. C
ALZAMORA, C.F. B 12 SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
EUROPA, C.E. D 170 LLOREDA, C.F. C
Jornada 13 20-01-2019
SANTS, U.E. E 43 SANT GABRIEL, C.D. F
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A 33 Pª BARC. CINC COPES B
SANT ANDREU, U.E D 60 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
Pª BARC. BARCINO, CE C 31 Descansa
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 08 CATALÒNIA, U.B. E
RACING SARRIA C.F. C 34 ALZAMORA, C.F. B
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A 51 EUROPA, C.E. D
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 160 LLOREDA, C.F. C
Jornada 14 27-01-2019
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 40 SANT GABRIEL, C.D. F
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A 10 SANTS, U.E. E
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 13 Pª BARC. CINC COPES B
Descansa 21 SANT ANDREU, U.E D
CATALÒNIA, U.B. E 00 Pª BARC. BARCINO, CE C
ALZAMORA, C.F. B 100 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
EUROPA, C.E. D 51 RACING SARRIA C.F. C
LLOREDA, C.F. C 01 SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
Jornada 15 03-02-2019
SANT GABRIEL, C.D. F 03 UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
SANTS, U.E. E 70 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
Pª BARC. CINC COPES B 11 Descansa
SANT ANDREU, U.E D 11 CATALÒNIA, U.B. E
Pª BARC. BARCINO, CE C 22 ALZAMORA, C.F. B
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 05 EUROPA, C.E. D
RACING SARRIA C.F. C 20 LLOREDA, C.F. C
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A 22 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 10-02-2019
RACING SARRIA C.F. C 03 SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 32 LLOREDA, C.F. C
Pª BARC. BARCINO, CE C 01 EUROPA, C.E. D
SANT ANDREU, U.E D 30 ALZAMORA, C.F. B
Pª BARC. CINC COPES B 13 CATALÒNIA, U.B. E
SANTS, U.E. E 21 Descansa
SANT GABRIEL, C.D. F 11 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A 03 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
Jornada 17 17-02-2019
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 80 RACING SARRIA C.F. C
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A 100 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
LLOREDA, C.F. C 05 Pª BARC. BARCINO, CE C
EUROPA, C.E. D 22 SANT ANDREU, U.E D
ALZAMORA, C.F. B 80 Pª BARC. CINC COPES B
CATALÒNIA, U.B. E 00 SANTS, U.E. E
Descansa 17 SANT GABRIEL, C.D. F
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 25 UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
Jornada 18 24-02-2019
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 25 RACING SARRIA C.F. C
Pª BARC. BARCINO, CE C 04 SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
SANT ANDREU, U.E D 150 LLOREDA, C.F. C
Pª BARC. CINC COPES B 12 EUROPA, C.E. D
SANTS, U.E. E 73 ALZAMORA, C.F. B
SANT GABRIEL, C.D. F 32 CATALÒNIA, U.B. E
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A 30 Descansa
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 07 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
Jornada 19 10-03-2019
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 140 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
RACING SARRIA C.F. C 14 Pª BARC. BARCINO, CE C
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A 03 SANT ANDREU, U.E D
LLOREDA, C.F. C 03 Pª BARC. CINC COPES B
EUROPA, C.E. D 20 SANTS, U.E. E
ALZAMORA, C.F. B 21 SANT GABRIEL, C.D. F
CATALÒNIA, U.B. E 33 UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
Descansa 30 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
Jornada 20 17-03-2019
Pª BARC. BARCINO, CE C 43 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
SANT ANDREU, U.E D 91 RACING SARRIA C.F. C
Pª BARC. CINC COPES B 05 SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
SANTS, U.E. E 130 LLOREDA, C.F. C
SANT GABRIEL, C.D. F 31 EUROPA, C.E. D
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A 21 ALZAMORA, C.F. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 26 CATALÒNIA, U.B. E
Descansa 27 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
Jornada 21 24-03-2019
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 32 Pª BARC. BARCINO, CE C
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 112 SANT ANDREU, U.E D
RACING SARRIA C.F. C 12 Pª BARC. CINC COPES B
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A 52 SANTS, U.E. E
LLOREDA, C.F. C 010 SANT GABRIEL, C.D. F
EUROPA, C.E. D 20 UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
ALZAMORA, C.F. B 41 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
CATALÒNIA, U.B. E 70 Descansa
Jornada 22 31-03-2019
SANT ANDREU, U.E D 31 Pª BARC. BARCINO, CE C
Pª BARC. CINC COPES B 62 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
SANTS, U.E. E 51 RACING SARRIA C.F. C
SANT GABRIEL, C.D. F 22 SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A 100 LLOREDA, C.F. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 13 EUROPA, C.E. D
Descansa 43 ALZAMORA, C.F. B
CATALÒNIA, U.B. E 30 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
Jornada 23 07-04-2019
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 02 SANT ANDREU, U.E D
Pª BARC. BARCINO, CE C 30 Pª BARC. CINC COPES B
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 06 SANTS, U.E. E
RACING SARRIA C.F. C 44 SANT GABRIEL, C.D. F
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A 42 UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
LLOREDA, C.F. C 31 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
EUROPA, C.E. D 51 Descansa
ALZAMORA, C.F. B 13 CATALÒNIA, U.B. E
Jornada 24 14-04-2019
Pª BARC. CINC COPES B 13 SANT ANDREU, U.E D
SANTS, U.E. E 32 Pª BARC. BARCINO, CE C
SANT GABRIEL, C.D. F 52 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A 41 RACING SARRIA C.F. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 213 SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
Descansa 32 LLOREDA, C.F. C
CATALÒNIA, U.B. E 51 EUROPA, C.E. D
ALZAMORA, C.F. B 23 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
Jornada 25 28-04-2019
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 71 Pª BARC. CINC COPES B
SANT ANDREU, U.E D 23 SANTS, U.E. E
Pª BARC. BARCINO, CE C 01 SANT GABRIEL, C.D. F
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 01 UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
RACING SARRIA C.F. C 51 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A 60 Descansa
LLOREDA, C.F. C 07 CATALÒNIA, U.B. E
EUROPA, C.E. D 01 ALZAMORA, C.F. B
Jornada 26 05-05-2019
SANTS, U.E. E 91 Pª BARC. CINC COPES B
SANT GABRIEL, C.D. F 01 SANT ANDREU, U.E D
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A 11 Pª BARC. BARCINO, CE C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 59 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
Descansa 24 RACING SARRIA C.F. C
CATALÒNIA, U.B. E 02 SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
ALZAMORA, C.F. B 101 LLOREDA, C.F. C
EUROPA, C.E. D 04 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
Jornada 27 12-05-2019
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 40 SANTS, U.E. E
Pª BARC. CINC COPES B 13 SANT GABRIEL, C.D. F
SANT ANDREU, U.E D 33 UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
Pª BARC. BARCINO, CE C 71 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 24 Descansa
RACING SARRIA C.F. C 15 CATALÒNIA, U.B. E
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A 111 ALZAMORA, C.F. B
LLOREDA, C.F. C 08 EUROPA, C.E. D
Jornada 28 19-05-2019
SANT GABRIEL, C.D. F 04 SANTS, U.E. E
Pª BARC. CINC COPES B 13 UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 09 SANT ANDREU, U.E D
Descansa 01 Pª BARC. BARCINO, CE C
CATALÒNIA, U.B. E 191 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
ALZAMORA, C.F. B 43 RACING SARRIA C.F. C
EUROPA, C.E. D 03 SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
LLOREDA, C.F. C 011 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
Jornada 29 26-05-2019
SANT GABRIEL, C.D. F 01 VILA OLIMPICA CLUB ESP. C
SANTS, U.E. E 31 UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A
Pª BARC. CINC COPES B 40 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C
SANT ANDREU, U.E D 80 Descansa
Pª BARC. BARCINO, CE C 01 CATALÒNIA, U.B. E
UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C 26 ALZAMORA, C.F. B
RACING SARRIA C.F. C 14 EUROPA, C.E. D
SANT MARTI-CONDAL, F.C. A 130 LLOREDA, C.F. C
Jornada 30 02-06-2019
UNIFICACIÓ CIUTAT MERIDIANA,CE A 00 SANT GABRIEL, C.D. F
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE C 013 SANTS, U.E. E
Descansa 41 Pª BARC. CINC COPES B
CATALÒNIA, U.B. E 16 SANT ANDREU, U.E D
ALZAMORA, C.F. B 11 Pª BARC. BARCINO, CE C
EUROPA, C.E. D 90 UNIFICACIÓN LLEFIÀ,CF. C
LLOREDA, C.F. C 16 RACING SARRIA C.F. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. C 10 SANT MARTI-CONDAL, F.C. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.