Competició | TEMPORADA 2018-2019
cadet segona divisio | grup 6
Competició | TEMPORADA 2018-2019
SUPERCOPA DE CATALUNYA SEGUNDA DIVISION NACIONAL B SEGONA FASE SEGONA DIVISIÓ NACIONAL B TERCERA DIVISIO NACIONAL SEGONA FASE TERCERA DIVISIÓ NACIONAL COPA CATALUNYA ABSOLUTA FASE FINAL COPA CATALUNYA AMATEUR CAMPIONAT DE CATALUNYA AFICIONAT PRIMERA CATALANA FASE ASCENS A TERCERA DIVISIÓ NACIONAL FASE ASCENS A PRIMERA CATALANA COPA CATALUNYA AMATEUR SEGONA CATALANA PROMOCIÓ ASCENS A SEGONA CATALANA - GIRONA PROMOCIÓ ASCENS A SEGONA CATALANA - LLEIDA PEPITO ESTEVE 2018/2019 FASE ASCENS A SEGONA CATALANA TERCERA CATALANA PROMOCIÓ ASCENS A SEGONA CATALANA-TARRAGONA COPA 4CATALANA TERRES EBRE COPA TARRAGONA QUARTA CATALANA COPA BARCELONÈS FINAL COPA TARRAGONA QUARTA CATALANA FASE ASCENS A TERCERA CATALANA TERRES EBRE FINAL COPA TERRES EBRE QUARTA CATALANA FASE ASCENS A TERCERA CATALANA COPA VALLÈS OCCIDENTAL OEST COPA BARCELONÈS - Eliminatòries QUARTA CATALANA COPA LLEIDA AMATEUR COPA PIRINEUS AMATEUR DIVISIÓ HONOR JUVENIL LLIGA NACIONAL JUVENIL CAMPIONAT DE CATALUNYA JUVENIL PREFERENT JUVENILS JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ FASE ASCENS PREFERENT JUVENIL TERRES EBRE JUVENIL SEGONA DIVISIÓ DIVISIÓ HONOR CADET CAMPIONAT DE CATALUNYA CADET PREFERENT CADET CADET PRIMERA DIVISIÓ COPA PRIMAVERA CADET TERRES EBRE FASE ASCENS A CADET PREFERENT TERRES EBRE CADET SEGONA DIVISIÓ TORNEIG COMPLEMENTARI CADET SEGONA DIVISIÓ CAMPIONAT DE CATALUNYA INFANTIL DIVISIÓ HONOR INFANTIL PREFERENT INFANTIL FASE ASCENS A INFANTIL PREFERENT TERRES EBRE INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ COPA PRIMAVERA INFANTIL TERRES EBRE COPA LLEIDA INFANTIL INFANTIL SEGONA DIVISIÓ TORNEIG COMPLEMENTARI INFANTIL SEGONA DIVISIÓ X CAMPIONAT NACIONAL DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES MASCULINES SUB-16 XIV CAMPIONAT NACIONAL DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES FEMENINES SUB-17 XVII CAMPIONAT NACIONAL DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES MASCULINES SUB-18 X CAMPIONAT NACIONAL DE SELECCIONS AUTONÒMIQUES FEMENINES SUB-15
GRUP 1 GRUP 2 GRUP 3 GRUP 4 GRUP 5 GRUP 6 GRUP 7 GRUP 8 GRUP 9 GRUP 10 GRUP 11 GRUP 12 GRUP 13 GRUP 14 GRUP 15 GRUP 16 GRUP 17 GRUP 18 GRUP 19 GRUP 20 GRUP 21 GRUP 22 GRUP 23 GRUP 24 GRUP 25 GRUP 26 GRUP 27 GRUP 28 GRUP 29 GRUP 30 GRUP 31 GRUP 32 GRUP 33 GRUP 34 GRUP 35 GRUP 36 GRUP 37 GRUP 38 GRUP 39 GRUP 40 GRUP 41 GRUP 42 GRUP 43
PRIMERA VOLTA
Jornada 1
30-09-2018
NAVATA, C.F. A
4 1
Descansa L'ESCALA, F.C. B
6 1
Descansa SANT PERE PESCADOR, F.C. A
4 3
BASE L'EMPORDANET,CF. A JUNCARIA, C.E. B
-
Descansa Descansa
1 5
Pª UNIONISTA FIGUERES A ROSES, A.E. A
4 2
LLANÇA, C.E. A ESPLAIS, C.F. A
1 4
VILAMALLA, F.C. A BORRASSA, F.C. A
4 0
LA JONQUERA, U.E. B
Jornada 2
07-10-2018
Descansa
2 1
BORRASSA, F.C. A Descansa
1 0
NAVATA, C.F. A BASE L'EMPORDANET,CF. A
2 3
L'ESCALA, F.C. B Descansa
-
SANT PERE PESCADOR, F.C. A Pª UNIONISTA FIGUERES A
2 4
JUNCARIA, C.E. B Descansa
3 3
LLANÇA, C.E. A VILAMALLA, F.C. A
2 0
ROSES, A.E. A LA JONQUERA, U.E. B
0 3
ESPLAIS, C.F. A
Jornada 3
14-10-2018
Descansa
1 5
Descansa NAVATA, C.F. A
3 2
BASE L'EMPORDANET,CF. A L'ESCALA, F.C. B
-
Descansa SANT PERE PESCADOR, F.C. A
1 3
Pª UNIONISTA FIGUERES A JUNCARIA, C.E. B
2 2
LLANÇA, C.E. A Descansa
1 5
VILAMALLA, F.C. A ROSES, A.E. A
5 0
LA JONQUERA, U.E. B BORRASSA, F.C. A
2 3
ESPLAIS, C.F. A
Jornada 4
21-10-2018
Descansa
2 0
BORRASSA, F.C. A Descansa
2 1
BASE L'EMPORDANET,CF. A Descansa
-
NAVATA, C.F. A L'ESCALA, F.C. B
4 1
Pª UNIONISTA FIGUERES A SANT PERE PESCADOR, F.C. A
3 5
LLANÇA, C.E. A VILAMALLA, F.C. A
2 1
JUNCARIA, C.E. B LA JONQUERA, U.E. B
1 2
Descansa ESPLAIS, C.F. A
4 2
ROSES, A.E. A
Jornada 5
28-10-2018
Descansa
3 0
BASE L'EMPORDANET,CF. A Descansa
-
Descansa NAVATA, C.F. A
3 0
Pª UNIONISTA FIGUERES A L'ESCALA, F.C. B
5 1
LLANÇA, C.E. A SANT PERE PESCADOR, F.C. A
1 2
VILAMALLA, F.C. A JUNCARIA, C.E. B
7 2
LA JONQUERA, U.E. B Descansa
0 0
ESPLAIS, C.F. A BORRASSA, F.C. A
3 2
ROSES, A.E. A
Jornada 6
04-11-2018
BORRASSA, F.C. A
1 3
BASE L'EMPORDANET,CF. A Descansa
-
Descansa Pª UNIONISTA FIGUERES A
3 3
Descansa LLANÇA, C.E. A
7 1
NAVATA, C.F. A VILAMALLA, F.C. A
1 2
L'ESCALA, F.C. B LA JONQUERA, U.E. B
4 2
SANT PERE PESCADOR, F.C. A ESPLAIS, C.F. A
2 2
JUNCARIA, C.E. B ROSES, A.E. A
2 0
Descansa
Jornada 7
11-11-2018
BASE L'EMPORDANET,CF. A
-
Descansa Descansa
4 0
Pª UNIONISTA FIGUERES A Descansa
1 7
LLANÇA, C.E. A NAVATA, C.F. A
0 2
VILAMALLA, F.C. A L'ESCALA, F.C. B
5 2
LA JONQUERA, U.E. B SANT PERE PESCADOR, F.C. A
3 1
ESPLAIS, C.F. A JUNCARIA, C.E. B
2 1
ROSES, A.E. A BORRASSA, F.C. A
2 1
Descansa
Jornada 8
18-11-2018
Descansa
-
BORRASSA, F.C. A Pª UNIONISTA FIGUERES A
3 3
BASE L'EMPORDANET,CF. A LLANÇA, C.E. A
6 3
Descansa VILAMALLA, F.C. A
5 1
Descansa LA JONQUERA, U.E. B
0 2
NAVATA, C.F. A ESPLAIS, C.F. A
2 1
L'ESCALA, F.C. B ROSES, A.E. A
3 3
SANT PERE PESCADOR, F.C. A Descansa
0 0
JUNCARIA, C.E. B
Jornada 9
25-11-2018
Descansa
-
Pª UNIONISTA FIGUERES A LLANÇA, C.E. A
1 2
BASE L'EMPORDANET,CF. A Descansa
0 1
VILAMALLA, F.C. A Descansa
2 2
LA JONQUERA, U.E. B NAVATA, C.F. A
2 4
ESPLAIS, C.F. A L'ESCALA, F.C. B
9 0
ROSES, A.E. A SANT PERE PESCADOR, F.C. A
3 1
Descansa BORRASSA, F.C. A
3 4
JUNCARIA, C.E. B
Jornada 10
02-12-2018
Pª UNIONISTA FIGUERES A
3 3
BORRASSA, F.C. A LLANÇA, C.E. A
-
Descansa VILAMALLA, F.C. A
3 1
BASE L'EMPORDANET,CF. A LA JONQUERA, U.E. B
1 4
Descansa Descansa
4 3
ESPLAIS, C.F. A ROSES, A.E. A
3 0
NAVATA, C.F. A Descansa
1 2
L'ESCALA, F.C. B JUNCARIA, C.E. B
2 3
SANT PERE PESCADOR, F.C. A
Jornada 11
16-12-2018
Pª UNIONISTA FIGUERES A
3 4
LLANÇA, C.E. A Descansa
-
VILAMALLA, F.C. A BASE L'EMPORDANET,CF. A
4 0
LA JONQUERA, U.E. B Descansa
1 3
ESPLAIS, C.F. A Descansa
2 0
ROSES, A.E. A NAVATA, C.F. A
4 1
Descansa L'ESCALA, F.C. B
4 1
JUNCARIA, C.E. B BORRASSA, F.C. A
0 3
SANT PERE PESCADOR, F.C. A
Jornada 12
23-12-2018
LLANÇA, C.E. A
4 1
BORRASSA, F.C. A VILAMALLA, F.C. A
4 0
Pª UNIONISTA FIGUERES A LA JONQUERA, U.E. B
-
Descansa ESPLAIS, C.F. A
1 0
BASE L'EMPORDANET,CF. A ROSES, A.E. A
0 1
Descansa Descansa
4 3
Descansa JUNCARIA, C.E. B
2 0
NAVATA, C.F. A SANT PERE PESCADOR, F.C. A
1 3
L'ESCALA, F.C. B
Jornada 13
13-01-2019
LLANÇA, C.E. A
1 3
VILAMALLA, F.C. A Pª UNIONISTA FIGUERES A
4 6
LA JONQUERA, U.E. B Descansa
-
ESPLAIS, C.F. A BASE L'EMPORDANET,CF. A
1 3
ROSES, A.E. A Descansa
5 2
Descansa Descansa
4 4
JUNCARIA, C.E. B NAVATA, C.F. A
2 3
SANT PERE PESCADOR, F.C. A BORRASSA, F.C. A
0 3
L'ESCALA, F.C. B
Jornada 14
20-01-2019
BORRASSA, F.C. A
1 3
VILAMALLA, F.C. A LA JONQUERA, U.E. B
0 2
LLANÇA, C.E. A ESPLAIS, C.F. A
6 1
Pª UNIONISTA FIGUERES A ROSES, A.E. A
-
Descansa Descansa
0 1
BASE L'EMPORDANET,CF. A JUNCARIA, C.E. B
1 3
Descansa SANT PERE PESCADOR, F.C. A
1 1
Descansa L'ESCALA, F.C. B
2 0
NAVATA, C.F. A
Jornada 15
27-01-2019
VILAMALLA, F.C. A
4 2
LA JONQUERA, U.E. B LLANÇA, C.E. A
2 2
ESPLAIS, C.F. A Pª UNIONISTA FIGUERES A
2 3
ROSES, A.E. A Descansa
-
Descansa BASE L'EMPORDANET,CF. A
4 2
JUNCARIA, C.E. B Descansa
1 3
SANT PERE PESCADOR, F.C. A Descansa
3 8
L'ESCALA, F.C. B NAVATA, C.F. A
0 1
BORRASSA, F.C. A
SEGONA VOLTA
Jornada 16
03-02-2019
Descansa
2 3
NAVATA, C.F. A Descansa
0 2
L'ESCALA, F.C. B BASE L'EMPORDANET,CF. A
2 4
SANT PERE PESCADOR, F.C. A Descansa
-
JUNCARIA, C.E. B Pª UNIONISTA FIGUERES A
2 4
Descansa LLANÇA, C.E. A
1 2
ROSES, A.E. A VILAMALLA, F.C. A
1 1
ESPLAIS, C.F. A LA JONQUERA, U.E. B
0 1
BORRASSA, F.C. A
Jornada 17
10-02-2019
BORRASSA, F.C. A
5 2
Descansa NAVATA, C.F. A
0 3
Descansa L'ESCALA, F.C. B
5 0
BASE L'EMPORDANET,CF. A SANT PERE PESCADOR, F.C. A
-
Descansa JUNCARIA, C.E. B
4 2
Pª UNIONISTA FIGUERES A LLANÇA, C.E. A
3 1
Descansa ROSES, A.E. A
1 1
VILAMALLA, F.C. A ESPLAIS, C.F. A
2 3
LA JONQUERA, U.E. B
Jornada 18
17-02-2019
Descansa
4 1
Descansa BASE L'EMPORDANET,CF. A
1 5
NAVATA, C.F. A Descansa
-
L'ESCALA, F.C. B Pª UNIONISTA FIGUERES A
3 2
SANT PERE PESCADOR, F.C. A LLANÇA, C.E. A
3 3
JUNCARIA, C.E. B VILAMALLA, F.C. A
0 0
Descansa LA JONQUERA, U.E. B
1 2
ROSES, A.E. A ESPLAIS, C.F. A
3 3
BORRASSA, F.C. A
Jornada 19
24-02-2019
BORRASSA, F.C. A
1 3
Descansa BASE L'EMPORDANET,CF. A
3 1
Descansa NAVATA, C.F. A
-
Descansa Pª UNIONISTA FIGUERES A
1 7
L'ESCALA, F.C. B LLANÇA, C.E. A
1 2
SANT PERE PESCADOR, F.C. A JUNCARIA, C.E. B
1 2
VILAMALLA, F.C. A Descansa
1 0
LA JONQUERA, U.E. B ROSES, A.E. A
1 0
ESPLAIS, C.F. A
Jornada 20
10-03-2019
BASE L'EMPORDANET,CF. A
3 2
Descansa Descansa
-
Descansa Pª UNIONISTA FIGUERES A
3 6
NAVATA, C.F. A LLANÇA, C.E. A
1 4
L'ESCALA, F.C. B VILAMALLA, F.C. A
1 3
SANT PERE PESCADOR, F.C. A LA JONQUERA, U.E. B
2 1
JUNCARIA, C.E. B ESPLAIS, C.F. A
2 0
Descansa ROSES, A.E. A
1 0
BORRASSA, F.C. A
Jornada 21
17-03-2019
BASE L'EMPORDANET,CF. A
1 0
BORRASSA, F.C. A Descansa
-
Descansa Descansa
4 3
Pª UNIONISTA FIGUERES A NAVATA, C.F. A
5 2
LLANÇA, C.E. A L'ESCALA, F.C. B
4 0
VILAMALLA, F.C. A SANT PERE PESCADOR, F.C. A
2 1
LA JONQUERA, U.E. B JUNCARIA, C.E. B
1 1
ESPLAIS, C.F. A Descansa
1 2
ROSES, A.E. A
Jornada 22
24-03-2019
Descansa
-
BASE L'EMPORDANET,CF. A Pª UNIONISTA FIGUERES A
2 1
Descansa LLANÇA, C.E. A
6 5
Descansa VILAMALLA, F.C. A
2 1
NAVATA, C.F. A LA JONQUERA, U.E. B
0 3
L'ESCALA, F.C. B ESPLAIS, C.F. A
1 3
SANT PERE PESCADOR, F.C. A ROSES, A.E. A
3 0
JUNCARIA, C.E. B Descansa
5 2
BORRASSA, F.C. A
Jornada 23
31-03-2019
BORRASSA, F.C. A
-
Descansa BASE L'EMPORDANET,CF. A
2 4
Pª UNIONISTA FIGUERES A Descansa
2 0
LLANÇA, C.E. A Descansa
1 3
VILAMALLA, F.C. A NAVATA, C.F. A
3 1
LA JONQUERA, U.E. B L'ESCALA, F.C. B
6 2
ESPLAIS, C.F. A SANT PERE PESCADOR, F.C. A
3 0
ROSES, A.E. A JUNCARIA, C.E. B
2 3
Descansa
Jornada 24
07-04-2019
Pª UNIONISTA FIGUERES A
-
Descansa BASE L'EMPORDANET,CF. A
2 6
LLANÇA, C.E. A VILAMALLA, F.C. A
1 0
Descansa LA JONQUERA, U.E. B
4 2
Descansa ESPLAIS, C.F. A
3 0
NAVATA, C.F. A ROSES, A.E. A
1 2
L'ESCALA, F.C. B Descansa
1 3
SANT PERE PESCADOR, F.C. A JUNCARIA, C.E. B
3 1
BORRASSA, F.C. A
Jornada 25
14-04-2019
BORRASSA, F.C. A
0 5
Pª UNIONISTA FIGUERES A Descansa
-
LLANÇA, C.E. A BASE L'EMPORDANET,CF. A
2 2
VILAMALLA, F.C. A Descansa
3 1
LA JONQUERA, U.E. B ESPLAIS, C.F. A
4 2
Descansa NAVATA, C.F. A
0 1
ROSES, A.E. A L'ESCALA, F.C. B
1 0
Descansa SANT PERE PESCADOR, F.C. A
1 1
JUNCARIA, C.E. B
Jornada 26
28-04-2019
LLANÇA, C.E. A
3 1
Pª UNIONISTA FIGUERES A VILAMALLA, F.C. A
-
Descansa LA JONQUERA, U.E. B
0 2
BASE L'EMPORDANET,CF. A ESPLAIS, C.F. A
2 7
Descansa ROSES, A.E. A
3 1
Descansa Descansa
3 1
NAVATA, C.F. A JUNCARIA, C.E. B
0 1
L'ESCALA, F.C. B SANT PERE PESCADOR, F.C. A
10 1
BORRASSA, F.C. A
Jornada 27
05-05-2019
BORRASSA, F.C. A
2 6
LLANÇA, C.E. A Pª UNIONISTA FIGUERES A
2 0
VILAMALLA, F.C. A Descansa
-
LA JONQUERA, U.E. B BASE L'EMPORDANET,CF. A
1 5
ESPLAIS, C.F. A Descansa
1 1
ROSES, A.E. A Descansa
3 1
Descansa NAVATA, C.F. A
2 3
JUNCARIA, C.E. B L'ESCALA, F.C. B
5 2
SANT PERE PESCADOR, F.C. A
Jornada 28
12-05-2019
VILAMALLA, F.C. A
2 0
LLANÇA, C.E. A LA JONQUERA, U.E. B
1 3
Pª UNIONISTA FIGUERES A ESPLAIS, C.F. A
-
Descansa ROSES, A.E. A
3 0
BASE L'EMPORDANET,CF. A Descansa
2 0
Descansa JUNCARIA, C.E. B
2 0
Descansa SANT PERE PESCADOR, F.C. A
7 1
NAVATA, C.F. A L'ESCALA, F.C. B
7 2
BORRASSA, F.C. A
Jornada 29
19-05-2019
VILAMALLA, F.C. A
2 0
BORRASSA, F.C. A LLANÇA, C.E. A
-
LA JONQUERA, U.E. B Pª UNIONISTA FIGUERES A
2 2
ESPLAIS, C.F. A Descansa
-
ROSES, A.E. A BASE L'EMPORDANET,CF. A
0 2
Descansa Descansa
3 2
JUNCARIA, C.E. B Descansa
1 4
SANT PERE PESCADOR, F.C. A NAVATA, C.F. A
2 8
L'ESCALA, F.C. B
Jornada 30
26-05-2019
LA JONQUERA, U.E. B
1 1
VILAMALLA, F.C. A ESPLAIS, C.F. A
1 3
LLANÇA, C.E. A ROSES, A.E. A
4 1
Pª UNIONISTA FIGUERES A Descansa
-
Descansa JUNCARIA, C.E. B
5 1
BASE L'EMPORDANET,CF. A SANT PERE PESCADOR, F.C. A
3 1
Descansa L'ESCALA, F.C. B
4 1
Descansa BORRASSA, F.C. A
2 0
NAVATA, C.F. A
Atenció: Fes clic secundari i selecciona imprimir o ctrl+P o clic en aquest botó per imprimir.
© FCF · 2024 FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
|
Avís Legal
|
Privacitat
|
Cookies
FCF · 2024 FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
| Sicília, 93-97 1er pis | BCN | +34 93 265 24 77