Competició | TEMPORADA 2018-2019

cadet primera divisio | grup 15

Competició | TEMPORADA 2018-2019

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 07-10-2018
AMPOSTA, C.F. B 50 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
ASCÓ, F.C. A 80 ARNES CLUB ESP. A
RAPITENCA, U.E. C 82 TORTOSA, C.D. B
ALDEANA, U.E. A 21 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
Descansa 83 MORA LA NOVA, AT. A
GANDESA, C.F. A 00 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
Jornada 2 14-10-2018
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 16 GANDESA, C.F. A
ARNES CLUB ESP. A 33 AMPOSTA, C.F. B
TORTOSA, C.D. B 27 ASCÓ, F.C. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 012 RAPITENCA, U.E. C
MORA LA NOVA, AT. A 02 ALDEANA, U.E. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 22 Descansa
Jornada 3 21-10-2018
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 10 ARNES CLUB ESP. A
AMPOSTA, C.F. B 02 TORTOSA, C.D. B
ASCÓ, F.C. A 42 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
RAPITENCA, U.E. C 140 MORA LA NOVA, AT. A
ALDEANA, U.E. A 03 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
GANDESA, C.F. A 51 Descansa
Jornada 4 28-10-2018
ARNES CLUB ESP. A 23 GANDESA, C.F. A
TORTOSA, C.D. B 60 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 05 AMPOSTA, C.F. B
MORA LA NOVA, AT. A 47 ASCÓ, F.C. A
RAPITENCA, U.E. C 20 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
Descansa 26 ALDEANA, U.E. A
Jornada 5 04-11-2018
ARNES CLUB ESP. A 13 TORTOSA, C.D. B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 60 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
AMPOSTA, C.F. B 13 MORA LA NOVA, AT. A
ASCÓ, F.C. A 30 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
Descansa 26 RAPITENCA, U.E. C
GANDESA, C.F. A 22 ALDEANA, U.E. A
Jornada 6 11-11-2018
TORTOSA, C.D. B 10 GANDESA, C.F. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 14 ARNES CLUB ESP. A
MORA LA NOVA, AT. A 00 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 13 AMPOSTA, C.F. B
Descansa 26 ASCÓ, F.C. A
ALDEANA, U.E. A 00 RAPITENCA, U.E. C
Jornada 7 18-11-2018
TORTOSA, C.D. B 30 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
ARNES CLUB ESP. A 50 MORA LA NOVA, AT. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 16 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
AMPOSTA, C.F. B 81 Descansa
ASCÓ, F.C. A 50 ALDEANA, U.E. A
GANDESA, C.F. A 13 RAPITENCA, U.E. C
Jornada 8 25-11-2018
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 24 GANDESA, C.F. A
MORA LA NOVA, AT. A 15 TORTOSA, C.D. B
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 12 ARNES CLUB ESP. A
Descansa 72 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
ALDEANA, U.E. A 22 AMPOSTA, C.F. B
RAPITENCA, U.E. C 40 ASCÓ, F.C. A
Jornada 9 02-12-2018
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 21 MORA LA NOVA, AT. A
TORTOSA, C.D. B 12 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
ARNES CLUB ESP. A 41 Descansa
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 13 ALDEANA, U.E. A
AMPOSTA, C.F. B 04 RAPITENCA, U.E. C
GANDESA, C.F. A 44 ASCÓ, F.C. A
Jornada 10 16-12-2018
GANDESA, C.F. A 50 MORA LA NOVA, AT. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 10 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
Descansa 17 TORTOSA, C.D. B
ALDEANA, U.E. A 62 ARNES CLUB ESP. A
RAPITENCA, U.E. C 70 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
ASCÓ, F.C. A 30 AMPOSTA, C.F. B
Jornada 11 23-12-2018
MORA LA NOVA, AT. A 18 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 14 Descansa
TORTOSA, C.D. B 22 ALDEANA, U.E. A
ARNES CLUB ESP. A 06 RAPITENCA, U.E. C
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 32 ASCÓ, F.C. A
AMPOSTA, C.F. B 10 GANDESA, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 12 13-01-2019
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 21 AMPOSTA, C.F. B
ARNES CLUB ESP. A 23 ASCÓ, F.C. A
TORTOSA, C.D. B 11 RAPITENCA, U.E. C
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 00 ALDEANA, U.E. A
MORA LA NOVA, AT. A 14 Descansa
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 12 GANDESA, C.F. A
Jornada 13 20-01-2019
GANDESA, C.F. A 13 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
AMPOSTA, C.F. B 32 ARNES CLUB ESP. A
ASCÓ, F.C. A 03 TORTOSA, C.D. B
RAPITENCA, U.E. C 100 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
ALDEANA, U.E. A 21 MORA LA NOVA, AT. A
Descansa 12 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
Jornada 14 27-01-2019
ARNES CLUB ESP. A 34 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
TORTOSA, C.D. B 21 AMPOSTA, C.F. B
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 17 ASCÓ, F.C. A
MORA LA NOVA, AT. A 03 RAPITENCA, U.E. C
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 40 ALDEANA, U.E. A
Descansa 13 GANDESA, C.F. A
Jornada 15 03-02-2019
GANDESA, C.F. A 21 ARNES CLUB ESP. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 21 TORTOSA, C.D. B
AMPOSTA, C.F. B 32 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
ASCÓ, F.C. A 40 MORA LA NOVA, AT. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 12 RAPITENCA, U.E. C
ALDEANA, U.E. A 32 Descansa
Jornada 16 10-02-2019
TORTOSA, C.D. B 43 ARNES CLUB ESP. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 24 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
MORA LA NOVA, AT. A 13 AMPOSTA, C.F. B
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 11 ASCÓ, F.C. A
RAPITENCA, U.E. C 50 Descansa
ALDEANA, U.E. A 02 GANDESA, C.F. A
Jornada 17 17-02-2019
GANDESA, C.F. A 23 TORTOSA, C.D. B
ARNES CLUB ESP. A 31 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 30 MORA LA NOVA, AT. A
AMPOSTA, C.F. B 24 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
ASCÓ, F.C. A 31 Descansa
RAPITENCA, U.E. C 01 ALDEANA, U.E. A
Jornada 18 24-02-2019
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 13 TORTOSA, C.D. B
MORA LA NOVA, AT. A 23 ARNES CLUB ESP. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 12 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
Descansa 02 AMPOSTA, C.F. B
ALDEANA, U.E. A 34 ASCÓ, F.C. A
RAPITENCA, U.E. C 32 GANDESA, C.F. A
Jornada 19 10-03-2019
GANDESA, C.F. A 51 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
TORTOSA, C.D. B 41 MORA LA NOVA, AT. A
ARNES CLUB ESP. A 22 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 32 Descansa
AMPOSTA, C.F. B 53 ALDEANA, U.E. A
ASCÓ, F.C. A 21 RAPITENCA, U.E. C
Jornada 20 17-03-2019
MORA LA NOVA, AT. A 21 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 20 TORTOSA, C.D. B
Descansa 14 ARNES CLUB ESP. A
ALDEANA, U.E. A 13 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
RAPITENCA, U.E. C 21 AMPOSTA, C.F. B
ASCÓ, F.C. A 40 GANDESA, C.F. A
Jornada 21 24-03-2019
MORA LA NOVA, AT. A 11 GANDESA, C.F. A
EBRE ESCOLA ESP.,CF B 14 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
TORTOSA, C.D. B - Descansa
ARNES CLUB ESP. A 33 ALDEANA, U.E. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 34 RAPITENCA, U.E. C
AMPOSTA, C.F. B 13 ASCÓ, F.C. A
Jornada 22 31-03-2019
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 20 MORA LA NOVA, AT. A
Descansa 15 EBRE ESCOLA ESP.,CF B
ALDEANA, U.E. A 11 TORTOSA, C.D. B
RAPITENCA, U.E. C 101 ARNES CLUB ESP. A
ASCÓ, F.C. A 111 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
GANDESA, C.F. A 13 AMPOSTA, C.F. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.