Competició | TEMPORADA 2017-2018

benjami 7 tercera divisio | grup 13

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2017
ANOIA , C.E. B 012 Descansa
Descansa 17 Descansa
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 47 Descansa
ODENA, C.E. C 102 LA GRANADA, C.F. B
CUBELLES, C.F. B 140 IGUALADA, C.F. H
Descansa 113 SAN MAURO, U.D. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 120 PIERA, A.E. A
RIBES, C.D. D 42 PATI SANT RAMON CLUB A
Jornada 2 15-10-2017
Descansa 61 RIBES, C.D. D
Descansa 80 ANOIA , C.E. B
Descansa 90 Descansa
LA GRANADA, C.F. B 41 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
IGUALADA, C.F. H 25 ODENA, C.E. C
SAN MAURO, U.D. B 25 CUBELLES, C.F. B
PIERA, A.E. A 51 Descansa
PATI SANT RAMON CLUB A 118 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
Jornada 3 22-10-2017
Descansa 37 Descansa
ANOIA , C.E. B 48 Descansa
Descansa 62 LA GRANADA, C.F. B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 92 IGUALADA, C.F. H
ODENA, C.E. C 16 SAN MAURO, U.D. B
CUBELLES, C.F. B 210 PIERA, A.E. A
Descansa 55 PATI SANT RAMON CLUB A
RIBES, C.D. D 013 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
Jornada 4 29-10-2017
Descansa 91 RIBES, C.D. D
Descansa 102 Descansa
LA GRANADA, C.F. B 37 ANOIA , C.E. B
IGUALADA, C.F. H 60 Descansa
SAN MAURO, U.D. B 71 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
PIERA, A.E. A 19 ODENA, C.E. C
PATI SANT RAMON CLUB A 023 CUBELLES, C.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 70 Descansa
Jornada 5 05-11-2017
Descansa 46 Descansa
Descansa 82 LA GRANADA, C.F. B
ANOIA , C.E. B 21 IGUALADA, C.F. H
Descansa 011 SAN MAURO, U.D. B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 52 PIERA, A.E. A
ODENA, C.E. C 131 PATI SANT RAMON CLUB A
CUBELLES, C.F. B 51 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
RIBES, C.D. D 30 Descansa
Jornada 6 12-11-2017
Descansa 62 RIBES, C.D. D
LA GRANADA, C.F. B 04 Descansa
IGUALADA, C.F. H 25 Descansa
SAN MAURO, U.D. B 110 ANOIA , C.E. B
PIERA, A.E. A 42 Descansa
PATI SANT RAMON CLUB A 37 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 51 ODENA, C.E. C
Descansa 013 CUBELLES, C.F. B
Jornada 7 19-11-2017
Descansa 82 LA GRANADA, C.F. B
Descansa 51 IGUALADA, C.F. H
Descansa 15 SAN MAURO, U.D. B
ANOIA , C.E. B 33 PIERA, A.E. A
Descansa 64 PATI SANT RAMON CLUB A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 27 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
ODENA, C.E. C 152 Descansa
RIBES, C.D. D 011 CUBELLES, C.F. B
Jornada 8 26-11-2017
LA GRANADA, C.F. B 22 RIBES, C.D. D
IGUALADA, C.F. H 03 Descansa
SAN MAURO, U.D. B 100 Descansa
PIERA, A.E. A 13 Descansa
PATI SANT RAMON CLUB A 28 ANOIA , C.E. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 130 Descansa
Descansa 07 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
CUBELLES, C.F. B 40 ODENA, C.E. C
Jornada 9 03-12-2017
LA GRANADA, C.F. B 15 IGUALADA, C.F. H
Descansa 29 SAN MAURO, U.D. B
Descansa 52 PIERA, A.E. A
Descansa 94 PATI SANT RAMON CLUB A
ANOIA , C.E. B 016 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
Descansa 21 Descansa
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 25 CUBELLES, C.F. B
RIBES, C.D. D 28 ODENA, C.E. C
Jornada 10 17-12-2017
IGUALADA, C.F. H 40 RIBES, C.D. D
SAN MAURO, U.D. B 102 LA GRANADA, C.F. B
PIERA, A.E. A 012 Descansa
PATI SANT RAMON CLUB A 16 Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 73 Descansa
Descansa 41 ANOIA , C.E. B
CUBELLES, C.F. B 151 Descansa
ODENA, C.E. C 81 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Jornada 11 14-01-2018
IGUALADA, C.F. H 011 SAN MAURO, U.D. B
LA GRANADA, C.F. B 34 PIERA, A.E. A
Descansa 141 PATI SANT RAMON CLUB A
Descansa 17 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
Descansa 74 Descansa
ANOIA , C.E. B 016 CUBELLES, C.F. B
Descansa 14 ODENA, C.E. C
RIBES, C.D. D 22 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Jornada 12 21-01-2018
SAN MAURO, U.D. B 100 RIBES, C.D. D
PIERA, A.E. A 03 IGUALADA, C.F. H
PATI SANT RAMON CLUB A 30 LA GRANADA, C.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 52 Descansa
Descansa 13 Descansa
CUBELLES, C.F. B 140 Descansa
ODENA, C.E. C 83 ANOIA , C.E. B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 53 Descansa
Jornada 13 28-01-2018
SAN MAURO, U.D. B 130 PIERA, A.E. A
IGUALADA, C.F. H 32 PATI SANT RAMON CLUB A
LA GRANADA, C.F. B 015 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
Descansa 92 Descansa
Descansa 28 CUBELLES, C.F. B
Descansa 18 ODENA, C.E. C
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 63 ANOIA , C.E. B
RIBES, C.D. D 30 Descansa
Jornada 14 04-02-2018
RIBES, C.D. D 01 PIERA, A.E. A
PATI SANT RAMON CLUB A 013 SAN MAURO, U.D. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 100 IGUALADA, C.F. H
Descansa 15 LA GRANADA, C.F. B
CUBELLES, C.F. B 53 Descansa
ODENA, C.E. C 50 Descansa
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 44 Descansa
Descansa 75 ANOIA , C.E. B
Jornada 15 18-02-2018
PIERA, A.E. A 71 PATI SANT RAMON CLUB A
SAN MAURO, U.D. B 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
IGUALADA, C.F. H 30 Descansa
LA GRANADA, C.F. B 020 CUBELLES, C.F. B
Descansa 55 ODENA, C.E. C
Descansa 22 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Descansa 50 Descansa
ANOIA , C.E. B 41 RIBES, C.D. D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 25-02-2018
Descansa 80 ANOIA , C.E. B
Descansa 32 Descansa
Descansa 33 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
LA GRANADA, C.F. B 07 ODENA, C.E. C
IGUALADA, C.F. H 211 CUBELLES, C.F. B
SAN MAURO, U.D. B 40 Descansa
PIERA, A.E. A 011 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
PATI SANT RAMON CLUB A 03 RIBES, C.D. D
Jornada 17 04-03-2018
RIBES, C.D. D 02 Descansa
ANOIA , C.E. B 16 Descansa
Descansa 17 Descansa
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 71 LA GRANADA, C.F. B
ODENA, C.E. C 51 IGUALADA, C.F. H
CUBELLES, C.F. B 73 SAN MAURO, U.D. B
Descansa 14 PIERA, A.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 161 PATI SANT RAMON CLUB A
Jornada 18 11-03-2018
Descansa 52 Descansa
Descansa 103 ANOIA , C.E. B
LA GRANADA, C.F. B 44 Descansa
IGUALADA, C.F. H 12 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
SAN MAURO, U.D. B 81 ODENA, C.E. C
PIERA, A.E. A 06 CUBELLES, C.F. B
PATI SANT RAMON CLUB A 33 Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 110 RIBES, C.D. D
Jornada 19 18-03-2018
RIBES, C.D. D 26 Descansa
Descansa 27 Descansa
ANOIA , C.E. B 33 LA GRANADA, C.F. B
Descansa 45 IGUALADA, C.F. H
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 48 SAN MAURO, U.D. B
ODENA, C.E. C 14 PIERA, A.E. A
CUBELLES, C.F. B 140 PATI SANT RAMON CLUB A
Descansa 015 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
Jornada 20 25-03-2018
Descansa 35 Descansa
LA GRANADA, C.F. B 25 Descansa
IGUALADA, C.F. H 32 ANOIA , C.E. B
SAN MAURO, U.D. B 90 Descansa
PIERA, A.E. A 24 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
PATI SANT RAMON CLUB A 09 ODENA, C.E. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 47 CUBELLES, C.F. B
Descansa 32 RIBES, C.D. D
Jornada 21 08-04-2018
RIBES, C.D. D 36 Descansa
Descansa 80 LA GRANADA, C.F. B
Descansa 42 IGUALADA, C.F. H
ANOIA , C.E. B 06 SAN MAURO, U.D. B
Descansa 22 PIERA, A.E. A
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 100 PATI SANT RAMON CLUB A
ODENA, C.E. C 16 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
CUBELLES, C.F. B 190 Descansa
Jornada 22 15-04-2018
LA GRANADA, C.F. B 07 Descansa
IGUALADA, C.F. H 04 Descansa
SAN MAURO, U.D. B 42 Descansa
PIERA, A.E. A 62 ANOIA , C.E. B
PATI SANT RAMON CLUB A 45 Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 82 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Descansa 16 ODENA, C.E. C
CUBELLES, C.F. B 80 RIBES, C.D. D
Jornada 23 22-04-2018
RIBES, C.D. D 11 LA GRANADA, C.F. B
Descansa 51 IGUALADA, C.F. H
Descansa 13 SAN MAURO, U.D. B
Descansa 47 PIERA, A.E. A
ANOIA , C.E. B 53 PATI SANT RAMON CLUB A
Descansa 212 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 70 Descansa
ODENA, C.E. C 010 CUBELLES, C.F. B
Jornada 24 29-04-2018
IGUALADA, C.F. H 31 LA GRANADA, C.F. B
SAN MAURO, U.D. B 101 Descansa
PIERA, A.E. A 21 Descansa
PATI SANT RAMON CLUB A 19 Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 122 ANOIA , C.E. B
Descansa 27 Descansa
CUBELLES, C.F. B 70 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
ODENA, C.E. C 52 RIBES, C.D. D
Jornada 25 06-05-2018
RIBES, C.D. D 40 IGUALADA, C.F. H
LA GRANADA, C.F. B 019 SAN MAURO, U.D. B
Descansa 64 PIERA, A.E. A
Descansa 50 PATI SANT RAMON CLUB A
Descansa 311 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
ANOIA , C.E. B 23 Descansa
Descansa 016 CUBELLES, C.F. B
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 49 ODENA, C.E. C
Jornada 26 13-05-2018
SAN MAURO, U.D. B 91 IGUALADA, C.F. H
PIERA, A.E. A 91 LA GRANADA, C.F. B
PATI SANT RAMON CLUB A 25 Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 53 Descansa
Descansa 15 Descansa
CUBELLES, C.F. B 190 ANOIA , C.E. B
ODENA, C.E. C 33 Descansa
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 32 RIBES, C.D. D
Jornada 27 20-05-2018
RIBES, C.D. D 110 SAN MAURO, U.D. B
IGUALADA, C.F. H 35 PIERA, A.E. A
LA GRANADA, C.F. B 33 PATI SANT RAMON CLUB A
Descansa 15 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
Descansa 100 Descansa
Descansa 210 CUBELLES, C.F. B
ANOIA , C.E. B 18 ODENA, C.E. C
Descansa 08 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Jornada 28 27-05-2018
PIERA, A.E. A 27 SAN MAURO, U.D. B
PATI SANT RAMON CLUB A 22 IGUALADA, C.F. H
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 141 LA GRANADA, C.F. B
Descansa 211 Descansa
CUBELLES, C.F. B 120 Descansa
ODENA, C.E. C 72 Descansa
ANOIA , C.E. B 111 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
Descansa 32 RIBES, C.D. D
Jornada 29 03-06-2018
PIERA, A.E. A 41 RIBES, C.D. D
SAN MAURO, U.D. B 150 PATI SANT RAMON CLUB A
IGUALADA, C.F. H 09 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D
LA GRANADA, C.F. B 21 Descansa
Descansa 114 CUBELLES, C.F. B
Descansa 33 ODENA, C.E. C
Descansa 32 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A
ANOIA , C.E. B 69 Descansa
Jornada 30 10-06-2018
PATI SANT RAMON CLUB A 58 PIERA, A.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA D 22 SAN MAURO, U.D. B
Descansa 66 IGUALADA, C.F. H
CUBELLES, C.F. B 190 LA GRANADA, C.F. B
ODENA, C.E. C 43 Descansa
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA A 30 Descansa
Descansa 46 Descansa
RIBES, C.D. D 34 ANOIA , C.E. B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.