Competició | TEMPORADA 2017-2018

tercera catalana | grup 6

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 03-09-2017
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 12 Descansa
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 31 Descansa
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 21 LA ROMANICA, C.F. A
LLANO DE SABADELL, C.D. A 22 LLORENÇA F.C., C.E. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 40 Pª DEP. PAJARIL A
ESCUELA F. BONAIRE A 33 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
CASTELLBISBAL, U.E. A 12 SAN LORENZO, U.D. A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 33 BADIA DEL VALLES, C.D. A
Jornada 2 10-09-2017
Descansa 21 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 32 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Descansa 11 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 21 LA ROMANICA, C.F. A
LLORENÇA F.C., C.E. A 43 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
Pª DEP. PAJARIL A 12 LLANO DE SABADELL, C.D. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 01 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
SAN LORENZO, U.D. A 21 ESCUELA F. BONAIRE A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 00 CASTELLBISBAL, U.E. A
Jornada 3 17-09-2017
Descansa 31 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 13 Descansa
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 32 LA ROMANICA, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 21 LLORENÇA F.C., C.E. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 32 Pª DEP. PAJARIL A
LLANO DE SABADELL, C.D. A 44 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 11 SAN LORENZO, U.D. A
ESCUELA F. BONAIRE A 34 BADIA DEL VALLES, C.D. A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 51 CASTELLBISBAL, U.E. A
Jornada 4 24-09-2017
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 21 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
Descansa 25 Descansa
LA ROMANICA, C.F. A 03 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
LLORENÇA F.C., C.E. A 14 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
Pª DEP. PAJARIL A 23 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 12 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
SAN LORENZO, U.D. A 51 LLANO DE SABADELL, C.D. A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 11 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
CASTELLBISBAL, U.E. A 22 ESCUELA F. BONAIRE A
Jornada 5 01-10-2017
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 30 Descansa
Descansa 61 LA ROMANICA, C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 32 LLORENÇA F.C., C.E. A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 20 Pª DEP. PAJARIL A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 50 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 23 SAN LORENZO, U.D. A
LLANO DE SABADELL, C.D. A 21 BADIA DEL VALLES, C.D. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 30 CASTELLBISBAL, U.E. A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 55 ESCUELA F. BONAIRE A
Jornada 6 08-10-2017
Descansa 11 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
LA ROMANICA, C.F. A 10 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
LLORENÇA F.C., C.E. A 31 Descansa
Pª DEP. PAJARIL A 14 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 05 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
SAN LORENZO, U.D. A 30 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
BADIA DEL VALLES, C.D. A 14 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
CASTELLBISBAL, U.E. A 40 LLANO DE SABADELL, C.D. A
ESCUELA F. BONAIRE A 04 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Jornada 7 15-10-2017
Descansa 13 LA ROMANICA, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 31 LLORENÇA F.C., C.E. A
Descansa 103 Pª DEP. PAJARIL A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 32 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 21 SAN LORENZO, U.D. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 13 BADIA DEL VALLES, C.D. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 13 CASTELLBISBAL, U.E. A
LLANO DE SABADELL, C.D. A 20 ESCUELA F. BONAIRE A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 11 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Jornada 8 22-10-2017
LA ROMANICA, C.F. A 32 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
LLORENÇA F.C., C.E. A 03 Descansa
Pª DEP. PAJARIL A 43 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 55 Descansa
SAN LORENZO, U.D. A 40 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 01 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
CASTELLBISBAL, U.E. A 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
ESCUELA F. BONAIRE A 42 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 21 LLANO DE SABADELL, C.D. A
Jornada 9 29-10-2017
LA ROMANICA, C.F. A 31 LLORENÇA F.C., C.E. A
Descansa 13 Pª DEP. PAJARIL A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 12 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
Descansa 13 SAN LORENZO, U.D. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 31 BADIA DEL VALLES, C.D. A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 12 CASTELLBISBAL, U.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 01 ESCUELA F. BONAIRE A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 01 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 30 LLANO DE SABADELL, C.D. A
Jornada 10 05-11-2017
LLORENÇA F.C., C.E. A 51 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
Pª DEP. PAJARIL A 34 LA ROMANICA, C.F. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 24 Descansa
SAN LORENZO, U.D. A 31 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
BADIA DEL VALLES, C.D. A 31 Descansa
CASTELLBISBAL, U.E. A 30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
ESCUELA F. BONAIRE A 07 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 30 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
LLANO DE SABADELL, C.D. A 14 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
Jornada 11 12-11-2017
LLORENÇA F.C., C.E. A 24 Pª DEP. PAJARIL A
LA ROMANICA, C.F. A 91 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
Descansa 01 SAN LORENZO, U.D. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 33 BADIA DEL VALLES, C.D. A
Descansa 54 CASTELLBISBAL, U.E. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 10 ESCUELA F. BONAIRE A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 40 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 21 LLANO DE SABADELL, C.D. A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 23 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
Jornada 12 19-11-2017
Pª DEP. PAJARIL A 28 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 54 LLORENÇA F.C., C.E. A
SAN LORENZO, U.D. A 43 LA ROMANICA, C.F. A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 20 Descansa
CASTELLBISBAL, U.E. A 20 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
ESCUELA F. BONAIRE A 05 Descansa
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
LLANO DE SABADELL, C.D. A 32 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
Jornada 13 26-11-2017
Pª DEP. PAJARIL A 63 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
LLORENÇA F.C., C.E. A 12 SAN LORENZO, U.D. A
LA ROMANICA, C.F. A 02 BADIA DEL VALLES, C.D. A
Descansa 12 CASTELLBISBAL, U.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 21 ESCUELA F. BONAIRE A
Descansa 11 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 11 LLANO DE SABADELL, C.D. A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 21 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 51 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
Jornada 14 03-12-2017
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 17 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
SAN LORENZO, U.D. A 21 Pª DEP. PAJARIL A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 30 LLORENÇA F.C., C.E. A
CASTELLBISBAL, U.E. A 21 LA ROMANICA, C.F. A
ESCUELA F. BONAIRE A 13 Descansa
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
LLANO DE SABADELL, C.D. A 03 Descansa
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 16 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 10 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
Jornada 15 17-12-2017
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 13 SAN LORENZO, U.D. A
Pª DEP. PAJARIL A 21 BADIA DEL VALLES, C.D. A
LLORENÇA F.C., C.E. A 63 CASTELLBISBAL, U.E. A
LA ROMANICA, C.F. A 52 ESCUELA F. BONAIRE A
Descansa 21 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 31 LLANO DE SABADELL, C.D. A
Descansa 22 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 10 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 43 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
Jornada 16 07-01-2018
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 10 SAN LORENZO, U.D. A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 51 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
CASTELLBISBAL, U.E. A 21 Pª DEP. PAJARIL A
ESCUELA F. BONAIRE A 11 LLORENÇA F.C., C.E. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 01 LA ROMANICA, C.F. A
LLANO DE SABADELL, C.D. A 13 Descansa
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 01 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 10 Descansa
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 10 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 17 14-01-2018
SAN LORENZO, U.D. A 43 BADIA DEL VALLES, C.D. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 32 CASTELLBISBAL, U.E. A
Pª DEP. PAJARIL A 23 ESCUELA F. BONAIRE A
LLORENÇA F.C., C.E. A 22 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
LA ROMANICA, C.F. A 32 LLANO DE SABADELL, C.D. A
Descansa 03 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 02 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
Descansa 05 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 33 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 21-01-2018
Descansa 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 11 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
Descansa 02 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
LA ROMANICA, C.F. A 43 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
LLORENÇA F.C., C.E. A 31 LLANO DE SABADELL, C.D. A
Pª DEP. PAJARIL A 11 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 12 ESCUELA F. BONAIRE A
SAN LORENZO, U.D. A 32 CASTELLBISBAL, U.E. A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 11 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
Jornada 19 28-01-2018
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 42 Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 10 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 12 Descansa
LA ROMANICA, C.F. A 10 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 22 LLORENÇA F.C., C.E. A
LLANO DE SABADELL, C.D. A 53 Pª DEP. PAJARIL A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 20 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
ESCUELA F. BONAIRE A 42 SAN LORENZO, U.D. A
CASTELLBISBAL, U.E. A 31 BADIA DEL VALLES, C.D. A
Jornada 20 04-02-2018
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 21 Descansa
Descansa 13 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
LA ROMANICA, C.F. A 21 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
LLORENÇA F.C., C.E. A 20 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
Pª DEP. PAJARIL A 12 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 13 LLANO DE SABADELL, C.D. A
SAN LORENZO, U.D. A 01 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 22 ESCUELA F. BONAIRE A
CASTELLBISBAL, U.E. A 22 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
Jornada 21 18-02-2018
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 10 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
Descansa 31 Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 03 LA ROMANICA, C.F. A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 30 LLORENÇA F.C., C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 21 Pª DEP. PAJARIL A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 30 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
LLANO DE SABADELL, C.D. A 12 SAN LORENZO, U.D. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 02 BADIA DEL VALLES, C.D. A
ESCUELA F. BONAIRE A 03 CASTELLBISBAL, U.E. A
Jornada 22 25-02-2018
Descansa 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
LA ROMANICA, C.F. A 21 Descansa
LLORENÇA F.C., C.E. A 51 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Pª DEP. PAJARIL A 23 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 07 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
SAN LORENZO, U.D. A 00 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 30 LLANO DE SABADELL, C.D. A
CASTELLBISBAL, U.E. A 15 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
ESCUELA F. BONAIRE A 25 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
Jornada 23 04-03-2018
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 42 Descansa
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 11 LA ROMANICA, C.F. A
Descansa 74 LLORENÇA F.C., C.E. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 01 Pª DEP. PAJARIL A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 30 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 11 SAN LORENZO, U.D. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 02 BADIA DEL VALLES, C.D. A
LLANO DE SABADELL, C.D. A 23 CASTELLBISBAL, U.E. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 30 ESCUELA F. BONAIRE A
Jornada 24 11-03-2018
LA ROMANICA, C.F. A 41 Descansa
LLORENÇA F.C., C.E. A 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
Pª DEP. PAJARIL A 31 Descansa
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 10 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
SAN LORENZO, U.D. A 13 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 22 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
CASTELLBISBAL, U.E. A 21 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
ESCUELA F. BONAIRE A 02 LLANO DE SABADELL, C.D. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 31 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
Jornada 25 18-03-2018
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 20 LA ROMANICA, C.F. A
Descansa 01 LLORENÇA F.C., C.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 11 Pª DEP. PAJARIL A
Descansa 42 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 23 SAN LORENZO, U.D. A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 20 BADIA DEL VALLES, C.D. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 01 CASTELLBISBAL, U.E. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 32 ESCUELA F. BONAIRE A
LLANO DE SABADELL, C.D. A 10 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Jornada 26 25-03-2018
LLORENÇA F.C., C.E. A 23 LA ROMANICA, C.F. A
Pª DEP. PAJARIL A 31 Descansa
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 25 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
SAN LORENZO, U.D. A 03 Descansa
BADIA DEL VALLES, C.D. A 31 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
CASTELLBISBAL, U.E. A 21 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
ESCUELA F. BONAIRE A 01 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 11 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
LLANO DE SABADELL, C.D. A 11 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
Jornada 27 08-04-2018
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 12 LLORENÇA F.C., C.E. A
LA ROMANICA, C.F. A 82 Pª DEP. PAJARIL A
Descansa 01 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 21 SAN LORENZO, U.D. A
Descansa 22 BADIA DEL VALLES, C.D. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 43 CASTELLBISBAL, U.E. A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 31 ESCUELA F. BONAIRE A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 24 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 23 LLANO DE SABADELL, C.D. A
Jornada 28 15-04-2018
Pª DEP. PAJARIL A 21 LLORENÇA F.C., C.E. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 23 LA ROMANICA, C.F. A
SAN LORENZO, U.D. A 32 Descansa
BADIA DEL VALLES, C.D. A 42 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
CASTELLBISBAL, U.E. A 43 Descansa
ESCUELA F. BONAIRE A 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 22 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
LLANO DE SABADELL, C.D. A 41 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 41 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
Jornada 29 22-04-2018
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 72 Pª DEP. PAJARIL A
LLORENÇA F.C., C.E. A 40 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
LA ROMANICA, C.F. A 22 SAN LORENZO, U.D. A
Descansa 32 BADIA DEL VALLES, C.D. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 24 CASTELLBISBAL, U.E. A
Descansa 26 ESCUELA F. BONAIRE A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 02 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 31 LLANO DE SABADELL, C.D. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 20 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
Jornada 30 29-04-2018
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 54 Pª DEP. PAJARIL A
SAN LORENZO, U.D. A 41 LLORENÇA F.C., C.E. A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 32 LA ROMANICA, C.F. A
CASTELLBISBAL, U.E. A 01 Descansa
ESCUELA F. BONAIRE A 01 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 110 Descansa
LLANO DE SABADELL, C.D. A 31 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 03 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 22 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
Jornada 31 06-05-2018
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 70 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
Pª DEP. PAJARIL A 03 SAN LORENZO, U.D. A
LLORENÇA F.C., C.E. A 11 BADIA DEL VALLES, C.D. A
LA ROMANICA, C.F. A 54 CASTELLBISBAL, U.E. A
Descansa 12 ESCUELA F. BONAIRE A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 14 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Descansa 20 LLANO DE SABADELL, C.D. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 10 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
Jornada 32 13-05-2018
SAN LORENZO, U.D. A 40 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
BADIA DEL VALLES, C.D. A 32 Pª DEP. PAJARIL A
CASTELLBISBAL, U.E. A 63 LLORENÇA F.C., C.E. A
ESCUELA F. BONAIRE A 00 LA ROMANICA, C.F. A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 20 Descansa
LLANO DE SABADELL, C.D. A 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 51 Descansa
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 20 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 20 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
Jornada 33 20-05-2018
SAN LORENZO, U.D. A 21 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A 34 BADIA DEL VALLES, C.D. A
Pª DEP. PAJARIL A 43 CASTELLBISBAL, U.E. A
LLORENÇA F.C., C.E. A 03 ESCUELA F. BONAIRE A
LA ROMANICA, C.F. A 14 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A
Descansa 52 LLANO DE SABADELL, C.D. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. B 12 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A
Descansa 45 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 03 ATLÈTIC JUNIOR, FC A
Jornada 34 27-05-2018
BADIA DEL VALLES, C.D. A 31 SAN LORENZO, U.D. A
CASTELLBISBAL, U.E. A 50 PUEBLO NUEVO-2002, C.F. A
ESCUELA F. BONAIRE A 13 Pª DEP. PAJARIL A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE A 70 LLORENÇA F.C., C.E. A
LLANO DE SABADELL, C.D. A 42 LA ROMANICA, C.F. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. A 31 Descansa
SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 12 CERDANYOLA VALLES, F.C. B
ATLÈTIC JUNIOR, FC A 82 Descansa
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. A 22 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.